Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

primaprema píše:Díval jsem se na jeho statistiky a jako body letos nemá skoro žádné...takže co je na něm nejcenějšího?Proč je hodnocen tak vysoko?
A na aké štatistiky si sa díval?
Túto sezónu má v Elitserie v 50 zápasoch 17 bodov. To je zlé? :shock: V 16 rokoch sa stal 4-tým najmladším hráčom aký kedy nastúpil v Elitserien.
Poďme sa pozrieť ako trčí inde.
Na WJC tento rok mal štatistiku 6 2-5-7 (+6), celkove za sezonu ma v repre U20 11 3-9-12.
Ohľadne ostatných štatistík - ľahko vygoogliš aj ja som. Okrem toho som ho videl hrať v dvoch zápasoch na WJC.
Pajaarvi dominoval v každej vekovej kategórii v akej hral. Má na svoj vek totálne skvelú techniku a rýchlosť Gáboríka alebo Bureho a takisto ich nos na góly. Je dobrý v situácii jeden na jedného a je to viac strelec ako tvorca hry.
Samozrejme slabé stránky sú - klasika: obranná hra. Nič nezvyčajné v jeho veku, navyše ak sa presadí ako strelec, nebudú ho tlačiť do nejakého extrémnho bránenia.
Hovorí sa o ňom ako o možno najväčšom švédskom talente (útočník) od čias Forsberga.

Stačí? Alebo sa pozeraj ďalej na štatistiky, však Devils ho zoberú z nejakého 20. miesta a zase sa budú všetci čudovať, že kde sme vyhrabali Pariseho alebo Brodeura - ani ten nebol draftovaný ako prvý brankár v tom drafte. Niekedy treba vidieť viac ako len štatistiky. Napr. potenciál. A v Pajaarvim sa skrýva oveľa viac ako doteraz ukázal.
Stačí... :wink: ...Za březen je Paajarvi v hodnocení na třetím místě hned za Tavaresem a Hedmanem... :wink:
Já neříkám že je špatný...to ani náhodou!
Ale tak určitě se dá o dalších hráčích z top ten na letošním draftu mluvit podobně ne?
Duchene,Kane nebo Kadri a Cowen...A další... :wink:
Uvidíme.
Každopádně to vypadá tak že o ty poslední místa v tabulce,respektive nejlepší místa na draftu pořádný boj... :thumbsup:
primaprema píše:Stačí... :wink: ...Za březen je Paajarvi v hodnocení na třetím místě hned za Tavaresem a Hedmanem... :wink:
Já neříkám že je špatný...to ani náhodou!
Tretie miesto ???? :shock:
Vidíš to som nevedel! Naposledy som ho registroval na 10. mieste - preto som napísal, že čierny kôň prvého kola. Asi som si ho nevšimol len sám :oops:
begbeee píše:
primaprema píše:Stačí... :wink: ...Za březen je Paajarvi v hodnocení na třetím místě hned za Tavaresem a Hedmanem... :wink:
Já neříkám že je špatný...to ani náhodou!
Tretie miesto ???? :shock:
Vidíš to som nevedel! Naposledy som ho registroval na 10. mieste - preto som napísal, že čierny kôň prvého kola. Asi som si ho nevšimol len sám :oops:
http://www.mynhldraft.com/NHL-Mock-Draft/

tu je piaty :)
Mladíci se předvedli ve velmi dobrém světle.Varnace i Peltier odehrali dobrej zápas.Dnes i přes početnou marodku jsme hrali velmi dobře jako tým.Na jednu stranu škoda že jsme ukončili serii výher když jsme vedli po 2.třetinách...serie se zastavila na čísle 19. v této sezoně...na druhou stranu je dobré že jsme na nájezdy prohráli a nezískali druhý bod... :wink:
nj, treba sa este pobit aspon o to 29. miesto, najlukrativnejsi posledny flek uz asi Isles nepustia :)
a potom uz len treba dufat v stastny los :D
LOL :lol:
neviem kedy presne sa to losuje, prepokladam ze zopar dni pred draftom
petrik píše:neviem kedy presne sa to losuje, prepokladam ze zopar dni pred draftom
Předpokládáš špatně petriku :!: Už minulý rok se losovalo jen někokik málo dní po konci základní části, letos by to mělo být stejné
nefandim timu nejako extra dlho ale v tejto sezone neviem co robia...chyba im Sakic a su strateni :-O a brankari tiez onicom mali by nieco urobit...
:taptap: :angel:
Budaje je mi líto.......chytat za takovou partou ignorantů musí být utrpení. :(
Budaj je "díra"... Neviem, či túto sezónu nesledujeme začiatok konca jeho kariéry v NHL. :thumbsdown:
"Mám na to len jedno slovo - hrôza. Je to veľka hanba. Je mi az zle od zaludka. Bola to katastrofa," Ian Laperriere.
ak uz prehravat, tak so ctou pani...
Vieš k tým brankárom...
Montreal ako iste vieš prehral s Ottawou 5:4. Price po cca 20 min mal 4 góly a 15 striel. Vystriedal ho Halák a dostal 1 gól z 24 striel. Podľa mňa to niečo napovedá aspoň o forme. Ak by aj Budaj mal formu tak možno nedostanete 8 ale iba 4-5 kúskov. Ale tak trápi sa rovnako ako celý team.
Uboha sezona s ubohymi vykonmi.Zial pre fanusikov Avs dost blbe obdobie,ale snad sa od toho dna odrazite.
Co sa tyka Buddyho,tak ja by som ho nezatracoval.On sa podla mna dokaze este vratit,ale musi dostat sancu.Snad ju dostane.Je smutne,ze prave tato sezona mala byt rozhodujucou v jeho kariere.Snad to tak nebude.
cepi píše:"Mám na to len jedno slovo - hrôza. Je to veľka hanba. Je mi az zle od zaludka. Bola to katastrofa," Ian Laperriere.
ak uz prehravat, tak so ctou pani...
pod toto sa tiez podpisem
sice sme v situacii ze kazda prehra je prakticky vitazstvom a naopak vitazstvo zase prehrou, ale aj prehravat treba aspon s tou ctou... :thumbsdown:
Přesně tak.Dnes to byla ostuda a trapný výkon.I když nám chybělo 7 hráčů(Sakic,Stastny,Tucker,Jones,Foote,Tjarnqvist a Salei),měli jsme hrát určitě lépe.Není to výmluva.Je to jen konstatování situace.Hráči jsou frustrováni z výsledků a asi je těžké je namotivovat na zápas...I když jsou profíci.Nevím proč Tony nechal Budyho vymáchat v brance až do konce... :thumbsdown: ...měl ho stáhnout ze hry.Jinak minimálně na 6 golů neměl nárok.Vše dobře trefené nebo tečované...Obrana tragická,útok bezzubí...
Já dnešní zápas skouknul až v podvečer a uplně v klidečku a bez emocí... :thumbsup: .
Mužstvo je 10 zápasů před koncem základní časti na dně a myslím že už moc výher si asi nepřipíšem.Já už sleduju hlavně celkovou tabulku...A zajímají mě mužstva Phoenix,Atlanta,Tampa Bay a NY Islanders... :wink: .
dado:Damy a pani, najflegmatickejsi fanusik pan Premysl F.! :D Ale je to fajn a pravda. :)
---------------------------------------------------------------------------------------
V této situaci a době jsem určitě flegmatik... :wink:
------------------------------------------------------
Jinak dnes jsem v novinách četl rozhovor s Milanem Hejdukem a mimo jiné napsal že se chce v Denveru zabydlet na trvalo.Příští rok mu končí smlouva ale v Coloradu by poté chtěl ještě tak 2 roky hrát...A řekl i že si umí představit nějakou práci v klubu kdyby mu později nějakou nabídli.Takže já osobně doufám že bude v Coloradu hrát i po skončení stávající smlouvy... :wink: .
Je to pro mě ikona klubu a patriot... :thumbsup: .
primaprema píše:A zajímají mě mužstva Phoenix,Atlanta,Tampa Bay a NY Islanders... :wink: .
taky mě teď vaše výsledky zajímají více...bude to ještě bitva o ty poslední místa :yes:
leci píše:
primaprema píše:A zajímají mě mužstva Phoenix,Atlanta,Tampa Bay a NY Islanders... :wink: .
taky mě teď vaše výsledky zajímají více...bude to ještě bitva o ty poslední místa :yes:
Díval jsem se na losy týmů ve zbývajících zápasech sezony a Tampa toho už moc neuhraje...stejně tak jako Phoenix a NY Islanders...Jedině Atlanta může bodově "utéct" protože hraje z posledních 10 zápasů 6 doma...No a u nás se uvidí...Avs se můžou zvednout protože taky hrají stejně jako Atlanta 6 domácích zápasů z 10...Ale téměř všechno zápasy s týmama co budou až do konce sezony bojovat o play off...Takže já doufám že už se letos nezvednem a pak už jen spoléhat na dobrý los... :wink:
Jak to vidíš ty Leci?Kolik myslíš že může Tampa do konce sezony uhrát bodů?
no myslím že tak okolo 6 bodů by jsme do konce sezony jěště mohli uhrát, ale čím méně to bude, tím lépe...Atlanta má dalo by se říct formu, nesnaží se prohrávat, takže ti ještě nějaké ty body myslím uhrajou...Pheonix se snaží prohrávat co se dá, ale rozpis nemá až tak strašný. Islanders ti už moc vyhrávat nebudou a vy podle mě taky moc bodů už neposbíráte...bude pro vás důležité prohrát s Pheonixem :wink:

kdybych měl tipovat, tak Islanders už poslední místo nikdo nevezme. Druzí od konce snad skončíme my (momentálně prohráváme s Atlantou 0:1). O třetí místo se poperete s Pheonixem. Mám ale takový pocit, že Pheonix předběhnete. Teda podle toho co jsem tu nedávno četl, že chcete sezonu dohrát se ctí...to Pheonixu bude jedno a bude bojovat o tu volbu v draftu...
dnes celkom dobre vysledky - atlanta 2 body, TB 1 bod, phoenix 2 body... :thumbsup:
petrik píše:dnes celkom dobre vysledky - atlanta 2 body, TB 1 bod, phoenix 2 body... :thumbsup:
To je super... :wink: :thumbsup:
Dnes hrajem u žraloků,tak snad nenecháme nic náhodě a odehrajem v klidu zápas bez zisku bodů... :wink: .
Dnes už pravděpodobně nastoupí Salei ale jinak marodka zůstává stejná...(Sakic,Stastny,Stewart,Foote,Tjarnqvist,Tucker).
chapem hosi,ze COL ma teraz ine priority,ako zbierat body,ale vcera ste mohli obrat SJ o 2 bodiky...a potom mozte zasa prehravat :):)
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES