Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je zaujimave,ze ked sa prehra 2X,3X zasebou,uz by vsetci vsetko menili.....Sezona je dlha a neda sa stale vyhravat..To iste mam aj ja v DET :)....Je to len par zapasov,teraz pride seria vyhier a vsetci budu bohovia?Opakujem sezona je dlha a COL je vzdy najsilnejsie na jar(feb,mar.)..Inek Theo ma uz pomaly horsie stats,ako Buddy :):):):).....
Mal by sa vymenit cely tim a to hned. a prvy by mal letiet Sakic a za nim Stastny a Smyth.
NHLfanAVS píše:frazu "sezona je dlha" nenavidim a nikdy ju nechcem pouzivat... KAZDY zapas z 82 je DOLEZITY a je jedno ci to je PRVY alebo POSLEDNY. Treba ku kazdemu zapasu pristupovat zodpovedne ako keby bol najdolezitejsi a vobec netreba pripustat taky herny prejav, ako Colorado v poslednych zapasoch s takym kadrom. VZDY JE DOLEZTITY KAZDY BOD, CO SA PREJAVILO AJ V MINULEJ SEZONE.
To s tym bodom je jasne,ale taku moznost aku naznacujes mozes zazit akurat na NHL08 a nie v realnom hokeji.......
je to tak dado, to je hokej, to je NHL, nemôzes chciet od timu aby slapal resp. bodoval v kazdom jednom zapase..viem asi na co narazas, ze sa Ti zda, ze chalani nezabojovali a tu body neriesime..ale treba niekedy uznat aj kvalitu supera (nemam teraz na mysli nejaky konkretny zapas) system, ktory nastoli voci lavinam, ved oni su len ludia z mäsa a kosti a niekedy to jednoducho nejde..ide o to, aby ta seria prehier nenadobudla nejaku dlhsiu snuru, ta prehra pride, tam nie je co riesit, ale ak sa to podari ako napr. v pripade Ottawy je to OK, ale treba proste pocitat s tym, ze na kazde jedno musztvo dolahne kriza, navyse, NHL je NHL, nevyspytatelna sutaz, nevyspytatelne timy, nevyspytatelne vysledky..chce to zo strany Colorada popracovat na zapasoch vonku a bude OK..menit realizacny tim a kadekoho je podla mna riadna haluz (ako nic v zlom)..treba byt optimistom, vitazstva na seba nenechaju dlho cakat :wink:
NHLfanAVS píše:Zajtra vyjde o tom clanok na nhlpro, aj tam vas mojimi nazormi isto potesim. :D
uz teraz si predstavujem tie rozporuplne reakcie :D ak publikujes nejaky clanok (zvlast o COL) mas o prispevky postarane :)
avs sa z toho vyhrabu, tato krizicka je len prechodna zalezitost. dufam vsak ze im to nebude trvat prilis dlho.

rozmyslam ci to ma nieco spolocne so zranenim lappyho, mozno im chyba v kabine nejaky burcovatel :)
v kazdom pripade dnes uz treba vyhrat a hlavne predviest zlepseny vykon, ja tomu verim!
Typicka prva tretina vzajomnych zapasov. Flames su v tlaku a pomer striel 12:4 po 1.tretine.

JJ pani prave sme konecne vyuzili presilovku 0:3.
fuuuha, docela prekvapko a uz to vidim, dado svojich nebude urcite setrit :roll: mno ale som bol prekvapeny, ked sa v kleci objavil Jose 5/32 no viac som bol prekvapeny zo streleckej prevahy hosti 23/32 :hmm:
Zasluzene víťazstvo pre Flames,kedze mali viac striel a prekvapivo viedli v Pepsi Center uz 0:4 :shock: V 37 minute sa strhla dáka sarvatka a boli vyluceni do konca zapasu za domacich PARKER a za hostí GODARD.Coloradu sa nedarí ked 3.zapasovu snuru prehier pretrhli vytazstvom a teraz dokonca doma kde su Avs bezprostredne najlepsi v lige tak prehrali,ale mne to vyhovuje kedze chcem aby Divosi boli NorthWest division :wins: Za domacich skorigoval Sakic a Richardson
avs maju vazne temne obdobie teraz. nielenze prehravaju ale ich superi v zapasoch dominuju a avs vyzeraju viac-menej bezradne. najhorsie na tom je ze tato kriza prisla prave pocas serie "stvorbodovych" zapasov proti diviznym superom :x

teraz je cas aby sa ukazala vnutorna sila tohto tymu v tom ako rychlo sa dokazu z tejto krizy vyhrabat.

v kazdom pripade si myslim ze by tymu prospela nejaka zmena - ako jedna z najjednoduchsich sa nuka ukoncenie rotacie brankarov (aj ked brankari nenesu hlavnu vinu na poslednych prehrach), mozno by pomohlo premiesanie zostavou a dat viac casu hracom 4. utoku ako napr. hlinka, nejaky trejd na posilnenie defenzivy by tiez nemusel byt na skodu, ale na stranke avs sa v diskusii coraz castejsie ziada aj hlava trenera quenevilla, co by bolo asi najradikalnejsie riesenie. v takom pripade by som si vedel na lavicke avs predstavit staru znamu tvar boba hartleyho ktory nas v roku 2001 naposledy priviedol k :cup:
no nevim co si o tomto zapasu myslet!!!po dvou tretinach 7:27 na strely mluví za vse!zacali hrat az v posledni tretine a to je malo...v brankarich to neni,jose byl opet nekolikrat bezmocny a to jeste nekolikrat caroval...problem bude jinde a to v obrane casti hry!!!jako u 5 golu napr. kdy pri precisleni se musel vracet hejduk...jako kde byl druhy bek tak to je zahadou...a tak muzem pokracovat...delame hodne chyb v obranem pasmu a pri rozehravce a to se pak tezko neco zachranuje kdyz nechaji brankare na holickach...no a utok ten byl 2 tretiny uuuplne neskodny...snad se chytnou uz ted ve stredu kdy hrajem doma s oilers..tento zapas uz musime zvlednout jinak to pak bude hodne tezke....co se tyce te sarvatky tak uz se postuchovali pred zapasem na rozbrusleni..ale k vuli ceho to bylo to veru nevim...az potom v zapase kdy zauradoval scott parker.....no tohle bude mít asi dohru u vedeni ligy...protoze to bylo napadeni kroscek na hlavu a az pote prijel godard(tusim) a porval se s parkerem ktery ho knockautoval a bitku vyhral...ale tusim ze dostane nejaky trest za ten kroscek.....no a presilovky?tak to je porad ta sama písnicka...hruza des....musi na tom zapracovat....co se tyce vymeny kouce tak nejsem zastancem momentalne vymeny kouce...zkusil bych privest top obrance....mam s cim obchodovat tak sem zvedav co s tim giguere udela......to vse nam ukazou pristi zapasy avalanche.....mozna je lepsi ze ta krize prisla ted a ne po polovine souteze kdy uz by slo do tuheho...tak je porad dost casu vsechno zlepsovat.....go avs go
Nechcem ti kazit radost ale o akom knockoute to hovoris? parker tu bitku asi vyhral, aj ked to bola taka vyhra typu ze ho parker stiahol na lad.
ja se nechci hadat...(ten knockout jsem trosku pribarvil,takze sorry)ale myslim ze o tom ty bitky prece jsou ne?pekne mu daval na bradu a pak ho polozil na zem ...takze jasne vitez....co predvedl na phaneufa tak to je vec druha...nevim co ho k tomu vedlo ale vim ze uz se stuchali na rozbrusleni.....
Po domacej "hanebnej" prehre 2:5 proti CGY sa Colorado pozbieralo a zatial deklasuje Olejerov i v pomere striel a tiez i v skore po druhej tretine ked som videl real time som bol velmi prekvapeny a zaskoceny ked bol pomer striel COL 36:9 EDM :o :o :o :thumbsup: este maju 3.tretinu pred sebou
Ze by skoncila rotacia brankarov?Dnes by mal opat nastupit v SJ Buddy...No snad sa chyti sance super vykonom....drzim palce...
tak ludia Colorado ma uz zaujimalo velmi davno....este ked som bol maly fagan :lol2: dufam ze im budete fandit nadalej by to mozno pozdvihlo aj viac fanusikov :clap: :clap: :clap:
veru tal dufam ze sa dnes uchyti nas Budaj :clap:
mam od neho podpisy na kartickach a je to moj najoblubenejsi brankar v NHL !!!
:clap: :clap: coloradu sa dari to je bomba a budaj1992 je to aj moj naoblubenejsi brankar
Colorado Avalanche je jednoducho super som rad ze je tam Peter Budaj a Marek Svatos
super to colorado je, v tom mas uplnu pravdu :)

este keby zacali super aj hrat... najma na superovych klziskach a v defenzive :? a zlepsit presilovky by tiez nebolo na skodu...
Na prehre Colorada mal velku zasluhu Budaj ked uplne pokazil 3.tretinu v ktorej inkasoval az 4-krat.Za taketo vzkony by si zasluzil ist na farmu tak ako je Halak a mohli by uz vyskusat toho Bacashishua.
No to coho som bol vcera(dnes rano) svedkom v 3 tretine zapasu CBJ-COL,tak to bolo na infarkt..Uprimne lutujem vsetkych fanusikov AVS.....
Vyhravaju v pohode 3:1 prvych 8 min tretej tretiny ani nepustili CBJ vystrelit a poto bum,akoby prestali hrat....Buddy tiez nepodrzal,ked bolo treba a "zazrak" bol na svete....Teda vsetka cest CBJ,ako to otocili,ale pomohli mu k tomu jednoznacne hraci COL......
ehm, laviny v poslednej dobe pripominaju snehove vlocky, ktore sa po dopade na zem bezmocne rozplynu..vizitka z posl. 10 zapasov je alarmujuca 3V - 7P..na tak nadupany kader, hruuuza..ani sa necudujem dadovi, ze uz k tomu nema co povedat :beee:
no ja k tomu neco taky reknu...nevericne jsem koukal na treti tretinu.to co predvadeli na lede to byla katastrofa!!!!!! buddy nepodrzi mancaft stejne jako se do temer stejnych koleji vraci theo...prumer.....ale nejvetsi problem je v obranne hre...tolik chyb to je hruza....vetsinou jsem v klidu ale tohle uz me z klidu vyvezlo!neco neni v muzstvu ok....a pocitam ze v brzke dobe se uskutecni nejakej zajimavej trejd!!!jako s tema brankarema ktere mame tak to asi velke uspechy neudelame.....a o obrane ani nemluve!!! podle me prohrali vyhranej zapas....a to ne poprve!!!!aby nas ty stracene body zase nemrzeli na konci zakladni casti.......
http://www.bleskovky.sk/cl/12/184492/Co ... o-Theodora
no tak pravdepodobne bude zmena brankarov no este sa nevie ci pojde z timu budaj alebo theodor
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO