Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hej, lenze Giguere, ci ako si nadava ten ich GM, by to nemusel zrovna pochopit...

No Colorado naozaj nic nehra,dallas si z nimi robi co chce,ako komentoval komentator "neskodne colorado",proste katastrofa uz som myslel ze bude 3-0 ale Sakic dal gol do satne dallasu.Som zvedavy ci sa Col postavi a dokaze rovnocenne bojovat lebo teraz je to naozaj o nicom.
Colorado - Dallas 1-3 po 1.tretine

Chlapci nezufajte za rok sa mozno do playoff dostanete :D 8) Tento rok uz Minnesotu nedobehnete :wink:

Niekto tu pisal ze Svatos Von. Vam to nesibe nahodou? komu sa vlastne v Colorade trocha dari 2m az 3m hracom. Ostatnym vobec. To by muselo ist za podobne vykony von pol colorada.
Zakladny kamen urazu Colorada je Defenziva. Nemaju riadne becka ktory by ich v defenzive podrzal, jich obrana je proste cierna diera. A na tom stoji potom cele nestastne ucinkovanie colorada. nemate dobru obranu, dostanete par nestastnych golov a cele muzsvtvo ide psychicky do kolien a automaticky sa trapi. Proste to je tohtorocne colorado. komplet.

PS" Theo po vymene uz fasol tiez 2 kusky. Zatial 2-5.
Inac ja si nemyslim ze Col nema brankarov vo forme. ked je obrana derava co zmoze Brankar pri tutovkach supera. Nic, len nemo moze lovit puk zo svojej svatine.
Colorado by nemalo hadzat vsetku vinu na brankarov ale predovsetkym na defenzivu, ktora je v COL uboha.

eman22 píše:Niekto tu pisal ze Svatos Von. Vam to nesibe nahodou? komu sa vlastne v Colorade trocha dari 2m az 3m hracom. Ostatnym vobec. To by muselo ist za podobne vykony von pol colorada.
Zakladny kamen urazu Colorada je Defenziva. Nemaju riadne becka ktory by ich v defenzive podrzal, jich obrana je proste cierna diera. A na tom stoji potom cele nestastne ucinkovanie colorada. nemate dobru obranu, dostanete par nestastnych golov a cele muzsvtvo ide psychicky do kolien a automaticky sa trapi. Proste to je tohtorocne colorado. komplet.
Maju hviezdu Lilesa co ho boli cakat na letisku ked prichadzal, teraz je sice zraneny, maju Leopolda, Kleeho, zelezneho muza Skratinsa. Tu nie je v poriadku nieco ine ako samotna kvalita obrancov.

Tak potom bude chyba inde. Podla mna to nie je ani brankar. Chyba je v celom muzsve. Mozno by to chcelo vymenit Capitana ale to len spekulujem, mozno Quenevilla. pProste to tam riadne skripe v celom hernom ponati muzsva.

Peto mal 4/15 ale Theo po nom co nastupil 3/10. Kto asi nastupi v dalsom stretnuti. Peto vobec neoslnil, Theo Dtto. Ja byt na mieste trenera nehladam uz chybu v Brankaroch Peto no.1, Theo no. 2 ale hladam chybu v ostatnom time co sa deje ze Col ked ma prepadak za prepadakom. Preco mal Marek len ice time 5:50? Za tento cas nemoze ukazat co je v nom. Do riti aj z Quenevilloom sa cudujem preco tam stale toho Q drzia.

v brankaroch problem nieje aj ked si myslim stale ze Theo je priliz nadhodnoteny brankar kvoli 2 ci kolko dobrym sezonam je jeden z najlepsie platenych brankarov ja vidim problem hlavne v trenerovi (hovori sa ze je priliz pasivny) a hlavny problem vidim v tom ze celu sezonu nebolo a stale nieje jasne kto je brankar c.1 verim tomu ze keby bol theo v branke cely rok uchitil by aspon aku taku formu a nebol by taky prepadak ako je teraz a keby budaj chytal celu sezonu to iste len je pomaly uz koniec a oni stale menia startujucich brankarov jakmile ma jeden z nich zly zapas potom ma col dvoch nestabilnych a malo veriacich si brankarov okrem toho je aj velka diera v obrane no ta by sa este dala zvalit na to ze v poslednych rokoch prisli o obrancov ako boli foote a blake no aj tak su papierovo stale dobry no birsbois vraj nic nehra leopold ? nevidel som sice vcerajsi zapas ale vraj zas bol navine nejakym golom mam pocit ze hra dobre ale robi priliz casto chyby (najhorsi trade v historii colorada ? ale fakt ved dat prec hraca ako bol Tanguay ? mali radsej poslat prec hejduka dufam ze zase nespravia taku chybu zo svatosom len aby ziskali nejakeho obrancu ) vananeen raz hra raz nehra ... a utok ? suhlasim nechapem co si trener mysli tim ze da svatosovi 5 min na lade a turgeon mal tiez pomerne malo a celkovo mam pocit ze team je nejak mimo az na vynimky ako sakic stastny wolski laperiere arnason a spol s touto sezonou uz nic nebude a dufam ze trener dostane padaka a ze gm to neprezenie s menenim teamu pretoze tento team na to ma len nehra na 100%

Alexa bola velka skoda..mat takeho to hraca v time..

:!: Colorado odohra zo svojich zaverecnych 27 subojov 17 ma na lade supera..PO v nedohladne..

cepi píše:Alexa bola velka skoda..mat takeho to hraca v time..
tak tak ked este hraval v colorade myslel som ze tento chlapec snad nahradi sakica ked odide myslel som ze bude nieco ako je lecavalier teraz pre tampu bay skoda no :(

Nechapem,COL dokaze miestami hrat taky drvivy hokej,ze aj DET by sa mohol strachovat :) ,ale dokazu niekedy "carovat" doslova voloviny.Myslim si,ze trener je dobry,len mam pocit,ze hraci nie vzdy pochopia jeho pokyny.Aj vcera tie goly neboli takticke chyby,ale individualne,pozicne....Podla mna COL ma na PO,ale treba zmenit pristup kazdeho jedneho hraca v zapase....Toto muzstvo je hlavne muzstvo pre buducnost,ale to neznamena,aby nemali narok na PO.....Theo asi v COL po sezone konci,resp. ak sa im podari sa ho zbavit uz teraz....je otazne ci uz daju na 100% prilezitost Petovi,alebo este sa pokusia niekoho dotiahnut..Obrana v COL prakticky neexistuje(az na Lilesa a Lea) a utok je celkom schopny...

trochu historie :) tak som prezeral databazu hracov ktory hrali za colorado odkedy sa prestahovali z Quebecu :

http://www.avalanchedb.com/playerdb.htm

a som premyslal ako by vyzerala dokonala zostava (samozrejme vsetci hraci vo svojej najlepsej forme kedisi ) nj trocha sfavorizovane takeze mozno nie az tak moc objektivne :D

B:

Roy, Budaj

O:

Bourque Blake
Foote Ozolinch
Skrastins Liles

U: LW C RW

Kariya Sakic Selane
Tanguay Forsberg Fleury
Kamensky Drury Kurri
Wolski Paul.Stastny Nolan

a nahrada

Svatos
Deadmarsch
Hejduk

co vy na to :P ?

COL 2:0 ANA
1:0 Hejduk
2:0 Stastny

Hviezdy zapasu:
1.Peter Budaj :cool:
2.Milan Hejduk
3.Paul Stastny

Tretí najproduktívnejší nováčik NHL Paul Šťastný spečatil svojím osemnástym presným zásahom v sezóne víťazstvo svojho timu nad
Anaheimom. Syn legendy slovenského hokeja Petra Šťastného skóroval už vo štvrtom stretnutí v rade a od klubového nováčikovského rekordu ho delí iba jeden presný zásah.
.Ten s minimálne jedným gólom v piatich dueloch v rade drží ešte z čias pôsobenia klubu v Québecu strýko úspešného nováčika a brat Petra Šťastného Anton Šťastný zo sezóny 1980/81.

To som fakt nečakal ,že to takto dopadne,čakal som jednoznačnú výhru Ducks kedže lavíny sa trápia no ale dopadlo to tak ako to dopadlo

konecne pekny zapas od celeho teamu (vraj) a super zapas od Budaja
ps skoda ze sa aj bratovi Yanovi stastnemu tak nedari

v polednom case ich obrana podava niejake cudne vykony :roll: najprv dostanu 7 golov od Dallasu potom to vytiahnu na nulu s Calgary a potom zase 5 kusov od Calgary :hmm: urcite by mali nieco zmenit

Další borec který dosáhl magické mety 600 vstřelených branek v NHL.Joe Sakic to dokázal deset vteřin před koncem zápasu s Calgary.Tento pro Colorado již legendární útočník jistě neřekl své poslední GO a určitě se v tabulkách všech střelců NHL posune výš.

Obrázek
:taptap: :thumbsup2:

excelent píše:Další borec kterĂ˝ dosáhl magickĂ© mety 600 vstĹ™elenĂ˝ch branek v NHL.Joe Sakic to dokázal deset vteĹ™in pĹ™ed koncem zápasu s Calgary.Tento pro Colorado jiĹľ legendárnĂ­ ĂştoÄŤnĂ­k jistÄ› neĹ™ekl svĂ© poslednĂ­ GO a urÄŤitÄ› se v tabulkách všech stĹ™elcĹŻ NHL posune výš.

Obrázek
:taptap: :thumbsup2:
Gratulujem Super Joe!!!

Takze Theo odchytal dnes cely zapas z vysledkom 5/20. :skodoradostny2: No nic moc na 5M brankara. Peto je omnoho lepsi Peto in the net. :)

eman22 píše:Takze Theo odchytal dnes cely zapas z vysledkom 5/20. :skodoradostny2: No nic moc na 5M brankara. Peto je omnoho lepsi Peto in the net. :)
Najhoršie pre Colorado je, že Theo je pri súčasnej forme a s jeho platom ,prakticky nepredajný.Za tých 5 miliónov, sa dá kúpiť 1 celkom solídny útok. :wink:

milos76 píše:
eman22 píše:Takze Theo odchytal dnes cely zapas z vysledkom 5/20. :skodoradostny2: No nic moc na 5M brankara. Peto je omnoho lepsi Peto in the net. :)
Najhoršie pre Colorado je, že Theo je pri súčasnej forme a s jeho platom ,prakticky nepredajný.Za tých 5 miliónov, sa dá kúpiť 1 celkom solídny útok. :wink:
Nech ho poslu na farmu. Bude to urcite najdrahsi hrac na farme. ALebo nech ho vyplatia a kopnu desi. :D

eman22 píše:
milos76 píše:
eman22 píše:Takze Theo odchytal dnes cely zapas z vysledkom 5/20. :skodoradostny2: No nic moc na 5M brankara. Peto je omnoho lepsi Peto in the net. :)
Najhoršie pre Colorado je, že Theo je pri súčasnej forme a s jeho platom ,prakticky nepredajný.Za tých 5 miliónov, sa dá kúpiť 1 celkom solídny útok. :wink:
Nech ho poslu na farmu. Bude to urcite najdrahsi hrac na farme. ALebo nech ho vyplatia a kopnu desi. :D
Vsak to aj planuju v lete. :cool: :) .Ale naozaj,taky drahy brankar by mal byt tahunom a najvacsou oporou tak oslabeneho tymu a nie okupovat posledne priecky v statistikach.Zda sa,ze laviny sa zasypu sami...Ja vsak verim Petovi,ze podrzi este svoj tym a nevzdaju boj o PO.

Akym pravom niekto este niekde spomina tu filcku Fleuryho? Ved to je skrachovany narkoman a nie hokejista! Buchol aj Buddy, nielen Theo, ale povedzme si otvorene: U Thea to nie je prekvapenie a pritom berie neporovnatelne vacsie prachy.

eman22 píše:Takze Theo odchytal dnes cely zapas z vysledkom 5/20. :skodoradostny2: No nic moc na 5M brankara. Peto je omnoho lepsi Peto in the net. :)
Theo znovu nastúpil na zápas a bilanciu mal 5/41.Tentoraz síce pochytal o niečo viac striel ako minule, ale tá 5 ostala. :wink:

Lol, je to jeden z najtragikomickejsich brankarov v NHL.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS