Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Totalní rozklad mužstva. Hrajem nejhorší hokej za éry Colorada Avalanche a upřímně si myslím, že už toho do konce sezony moc nevyhrajem...Na hráčích je vidět, že už to vzdali a nebojují jak by měli...Johnson a McClement nehrali špatně, ale San Jose nás jasně přehrálo. Do předu jsme naprosto jaloví...jak říkám,už nepočítám s tím, že by jsme uhráli více jak 5 až 7 výher do konce sezony...aspoň se můžem těšit na dobrý výběr v draftu a pokud St. Louis bude na tom lépe než 10 nejhorších, tak se mužem těšit na dva výběry v prvním kole, což nemusí byt na škodu do budoucna...
No pěkně. Anderson v prvním zápase za Ottawu shootout a 47 zákroků! Stewart za St.Louis 2 goly a Shattenkirk 1 asistence....každopádně jim děkuju za odvedené výkony v našem dresu a přeju jim, at se jim v nových týmech daří... :wink:

:-O Ak by to bola pravda, tak Sherman použil túto TD dynamit. To je total výbuch.
Getzo5 píše:

:-O Ak by to bola pravda, tak Sherman použil túto TD dynamit. To je total výbuch.
hehe, tiez som to cital :D ci to bude tento spomenuty trejd alebo nejaky iny, ale u Avs este tento tyzden bude veselo... :yes:
sam som na to zvedavy, kedze tychto 10 dni od piatku do buduceho pondelka zrejme ovplyvni buducnost klubu na najblizsich 10 rokov... drzim palce nech sa trejdy vydaria
Dado píše:Zopar noviniek:

- podla zdrojov Denver Postu Sherman i Sacco v time zostanu aj dalsiu sezonu
- taktiez podla ich zdrojov dostal Anderson minule leto ponuku na 2 roky za 7,5 miliona dolarov (!), no neprijal to a radsej si ponechal 1,8 milionovy kontrakt, pretoze si pravdepodobne myslel, ze pocas obdobia volnych hracov bude vyjednavat a dostane viac (!)
- Hejduka sa na rovinu opytali, ci by zrusil no trade klauzulu, no ten diplomaticky odpovedal, ze uvidi, ale ze tu samozrejme prezil celu karieru
- Stewart si nevedel vynachvalit publikum v St. Louis, doslova, ze pred takym nehral velmi dlho ... Coloradski fanusikovia nadavaju na to, ze vdaka Shermanovi prestali ludia chodit, ale to je ich klasicka natura - ked sa timu nedari, tak sa na to vyseru, ziadne fanusikovske srdce
- Co sa tyka moznych vymen, tak top kandidati su Stastny, Liles a Hejduk.
sherman mal udajne v nejakom rozhovore spomenut ze milana predat neplanuju... no uvidime
ze sherman zostane to ma neprekvapuje (este rok - dva nech potiahne kym bude sakic ready :yes: ), ale ten sacco... :hmm: tuto sezonu sa mu to vymklo z ruk a ziskat si naspat doveru a respekt hracov (ktore uz zjavne stratil) nebude lahke...
a to o tych fans plati vseobecne, nielen pre colorado, nielen pre severnu ameriku a nielen pre hokej - ked sa teamu dari tak je on vacsi divacky zaujem ako ked sa nedari (cest vynimkam) a to ze sa avs teraz nedari nesposobil sherman :hroza:
vsetci predsa vedia ze to sposobil platovy strop :D
Nooo výměna Stastnyho už mě taky napadla. Nevím, ale připada mi pomalej a není a nikdy nebude hvězda v pravém slova smyslu...je to skvělej hokejista, ale tuším ani jednou se nedostal na víc než jeden bod na zápas v celkovém součtu...Pokud ho vyměníme,nebudu překvapený. A vzpomínaná výměna s L.A za J.Johnsona by se mi líbila...Souhalsím s tím ,že je důležité mít kvalitní obranu a brankáře. Útok se nějak pořeší...Hishon atd. Ale takový obránci jako jsou E. Johnson a J. Johnson by se mi v týmu líbili...(Erika už v týmu máme)...uvidíme jak to dopadne...ale jak říká petrik, v Coloradu bude tento týden ještě veselo... :wink:
A uvidíme jak to bude s brankáři...Ale jedničku pro příští rok nemáme...
Bluesman, Bluesfan, Walt, Bernie, Blueagent, Adrislovakia vs. Joe.S, Dado, Petrik, Primaprema, Redy ... dnes by sme tu mali byť všetci a poriadne si to užiť. :D
Určite budú obidva týmy nabudené a môžeme čakať, povedal by som, celkom peknú prestrelku. Dúfam že so šťastným koncom pre nás! :D
Dosť sa teším po uplynulých dňoch, si neviem predstaviť lepšie meranie síl. :clap: :hop:
Bude to zajimavé utkání, hlavně pro hráče, které si naše týmy vyměnily. Abych řekl pravdu, mě už výsledky v této sezoně, kterou jsme během posledních 13 zápasů zcela zpackaly, nějak neberou. Spíše mě zajimá, jak dlouho bude trvat šnůra proher, která trvá již 10 zápasů. A upřímně si nemyslím, že dnes tato série skončí. Blues budou šlapat jak hodinky, pač potřebují vyhrát...A myslím si, že se jim to i povede. Na druhou stranu, teď už se dostáváme do pozice, kdy se můžeme na draftu díky těmto špatným výsledkům pohybovat velmi vysoko, takže každá další prohra by se nám za dané situace mohla hodit. :roll:
Neviem neviem, naše posledné zápasy sa pre nás nekončili zrovna bodovo. Naposledy sme vyhrali chabo 1:0 a to pred dvomi rokmi. :? Odvtedy sme len prehrávali ... 0:4, 2:5, 3:7, 3:5, 3:6, 3:4 ... nechutné štatistiky. :eek2:

U nás v bránke nastúpi s najväčšou pravdepodobnosťou Conks a ten má s COL bohaté skúsenosti, dúfam, že pomäže nakloniť misku váh na našu stranu. :)
ja uz som tuto sezonu prepol na "tank mode" takze vam v pohode to vitazstvo doprajem :D
nie je nic horsie ako skoncit na 9-10 mieste a nemat ani PO ani poriadny draft. ked uz suckovat tak poriadne nech sa to aspon v drafte na dobre obrati :yes:
A když se podívám na rozpis zbytku sezony, tak si myslím, že neuděláme více jak 5. až 8. výher...a to bude max. Myslím, že budeme na konci sezony mezi 23. až 28. místem...a to by nemusel být špatný vyběr na draftu... :wink:
nuz ja by som idealne bral top 4 vyber :slintac:
larsson, landeskog, couturier... mnam mnam :D
Jestli náhodou třeba Sherman nepoužije náš draft v prvním kole při nějakém větším trejdu...
A jen takový postřeh...Včera nebo dnes ráno Denver Nuggets vyměnili svou největší hvězdu Carmela Anthonyho! Že by kroky Nuggets následovalo i vedení Colorada a vyměnilo svou nejdrahší hvězdu Paula Stastnyho? :frajer2:
No nevím, letošní draft nemá být moc silný a údajně by se to mělo týkat i prvního kola. Co jsem se koukal, tak momentálně jsou v TOP 10 tři křídla, tak snad by se dalo něco vybrat. Jinak jak to tak vypadá, tak nás čeká napínavý deadline, osobně si tipnu, že z kola ven půjdou Liles a O´Really. Mimochodem, počítá se ještě s Muellerem, nebo už ho tak nějak potichu odepsali?
Jinak k tomu trejdu Carmela Antonyho. On stejně nechtěl s Denverem prodloužit smlouvu a na to, že m končila za půl roku, tak za něj dostali Nuggets hodně dobrou náhradu.
Tak po výhře v St.Louis a celkem slušném výkonu, jsme opět předvedli velké h...o. V útoku naprosto bezzubí, obrana slabá a brankář Elliott se v prvním zápase za "Avs" nikterak nepředvedl. Jako tohle už nemá cenu moc komentovat...stále stejná písnička. :wink:
zial 3-0 ale je hrozne co momentalne hraju hraci AVS.....10 striel za 40 minut a na ich branku ide 30 tak je jasne ze sa tazko moze vyhrat....myslim ze treba nieco radikalne zmenit inak to na dobre casy nevidim
Deco2508 píše:zial 3-0 ale je hrozne co momentalne hraju hraci AVS.....10 striel za 40 minut a na ich branku ide 30 tak je jasne ze sa tazko moze vyhrat....myslim ze treba nieco radikalne zmenit inak to na dobre casy nevidim
sezonu :D v tejto je to najlepsie co este mozeme ocakavat iba co najvyssi draft.
som zvedavy co este v najblizsich cca 38 hodinach uvarime, ale potom mi uz bude zalezat iba na tom drafte a na tom aby sa nikto "dolezity" vazne nezranil.
Dado píše:According to GM Greg Sherman these players will be not traded: Milan Hejduk, Adam Foote and Paul Stastny.
uff, to bude tvrda rana pre martina83 :lol2:
mna osobne to velmi neprekvapuje. foote chce s najvacsou pravdepodobnostou ukoncit karieru v colorade a jeho trhova cena je aj tak minimalna, hejdukova cena je sice vyssia, ale je to nas franchise player (aspon co sa tyka toho ze u nas stravil celu karieru) a vymenit takehoto hraca bez toho aby si to on sam zelal by bolo ubohe :-P

stastny je iny pripad, tam by som to este tak definitivne nevidel... ale samozrejme bolo by uplne kontraproduktivne sa do niecoho nasilu tlacit. stastny ma dlhodobu zmluvu takze nie sme v pozicii "musime ho vymenit inak onho v lete prideme zadarmo" ako to bolo v pripade andersona. cize ak nam niekto neponukne trejd ktoremu by sa nedalo odolat (napr. shea weber alebo zach parise) tak najlepsie co mozeme urobit je nechat si ho... a liles je uplne rovnaky pripad. (na tych pikachovinach ze za lilesa ziadame 2nd rounder som sa inak vyborne pobavil :D nemame ziaden dovod trejdovat ho - a uz vobec nie tak lacno - a keby to naozaj bola pravda tak uz je davno vymeneny... teamov co by ho za taku cenu brali by totiz urcite bolo neurekom)
ak tychto hracov ako stastny, liles, jones, atd nahodou aj vymenime, urcite to nebude cisto za drafty ale za hracov ktory by nam mohli pomoct uz v buducej sezone. cize nieco ako bol trejd so st.louis
Tak Aderson za 4 zapasy 5 golu a 96 procent co na to rikate ?
Anger píše:Tak Aderson za 4 zapasy 5 golu a 96 procent co na to rikate ?
co sa da na to povedat?
prospela mu zmena posobiska?
alebo maju sens o tolko lepsiu obranu od nas?
alebo na to andy z nejakeho dovodu u nas sral?
pravdepodobne z kazdeho nieco... skoda :-( po minulej sezone sa zdalo ze mame o brankarsku jednotku na dlhe roky postarane, teraz sme opat tam kde pred 2 rokmi :P
dnes vyborne vysledky vzhladom na nas draft - my prehra, NJ vyhra, TOR-ATL predlzenie :clap:
len skoda ze aj ta florida to do predlzenia s jersey nedotiahla... :-P :D
Nechcem si rýpnuť, zvlášť pri všetkej úcte k Alysse Milano :roll: ale dám za pravdu Dadovi... :bitka3: Fanúšik čo fandí svojmu tímu aby suckoval nie je fanúšik, dokonca ani sympatizant! :D Fuj to! :evil:
Getzo5 píše:Nechcem si rýpnuť, zvlášť pri všetkej úcte k Alysse Milano :roll: ale dám za pravdu Dadovi... :bitka3: Fanúšik čo fandí svojmu tímu aby suckoval nie je fanúšik, dokonca ani sympatizant! :D Fuj to! :evil:
:D
ale ja predsa nechcem aby moj team suckoval :)
ale ked uz suckuje (s cim nic nenarobim) tak nech to aspon stoji za to... Co v tomto pripade znamena co najvyssi draft.
Preto sa tesim ked teamy co su okolo nas v tabulke vyhravaju. Z nasich prehier sa netesim, ale uz som tuto sezonu v stadiu ze mi vobec nevadia. ak je znakom jedineho spravneho fanusika romanticke fandenie s permanentne nasadenymi ruzovymi okuliarmi a dufanie do poslednej moznej chvile ze pride nejaky zazrak a zbabrana sezona sa na dobre obrati, tak potom asi naozaj nie som spravny fanusik. ja to beriem o nieco viac pragmaticky :D
:eek2: :ee: Keď už suckuje, tak nech dostane to, čo si zaslúži. Neželať si aby suckoval viac, ale naopak, aby sezónu neskončil s pohľadom ošípanej pred zakáľačkou... :D
Getzo5 píše::eek2: :ee: Keď už suckuje, tak nech dostane to, čo si zaslúži. Neželať si aby suckoval viac, ale naopak, aby sezónu neskončil s pohľadom ošípanej pred zakáľačkou... :D
Tvoje reakce na nastup Lemaira
Getzo5 píše:Tak v prvom rade čumím, v druhom rade tak nejasám, nakoľko toto nám sezónu len ťažko zachráni, zato nám celkom zaručene odserie top draft pick, takže sezóna bude viac k :ho*no: než :ho*no: samotné. Toť môj názor. Prehrávať nebaví nikoho, mňa posledného, ale v predpokladanom prípade bude sezóna väčšie fiasko než by bola skončila utrpením do jari... Uvidíme, som zvedavý. Prekvapený a zvedavý.
No jsem zvjedavej, jak to budes twistovat :yes: :smile03:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO