Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak dufam ze dnes si na yahoo pozriem ako sa bude (neuspesne) pokusat dobehnut naskok edmonton... ;)
No Colorado konečne vyhrálo aj na lade súpera,ale so súčasným Edmontonom to také ťažké nemali,dúfam že sa vrátia do starých kolají a začnú znovu všetko prehrávať vonku.
no konecne to prislo...az na 4 pokus venku...to byla doba...jinak jsem si rano vstanul ze se kouknu ..melo to jet na sopcastu na nasn ale prd...bylo to offline a pustili to az na poslednich 10 min na vp4...tak jsem toho moc nevidel.....jinak pres yahoo mi to opet neslo...mam vistu a tam mi to proste nejde (nebo spis nevim kde ) zmenit proxy!...ale dulezite vítezství ktere nas doufam privede na nejakou delsi víteznou snuru i kdyz ted to v calgary bude hodne tezke...ale pak mame doma tusim 6 zapasu v rade tak tam musime poradne zabrat a nasbírat co nejvice bodu...go avs go
..rad by som sa mrkol na uvodnu ceremoniu, ked na velkoplosnej pustali preview Ryana Smytha z jeho pôsobenia u olejarov..nielen on mal slzicky na krajicku..a nasledne standnig ovation ho "polozilo"..neviem, ci to bude niekde v youtube, ale tak skusime nieco vynuchat..no môzete aj vy, fandovia lavin..

Buddy podal zrejme spolahlivy vykon, tak dufam, ze mu to klapne aj do 3tice 8)
no je to bomba :ejha: ze Colorado vyhralo konecne aj vonku ale co ma najviac tesi ze chytal Budaj a chytal dost dobre :cool: :cool: :champions: :)
cepi-uvodni ceremonial muzes videt na nhl.com v highliths...je to asi jen 20 vterin a pak zapas ale je opravdu videt jak byl ryan dojaty...jsou to opravdu emotivni momenty...
video k zapasu (EDM - COL 2:4)
..standing ovation for Ryan Smyth :taptap:
ty kosko tak Theo v noci zahviezdil...cez 40 striel nanho šlo iba s dvomi si neporadil pearadny výkon taketo dačo potrebuju Avs do branky
Hannu píše:ty kosko tak Theo v noci zahviezdil...cez 40 striel nanho šlo iba s dvomi si neporadil pearadny výkon taketo dačo potrebuju Avs do branky
S tromi ale regulerny gol v tretej tretine nebol uznany lebo ten tlsty rozhodca "stratil puk z dohladu".
no ja som neni moc o tom presvedceny,ze Theo ma uz poziciu jednotky vyhranu..Skor naopak...Mam stale silnejsi pocit,ze Peto je viac preferovany,ale uvidime....Theo zachytal vyborne,ale podla mna proti MIN opat nastupi Buddy......
uvidime kdo nastoupi....kazdopadne proti minesote ma jednoznacne lepsi bilanci josé....ale ja nejsem trener to zalezi na nem...a jestli se rozhodne ze bude brankare pravidelne stridat tak to taky nekdy neni na skodu ba naopak......
:o :o :o

BUDDY, predviedol zakrok, ktory bude urcite figurovat v zakrokoch sezony 07/08..brutal GLOVE SAVE a to za stavu 2:1 pre laviny..

hned som si spomenul na zakrok Lasaka v semifinale MS proti Svedom v pp...

nieco brutalne, no keby to divoch daval o nieco vyssie, je bez sance, aler i tak :thumbsup:
cepi píše::o :o :o

BUDDY, predviedol zakrok, ktory bude urcite figurovat v zakrokoch sezony 07/08..brutal GLOVE SAVE a to za stavu 2:1 pre laviny..

hned som si spomenul na zakrok Lasaka v semifinale MS proti Svedom v pp...

nieco brutalne, no keby to divoch daval o nieco vyssie, je bez sance, aler i tak :thumbsup:
jj Nummelin to nepremenil ale strelil ten puk dost nízko mohol to strelit vyššie no čo už.
primaprema píše:proti minesote ma jednoznacne lepsi bilanci josé
a ty primaprema sa nauč písat Minnesotu s dvoma N :x ja nepišem Koloredo...
laviny sa nam rozbiehaju - tretie vitazstvo v rade a vsetko proti diviznym superom, paradicka :good:
len tak dalej

zda sa ze sa prebudzaju aj obaja brankari, posledne 2 zapasy boli ci uz jose alebo peto velkymi oporami
3 -1 nad minesotou to je bomba bol to dobry zapas a lavini podla mna mali navrch budaj chital dobre a svatos dal gol takto som si to presne predstavoval :cool: :cool:
tu je video zo zapasu, na konci je tam aj ten zakrok Budaja :clap:

NHLfanAVS píše: Pre Minnesotu, ktorá vedie v tabuľke divízie to bola druhá prehra v rade.

Dve presilovky darovala Minnesota Coloradu v posledných desiatich minútach, keď Brent Burns vyhodil nedovoleným spôsobom puk do publika a onedlho bolo hráčov Wild na ľade viac ako je povolené.

„Vylúčenie na konci nás dostalo,“ povedal útočník Brian Rolston. „Mali sme veľa šancí, ale dostávanie sa pred bránu bolo ťažké.“
Mimochodom toto už bola tretia prehra Divochov v rade : CGY 5:3 MIN,EDM 5:4sn MIN a
COL 3:1 MIN a tie záverečné vylúčenia čo som videl boli fakt blbé ked Burns to tam vôbec nechcel vyhodit za pleksisklo ale iba nahodit do utoku,ale viem že sa zato vylučuje a to posledne vylúčenie 2min a par sekund som už vedel že bude prehra ked Divosi ani nemali šancu odvolat brankara,ale ajtak sme sa hrnuli dopredu a preto padol i ten posledny gol na 3:1. :(
tak dnes sa v pepsi centre po prvykrat predstavi sid the kid crosby. male preview:

- colorado ma dnes sancu vyrovnat klubovy rekord zo sezony 94/95 ked este v quebecu ako nordiques vyhrali uvodnych 6 domacich zapasov.
- v branke nastupi na zapas opat jose theodore. zda sa ze trener queneville sa od vitazstva v edmontone rozhodol brankarov pravidelne striedat. zatial to prinieslo trojzapasovu vitaznu snuru :thumbsup:
- po viac ako tyzdnovej pauze (4 zapasy) sposobenej problemami s chrbtom by sa mal do zostavy vratit milan hejduk. mal by nastupit na svojom tradicnom poste na kridle stastneho utoku
- wojtek wolski sa bude snazit natiahnut svoju 7 zapasovu seriu s aspon jednym kanadskym bodom.
:arrow: aktualny pokecik s Buddym najdete :arrow: TU
tak dobra vec sa podarila :)

avs predviedli v druhej tretine svoj uz pomaly tradicny zvrat a z 0:2 otocili skore na 3:2
vyrovnali klubovy rekord, wolski aj sakic si predlzili bodove serie. a co je este lepsie, vsetky zvysne tymy severozapadnej divizie dnes prehrali 8) takze dolezity november sa zacal vyborne :yahoo:
dnes podal supiš výkon o5 Theo zase sa to začína dobre zamotavať stav medzi budajom a Theom je nerozhodný by som povedal obaja celkom dobre brania v posledných časoch...
Urcite je to dobre, ze sa chytili obaja brankari. Neviete nahodou ako to je medzi chalanmi? Myslim medzi Budajom a Theodore-m. Dufam, ze je medzi nimi zdrava konkurencia, co ich nasledne tlaci k este lepsim vykonom. :)

Inak co je s mladym Stastnym? Nejak sa uplne vytratil v poslednych zapasoch....zrejme sa po nie najlepsich vykonoch presunul az niekde do 4.lajny?
mladý Stastný je pravdepodobne vofarmovom tíme patriacemu ST.louis Blues...no ale ani ja o nom neviem vela...

hmmm akurat ten druhý gol bol taký štastný ale aj to treba...to ako jeden coloradčan prepašoval spoza branky puk do branky...neviem čo robil Sabourin..pustil velmi lacný gol...nemusel padnuť..taku peknu knedličku dostal zle pokril spodok...to možno aj zobralo Pens vyhru...ktovie...no hlavne sa mi lubil dnešný výkon Thea...troška ma mrzí že si do štatistík nevylepšil Svatos ale nemožme od neho vela chcieť...
No Hannu nejak si nerozumieme. Ja mam na mysli toho Stastneho, co je v Colorade. Ten co hviezdil v uvode tohto rocnika NHL. :wink:
kelemantia píše:Neviete nahodou ako to je medzi chalanmi? Myslim medzi Budajom a Theodore-m.
kele, bolo to uvedene v clanku, na ktory som dal echo vid. hore, ale tak paci sa

„Veľa ľudí sa pýta na nás dvoch a ja im opakujem, že s Josem máme veľmi dobrý vzťah. Stále sa rozprávame o brankárskych záležitostiach, poradíme si, on mi povie, ktorý z protihráčov kam strieľa a ja som mu za to povďačný. Najdôležitejšie je, aby sme spoločne pomohli povyhrávať nášmu mužstvu zápasy.“

.."otrepana fraza" = maju sa radi :moj:
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS