Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No jo, Duchene asi gol roku... My jsme tam taky dali nejake opravdu vystavni kusy, ale tohle je neco :klobuk_dole: .

“Very nice goal. I liked it. He's an awesome player. Pretty goal. I think it was better (than mine)."
Malkin, on Duchene’s dazzler in the first period.

Dik za krasny zapas, hrajete sice velmi pohledny hokej, ale bohuzel s timhle stylem se budete k uspechu prosazovat jen velmi tezko :ja_neviem:
Ok, takže Sacca sme už vyhodili... :giggle: Čo teraz? :wink2: Mená chlapci, mená. A zdôvodnenie. Vy sami najlepšie viete, kde najviac treba zapracovať a čo potrebujete.
Vyhazov Saccoa už je nevyhnutelný!!! Nevím na co se čeká?
Až zase budeme mimo šance na playoff?
Jinak nemůžu si pomoct, ale Paul Stastny je pomalý, všude pozdě, třeti rok nenaplňuje očekávání...První adept na trade...
Varlamov pokračuje ve výkonech svých předchůdců až po Patricka Roye...Hodně slabé...
Kobasew, Lindstrom slabota a Jonese dá Sacco do 4 lajny...takového střelce...Totálně se tam ztrácí...
:ja_neviem:
A teď z jiného soudku...
Spekuluje se o výměně Ricka Nashe!
To by bylo křídlo pro Matta... :roll:
Každopádně něco se už musí začít díííít, jinak další sezona v p...i... :klobuk_dole:
Nic moc předvedený výkon, byl to spíše boj z obou stran, ale prohrát jsme nemuseli, teda alespoň v normální hrací době. To už jsme měli udržet.
Výborný Giguere a O'Brien...jinak zbytek jen boj. Ale snahu upřít nelze, jenže teď nám to prostě zase nejde!!!
Sacco ven !!! :ja_neviem:
Dado píše:Tak Dater sa rozpisal po zapase s Vancouverom. Nemusite to vsak citat. Je tam absolutne nic. Ale co sa da cakat od Americana? Kto pozna Americanov mozno vie, o com hovorim...
ja som cital a nemyslim ze by to bolo az take nic... ze v podstate nic nove to je druha vec, ale co nove sa da po takychto zapasoch pisat? novinkou by bolo keby pre zmenu zacneme hrat dobre alebo uz konecne vyhodia sacca... inak nie su ziadne nove temy :)
primaprema píše:Vyhazov Saccoa už je nevyhnutelný!!! Nevím na co se čeká?
Až zase budeme mimo šance na playoff?
Jinak nemůžu si pomoct, ale Paul Stastny je pomalý, všude pozdě, třeti rok nenaplňuje očekávání...První adept na trade...
Varlamov pokračuje ve výkonech svých předchůdců až po Patricka Roye...Hodně slabé...
Kobasew, Lindstrom slabota a Jonese dá Sacco do 4 lajny...takového střelce...Totálně se tam ztrácí...
:ja_neviem:
A teď z jiného soudku...
Spekuluje se o výměně Ricka Nashe!
To by bylo křídlo pro Matta... :roll:
Každopádně něco se už musí začít díííít, jinak další sezona v p...i... :klobuk_dole:
O Nashovi mozete len snivat, to je ale asi tak vsetko, kedze, ak by Nash bol vymeneny, tak jedine za franchise defensmana a nie Paula Stastneho, ktoreho by ste nam ponukali a ktory by mohol hra u nas v buducnosti maximalne tretieho centra, mozno ani to nie, ak si vsimnem jeho vykony, ktore podava.

A o trejde spekuluju novinari, nie vedenie.
Dado píše:
petrik píše:
Dado píše:Tak Dater sa rozpisal po zapase s Vancouverom. Nemusite to vsak citat. Je tam absolutne nic. Ale co sa da cakat od Americana? Kto pozna Americanov mozno vie, o com hovorim...
ja som cital a nemyslim ze by to bolo az take nic... ze v podstate nic nove to je druha vec, ale co nove sa da po takychto zapasoch pisat? novinkou by bolo keby pre zmenu zacneme hrat dobre alebo uz konecne vyhodia sacca... inak nie su ziadne nove temy :)
No ale chyba mi nejaky jeho jasnejsi nazor, nieco konkretne. Priznava, ze nema ziadne informacie, ze nie je za to, aby trenera vyhodili... Z jeho pera je citit, ze sa velmi boji napisat nieco tvrdsie. V minulosti pisali ini /okrem neho/ tvrde clanky, cital som ich v knizke. Ano, on je reporter, nie analytik, ale jeho blog mu poskytuje v tomto neobmedzene moznosti.
no ale predsa len je to profesionalny sportovy novinar, zivi sa tym, takze musi pri pisani (aj blogu) zachovavat urcitu (vysoku) mieru objektivity a "profesionalizmu".
pritvrdit ako tomu ty hovoris by bolo lahke - napisat plamenne clanky nastvanym tonom o tom ako je vsetko zle, vsetko tvrdo skritizovat, ponukat vlastne "samorzejme" riesenia atd... ale to je take plytke, amaterske, bulvarne... okrem toho on sa s ludmi o ktorych pise aj osobne stretava a ma s nimi vytvorene urcite vztahy ktore by mohol takymto amaterskym pristupom znicit - nehovoriac o vlastnej povesti. ako novinar by si mal vediet ako dolezite je aby ludia (najma ti ktorych sa pyta) novinarovi doverovali. daterova kritika musi byt taka aby sa dotycne kritizovane osoby neurazili, aby nemali pocit ze to bolo nezasluzene tvrde resp. ze si dater na ich ukor snazil prihriat vlastnu polievocku nejakym lacnym populisticko-bulvarnym paskvilom.
teba v tvojich rychlych komentaroch taketo veci nezvazuju, nemusis sa bat ze si to sacco alebo niekto z hracov precita resp. ze to narusi nejaky vas vzajomny vztah. takze ty mozes sklznut k bulvaru a v podstate nic ti z toho nehrozi (max. ze tie komentare niekto kvoli tomu prestane citat ako napr. ja :D )
Dado píše:Spat k teme. Primarnou ulohou Datera je pisat prejavy tykajuce sa spravodajskych zanrov. To si robi dobre. Citatel dostava material, ktory sa ma co najviac priblizit k objektivite a co najvernejsie opisuje realitu. Ziadne autorske nazory, iba fakty. Nazor si potom citatelia utvaraju sami.

Blogy nemaju ziadne prisne mantinely ako ine zanre, myslim teda publicisticke. Moze tam byt hocico. Pisal si o nejakych vztahoch. Na toto novinar pri svojej praci nemoze mysliet. Bohuzial, nebude mat tolko kamaratov, ale jednoznacne musi oddelit svoju pracu od sukromia.

Ako novinar nemozem hladiet na to, ako sa kto bude na mna tvarit po napisani publicistickeho zanru. To, ze hra tim na ho*no a zjavne to Sacco uz dlhodobo nezvlada, je podla mna fakt - toto vsak nenapisem v spravodajskom zanri. Dater sa boji takto jednoznacne popisat udalosti vo svojom blogu.

Toto je Daterova chyba, lebo ma az prilis velky strach. Dokazom su prace jeho kolegov. Ak teda Dater ma nejaky blog, uvital by som priamu a konkretnu kritiku s nejakym posolstvom. Nie nic hovoriace frazy s otaznikmi.
Ako nejaké vysvetľovačky typu "ja som novinár, ty nie" to tu vôbec nemuselo podľa môjho názoru byť, preto som vybral len časť, ktorá je dobre spracovaná a s ktorou takmer bezmedzne súhlasím. :yes:
Ja by som dala balast prec a napisala to priamo. Ak by si Dater prilis dovolil kritizovat, respektive by prekrocil urcitu hranicu, mohol by lahko prist o svoje miesto, minimalne o cast dovernych informacii. Preto sa drzi spat, aj na blogu.
Tak som to až nechcel naznačiť, proste mi to neprišlo vhodné.

Teraz hovorím čisto za seba - podľa mňa by každý laik mal nájsť v tých slovách, ktoré som citoval, logiku a malo by mu to stačiť. Kto si vysvetliť dať chce, vysvetliť si dať nechá a pochopí to aj bez toho, aby si odkazoval na svoje skúsenosti či nebodaj úspechy. Kto nechce, ani si nedá. Prax a skúsenosti sú, tak ako vek a skúsenosti, len a len plusom, nevylučujú však, že človek dokáže problematiku pochopiť, či niekomu v danej veci dôverovať, aj bez ich zdôrazňovania. Také vyhlásenie spravidla nerobí dobrotu. Ber to len ako dobrú radu.
Pri vsetkej ucte Dado, ale ked pozriem na kvalitu slovenskej zurnalistiky, moc by som sa dotycnym vzdelanim nechvalil.
viem ze nema velky zmysel reagovat ale celkom ma bavi sa s tebou dotahovat tak preco nie :D
Dado píše: S uctou k tebe, nemas pravo pisat odporucania, ako by sa mal alebo nemal novinar chovat alebo prezentovat svoje nazory na zurnalistiku ako hole fakty ci nejake zavazne povinnosti. Toto moje predosle tvrdenie plati len v tom pripade, ak nemas nejake medialne vzdelanie, najlepsie priamo prax v nejakom vacsom mediu. Predpokladam, ze nemas.
predpokladas spravne - nemam. a prave preto som ani nikomu nic neodporucal, pisal som svoj nazor. ziadne odporucania, rady ani nic podobne. kde si to tam videl?
Dado píše: Je velmi rozdielne, ked sa na nieco pozera citatel a novinar, ktory uz ma nejake skusenosti. Preto vlastne robia noviny robia novinari a nie citatelia. Preto ti napriklad aj podakovali uzivatelia za tvoj posledny post - asi ani oni nie su novinari.

Moze z toho vyplyvat, ze som tu v tejto oblasti v jasnej mensine, kedze som tu asi ako novinar sam oproti tisicke citatelov. Citatelom budu vzdy a pri kazdej kontroverznosti pribuzne a sympatickejsie nazory a postoje jedneho z nich ako novinara. Vacsina je vacsina. Je to vsak uplne ine v pripade, ked citatelia maju zaujem stat sa novinarmi - v takom pripade pocuvaju a respektuju aj jedneho novinara a teoria o vacsine tu neplati.
tuto pasaz som asi celkom nepochopil, ale nemusis sa unuvat s dodatocnym vysvetlovanim, naozaj mi to ku stastiu nechyba. zvlast ak si to myslel tak ze ty ako studovany novinar mas iny (fundovanejsi) pohlad na vec ako my laici co o tom :ho*no: vieme, inak by sme so sebou navzajom nesuhlasili :D
Dado píše: Spat k teme. Primarnou ulohou Datera je pisat prejavy tykajuce sa spravodajskych zanrov. To si robi dobre. Citatel dostava material, ktory sa ma co najviac priblizit k objektivite a co najvernejsie opisuje realitu. Ziadne autorske nazory, iba fakty. Nazor si potom citatelia utvaraju sami.

Blogy nemaju ziadne prisne mantinely ako ine zanre, myslim teda publicisticke. Moze tam byt hocico. Pisal si o nejakych vztahoch. Na toto novinar pri svojej praci nemoze mysliet. Bohuzial, nebude mat tolko kamaratov, ale jednoznacne musi oddelit svoju pracu od sukromia. Pozri sa na cerstvy pripad, kedy novinarka Pravdy kecala s Kalinakom. To je vyvrcholenie procesu, o ktorom si pisal.
toto nie je o oddelovani prace od sukromia ci o kamaratstvach. dater sa pisanim o Avalanche a ludoch v organizacii zivi profesionalne, takze ked sa v pisani o nich znizi k niecomu "menej profesionalnemu" (nazvem to jednoducho bulvarnemu) tak to ohrozi kvalitu jeho dalsej prace v buducnosti. to nie je o sukromi, on nepride o priatelov, ale o doveru svojich zdrojov informacii na ktorych je jeho praca zavisla.
Dado píše: Ako novinar nemozem hladiet na to, ako sa kto bude na mna tvarit po napisani publicistickeho zanru. To, ze hra tim na ho*no a zjavne to Sacco uz dlhodobo nezvlada, je podla mna fakt - toto vsak nenapisem v spravodajskom zanri. Dater sa boji takto jednoznacne popisat udalosti vo svojom blogu. Opakom toho je komenatr Davea Kriegera, ktory som spracoval pre Eurolanche. Opakom boli aj komentare Woodieho Paigea z minulosti. Nebal sa napisat, ze Eric Lacroix musi vypadnut prec, lebo ho spoluhraci nemaju radi. Pierre zuril, zvolal tlacovku, ale po case bolo vsetko medzi nimi OK. Eric este ten tyzden odisiel. Cital si vobec toto?
v case ked bol v time eric lacroix som vysledky NHL hladal na teletexte a o internete som ani nechyroval, takze meno paige mi nehovori nic a o afere okolo ericovho odchodu neviem ziadne podrobnosti. ale toho kriegera som cital. vies aky je rozdiel medzi nim a daterom? dater pise o vylucne o avalanche, krieger nie. krieger si moze dovolit pritvrdit, on nie je s tymi ludmi v dennodennom kontakte a ked niekoho mozno aj nastve, nevrati sa mu to o par dni ako bumerang ked bude chciet (a musiet) napisat nieco dalsie - lebo on nechodi za ludmi z avalanche ked o nich pise. pise o nich tak ako ty, bez denneho vzajomneho kontaktu. nie je zavisly na tom ze ho ti ludia o ktorych pise respektuju. dater na tom vo velkej miere zavisly je, bez tohto respektu by sa mu jeho praca beat writera robila ovela tazsie a nemohol by ju robit na takej urovni na akej ju robi. za to urcite ziaden kriticky blog nestoji.
Dado píše: Toto je Daterova chyba, lebo ma az prilis velky strach. Dokazom su prace jeho kolegov. Moje Rychle komentare su naschval pisane v takom style, v akom su. Nie su pisane preto, aby oslovili masy. Ale stojim si za nimi. Ak teda Dater ma nejaky blog, uvital by som priamu a konkretnu kritiku s nejakym posolstvom. Nie nic hovoriace frazy s otaznikmi. Neziadam od neho to, co robim ja.
blog podla mna do velkej miery odraza aj osobnost a povahu jeho autora. dater podla svojich blogov zjavne nepatri k temperamentnym ludom ktory by v blogoch chrlili ohen a siru ked sa im zda ze je na to dovod. ked ma raz miernejsiu povahu, preco by sa mal nutit pisat stylom ktory mu nie je vlastny? v blogu vyjadruje svoje nazory, ak sa ti nepacia alebo s nimi nesuhlasis tak ich jednoducho necitaj. na kritiku vsak mas samozrejme pravo
Novy Cas je vacsinou bulvar, to je fakt. Ale faktom je aj to, ze prave v nom najdes mnoho informacii, ktore by v inych dennikoch nevysli. Takze by som si nedovolila priamo odsudit.

K slovenskej zurnalistike. Mam na mysli celkovy obraz co vidim v TV (respetkive dokym sme mali), novinach atd. Len ked si take spravodajske relacie porovnam s ruskymi, ktore pozeram, musim sa za slovensku zurnalistiku hanbit. Ale je fakt, ze to tu nepatri, rozoberieme to v inej teme.
___________________
:yes: :backtotopic: c.
V zápase s Vancouverem to byl opět velmi, velmi špatný výkon. V oslabení jsme se neuměli dostat z obraného pásma, v přesilovkách jsme se neuměli do útočného pásma dostat (až na jednu vyjímku)...až je to k smíchu...Jinak jen boj...žadné hokejové akce, přesnost, střelba...prostě nic!
Opravdu nevím na co se čeká? Až budeme uplně odepsaní? Jo, v tom případě jsme se mohli alespoň těšit na draft...Ale letos?
:ja_neviem:
Jinak po dlouhé době bylo slyšet nespokojené pískání z tribun... s takovými vykony a výsledkama za chvilku budou navštěvy jako na Islanders... :hroza:
Avs, robte so sebou nieco, predsa nedate Caps tak vysoky pick :!: :!: :!: :!: :!:
back to topic:

Quo vadis Colorado Avalanche?

Kalendárny rok 2011 by všetci fanúšikovia Colorada Avalanche určite najradšej vymazali zo spomienok. Tím, ktorý ešte pred Vianocami 2010 bojoval s Vancouverom o prvenstvo v divízii, sa od Januára 2011 prakticky rozsypal ako domček z kariet. Po priam katastrofálnej jari si fanúšikovia trochu vylepšili náladu pri drafte kde sme v prvom kole získali v osobách Gabriela Landeskoga a Duncana Siemensa dva veľké talenty do budúcnosti. Pred úvodom ročníka 2011/12 sa mnohí z nás neubránili optimistickým očakávaniam – nie, víťazstvo v Stanley Cupe či 1. miesto v divízii asi nečakali ani najväčší optimisti, ale minimálne sme očakávali zlepšený herný prejav a reálny boj o PO. Po vydarenom úvode a prekvapivej víťaznej šnúre na ihriskách súperov však veľmi rýchlo prišlo vytriezvenie. Naša hra a výsledky opäť skĺzajú k tomu čoho sme boli svedkami pred niekoľkými mesiacmi a čo sme všetci dúfali že sa už tak ľahko opakovať nebude.
Rok 2011 bol tiež rokom niekoľkých kontroverzných výmen v podaní nášho manažmentu. Všetko to odštartovala výmena Craiga Andersona do Ottawy za Briana Elliotta. Kto tento trejd vyhral asi netreba rozoberať. Nasledovala výmena dvoch fanúšikmi obľúbených mladých hráčov Chrisa Stewarta a Kevina Shattenkirka do St.Louis za Erika Johnsona a Jaya McClementa. Veľké šťastie že z tohto trejdu sme nakoniec v drafte vyťažili aj Duncana Siemensa, vďaka nemu by tento trejd z dlhodobého hľadiska ešte stále mohol byť pre nás výhodný. Z krátkodobého hľadiska, z pohľadu sezóny 2011/12 sme ale aj na tejto výmene stratili.
Ďalšiu šokovú terapiu si pre nás náš GM Greg Sherman nechal na leto – najskôr počas draftu poslal J.M. Lilesa do Toronta za podpriemernú náhradu v podobe 2. kola draftu a o pár dní neskôr obetoval 1. aj 2. kolo draftu 2012 za mladého brankára Washingtonu Semyona Varlamova. Ak pri výmene Lilesa fanúšikovia reptali kvôli nízkej protihodnote (šanda že aj s odstupom času by sme mohli byť pomyselnými “víťazmi“ tohto trejdu je dosť malá), tak po výmene Varlamova si určite nejeden z nás doslova od zúfalstva trhal vlasy. Áno, stále verím že Varlamov má talent aj potenciál stať sa skutočne kvalitným brankárom a verím že existuje šanca že raz v budúcnosti nebudeme tento trejd ľutovať. Ale zbaviť sa takýchto vysokých draftov uprostred prestavby tímu, keď je jasné že budeme mať tím na hranici cap flooru a dosť pravdepodobne opäť skončíme v spodnej polovici tabuľky je prinajlepšom netaktické, ak už nie rovno hlúpe.

Aké sú teda naše vyhliadky do budúcna? Máme nejakú nádej na zlepšenie ešte v tejto sezóne?
Veľmi malú. Dôvod je prozaický – interný platový strop, ktorý sa zdá byť nastavený na hodnotu tak tesne prevyšujúcu oficiálny povinný cap floor ako je to len možné. No money – no honey, nie je žiaden dôvod očakávať že táto stará pravda nebude práve v našom prípade platiť. Kým majitelia nebudú ochotní priviesť do tímu lepších drahších hráčov, vyhliadky na zlepšenie sú značne limitované.
Napriek tomu aj s aktuálnou zostavou by sme mali byť schopní podávať lepšie výkony a byť herne aj výsledkovo podstatne konkurencieschopnejší ako v posledných zápasoch. Zabezpečovať by to mal tréner - tým že hráčom určí správnu taktiku, namotivuje ich ku kvalitným výkonom, dostane z nich to najlepšie. Joe Sacco však toto už takmer rok nezvláda, tím pod jeho vedením podáva nevyrovnané výkony a najmä nedokáže vyhrávať. Sacco už skúšal veľa vecí ako to zvrátiť – od miešania zostavou cez posadenie dôležitých hráčov na tribúnu až po tresty formou tvrdých tzv. “bag skate“ tréningov. Žiaden efekt. Ak by mal ešte nejaké eso v rukáve, už by ho určite bol dávno použil.
Začína byť zrejmé že tréner Sacco už tomuto tímu nemá čo ponúknuť. Dospeli sme do štádia keď jeho výmenou nemáme absolútne čo stratiť. Určite to nie je len jeho vina že nedokázal obrazne povedané upliesť z hovna bič a dostať tím s minimálnymi mzdovými nákladmi na hráčov na popredné miesta tabuľky. Ale určite ani nedokáže dostať na ľade z hráčov to najlepšie čoho sú schopní. Nie je to o tom že by bol podľa mňa Sacco zlým trénerom (to nechám na posúdenie iných), ale v momentálnej situácii je minimálne nesprávnym trénerom v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.
Nie, nový tréner by automaticky neznamenal obrat o 180°. Záruky na zlepšenie výkonov a výsledkov neexistujú. Prečo teda trénera meniť? V prvom rade preto, že tým už naozaj nemáme čo stratiť. V horšom prípade by to nepomohlo a pokračovali by sme v tom čoho sme svedkami teraz. Ale existuje aj šanca že by nový tréner tímu prospel – koniec koncov vidíme to na čerstvom príklade St.Louis – takže prečo to neskúsiť? Okrem toho by nový tréner mohol znamenať niečo ako čerstvý štart a novú motiváciu pre niektorých hráčov, ktorí sa možno cítia ukrivdení a tým pádom demotivovaní spôsobom ako k nim pristupuje Sacco. Nový tréner, nová šanca presvedčiť ho o svojich kvalitách.

Suma sumárum, výmena trénera sa javí ako najjednoduchší a najmenej riskantný spôsob ako sa pokúsiť o zlepšenie výkonov a výsledkov v aktuálnej sezóne. Som presvedčený o tom že otázka už neznie ČI trénera Sacca vymeníme, ale iba KEDY sa k tomu vedenie tímu odhodlá. No a samozrejme najdôležitejšia otázka – či tento krok prinesie žiadaný efekt. Ak nie tak nám zrejme nezostane iné ako počkať kým budú Kroenkeovci ochotní investovať do tímu viac ako povinné minimum dolárov.
johnson na IR s groin injury, elliott recalled :!:
Sacco musí preč a spolu s ním Sherman. Myslel som si, že Sherman tam bol len dočasne, ako dosadený účtovníček, aby dal pár vecí do poriadku. Stewart, Shattenkirk <-> Johnson, Siemens; Anderson <-> Elliott; Cohen <-> Hunwick; Varlamov <-> 1st, 2nd pick, Liles <-> 4th pick... Aspoň Fleischmann bola skvelá výmena, vyliečil sa a potom ho nepodpísali? Ako hrá teraz? S Duchenem mohli byť skvelý pár. Čo robí Sakic?

Btw. čo to tu je? hokejforum je nejaká subkultúra pre Eurolanche? Na HFko chodím roky, dlho navštevujem aj E-lanche a príde mi maximálne blbé, keď si dám poobede kávu, kliknem si na stránky, prečítam si eurolanche, čo nové, pozriem či niečo v diskusii a idem na ďalšie stránky. Kliknem potom na HF, poteším sa, že nové príspevky v topicu o Avs a tam odkazy, články z Eurolanche. :hroza:
EDM-COL 2:5

Konecne po dlouhe dobe duvod k radosti: STEFAN ELLIOTT!!!!! :thumbsup: paradni vykon v premierovem zapase, okoreneny viteznym golem!

Jinak se na to ale zase nedalo dve tretiny vubec koukat, az stastna O'Brienova vyrovnavaci trefa nas probudila. Tomu, ze statistiky nekdy klamou, jsou nejlepsim dukazem nase PP (2.nejlepsi v NHL). Udrzet se v utocnem pasmu dele jak 5 vterin je temer nemozne, navic jsme snad nevyhrali jedine vhazovani pri PP. :hroza: V posledni dobe je nasim nejlepsim hracem Ryan Wilson, u toho jedineho mam pocit, ze hraje kazde stridani na 110%, takze mu clovek i obcasnou chybicku rad odpusti. Velmi dobre hraje i O'Brien. Kdo by pred sezonou cekal, ze prave tihle dva budou lidri nasi obrany. :) Uz mi ale zacina dochazet trpelivost se Stastnym, tesil jsem se, jak ho v lete po podpisu Duchenea a O'Reillyho budem konecne moci za slusnou protihodnotu vymenit, ale po tom co letos predvadi??? A se Shermanovymi schopnostmi??? :cry:
Dnes hrál velmi dobře Kobasew, McClement, Wilson a Elliott... :klobuk_dole:
Elliott ukázal, že by mohl být v budoucnu náš top obránce, pokud ho Sherman nevymění...viz. Shattenkirk :hroza:
Jinak jak píše Redy...Dvě třetiny se na to nedalo koukat...Stastny totálně neviditelný...opět... :ja_neviem:
I tak si myslím, že po domácím tripu půjde Sacco od valu...doufám.
Sloter píše:Sacco musí preč a spolu s ním Sherman. Myslel som si, že Sherman tam bol len dočasne, ako dosadený účtovníček, aby dal pár vecí do poriadku. Stewart, Shattenkirk <-> Johnson, Siemens; Anderson <-> Elliott; Cohen <-> Hunwick; Varlamov <-> 1st, 2nd pick, Liles <-> 4th pick... Aspoň Fleischmann bola skvelá výmena, vyliečil sa a potom ho nepodpísali? Ako hrá teraz? S Duchenem mohli byť skvelý pár. Čo robí Sakic?

Btw. čo to tu je? hokejforum je nejaká subkultúra pre Eurolanche? Na HFko chodím roky, dlho navštevujem aj E-lanche a príde mi maximálne blbé, keď si dám poobede kávu, kliknem si na stránky, prečítam si eurolanche, čo nové, pozriem či niečo v diskusii a idem na ďalšie stránky. Kliknem potom na HF, poteším sa, že nové príspevky v topicu o Avs a tam odkazy, články z Eurolanche. :hroza:
Prečo neprispievaš viac? Výborný príspevok, vrátane pasáže o Eurolanche.

Obľúbený hráč: Scott Stevens :thumbsup:
Sloter píše:Btw. čo to tu je? hokejforum je nejaká subkultúra pre Eurolanche? Na HFko chodím roky, dlho navštevujem aj E-lanche a príde mi maximálne blbé, keď si dám poobede kávu, kliknem si na stránky, prečítam si eurolanche, čo nové, pozriem či niečo v diskusii a idem na ďalšie stránky. Kliknem potom na HF, poteším sa, že nové príspevky v topicu o Avs a tam odkazy, články z Eurolanche. :hroza:
odpoved na tvoju poznamku najdes :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=307427#p307427" onclick="window.open(this.href);return false; mame pocit, ze Dado to zobral na vedomie :)
:backtotopic:
Getzo5 píše:
Sloter píše:Sacco musí preč a spolu s ním Sherman. Myslel som si, že Sherman tam bol len dočasne, ako dosadený účtovníček, aby dal pár vecí do poriadku. Stewart, Shattenkirk <-> Johnson, Siemens; Anderson <-> Elliott; Cohen <-> Hunwick; Varlamov <-> 1st, 2nd pick, Liles <-> 4th pick... Aspoň Fleischmann bola skvelá výmena, vyliečil sa a potom ho nepodpísali? Ako hrá teraz? S Duchenem mohli byť skvelý pár. Čo robí Sakic?

Btw. čo to tu je? hokejforum je nejaká subkultúra pre Eurolanche? Na HFko chodím roky, dlho navštevujem aj E-lanche a príde mi maximálne blbé, keď si dám poobede kávu, kliknem si na stránky, prečítam si eurolanche, čo nové, pozriem či niečo v diskusii a idem na ďalšie stránky. Kliknem potom na HF, poteším sa, že nové príspevky v topicu o Avs a tam odkazy, články z Eurolanche. :hroza:
Prečo neprispievaš viac? Výborný príspevok, vrátane pasáže o Eurolanche.

Obľúbený hráč: Scott Stevens :thumbsup:
Kedysi som diskutoval na HP a bavilo ma tam relaxovať s ľuďmi ako StevenY, Popradcan, K, Cepi, Gabi98 atď. Neskôr sa tam dovalilo plno "odborníkov" a starí dobrí užívatelia prestali chodiť. Cepi mi písal správu, kde ma pozýval sem ale tu to bolo na toľko dobré, že som nemal núdzu prispievať. :wink2: Možno teraz. :)
cepi píše:
Sloter píše:Btw. čo to tu je? hokejforum je nejaká subkultúra pre Eurolanche? Na HFko chodím roky, dlho navštevujem aj E-lanche a príde mi maximálne blbé, keď si dám poobede kávu, kliknem si na stránky, prečítam si eurolanche, čo nové, pozriem či niečo v diskusii a idem na ďalšie stránky. Kliknem potom na HF, poteším sa, že nové príspevky v topicu o Avs a tam odkazy, články z Eurolanche. :hroza:
odpoved na tvoju poznamku najdes :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=307427#p307427" onclick="window.open(this.href);return false; mame pocit, ze Dado to zobral na vedomie :)
:backtotopic:
Okay mate, mne to len príde zvláštne, keď vidím v príspevku celý článok z E-lanche a potom tu scrollujem ako o život. Ako nič proti chalanom (však na ich stránku chodievam rád), len vidieť to zdvojene...
Chci se zeptat pánové...má z vás někdo playstation 3? Chci se zeptat na NHL12. Jdou tam nějakým způsobem editovat sestavy,upravovat stadiony a reklamy na ledě, jak to bylo možné na Pc?
Nevěděl jsem kam to napsat, tak jsem to hodil tady...:-)
primaprema píše:Chci se zeptat pánové...má z vás někdo playstation 3? Chci se zeptat na NHL12. Jdou tam nějakým způsobem editovat sestavy,upravovat stadiony a reklamy na ledě, jak to bylo možné na Pc?
Nevěděl jsem kam to napsat, tak jsem to hodil tady...:-)
V samotne hre jdou jen editovat sestavy. To znamena libovolne presuny hracu, moznost upravy jejich vlastnosti, vytvareni novych hracu, atd.
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS