Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

primaprema píše: Dnes to byl asi jeden z nejhorších našich výkonů letos a Roy byl pěkně nesranej na lavičce..
Obrázek
:lol2: ten Roy je iny typek..ale dobre, dobre..inak je to kuzelnik, s tym teamom robi zazraky
Roy má u mě plus za to, jak je tvrdý hráčům. Za ty prachy co berou prostě musí vědět, že musí makat a je potřeba je uzemnit a občas pořádně seřvat. Na druhou stranu jeho chování mě zatím nepřesvědčilo.
Atlantik píše:Tu protihodnotu co uvadis za Letanga bych celkem bral, vzhledem k tomu ze Letangova smlouva neni prave optimalni (i kdyz pro vas by to nemel byt neresitelny problem) a defenzivne spolehlivej taky neni. Pravdou ale je ze momentalne mame zranene 3 dulezite beky a i kdyby ne, tak pochybuju ze s Letangem budeme takhle uvazovat (co rikaji nasi fans je ted jina vec). Faktem ale taky je, ze i pro vas by to davalo smysl (i kdyz ten draft je tam mozna navic, ROR+McGinn jsou fair). Letang je jakej je, ale zacatek sezony hral po zraneni kolena a sam priznal jeste nedavno, ze to koleno nemel 100% OK. Ted uz opet zacina hrat dobre. A kdyz chce tak umi i branit, to ze mame 2.nejlepsi PK v lize je toho dukazem.

Tolik k Letangovi, ale myslim ze realnejsi jsou jini beci. Napr. zatim necekane vyborne hrajici Niskanen (13 bodu, +16, schopnej hrat i na PP) by pri nasi kompletni sestave mohl byt klidne k dispozici na vymenu, je sice UFA, ale nemeli by jste mit problem ho pak podepsat a v playoff runu by vam pomohl. Velmi levnej by mohl byt Bortuzzo, mladej tvrdej bek, kdyz letos hral tak byl velmi solidni (napr. i vcera), ale pochybuji ze by jste ho meli oskautovanyho a podle statistik vas ani nenapadne. Doplaci na to, ze je tu velka konkurence, u vas ve 3.paru by to byl jasnej upgrade. Da se uvazovat i o Orpikovi. Despres by mohl byt k dispozici jen za velmi zajimavou protihodnotu, Maatta samozrejme o to vic. Kazdopadne mi prijde, ze by jsme mohli byt celkem OK trejd partneri a neprekvapilo by me, kdyby se letos neco v tomhle smyslu upeklo. Taky jsme meli skauty na vasich zapasech minuly tyden.
K tomu draft picku som dal zámerne "X", pretože som skôr narážal na nejakú nižšiu voľbu (ale zase nie najnižšiu), predsa len Letang bol nominovaný na Norrisovu trofej, keď mal výbornú sezónu 35gp 38pts (5+33) a +16. Síce ma trochu prekvapilo, že z 13 presilovkových bodov bol len jeden gól, ale to nijak zvlášť neuberá na jeho kvalite. ROR, teda aspoň pre mňa, trochu stratil na cene pritom nie vyjednávaní, ale skôr vydieraní. Napriek tomu, že patrí k mojim obľúbencom ako hráč, akosi sa už nebránim jeho výmene.

Nisky by bol dobrý upgrade pre našu obranu, pozrel som váš posledný zápas (vlastne dva, ibaže zo zápasu s Bostonom si akosi spomínam len na iné momenty), a hral dobre. Až som bol prekvapený jeho úsilím na ľade. Ale napriek tomu si neviem predstaviť, že by v dôležitých zápasoch hral 25+. Pravdou je, že v obrane je množstvo otáznikov a jeden bek to pravdepodobne nevyrieši. Po trejde Downieho sa tak trocha obávam čo bude v prípadnom trejde za hráčov ako Staz, ROR či McGinn. Žiadnych 4 Talbotov a 3 Benoitov by som asi nerozdýchal.
Duchene sa prebral a hned je z toho win :clap:

To obhodenie si obrancu ako pri prvom gole predviedol tuto sezonu uz viackrat, pomaly to zacina byt jeho “trademark” :giggle:
A paradny bol aj gol na 3-2 necele 2 sekundy pred koncom druhej tretiny… jets asi nepocitali s tym ze ked maju 8 sekund pred koncom puk v nasom pasme ze by z toho este mohli dostat gol… no ale pre dvojku Duchene-mackinnon nie je nic nemozne :good: niekde som na ich adresu cital oznacenie “warp speed line” a IMO je to celkom vystizne :giggle:

A zaklincoval to varly pri najazdoch, ked vychytal druheho strelca jets (tusim ladda) tak zamieril rovno na striedacku akoby vobec nepochyboval o tom ze PAP to tam zavesi a dalsi hraci jets uz na najzdy nebudu musiet ist… :giggle:

Najvyssi IT v time mal dnes holden! :scare: (o 6 sekund viac ako EJ). Najvyssi cas aby sa vratili do zostavy hejda a wilson :prey:
Takhle projebat zápas můžeme snad jen my!!! Co jsme zase nadaly za golovky a o tom závěru raději ani mluvit nebudu!!!
Dalsie dolezite 2 body su doma :good:
neviem preco sa nam prave proti oilers zvykne hrat tak tazko, ale pravidelne s nimi mavame problemy… z dubnyka si vsetci robia srandu, len mi z neho robime solidneho NHL brankara… :hroza: (ale to z viacerych (pod)priemernych brankarov, napr. pravidlene z greissa). V kazdom pripade dnes sa to nastastie nakoniec dobre skoncilo a na wild a nucks sme ziskali do tabulky 2 body a na phoenix 1 :good:

teraz nas caka tazky 3z trip predeleny vianocami – LA, SJ, CHI :nervozny: aspon 3 body doviezt a budu stastne a vesele… :D
a potom konecne po vyse mesiaci o nieco “lahsie” vyzerajuci rozpis – 7 zapasovy homestand a superi: WPG, CBJ, PHI, SJ, CGY, OTT, NYI
keby sa tam podarilo nejaky uspesnejsi streak potiahnut, s nasimi PO vyhliadkami by to opat raz mohlo vyzerat o cosi lepsie :pray:

zajtra s LA vo vybornom case 22:00 SEC :clap:
takto to dopadne ked sa game recap pise so spravnym promile alkoholu v krvi:

http://www.milehighhockey.com/2013/12/1 ... the-oilers

:poklona2: :cool:
tak varly je z toho vonku, prokurator nemal pocit ze by to mohli na sude dokazat, takze obinenia stiahli :good:

a aby dobrym spravam nebol koniec, chris bigras sa dostal do teamu kanady na WJC :clap:
Duchene je naprosto úžasnej a hrozně mě baví! Famozní hráč! :klobuk:
Obrázek

:giggle:
Na tu lajnu mládežníků se fakt kouká samo. Nicméně ačkoliv je ve středu pozornosti (právem) nejgeniálnější Duchene, vůbec bych při chvále nezapomínal na O'Reillyho. Už teď se mi jeví jako kompletní two-way forward, velká opora a nemyslim si, že by bez něj Duchene tolik válel. Ostatně ta jejich chemie při kombinacích (a oživlej Johnson) je podle mě tim nejlepšim na letošnim Coloradu; takže prosim netrhat!
kua ako sme tento zapas mohli doviest do najazdov to nechapem... po druhej tretine sme boli na uterak, sharks s nami zametali lad... a odrazu 2g za 12 ci kolko sekund a skoro sme to aj vyhrali :D ale to by sme si dnes fakt asi nezasluzili. s tymto bodom u mna spokojnost :yes:
Tak myslím, že bublina s názvem Lolorado pomalu ale jistě splaskává... :?
http://www.hokejforum.com/florida-panth ... ml#p362744" onclick="window.open(this.href);return false;

keď sa darí, tak sa darí :(


P.A. Parenteau expected out 6 weeks with 2nd degree MCL sprain, left knee.
Hosi jak hraje Hejda :) Koukam ze s casem 23:47 nejvytezovanejsi obrance :) A zacatkem sezony jsem cetl clanek ze zacal vice podporovat utok :)

Ja jen ze si ho pamatuju jeste ze slavie a vzdycky byl dobrej obrance jak ve svym pasmu tak v utoku a rozhodne to nebyl gumak.

Jinak Roy mi prijde trosku jako silenec chvilema :) ale z koho jinyho si maj hraci sednout na prdel nez z legendy nhl.
jeste nedavno bych ti napsal, ze Hejda je nas nejspolehlivejsi bek letos, ale v poslednich zapasech zacina byt tech golu, pri kterych je na lede obrana EJ-Hejda, docela dost. Je pravda, ze se letos snazi vic strilet, ale jeho ukolem je hlavne kryt zada Johnsonovi, ktery si rad udela vylet smerem dopredu. Na presilovky nechodi vubec, tam dostavaji prednost EJ,Barrie,Benoit,Wilson.

Taky si vzpominam, ze jsem ho v dobe kdy hral za Slavii/repre vnimal jako ofenzivniho obrance se slusnou rozehravkou. Jestli me pamet neklame, tak i za narodak nastupoval na PP. V Columbusu si ho ale asi predelali k obraz svemu. :)
its good to play the eastern teams again :ciga: :giggle:
petrik » Pia Jan 03, 2014 12:25 pm píše:its good to play the eastern teams again :ciga: :giggle:
škoda, že aj na západe nie sú také slabé tímy, ako na východe :?
Joe S. píše:
petrik » Pia Jan 03, 2014 12:25 pm píše:its good to play the eastern teams again :ciga: :giggle:
škoda, že aj na západe nie sú také slabé tímy, ako na východe :?
Vždyť ani nedokážete doma porazit Floridu. :hroza:
Joe S. píše:škoda, že aj na západe nie sú také slabé tímy, ako na východe :?
:lol: Veru, taky jsem čekal, že vás převálcujem, když jsme hráli teprve 4 zápas během šesti dnů..
Rono píše:
Joe S. píše:škoda, že aj na západe nie sú také slabé tímy, ako na východe :?
:lol: Veru, taky jsem čekal, že vás převálcujem, když jsme hráli teprve 4 zápas během šesti dnů..
Vážně se chceš na tohle vymlouvat? :hroza:
Parda píše:Vážně se chceš na tohle vymlouvat? :hroza:
Ne, jistěže ne... To hráče neunaví, to je fakt.. Stejně je prdel, že AVS musej děkat Varlymu, že nás vůbec o ten gól porazili..
Rono píše:
Parda píše:Vážně se chceš na tohle vymlouvat? :hroza:
Ne, jistěže ne... To hráče neunaví, to je fakt.. Stejně je prdel, že AVS musej děkat Varlymu, že nás vůbec o ten gól porazili..
Všechny týmy musí odehrát 82 zápasů za +- pár dní stejně krátkou dobu. Každý to má nahuštěné, takže vymlouvat se na to je ubohost :giggle:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES