Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak zasa nesledujem kadejakych nepodstatnych farmarov Colorada. Nech si Guite zahra! Ale Arnason je obycajny smejd, vo vacsine zapasov ani nevies, ze je na lade. :lol:

Suhlasim s tym, ze co sa tyka bodov to vyzera dobre, ale jeho vykonnost, hlavne stabilita, stoja za nadavku! Nemam predstavu, ako hral jeho otec, doteraz som si nenasiel cas skontrolovat to, ale vraj za 8 sezon vystriedal 8 timov, asi tam hrala tiez ulohu vykonnost. No to sa Tyler potom podal asi na fotra, ba zdedil to 3x horsie. Vdaka za opytanie, ale fanusik Hawks sa ku Lavinam pridavat nebude, radsej bezpecne nadletim.

arnason bol minulu sezonu pravdepodobne najproduktivnejsi center tretieho utoku v nhl. viem ze ta stve ze sa prebudil az v colorade a nie kym bol u hawks, ale co narobis :)
okrem toho ak by nahodou naozaj zacal hrat slabo, na centra tretieho utoku je v colorade dlhy rad - nielenze ho moze zahrat richardson, ale aj hlinka sa moze presadit alebo jeden z mladych slubnych centrov hensick, burki, stoa...

arnason hral dobre a nie je problem ho nahradit ak by dobre hrat prestal...

NHLfanAVS píše:
petrik píše:sopela v suvislosti s coloradom spomina len ten babrak eklund. velmi tomu neverim.

ak by mal nejaky obranca prist, tak by mal byt podla mna lepsi ako sauer alebo finger (aby bol naozaj posilou). ci sopel splna toto kriterium je podla mna viac ako otazne
sopel je urcite lepsie nez ta dvojica. poznam eklunda, ale nejak som nepochopil co on je zac..... dokazes mi to vysvetlit ? teraz bol o nom nejaky dlhsi clanok na nete...
clovek co si hovori eklund je nejaky babrak co sa tvari ze ma "zarucene" zdroje zo zakulisia vsetkych teamov nhl, ktore ho dopredu informuju o pripravovanych vymenach, podpisoch, atd
obcas sa mu podari aj nieco uhadnut, ale inak je to celkom humorne citanie

tu je link: http://www.hockeybuzz.com/blog.php?blogger_id=1

Jarda Hlinka v tom 1. týmu bude a basta............. :wink: 8) !!!!

Mna stve Arnason ako taky! Ved vravim, ze jeho stabilita vykonnosti stala za prd! A tie body nie su vsetko, stabilitu neudrzi ani keby mu nohy zalial v lade 3 cm od superovej branky.

..hraca ako Arnasona by som do 3 lajny vzal kedykolvek..

Jaj, ale tu hovorime o NHL a nie o Ziline! Arnason na NHL stabilitou vykonnosti nema! Dal by som ho do 4. lajny a dufal, ze mu v jednom zapase daco vyjde, potom bude dalsie tri chrapat na lade.

no ked da aj v dalsej sezone cez 50 bodov tak mi je uplne fuk ci bude bodovat pravidelne cca kazdy druhy zapas alebo ci da vsetky body v 25 zapasoch a zvysnych takmer 60 bude v utoku jalovy

od centra tretieho utoku sa totiz necaka ze bude pravidelne rozhodovat zapasy. na to su hraci prvych dvoch utokov.

a ako som uz pisal predtym - arnasona absolutne nie je problem nahradit, vlastne ak sa hlinka ukaze dobre v kempe tak je celkom mozne ze arnason bude vymeneny povedzme za nejakeho obrancu do 3.obrannej dvojice...

To ho potom vymenia niekam do Bieloruska.

Arnason do 1. týmu určitě patří - 3. lajna je jeho........... !!!!

samozrejme ze patri, to len chorche sa nevie zmierit s tym ze v chicagu az tak dobre nehral. :D

ale osobne si myslim ze ak sa v kempe dobre ukaze hlinka alebo nejaky mlady center a cez sezonu by avs pocitili potrebu posilnit napr. defenzivu tak arnason a svatos su horuci kandidati na vymenu.

Arnason NIKDY nehral dobry hokej, je to jeden z najnevyvazenejsich hokejistov vobec, vacsinu zapasov ani nevies, zeje vobec na lade, nieco ako Mintal v zapase proti CZE vo futbale, 3x sa dotkol lopty, taky nevyvazeny je Arnason!

colorado predlzilo o 2 roky zmluvu s obrancom Brettom Clarkom (30)
http://avalanche.nhl.com/team/app/?serv ... eid=336344

07/08 :arrow: 1.500
08/09 :arrow: 3.500
09/10 :arrow: 3.500
10/11 :arrow: UFA

Obrázek

v sezone 08/09 sa mal stat povodne nechranenym volnym, hracom (UFA)..vyska platu sa mi zda byt mierne vysoka, ale co uz, taky je trend (zase :( ) ked moze brat Kubina 5, Jovanovski 6,5 ...
dufal som ze predlzi za povedzme 2,5-3 mil/rok ale asi sa budem musiet zmierit aj s 3,5

zaujimave teraz bude sledovat ako v colorade vyriesia situaciu s Lilesom, ktoremu po najblizsej sezone tiez konci zmluva a asi tazko sa uspokoji s mensimi peniazmi ako dostal Clark

Od Av´s super tah.......... :cool: !!!! Jinak Jovanovského plat odpovídá, jeho obraz v letošní sezóně byl tak špatný, protože hraje ve "sračko" klubu........... :D !!!!

Hodně záleží, jak se vydaří Lilesovi tato sezóna, pokud se mu bude zhruba dařit jako předtím, mohl by si klidně říct o 5 milionů ( pokud by to Avs nerespektovali jiný tm by mu je asi nabídl)

Pamatam si Clarka este z Montrealu a tam hral uplneš zle, az Colorado z neho sprvilo hokejistu, ale akeho! Vsimnime si, ze Avs hrali slabo, pred sezonou som prognozoval, ze dostat sa do playoff bude pre nich tazke a vyslo mi to, ale Clark hral velmi dobre.

MartinFC píše:HodnÄ› záleží, jak se vydaří Lilesovi tato sezĂłna, pokud se mu bude zhruba daĹ™it jako pĹ™edtĂ­m, mohl by si klidnÄ› říct o 5 milionĹŻ ( pokud by to Avs nerespektovali jinĂ˝ tm by mu je asi nabĂ­dl)
suhlasim. ak bude mat dobru sezonu (povedzme min 40 bodov) a platovy strop sa neznizi, tak si moze pytat cez 4m

ci mu ich vsak v colorade daju je otazne. sice po tejto sezone sa coloradu uvolni 5,3 mil z theodorovho platu, ale bude treba podpisat wolskeho a o rok neskor stastneho aj leopolda...
osobne si myslim ze ak liles bude pozadovat viac ako tych 3,5 mil co dostal clark, tak toto bude jeho posledna sezona v colorade.
ale zalezat bude aj na tom ako sa sezona ofenzivne vydari clarkovi a leopoldovi (mimochodom leov plat po clarkovom podpise pripomina almuznu vzhladom na potencial ktory v nom drieme. lahko sa moze stat ze leopold bude v najblizsich 2 sezonach jeden z obrancov s najlepsim pomerom plat/vykon v celej nhl - ak sa mu vyhnu zranenia)

Vidis, obrana Avs vobec na tom nie je, alebo nemusi byt zle, Liles ma potencial hviezdy uz od draftu a Leopold taktiez nie je priemer. Clarka si pamatam z Montrealu, to bol iny antihokej, ale pozerajte, kde je teraz! WOOOW!

a jedna dobra sprava pre priaznivcov peta budaja - Theodore ide na nejaku mensiu operaciu a aj ked do zaciatku sezony by mal byt fit, zmeska vacsinu pripravneho kempu. peto by mal mat aspon na zaciatok sezony isty flek brankarskej jednotky :thumbsup:

http://www.denverpost.com/sports/ci_6754471

a vlastne uz tusim na nej aj bol :D

avs predlzilo o 1 rok zmluvu s Ianom Laperrierom. Ian by tak mal zostat v denveri minimalne do konca sezony 2008/09 v ktorej by mal podla denver post zarobit 1,15 mil $

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :)

tak uz aj colorado zverejnilo nove dresy. tu je link:
http://avalanche.nhl.com/team/app/?serv ... eryId=2381

nie su zle :thumbsup2: :taptap:

MÄ› se moc lĂ­bĂ­................ :cool: !!!!

v dnesnom (vcerajsom) modelovanom zapase sa svatosovi celkom darilo. hral vo formacii s j.hlinkom a e.healeym, marekovi sa podarilo strelit 2 goly a cely utok si pripisal spolu 10 bodov
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS