Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

matejko myslis ze to tak bude alebo si to niekde vicital??Lebo ked ano tak potom Svatos bude davat same body :cool:

joj,medik,ty si ale :roll:
myslim,si ze Mato len snival nahlas :D
a k tomu,ze by mal Forsberg prestupit:no ja tomu moc neverim,ale bol by som nesmierne stastny :cool:

ale aspon snivanie je dobre :cool: ale keby prestupil tak sila Colorada by sa zvisila tak 2nasobne dufam ze sa tak stane :modlenie:

no a Phila by se oslabila, coĹľ by tky bylo fajn :cool:

aj tak Fopa vo Philadelphii nic nehraje :!: takze zmena by sa mu velmi hodila

no a odešel by na západ, což by mi vyhovovalo

:lol: to ide len o to co tebe vyhovuje???Alebo o to kde sa mu bude darit lebo v Colorade sa mu darit urcite bude

já Fopu nemusím, takže mi bude vyhovovat že s ním budem hrát maximálně jednou za sezonu. On by totiž sám mohl zvrátit zápas.

Lecavalier-number4 píše:já Fopu nemusĂ­m, takĹľe mi bude vyhovovat Ĺľe s nĂ­m budem hrát maximálnÄ› jednou za sezonu. On by totiĹľ sám mohl zvrátit zápas.
Ze snim TY budes hrat???Asi ne ale mas pravdu je fakt super hrac a aj on sam by dokazal naklonit na svoju stranu 8)

my=Tampa Bay :lol:

si jej vlastnik alebo co??? :lol: ale vratsa do temy COlorada.To svatos uz dnes hral ne???

ještě nejsem :D jinak Svatoš hrál

no uz viem ze hral a chces byt ozdal aj majitel???

proÄŤ ses ptal? jinak majitelem Tampy bych chtÄ›l bĂ˝t, nebo GM, nebo aspoĹ

no vies otom ze to je len tvoj sen ne???

není sen :twisted: :lol: se budeš divit :lol:

stav sa o stovku ze to je iba sen

teď možná, ale v budoucnu tomu tak bude :lol:

Krasna diskusia o Colorade medik a "Tampa Bay" :offtopic:
:backtotopic: S tym Forsbergom to mozno je len vymysel, ale ktovie, mozno nie :roll: A aj ked je casto zraneny a jeho kariera vysi takpovediac na vlasku, urcite by bol velkym prinosom. Som cital ,ze opacnym smerom by mal ist Skrastins.

Wildcelt teraz nechapem napisal si ze stym prestupom je to iba vymysel ale potom si napisal ze si cital ze na druhu stranu ma ist Skrastins tak ako to je??? :idea: :?:

Tak takyto prestup by bol fakt idealny.Myslim Theo - Fopa+ nejake "drobne dorovnavacky".COL by posilnilo urcite.Nie som moc fanusikom COL,ale kvoli Petovi Budajovi sledujem aj COL....tak finale Westernu COL-DET by bol super.Mozno by sa vratili stare dobre casy :cool: :)

tak sme sa dockali Budaja v PP :!:
no, nevyzera to zatial nejako ruzovo :?
jeho 1 inkasovany = bez sance - ukazkovy vlastenec :doh: na 2 trosku Budaj zareagoval neskoro, aj ked v tomto pripade sa obrana lavin taky tak "vyznamenala"
Marek Svatos na stretnutie nenastupil

ale mi povedzte ci dostal nejake lacne goly alebo nie lebo asi dnes nezaspim :cry:

medik911 píše:ale mi povedzte ci dostal nejake lacne goly alebo nie lebo asi dnes nezaspim :cry:
2,3 a 6 gol podla mna ide na jeho vrub..ostatne to boli jasne goly.....skoda.Bez tych trch golov by to bolo statisticky uplne super.Ale bol to vyborny zapas,kde bol najlepsim hracom COL podla mna Roloson :) :)

Ze vraj ROLOSON :hufi: :hufi: :hufi: to az tak im pomahal???
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS