Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mame zo 10 dni do TD a cca 7 tyzdnov do konca ZC.
Avs sa drzia na PO fleku , pomaly sa dokonca nenapadne priblizuju k jets a stars. A to napriek tomu ze zdravotne patalie nas stale neopustaju. Landeskog a helm este stale nehrali, francouz sa na 3 tyzdne zranil prave ked nas cakali 3 B2B po sebe, zdravotne problemy zatial nespecifikovaneho rozsahu ma makar, a EJ ma najnovsie zlomeny clenok.
Aspon to posledne my mohlo byt aj na nieco dobre – ak by sa Johnsonov 6mil plat mohol upratat do konca ZC na LTIR, otvorilo by nam to celkom nove moznosti pri TD... aktualne totiz nemame prakticky ziaden cap space na pripadne TD posily, ale bez EJovho 6mil platu... :petrik:

Kde by sme potrebovali posilnit? Co takto vsade?
Od kadriho odchodu nam chyba 2C, len neviem ci je niekto dostatocne kvalitny na trhu k dispozicii... najidealnejsi by snad mohol byt Jenner z busu, ale toho nemaju dovod vymienat (nekonci mu zmluva)
Ak by sa nezadaril top6F, potesil by aj kvalitny upgrade do bottom6. depth nikdy nie je na skodu ani v D, najma pri tolkych zraneniach. No a francouzovo zranenie mozno ncfarlanda inspiruje aj k ziskaniu nejakeho insurance G...
Alebo je mozne aj to ze ziadne posily riesit nebudeme a do PO pojdeme s tym co uz mame :neviem:
petrik píše:
ned 26. úno 2023 16:27
https://twitter.com/Avalanche/status/16 ... _&ref_url=
To ma napadlo ako prve, ked som videl gol Newhooka. Spojitost s Helmovym :)
Avs v poslednych 3 zapasoch vzdy skorovali zo svojej prvej strely na branku. :cool:

este vacsia haluz ale je, ze sa im to stalo uz treti krat od prichodu do Denveru:

gol z prvej strely na branku v 3 po sebe iducich zapasoch dali aj v januari 2000 a novembri 2005 :sok:
to sa mi zda byt vazne haluz, necakal by som ze sa nieco take zadari tak casto
Nathan MacKinnon - jeho posledných 6 sezón ak by odohral celú sezónu

2017-2018: 108 points
2018-2019: 99 points
2019-2020: 111 points
2020-2021: 111 points
2021-2022: 111 points
2022-2023: 125 points

:klobuk:
Pomalicky sa blizi koniec zakladnej cast a Avs ladia formu na PO... z poslednych 10z mame 9-1-0, co aktualne staci na 2. miesto v divizii o bod za Wild na ktorych mame zapas k dobru a 2b pred Stars. Najblizsie 2 zapasy mame prave proti Wild a Stars, obidva doma, takze o par dni by sme mali mat lepsiu predstavu o tom nakolko realny je utok na vitazstvo v divizii...

Co sa tyka individualnych vykonov, celu sezonu Avs taha primarne trojica MacKinnon, Makar a Rantanen. MacK by urcite velmi rad konecne prekonal 100b hranicu (niekolkokrat mu to uz tesne uslo) – aktualne je na 95b. Rantanenovi zase chybaju 2g do 50, to by sa snad tiez mohlo podarit. A makar je aktualne na 66b v 58z, co je druhy najvyssi P/GP medzi obrancami po karlssonovi. Tam je otazkou ci to bude stacit aspon na nominaciu na norrisa (napriek 15 vynechanym zapasom)
A za zmienku este urcite stoji aj georgiev, ktory zatial s prehladom zvlada poziciu brankarskej jednotky a je pre tim oporou. Vo vsetkych zasadnych statistickych ukazovateloch je v top5 prip. v top10 ligy a letna stavka nanho sa zatial ukazuje ako zasah do cierneho.

Ako to vyzera so zraneniami: Erik Johnson sa nedavno po zlomenine nohy vratil do zostavy. Rovnako sa uz vratili aj dlhodobo zraneny Helm a po kratkych vypadkoch aj Makar a Rodrigues.
Mimo stale zostavaju Francouz (nedavno zacal s lahkym treningom na lade), Manson (navrat zatial v nedohladne), Lehkonen (zlomeny prst by sa mal zrastat cca do zaciatku PO) a Landeskog (trenuje individualne na lade, uz skusil aj prvy trening s timom v non-contact jersey)

Pred par dnami podpisal predlzenie zmluvy trener Bednar – nova zmluva je az do roku 2027. ak by ju naplnil, znamenalo by to ze u Avs odtrenuje minimalne 11 sezon (prisiel pred sezonou 2016/17)
Rozbehla sa sezona podpisovania univerzitnych hracov ktorym skoncila sezona a Avs nezahalaju... aktualne sme podpisali uz troch:
RW Jason Polin – pravak, najlepsi strelec NCAA poslednej sezony s 30 golmi
C Ondrej Pavel - bottom6 C, udajne dobry na buly a PK
RHD Sam Malinski – konstruktivny produktivny obranca pravak (RHD v prospect poole prakticky nemame)

Som rad ze tuto moznost vyuzivame – draft pickov v tomto contending obdobi vela nemavame (v poslednom drafte sme vyberali iba v 6. a 7. kole), takze doplnit prospect pool bez toho aby nas to nieco stalo je skvele. Aj ked samozrejme ti hraci maju uz 22-24 rokov, takze uz to nie su “prospects“ v tom pravom zmysle slova...
Ale prinasaju lacny depth ktory sa v case ked budeme od novej sezony riesit vazne problemy s platovym stropom urcite bude hodit. Ci uz sa niekomu z nich podari vybojovat si miesto v prvom time, alebo budu pripraveni v AHL cakat na nejake zranenia a nasledny call-up.
Uz vlani sme takto podpisali Bena Meyersa, ktory tento rok odohral za Avs 33 zapasov (dalsich 28 v AHL)
Tak zacina nam PO, patrilo by sa k tomu nieco napisat.
Nakoniec sa nam o bod podarilo urvat vitazstvo v divizii. Po takej narocnej sezone plnej zraneni to chuti dvojnasobne. Hracov ktorym sa tuto sezonu zranenia vyhli alebo aspon chybali menej ako 10 zapasov je spolu presne 7 – Rantanen, Compher, O´Connor, Newhook, Cogliano, Toews a Girard. vsetci ostatni vratane najvacsich hviezd chybali pocas sezony viac ako 10 zapasov : MacKinnon 11, Rodrigues 13, Lehkonen 18, EJ 19, Makar 22, Nichuskin 29, Byram 40, Manson 55, Helm 71, Landeskog 82. s takymto lazaretom je to vitazstvo v divizii v podstate malym zazrakom, zvlast ked to porovname s Dallasom kde najvyraznejsimi vynutenymi absenciami bolo 9 vynechanych zapasov Hintza a 6 Seguina.

Podla ocakavania nas tahali najvacsie hviezdy - Mack napriek 11 vynechanym zapasom konecne zlomil magicku 100b hranicu a to hned celkom vyrazne – 111b za 42g+69a su krasne cisla. 100 s prehladom dal aj Rantanen, ktory k tomu pridal aj 55g (+50a = 105b). Makar mal s prehladom viac ako bod na zapas (66b/60z) a Georgiev mal s polu s Ullmarkom najviac W v lige (40) pri solidnych kvalitativnych cislach (91,9 %sv)

“Odmenou“ za vitazstvo v divizii je 1.kolo PO proti Seattle Kraken. Mali solidnu sezonu, postup do PO hned v druhej sezone po vzniku je pre nich urcite uspech (pre mna prekvapivy), ale pri vsetkej ucte k nim musime do tejto serie vstupovat s ambiciou postupit. Zvlast ked sa zda ze by sma konecne mohli byt takmer kompletni (minus Landeskog a Helm). Jednoducho mame kvalitnejsieho brankara, konecne kompletnu obranu, v utoku vacsi star power a nezanedbatelne vacsie PO skusenosti. Napriek tomu vsetkemu sa samozrejme moze stat ze nas Krakeni vyradia, ale pre mna osobne by to bolo velke sklamanie a neprijemne prekvapenie.

Inak nas ale za favoritov tento rok nepovazujem, v bracket challenge som tipol nas koniec v druhom kole – samozrejme budem dufat ze to nakoniec skonci lepsie. Vela sa hovori o Oilers ako najvacsom favoritovi zapadu kvoli ich vynikajucej bilancii od zaciatku marca – pritom nasa bilancia je s tou ich velmi podobna, z poslednych 18 zapasov mame 15-2-1 :neviem: napriek tomu si myslim ze ten nas tim je objektivne slabsi ako vlani najma co sa F depthu tyka, samozrejme nezanedbatelna je strata Landeskoga ktory si tuto sezonu uz naisto nezahra. Vobec by ma neprekvapilo keby bol nakoniec sampionom zapadu niekto mimo “silnej trojky“ Avs, Oilers, Vegas :neviem:

Tak podme na to, zaciname dnes v noci, zapasy mame pekne kazdy druhy den, ziadne B2B... let the real fun begin :box:
Zahada zmiznuteho Nichuskina

Val Nichuskin pred Game3 opustil tim, odisiel z hotela v Seattli a nikto nevie, resp. nechce povedat kam a preco... oficialne su to “personal reasons“ a nemalo by to suvisiet s jeho zdravotnym stavom
Hrat zrejme nebude ani v G4 (dufajme ze ju zvladneme rovnako dobre ako G3)

Fanusikovia samozrejme vo velkom spekuluju co by za tym mohlo byt, najpravdepodobnejsie su zrejme naozaj tie osobne dovody (jeho priatelka zrejme nerodi, takze zostava tazky zdravotny stav blizkeho pribuzneho napr. jedneho z rodicov). To by zaroven mohlo znamenat ze kvoli tomu urychlene odcestoval do ruska (a to moze byt dalsi z dovodov preco nikto nic konkretne nechce povedat)
Nech uz je to cokolvek, snad ta jeho absencia nebude prilis dlha a bude sa moct co najskor vratit a podavat 100% vykony, lebo bez neho nam zostali prakticky iba traja top6 utocnici + plugs ako compher a rodrigues... :nervozny:
Pisal som pred seriou, patri sa nieco napisat aj po serii. Som samozrejme sklamany. Najma z vykonov ktore boli od tych z minuleho PO na mile vzdialene. V plnej nahote sa ukazal ten obrovsky rozdiel v depthe oproti minulej sezone (a ako bumerang sa macfarlandovi vratila ta neaktivita pri TD). Okrem prveho utoku bol zvysok timu uplne nulovy. Hrali sme 7 zapasov, gol v nich dokazalo strelit 9 nasich hracov, viac ako 1 gol iba traja (asi netreba pisat ktori). od bottom6 za 7 zapasov 0g. strasne chybal landeskog a po zahadnej afere nichuskina pred G3 krakenom v dalsom priebehu serie stacilo ubranit mackinnona a spol., co im cestu za vitazstvom vyrazne ulahcilo. A ked este aj Grubauer dokazal zachytat na vysokej urovni, osud Avs bol pre tuto sezonu specateny. Postup Seattlu je uplne zasluzeny, nezostava im len poratulovat :klobuk:

No a Avs caka v lete narocna uloha, zlozit v lete lepsi a hlavne “hlbsi“ tim za menej penazi, kedze nabieha Mackova 12,6mil zmluva a pod stropom sa zrejme bude prepocitavat kazdy dolar... ocakavam ze v time nastane dost velky prievan nielen co sa UFA odchodov/prichodov tyka, ale zrejme mozeme ocakavat aj nejake vacsie vymeny. Sam som zvedavy ako ten tim bude v septembri vyzerat. Tato sezona sa neda nazvat inak ako premarnenou sancou, vzhlaodm na to ze mackinnon s rantanenom su v najlepsich rokoch a zazili svoje najlepsie individualne sezony doterajsej kariery. Bola by vecna skoda premarnit podobnym stylom aj dalsie sezony kym su este na vrchole vykonnosti.
Je to velké zklamání, ale mám velkou radost jak se u vás daří Lehkonenovi a že je z něj ještě věší clutch player a jeho výkony rostou tehdy kdy mají, tedy v play-off. Jaká byla spokojenost s Ellerem? Vytížení neměl špatné, ale bodově mizérie, určitě se taky čekalo víc.
A jak hodnotíš novou jedničku Georgieva? Já mu moc nevěřil, ale co jsem viděl tak podržel a čísla taky neměl špatné.
Georgiev bez vyhrad. To co mal pochytal, casto aj nieco navyse. Na tom vypadnuti nemal ziaden podiel. Kiez by aj dalsie sezony odchytal aspon tak ako tuto.

Eller bol od zaciatku fail... pri TD sme potrebovali 2C co on teda urcite nie je. Ako 4C by bol mozno v poho, u nas hral 3C a smerom dopredu bol nulovy, body od bottom6 chybali – mozno 1-2 goly od 3rd line by boli stacili na postup, ale za 7 zapasov neprisiel ani jeden. Navyse sme zanho poslali 2nd round (!!!) co teda nie je malo – za to by som ocakaval nieco podstatne lepsie. Ak sme zanho platili viac kvoli tomu aby si caps nechali polovicu cap hitu, ked sme nasledne ten usetreny cap space na nic nevyuzili (ako ani LTIR cap space landeskoga) - to tomu failu iba dodava korunu.

Na druhej strane mi nie je az tak luto ze sme pri tej TD nesli all-in. Pri takejto konstelacii, bez landeskoga a nichuskina by sme zrejme ani s vacsimi TD posilami nemali na obhajobu. Cez seattle by sme mozno presli, ale minat assets ktorych po minulej sezone uz az tak vela nemame len kvoli tomu aby sme presli cez prve kolo PO bez realnejsej sance na titul, v tom velky zmysel nevidim. Zvlast ked sme ten cup vyhrali vlani – ak by bola tato generacia stale bez cupu tak by boli “panic moves“ urcite viac opodstatnene.

Ja to vdaka tomu vlanajsiemu titulu tiez neprezivam nejako extra tragicky. samozrejme sklamany som, ale na tych vykonoch v PO bolo jasne vidno ze toto jednoducho nie je nas rok. Vlani sme isli ako pila, vyhrali sme dominantnym sposobom a to nam uz nikto nevezme. Nie som taky nenazraty aby som to tento rok nedoprial aj inym :D
Poradie útočníkov AVS vo vytvorených šanciach za 60min v sérii s Kraken
(Data sú z AllThreeZones)

Obrázek

Druhý center Compher, s ice-timom 22:38 za zápas...

Naopak ma prekvapilo poradie Bena Meyersa, ktorý to stihol aj s ice-timom 05:30 za zápas...
Pri takejto konstelacii, bez landeskoga a nichuskina by sme zrejme ani s vacsimi TD posilami nemali na obhajobu
No do prdelky. :-O
Tak uz je jasne, ze aj dalsia sezona bude bez Landeskoga. :verysad:
Nepacili sa mi tie zabery z februara/marca/aprila, co som videl na Twittri ako korculuje.

A tu mas na, transplantacia chrupavky v kolene :hroza: :verysad:

Ktohovie, co bude este s Nichushkinom.

Uz nemame ani velmi co menit aby sme tie diery v TOP6 zaplatali... :slap:
Teoreticky by sme tych Landovych 7mil mohli vyuzit aspon na nejake 1yr UFA podpisy (a la rodrigues) a tym skvalitnit depth... uvidime
petrik píše:
úte 09. kvě 2023 20:24
Teoreticky by sme tych Landovych 7mil mohli vyuzit aspon na nejake 1yr UFA podpisy (a la rodrigues) a tym skvalitnit depth... uvidime
to urcite ano. Ale ak sa na to pozeram ocami hraca, tak je viac sexi podpisat niekde 3x3mil ako v Colorade na 1rok za 3mil...

Fakt som zvedavy na toto leto. Bola by to fakt skoda stratit dalsi rok :slap:
Vidim to na niekolko "reclamation projects" typu drouin, monahan atd za lacny peniaz... :roll:
petrik píše:
úte 09. kvě 2023 21:43
drouin, monahan
Monahan byl fantastický, když hrál, ale moc toho neodehrál a jeho zdraví je pořád jeden velký otazník bohužel, kdyby to šlo, tak by ho moc chtěl u nás, ale kdo ví jak to s ním je :neviem: Už se měl vracet do hry někdy na přelomu února a března a stejně z toho nic nebylo.

Drouin? To nechceš :roll: No i když jak to tak znám, tak někde podepíše za levno a bude se mu dařit, možná to už u nás byla křeč, ale i když měl lepší chvilky a sbíral nějaké áčka, tak to pořád nebylo nic extra, taky leho labilnost v obraně, špatné rozhodnutí a to nemluvím o tom, že je neskutečně soft.

A co Galchenyuk u vás vlastně? Na farmě skvělé čísla, ale u Avs si neškrtl, to mu tak nesedla role ve 4. lajně nebo byl hrozný? V jeho hře je dost podobností právě s Drouinem, ale vedle něj je i Galchenyuk dříč.
No ved ja som ani nepisal ze to je to co chcem... ale viac menej pocitam s tym ze presne tak to skonci... a ze to nedopadne dobre a premarnime dalsi rok
Parda píše:
čtv 11. kvě 2023 08:38
A co Galchenyuk u vás vlastně? Na farmě skvělé čísla, ale u Avs si neškrtl, to mu tak nesedla role ve 4. lajně nebo byl hrozný? V jeho hře je dost podobností právě s Drouinem, ale vedle něj je i Galchenyuk dříč.
Galchenyuk u nas poriadnu sancu nedostal. Nechce sa mi hladat aky ma ice-time priemerne u AVS, ale tipujem niekde v rozmedzi 6-8 minut. Skor k tym 6min.
To nie je cas, ked mozes nieco ukazat. :neviem:
Avs maju za sebou pomerne burlivy a z mojho pohladu vydareny zaciatok offseason. :thumbsup: Zatial spolu 4 vymeny a dvaja hraci daftovani v prvom kole, dokopy 3 novy hraci + 3 prospekti.

Zacala to vymena s Dallasom, odkial prisiel Fredrik Olofsson za future considerations (za nic). Na rozbeh teda nieco mensie, ale nase vedenie zjavne v Olofssonovi nieco vidi ked necakali ani na 1.jul kedy mohol byt UFA... Olofsson by zrejme mal byt niekde na hrane zostavy, 12./13. utocnik, whatever...

Dalsia nova akvizicia uz ma podstatne zvucnejsie meno – z Nashville prisiel za UFA prava na Alexa Galchenyuka (za nic) Ryan Johansen so zmluvou s cap hitom 4mil na najblizsie 2 roky (dalsie 4mil cap hitu si ponechali Preds). Toto zrejme ma byt pokus o obsadenie pozicie 2C, ale Avs musia dufat ze zmena prostredia a novy tim mu pomozu pozdvihnut vykony na uroven spred niekolkych sezon, lebo ta jeho posledna sezona v Nashville veru nijako oslniva nebola... za 4mil na 2 roky to ale IMO stoji za pokus

Pri tretej vymene sa McFarlandovi podarilo vyhodne vymenit Alexa Newhooka. Newhooka fanusikovia Avs prezyvali NewJost, lebo jeho kariera u Avs silno pripominala prave tu Jostovu – po drafte v prvom kole este 1 rok na univerzite, potom slubny zaciatok v prvom time ale postupny upadok, znizovanie ice time, neustale hladanie vhodneho miesta v zostave a ulohy v time... Josta sme takto v time drzali prilis dlho az kym nestratil vacsinu svojej hodnoty a vymenili sme ho nakoniec iba za rental 4th linera pri TD 2022 (takmer 6 rokov po drafte). Lesson learned, pri Newhookovi sme podobnu chybu nezopakovali a vymenili sme ho 4 roky po drafte ked jeho hodnota je stale este vysoka. Montreal si ho cenil na 31st + 37th pick + prospekt Gianni Fairbrother (obranca z 3.kola 2019, injury prone) a Avs tuto ponuku (IMO mudro) akceptovali.

37th pick ziskany za Newhooka sme nasledne zobchodovali s Tampou Bay, odkial zan prisiel jeden z kvalitnejsich 3rd linerov v lige Ross Colton. Tomu v Tampe skoncila zmluva a Avs ziskali jeho RFA prava. Bude ho treba podpisat a na tu zmluvu budem s napatim cakat, lebo pod platovym stropom, ktory sa pre novu sezonu stanovil na 83,5mil budeme opat pocitat kazdy dolar – a to aj po zohladneni 7mil platu landeskoga ktory budeme moct “upratat“ na LTIR kedze sa ocakava ze vynecha aj celu nasledujucu sezonu :(

Ocakaval som ze este minimalne jeden z vyberov v prvom kole pocas draftu vymenime za hotoveho hraca, ale nakoniec pocas prveho kola neporebehla vobec ziadna vymena (to sa casto nestava) a aj my sme teda obidva tie picky pouzili:
#27 – F Calum Ritchie. Pred sezonou povazovany za top10 talent, ale sezonu prakticky celu odohral so zranenym plecom ktore ho limitovalo a aj kvoli tomu sa v preddraftovych rebrickoch mierne prepadol. Aj tak bol ale v poslednom MacKenzieho rebricku na mieste 21. Plece uz ma uspesne zoperovane, do zaciatku novej sezony by mal byt OK, snad sa mu D+1 rok vydari.
#31 – D Mikhail Gulyayev. Rusky Makar (udajne), vyborny korculiar, skvely smerom dopredu, vzadu limitovany mensou postavou (179cm). V Mackenzieho poslednom rebricku bol #23 (5. najlepsi obranca), takze opat sa nemam na co stazovat. Snad len na to ze ma este na 2 roky zmluvu v KHL, cize do NHL/AHL bude moct prist najskor pred sezonou 2025/26

Co nas caka dalej?
V druhom kole nas cakaju este 3 vybery (ak to este nezmeni nejaky trejd) – konkretne v 5., 6. a 7.kole. tam je to uz samozrejme cista loteria, najviac ma bude asi zaujimat ci si tam nejakou brutalnou nahodou nevyberieme slovaka (napr. Pekarcik? :hmm: ). Osobne by mi nevadil ani nejaky overager ako napr. Jedlicka – hrac co uz ma za sebou sezony medzi muzmi a mohol by plynulo prejst rovno do AHL. Lepsi vrabec v hrsti hned (AHL hrac) ako hypoteticky holub na streche o X rokov z ktoreho na 95% aj tak nikdy nic nebude

No a potom nas uz od soboty caka UFA trh. A tam nelahka uloha zohnat co najviac muziky za co najmenej penazi.
Uplne idealne by bolo este predtym podpisat RFA Byrama a Coltona, aby McFarland vedel s akym budgetom moze pocitat pri oslovovani UFA hracov. Dokopy by sme mali mat nieco okolo 15-16mil, da sqa cakat ze bridge pre Byrama a nova zmluva Coltona z toho odkroja minimalne polovicu a chybat bude stale este niekolko hracov. Velke mena sa teda lovit nebudu.
Viac-menej sa ocakava ze to skusime s Drouinom v nadeji ze obnovena spolupraca s MacKinnonom zafunguje ako pred 10 rokmi v Halifaxe. Ja skor cakam ze ak to aj naozaj skusime tak uspechom to neskonci. Ale s nejakou lacnou 1yr zmluvou by to za pokus mohlo stat.

A pozrime sa este aj na hracov ktori u Avs pokracovat nebudu. Okrem tradicnych cestovatelov ktori nemali v time dlhodobe stale miesto by Avs mali opustit minimalne 2 stalice ktore boli sucastou timu dlhe roky:
Erik Johnson – aktualne najdlhsie sluziacemu hracovi Avs (v time od februara 2011) skoncila 6r zmluva s cap hitom 6mil a caka sa ci vobec Erik bude pokracovat v hracskej kariere alebo zavesi korcule na klinec. Ak bude pokracovat tak uz nie v drese Avs
JT Compher – v poslednej sezone sa vyprofiloval ako nudzova nahrada za Kadriho na poziciu 2C, ale aj ked bodovo to nebolo zle (52b v 82z), herne tomu predsa len nieco chybalo. Vdaka tym bodom ale moze na UFA trhu dostat zmluvu aku si Avs nemozu dovolit, takze uplne logicky v Denveri konci

Stale je tu aj moznost ze nejaky dolezitejsi hrac este kader opusti cez vymenu. Spekuluje sa najma o jednom z obrancov Girard/Toews. Toews ma zmluvu uz len na 1 sezonu, ale je z tejto dvojice lepsi. Ak si ho nechame mozno na jeho predlzenie nebudeme mat cap space a o rok onho tym padom na UFA trhu prideme zadarmo co by urcite nebolo optimalne. V Girardov prospech, aj ked vykonmi za Toewsom zaostava zase hovori zmluva este na dalsie 4 roky za akceptovatelnych 5mil.

Najblizsich 5-7 dni nam v podani Avs nuda rozhodne nehrozi :petrik:
petrik píše:
čtv 29. čer 2023 13:27
Jedlicka
:ciga:
petrik píše:
úte 09. kvě 2023 21:43
Vidim to na niekolko "reclamation projects" typu drouin
Měl si pravdu, on je podle mě ale tak v prdeli, že ho ani reunion s Macem nezachrání.
Parda píše:
pon 03. črc 2023 10:33
on je podle mě ale tak v prdeli, že ho ani reunion s Macem nezachrání.
to je samozrejme stale ta najpravdepodobnejsia moznost.
tak ale za 0,825 ci za kolko to podpisal - I don´t really care. v najhorsom pripade z neho bude drahy farmar
EJ mal po podpise so sabres nejaky rozluckovy rozhovor v denverskom radiu a tam okrem ineho povedal ze Sakic sa ho pocas leta 2021 2x pokusil vymenit ale uplatnil si NTC a vymeny neodsuhlasil. V nasledujucej sezone Avs vyhrali SC, zvysok je historia

Som zanho rad, jemu som ten SC doprial snad najviac zo vsetkych, bol v time najdlhsie, prezil si vsetky tie tazke roky, zasluzil si happyend :thumbsup:

Nech sa mu dari aj v buffale :poklona2: :ahoj:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG