Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No asi takto. trosku prehanas. neviem co za naramne provokacie spravil Dion Phaneuf v tomto zapase ale nieco sa muselo stat pretoze doteraz Dion hral svoj hokej, hitoval, a boli to hraci avs ktori reagovali ako male deti a na cisty hit davali dionovi hokejku do tvare a podobne (viz Parker predposledny vzajomny zapas). To uz je len frajerina skolit supera co ta ide cisto hitovat hokejkou do tvare. nic som tu vtedy nevyplakaval, viem ze sa to stava, a aj to je sposob boja (niekedy ucinny). Na margo Parkera, starsneho drsnaka, tak ty mi tu ides nieco hovorit o hracovi co protihraca udrel leziaceho na zemi hokejkou do hlavy? tiez som tu nevyplakaval aka je parker svina lebo aj to je sposob boja a robi to pre svoj tim. ale nechapem zrazu tie narazky na diona. No a ze sa raz nepobil? si si skutocne isty ze to takbolo, lebo jak opisujes to suverenne vitazstvo parkera nad godardom, kde sa v podstate nic nestalo a bitka skoncila velmi rychlo a ziaden vitaz v nej nebol, tak by som ruku do ohna za to nedal.
Debile,Phaneuf je asi Tvůj miláček...je to zákeřnej hajzl a nic na tom nezmění ani fakt,že Ty si to o něm nemyslíš.Podívej se na YouTube na zákroky Diona na Hudlera,nebo posledně na Kopeckého a pak mě tady povykládej,jaké to velečisté hity předvádí.Takže abychom to shrnuli-Dion je zm*d,jakých je v NHL málo a on to o sobě ví,takže Tvou obranu nepotřebuje a když mu někdo šlápne na ksicht,on už určitě ví,zač to bylo,to mi věř!
jasnee potom koloredo je banda zbabelych zmrdov co nevedia cisto hitovat iba zbabelo davat hokejko do tvare.
to nemá nic společného s Coloradom,ale jeho zákroky vžy hraničí se zákeřností-Kopecký , Olesz , Hudler , Getzlaf , Cowan , Laaksonen...stačí se podívat,vždycky rameno ve ksichtu...jeho tah je přemyšlený,o to však zákeřnější,pár metrů před střetem se sehne a v bezprostřední blízkosti vyjede nahoru...proto většinou musejí každého soupeře málem křísit. Já si to nevymyslel a video a zpomalené záběry neoklameš.Jak jsem řekl,stačí si vyhledat a podívat se...Kdyby to bylo jednou,resp.dvakrát,ale velká většina jeho zákroků probíhá právě takto!
spominane zakroky su na hrane ale nech sa paci dion je tam minimalne 25 minut kazdy zapas, priestor je pre kazdeho. je to stale v ramci pravidiel. hokej nie je balet a ked mas dole hlavu tak tam nelez. vecsie svinstvo su hrdinske hokejky v tvari.
no,asi to nebylo tak dramatické,když mu nic není
jo a něco podobného jako Ty jsem říkal i já při některých suspendacích hráčů Flyers,ale tam až na jeden zákrok nešlo nikdy o nic zákeřného.Phaneuf své soupeře doslova nenávidí a taky jim to dává najevo.Mám taky rád tvrdý hokej,ale ne toto
co se tyce te bitky tak podle tebe nemela víteze?ty ses fakt mimo....chytli se,Parker mu dal 2 rany a Godard sel k zemi...takze jasny vitez Parker... :yahoo: ...no alespon vidis ze muj nazor na Phaneufa neni jen muj...a o tech hitech za brankou ....jsou hodne nebezpecne...i kdyz jsou nekdy ciste viz.treba philadelphia a tak se neni cemu divit ze sve spoluhrace hraci brani.... a nepredhazuj tu porad tu hokejku v obliceji...ja Phaneufa taky nemuzu ani vygrcat stene tak jako Bertuzziho ale to je jen muj nazor....ty si klidne hrace jinych timu urazej...me to nevadi :) ...dulezite jsou ale body a ty ted budem sbirat doufam pravidelne a do playoff se dostanem...go avs go :clap:
primaprema píše:co se tyce te bitky tak podle tebe nemela víteze?ty ses fakt mimo....chytli se,Parker mu dal 2 rany a Godard sel k zemi...takze jasny vitez Parker... :yahoo: ...no alespon vidis ze muj nazor na Phaneufa neni jen muj...a o tech hitech za brankou ....jsou hodne nebezpecne...i kdyz jsou nekdy ciste viz.treba philadelphia a tak se neni cemu divit ze sve spoluhrace hraci brani.... a nepredhazuj tu porad tu hokejku v obliceji...ja Phaneufa taky nemuzu ani vygrcat stene tak jako Bertuzziho ale to je jen muj nazor....ty si klidne hrace jinych timu urazej...me to nevadi :) ...dulezite jsou ale body a ty ted budem sbirat doufam pravidelne a do playoff se dostanem...go avs go :clap:
Faaakt Parker mu skutocne nalozil. To je ciry nezmysel. Ani jedna poriadna rana tam nebola.

http://www.hockeyfights.com/fights/41817

Tak si to zrekapitulujme Phaneuf je odsudeniahodny hajzel lebo agresivne ale stale v ramci pravidiel hituje. Naopak Parker je pan slusnak, pretoze hraca zraqzi hokejkou do tvare a este mu s hokejkou tresne o hlavu ked je dole. Tak potom fajn.
Už mě začínáš vytáčet s tou hokejkou,dej mi sem prosím Tě nějaký odkaz na ten zákrok,ať se na to podívám a řeknu Ti svůj názor/pokud Tě zajímá/,neviděl jsem to,nemůžu soudit ,ale co se týče těch zákroků v rámci pravidel,je to jen výsledek hrubé nedbalosti rozhodčích,že pískají absolutní kraviny a některé zákroky hraničící s úmyslným poškozováním zdraví nechají bez povšimnutí.Jen jedinou věc chci od Tebe slyšet,jakým způsobem mohl Tomáš Kopecký chránit svoje zdraví,nebo zabránit tomu "čistému"zákroku Diona?Byl to vyloženě likvidační zákrok a nikdo mě nepřesvědčí o opaku!
Philly,Phaneuf je budoucí čestný a jediný chodící Předseda Kanadsko-Amerických vozíčkářů,protože jestli on je budoucností NHL,tak stoprocentně vydatně přispěje k jejich množství :ble: :D
ok..ted jsem se podival na zaznam te bitky mezi parkerem a godardem....no ted vidim ze to bylo asi nerozhodne....ale prece jen mel parker navrh....co se tyce Phaneufa tak to vidim jednoznacne......pokud je tento hrac budoucnosti nhl tak se mame na co tesit....takove zakernosti jake on predvadi to je humus a proto ja taky mezi protihraci velice "oblibeny" :lol2: ..staci se podivat na jeho jak ty rikas "ciste" hity...je to pokazde o hubu a fakt jen belevolentnost rozhodcich ho drzi v tom jakym stylem hraje...ja mam rad tvrdou hru a ciste hity ale ne zakerne.....jak sem rekl...Phaneufa mam "rad" asi tak jako Bertuzziho.... :evil: .....takze asi tak bych to zhodnotil...a ukoncuji debatu na toto tema...ja uz se k Phaneufovi vyjadrovat nebudu...alespon do te doby nez zase neco provede... :frajer2: zdarec
dnes se vracime po 5 zapasovem tripu domu...nebyl to spatny trip....5 zapasu a nakonec skvelych 7 bodu...ted nas naopak cekaji 4 zapasy doma...(kings,canucks,ducks a stars)..zadne lehke zapasy nas necekaji...bude to boj..ale musim urvat co nejvice bodu co pujde...optimalni by bylo vsech 8 bodu ale to asi jen steží....takze alespon 5-6 bodiku musime urvat...a hned dnes v noci musime porazit kings!!!!doufam ze dnes statistiky fungovat nebudou..protoze na kings doma vuuubec neumime ,kdyz s kings mame doma bilanci 4 zapasy 1 vyhru a 3 prohry...a jeste jedna zajimavost z poslednich 7 domacich utkani mame desivou bilanci...1 vyhra,1 prohra po prodlouzeni,5 porazek...!!!!!!!!!tak snad dnes urvem oba 2 body...dnes jeste s nejvetsi pravdepodobnosti foppa hrat nebude......ale i presto jsem zvedav zda bude po dlouhe dobe vyprodano (nepocitam posledni zapas proti detroitu kdy vyprodano bylo),a zda prijdou lidi se podivat na nove posily v muzstvu a konecne na tym ktery je po zranenich temer kompletni...:) ....takze go avs go
tak po dvou tretinach vedeme 3:1 ale přisli jsme o dva utocniky!!!!!a to klicove!!!Svatos asi koleno nebo třisla a Smyth tak s tim to nevypadalo vubec dobre...ted nevim presne kdo ale narazil ho na mantinel v miste kde zacina plexisklo a Ryan zustal nehybne lezet na lede..po 5 minutach ho zafixovaneho odvezli do nemocnice...nevypada to vubec dobre :cry: ...no snad budou oba brzo v poradku....
dufajme ze to nebude take zle. z haly udajne obaja vysli po vlastnych, aj ked isli rovno do nemocnice. minimalne smyth ma dobru sancu ze nezmeska viac ako 1-2 zapasy. marekovo koleno moze byt vaznejsie, viac ukazu dokladne vysetrenia
smyth ma udajne otras mozgu, kolko bude chybat sa este nevie
Obrázek
primaprema píše:Smyth tak s tim to nevypadalo vubec dobre...ted nevim presne kdo ale narazil ho na mantinel v miste kde zacina plexisklo a Ryan zustal nehybne lezet na lede..po 5 minutach ho zafixovaneho odvezli do nemocnice...nevypada to vubec dobre :cry:
Ryan utrpel silny otras
tak co se tyce Ryana tak jestli vysel z haly po svych tak to je dobra zprava.... :) ....opravdu mi zatrnulo pri tom narazeni..jak zustal bez hnuti lezet...a kde jsi slysel ze ma sanci zmeskat jen 1-2 zapasy?ja jsem sy myslel ze bude rad kdyz se letos jeste vrati na led!no a s Marekom to snad dopadne dobre a nebude chybet dlouho.....v prvni chvili jsem mysle ze to je to jeho operovane rameno az v zaznamu jsem videl ze se mu rozjeli nohy a nestastne dopadl a narazil na mantinel...no bylo by to velek oslabeni tímu....mi asi fakt nemame doprano hrat v plne sile....uz tak jsme hrali strasne dlouho oslabeni a ted by to melo prijit zase?kdyz se dostavame do dobre formy?
no a co se tyce posil tak je videt ze to byl velmi dobry tah .....Ruslan Salei hral vyborne...1+1 +3 na ledě..a perfektne do zadu branil...a Adam Foote to je opravdu spolehlivost sama!s jakym prehledem on hraje to je radost...a snima rostou herne i ostatni hraci ....co se tyce toho narazeni Johnsona tak to trochu prehnal, v tech mistech je to hodne nebezpecne....no ale zase na druhou stranu kde to nebezpecne neni ze?no Lappy mu chtel rucne strucne ukazat ze tohle si dovolovat nemuze a Jack muze i pres odvahu ze shodil rukavice byt rad ze byl na lede Rob Blake a nedovolil souboj...Jack muze Robovi podekovat bo od lappyho by asi dostal pekne za vyučenou...... :box:
az budete mit nove zpravy ohledne Ryana a Mareka tak tady napiste...jak to s nima vypada a jak dlouho budou chybet.....
s tymy zraneniami je to este riadne zahmlene. na stranke colorada pisu ze obaja su mimo "na neurcito". z toho sa da priklonit k lepsej aj horsej alternative, moze to znamenat par dni aj par mesiacov.

o svatosovom kolene nie su zatial prakticky ziadne informacie, iba ze ho v najblizsich hodinach a dnoch cakaju dalsie vysetrenia. bojim sa ze by mohol chybat dlhsie ako smyth, kolena su zradne. cas ukaze ci este mareka v tejto sezone na lade uvidime.

co sa tyka smytha, o nom bolo publikovanych viacero informacii - lepsich aj horsich. CT hlavy a krku dopadlo nastastie negativne, to je oficialne zverejnena informacia. takmer isty je vsak otras mozgu a doba absencie pri tychto zraneniach je velmi tazko predpovedatelna. co je vsak horsie, objavuju sa informacie ze ryan by mal mat vyklbene plece alebo dokonca zlomenu klucnu kost a hociktore z tychto zraneni by mu s najvacsou pravdepodobnostou ukoncilo sezonu. tieto informacie su vsak zatial nepotvrdene.
tak snad se ty informace nepotvrdi a bude Ryan chybet jen par zapasu....a u Mareka si preju totez...jak rika Superjoe kdyby tihle dva chybeli dele.tak by to pro tim nebylo dobre...
tak podle poslednich zprav to vypada takhle:co se Smytha týče tak ma neco s ramenem...uvidi se podle vysetreni...pisou tam :separated tak by mohl byt do mesice fit pokud to bude dislocated tak letos dohral... co se tyka Svatose tak toho ceka podrobne vysetreni kolene nic blizsiho tam nepisou..... :oops: ....misto nich v utery proti Vancouveru nastoupi zdravi nahradnici Wolski,Hlinka...a snad uz take Foppa... :clap: ...
primaprema píše:tak podle poslednich zprav to vypada takhle:co se Smytha týče tak ma neco s ramenem...uvidi se podle vysetreni...pisou tam :separated tak by mohl byt do mesice fit pokud to bude dislocated tak letos dohral... co se tyka Svatose tak toho ceka podrobne vysetreni kolene nic blizsiho tam nepisou..... :oops: ....misto nich v utery proti Vancouveru nastoupi zdravi nahradnici Wolski,Hlinka...a snad uz take Foppa... :clap: ...
Naštastie Svatoš je OUT FOR SEASON, a Forsberg sa rozhodne po dnešnom rannom rozkorčulovaní či nastúpi,ale aj v jeho prípade to vyzerá skôr na NIE. Musíme už za každú cenu vyhrať tak nám pomôže každá absencia súperových hráčov..
wolski po par zapasoch na tribune sa dnes vrati vo velkom style a hattrickom vyzenie luonga z branky... 8)
Svatty out for season... :thumbsdown: tak to je hodne velke oslabeni...Svatty byl v dobre forme mohl se dostat k hranici 30-35 branek a nejakych 50 bodiku za sezonu...je to obrovska škoda a oslabeni...no snad Wojtek se kousne a zacne hrat tak jako hral na zacatku sezony...No u Ryana to snad nebude out for season a lekari ho pusti na led co nejdrive protoze jeho duraz pred brankou je vynikajici a hodne muzem z neho tezit...snad bude brzy ok...A u foppy to vypada spise ze dnes uz nastoupi nez nenastoupi :clap: ale 100% to neni....
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES