Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Gratulujem k vitazstvu a k preruseniu tej negativnej serie.....Aj ked ste hrali dobre,ale podla mna vam CHI k tomu dost pomohlo.....
co hovorite na bilanciu Ryana Smytha?nie je to zrovna typ hraca ktory by sa mi nejako extra pacil ale je pre tym platny..i ked tuto sezonu nam to asi uz nepomoze.. :thumbsup: :good:
myslim si ze Budaj nema v tejto sezone v NHL co robit..a ked je tam Raycroft nechyta zle...pochyta to co ma ale nic na viac..potrebujeme kvalitneho brankara ktory vie podrzat tym a na ktorom sa da stavat..tito dvaja su podla mna dvojky tymu..moj nazor..ako to vidite vy?mne osobne by sa v colorade pacil napriklad taky Manny Fernandez ktoremu po sezone konci v Bostone zmluva..
vymenu Leopolda za tych dvoch som tiez nepochopil..ale tak manazer je asi ineho nazoru..Leopold nemal ohurujuce statistiky golov a asistencii ale v obrane colorada bol dost platnym hracom..neviem uvidime co to urobi.
Tak Kluci lavinacky mi udelali veeeeelkou radost ... za 7000,- vsazeno na ně proti Blackhawks, kurz byl pěkných 4,3 a prašulky domáááááá :yes: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
s tym Buddym absolutne suhlasim a osobne si myslim, z Buddy bude v rmaci NHL takou idealnou brankarskou 2jkou :oops: k Mannymu, po sezone pôjde s platom dole, takze predpokladam, ze si ho bude môct dovolit :pleaseantry: hockto :pleaseantry: snad v inom time pookreje, aspon tak ako tomu bejvavalo vo Wild casoch..vo Vasom pripade je :?: brankarskej stabilnej 1tky priam urgentna..
yzy19 píše:alebo zakopnete o dákeho šita,
A to si myslel ktoré tímy? Asi to tu vadí len mne, ale nemám rád ked niekto nadáva na iné tímy..
Islanders prebudovávajú mužstvo, majú dlohodobo zraneného najlepšieho hráča, pod platovým stropom majú vyše 9 mil. tak je logické že nebudú hrať o Prezidentovu trofej, nemusíš ich zato že sú na spodku tabulky nazývať .... :thumbsdown:
cepi píše:s tym Buddym absolutne suhlasim a osobne si myslim, z Buddy bude v rmaci NHL takou idealnou brankarskou 2jkou :oops: k Mannymu, po sezone pôjde s platom dole, takze predpokladam, ze si ho bude môct dovolit :pleaseantry: hockto :pleaseantry: snad v inom time pookreje, aspon tak ako tomu bejvavalo vo Wild casoch..vo Vasom pripade je :?: brankarskej stabilnej 1tky priam urgentna..
urgentana ako urgentna
ak vazne chcu zacat rebuilding (dufam ze chcu) tak najblizsie 2-3 sezony sa budeme potacat na dne NHL s hviezdnym brankarom alebo bez neho. v tom pripade by sme kvalitnu brankarsku jednotku potebovali najskor az cca od sezony 2011/12 ked by sme uz zase mohli zacat vyhravat.

toto leto aj tak nebudu na UFA trhu ziadne "velke" brankarske mena (sorry ale neverim ze fernandez by mal v colorade ovela lepsie stats ako budaj s raycroftom), ja by som bol na mieste manazmentu avs trpezlivy a pockal si ake ruze mi to prinesie :) do spominanej sezony 2011/12 sa bud moze naskytnut nejaky vyhodny trejd, alebo nam moze vyrast nejaka mlada nadej (cann, delmas, patterson) alebo mozeme ulovit kvalitnejsieho UFA ako su tento rok v ponuke.
to je rozumny nazor petricek :yes: ako idealny, ba priam nazorny priklad môzeme uviest Smitha z Tampy Bay..co z toho, ked je brankar Numero Uno a obrana tretotriedna..cim skôr budete riesit prestavbu tym lepsie..aj u nas to trvalo nejaky ten rôcik a hla :) tak hodne zdaru :wink:
Tak tak, Colorado by malo spraviť prestavbu a opäť sa zaradiť na špicu ligy, aby mohlo držať vlajku Quebecu stále vysoko :wink:
Myslim ze teraz drzia vlajku quebecu statocne. Ti nikdy nic neuhrali. :lol2:
debil píše:Myslim ze teraz drzia vlajku quebecu statocne. Ti nikdy nic neuhrali. :lol2:
Pamätáš na nepokoje a výtržnosti, ktoré vypukli v Quebecu, keď Colorado vyhralo hneď po presťahovaní, prakticky s ich mančaftom pohár?
z vasim nazorom uplne suhlasim..colorado nepatri na chvost NHL..ale prestavba sa rozbehla..tento rok uz nic nebude a mozno ani na dalsi ale potom to uz vyzera slubne..uvidime ake zmeny sa udeju.
neviem preco sa tu niekto kto fandi bostonu alebo San Jose povysuje na timy ktore su v prestavbe..iba dva timy tiez doteraz nehrali zrovna na spi*i a teraz ked im ide tka sa tu povysuju nad Islanders alebo colorado..prestavba muzstva si nejaku dan zoberie a vzdy to je to ze su na chvoste celej NHL..aj taky Los Angeles prestavbu skoro ukoncili a pomaly idu hore.maju perspektivny tim plny mladych hracov a na dalsiu sezonu budu dost hore..a posledne dva rocniky boli vzdy naspodku tabulky a teraz su dost dobri..tuto sezonu ani nie ale ta dalsia si myslim ze bude pre Los Angeles velmi uspesna..tak tymto si prejdu vsetky timy NHL a teraz ked su dobri tak sa nemusite povysovat nad ostatnych..
NHLfanAVS píše:16-0-0
:?:
inak zase sme blizsie k vyssiemu draftovemu vyberu :thumbsup:
prehra s "priamym rivalom" celkom potesi :D :lol:

(...a co mam plakat? :-P )
Malé vodítko, o jaké hráče budou Avs stát při draftu:

Při jednáních o možné výměně Smythe do Kings prý požadovali Avs brankáře Berniera a obránce Teuberta, na což Lombardi nepřistoupil a jednání rychle skončila...
Atlanta vyhrála naprosto zaslouženě...Po zápase v Chicagu jsem se zleknul že by jsme se po tak dobrém výkonu mohli zvednout ale dnešní zápas ukázal že výkon v Chicagu byl jen vyjímkou...Výkon s Atlantou byl tristní... :thumbsdown: .
Ale je dobře že jsme prohráli...Když se kouknu na los vidím že hrajeme ještě hodně zápasů v divizi,s týmy kterým půjde o playoff ,takže věřím že bodů moc neuhrajem...Začíná se nám rýsovat pěkný výběr na draftu... :thumbsup:
V Bostone sme na tom asi tiez tak.
Skorpion píše:Ako to vyzera s vydavkami na platy hracov pre buducu sezonu?

- platovy strop je na 56 700 000 USD
- hraci pod zmluvou: cca 42 646 000 USD
- volni hraci (UFA, RFA): Kessel (2,2 mil. v tejto sezone), Axelson (1,85), Krejci (0,88), Yelle (0,75), Hnidy (0,76), Hunwick (0,75), Fernandez (4,33), Thomas (1,1)
- k dispozicii je cca 14 000 000 USD

Mozno ocakavat, ze Kessel, Krejci a Thomas si vyrazne polepsia. Fernandez odide. Ocakavam zhruba toto:
Kessel - 5 milionov (priemer, resp. co sa rata do platoveho stropu)
Krejci - 3 miliony
Thomas - 4 miliony
Rask ma este platnu zmluvu na 3,2 miliona dolarov (tolko sa zaratava do platoveho stropu)

Ako ratam, tak som uz prekrocil tych 14 000 000, ktore su k dispozicii. A to este nie je podpisany Axelson, Yelle, Hnidy a Hunwick.
Viem, že je to kus v offtopic, ale spomína sa to tu.
Ak si v Bostone neudržíte P.J. Axelssona tak zabudnite na dobré výsledky.
Co sa týka Colorada - Hejduk je precenovany a Foot so Sakicom asi tiez vela spapaju. To su hraci s velkymi zmluvami, Smyth sa aspon snazi a je to "best in front of crease man not named Thomas Holmstrom" a spolu s Laperierreaom drzia vlajku vztycenu. Tucker bol v Toronte maly panboh, ale v Avs sa nejak vytratil.
A posledná vec - to čo je v bráne, to je malá tragédia. Myslím oboch.
//: Nechapte ma zle Sakica si vazim, ale ked po sezone skonci, uvolni nieco - aspon predpokladam ze ma dobru zmluvu.
ak sa nemylim tak v tom clanku autor vypisoval platy ake maju jednotlivy hraci pre buducu sezonu slubene. do platoveho stropu sa vsak pocita priemerny rocny plat celeho ich kontraktu, takze v skutocnosti to je o malicko lepsie ako autor pise

(edit - checkol som to a malo by to byt celkovo o nejakeho cca 1,5 miliona menej. ziadna slava, ale predsa len o nieco lepsie.)

ale uznavam ze to bude bieda (snad sa podari cez draft vymenit apon jedneho z dvojice salei-clark :modlenie: a tuckera by som hned v prvy mozny den poslal na waiver a nasledne na farmu kde by sa jeho plat do stropu nepocital)
petrik píše:a tuckera by som hned v prvy mozny den poslal na waiver a nasledne na farmu kde by sa jeho plat do stropu nepocital)
Tucker je paradny hrac neviem preco mu u vas tak nejde. Ale vsak v Toronte bol skvely.
begbeee píše:Viem, že je to kus v offtopic, ale spomína sa to tu.
Ak si v Bostone neudržíte P.J. Axelssona tak zabudnite na dobré výsledky.
Co sa týka Colorada - Hejduk je precenovany a Foot so Sakicom asi tiez vela spapaju. To su hraci s velkymi zmluvami, Smyth sa aspon snazi a je to "best in front of crease man not named Thomas Holmstrom" a spolu s Laperierreaom drzia vlajku vztycenu. Tucker bol v Toronte maly panboh, ale v Avs sa nejak vytratil.
A posledná vec - to čo je v bráne, to je malá tragédia. Myslím oboch.
//: Nechapte ma zle Sakica si vazim, ale ked po sezone skonci, uvolni nieco - aspon predpokladam ze ma dobru zmluvu.
Hejduk přeceňovaný ??? :D Bez úrážky, ale tohle je blábol, za ty jeho 3,9 milionů ročně by ho bral snad každý tým NHL...
Preceňovaný najmä v zmysle, že odkedy mu odišiel z centra Forsberg resp Sakic, tak to nie je to čo bývalo :smile03:
Tak 3,9 je tak asi akurát za neho, aj menej. Gaborik dal za 4,4 melona v poslednych 131 zapasoch 75 golov, Hejduk 144 zápasov 54 gólov. Franzen ma 2,8 miliónov a v posledných 138 zápasov dal 54 gólov a všetci vieme, ako mu vyšlo playoff. Navyše Colorado nič nehrá s nabitým platovým stropom, tak sa treba zamyslieť. Aj Pens hrali lepšie bez Crosbyho :smile03:
No Colorado by potrebovalo omladiť káder tak ako sa to stalo v Penguins posledne sezony...aspon by im tri roky hrali za minimalku kedže by šlo o novačikovske kontrakty a potom by sa dalej riešili...do colorada by som najprv dotiahol nejakých mladých talentovaných obrancov a vystužil to dvoma skusenymi kvalitnými bekmi...utok je fajn aj ked hejduk,smyth,wolski aj marek svatos vedia zahrať aj lepšie...ale ja dufam že sa colorado pozviecha a že bude lepšie a družina okolo sakica ..najbližšie už da sa povedať okolo paula stastneho bude postrachom superov tak ako to bolo dakedy :yes:

AVALANCHE do tohoooo
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS