Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak kacky to valaju a aj napriek tomu robia trejdy. Za drafty odisli Fedoruk a Cistov do Philly resp. Bostonu a naopak za draft prichadza z Colorada Parros. Tomu sa hovori praca s citom. :cool:
PS: normalne ich zacinam mat radsej ako Nashville :D

A este jedna vyzva, mna a Derryla :D
Mily ujo Gary Bettman, dohovorte kackam z Anaheimu, aby si dali spravit kvalitny lad a krajsie dresy. Please, prelozte to niekto a poslite tomu milemu ujovi :lol:

Neviem ci ste si vsimli ale co dokáže spravit Návrat hviezdneho hráča ktorý prezil svoje najlepsie roky v tomto klube, Sellanne v tejto sezone ako keby ozil a neviem si predstavit co by bolo keby s nim hral este Kariya a toto by podla mna pomohlo aj Bondrovi keby sa vrátil do WSH.

...

ta netak valejuu secko co priide..uz to zdaleka niesu fackovaci panaci..su fakt dobrii

Tak uznavam ich kvalitu a to, ze su momentalne nebezpecnejsi ako vtacia chripka :D Jedine, co mi vadi je to, ze take skvele muzstvo maju v slnecnej kalifornii :grc: Keby hra trebars vo Winnipegu... :cool:

...

presne jak hovoriis..alebo este slavnejsii klub Quebec Nordiques..aj ked je to defacto..teraz colorado..mohli by tam zalozit novy klub...

Kacerom to v tejto sezone nejak ide, len tak dalej.

odkedy niesu mocny ako si povedal bracho tak im to ide !Ale uz aj minule sezony tomu napovedali ze budu neskor patrit medzi favoritov ligy

Ti ko..ti trejdli Federuka? a ještě do Phily? Já bych je zabil... :twisted:

Kdy???Od koho vis????Jak to???Ani otom nevim :shock: :shock: :shock:

Po zmene nazvu sa to slovo Ducks viac zvyraznilo...a pri pohlade na to slovo,mi to pripomina dalsie anglicke slovo Fu*ks.A nabuducu sezonu by sa mohli opat premenovat na Anaheimskych vyj*ebancov :D :D Este by som bol zvedavy na logo teamu :D

Alex upozornujem Ta nebud vulgarny. Ani na tvoj Detroit nikto nenadava!!!! Eman22


Dik za upozornenie a ospravedlnujem sa vsetkych,ktorych sa to dotklo,ale ja som to myslel skor nadnesene,ako vazne-nikoho som tym nechcel urazit......

vitaj Enkidu :)

toto je tema pre Teba 8)

jojo, dĂ­ky :D

Oni teraz idu ako lokomotiva ktora ma na riti motorcek na zaciatku sezony by som to onich urcite nepovedal ale :) 58 bodov POKKLONA PRED NIMI

Ja som Anaheim nikdy nemal rad,ale kua nejak sa to meni v poslednych 2 sezonach je to moj 2.Naj klub NHL :? Ais do tejto temy zacnem castejsie prispivat :roll:

Blby Analheim. Ta trapna lebka prestrielana brokovnicou je na stastie uz minulostou, ale preco hlupi fanusikovia chceli odtrhnut z mena MIGHTY? Takto to vobec nema vyraz ani silu. Dresy nic moc, fialova bola dobra. Hraci? Reseto Giguere, dobry Bryzgalov, znovu vzkrieseny Nieds, najlepsi obranca zapadu Pronger, nestarnuci Finish Flash, sikovni Penner, Getzlaf, Marchant, mantavy dedko Green, Beauchenmin je len tien z minulej sezony.... Kader maju vyvazeny, ale na SC to stacit nebude.

hmmm, zajímavej rozbor, ale nemáš pravdu v mnoha věcech....giguere neni řešeto, beauchemin je pořád dobrej a my na stanley cup prostě máme! nevim teda co by tě eště přesvědčilo když tě nepřesvědčí ani tech 58 bodů....

Já myslím, že jste jedni z největších kandidátů, ale zdáte se mi takový lehce zranitelní, takže bych si na vás ještě nevsázel, až tak za sezonu za 2 a to zas ale nebute Sellane a pronger, takže nevím no :(

no zatial idu perfektne, ale pokial ma pamat neklame, tak aj Detroit bol v minulej sezone suverenny a vypadol v 1. kole :roll: . Proste PO je o inom a az vtedy sa uvidi ze kto na to ma a kto nie

nevim co myslíš tim snadno zranitelný.....máme spoustu talentovanejch hráču a spoustu kvalitních hráčů na farmě, a opory, co tým třeba podržej sami a rozhodnou zápas...prostě tenhle tým je ideální po všech stránkách....

arek píše:no zatial idu perfektne, ale pokial ma pamat neklame, tak aj Detroit bol v minulej sezone suverenny a vypadol v 1. kole :roll: . Proste PO je o inom a az vtedy sa uvidi ze kto na to ma a kto nie
detroit měl tým plnej přeplacenejch zhýčkanejch starejch dědků a už trochu starý brankáře....prostě neměli štěstí, my máme trošku univerzálnější a perspektivnější tým.....

No myslím tím to, že i kdyžmáte Prongera, Niedermayera a Selleneho, tak ten zbytek není tak ostřílenej, hrajou nad svoje možnosti, prostě třeba taková Philadelfia, která je ted poslední, tak by nebyla v play-off tak zranitelná jako vy, protože ta má hooodně ostřílených borců, ale samozřejmě jste favoprit a stejnej problém je i u Bufalla a Hurricans taky enbylo zrovna ostřílení, i když přece jen Staal se zařadil lépe + Brind´Amour, weight, Kaberle Wesley.... co jsem to psal že nebyli ostřílení? :oops: :lol:

tak když se zraní selänne, nieds i pronger (což je nepravděpodobný), tak máme spoustu dalších dobrejch hráčů - beauchemina, dříče DiPentu, zkušenýho O'Donnela, co už dal spoustu rozhodujících gólů, mladíky Getzlafa, Perryho, Pennera, na farmě Bobbyho Ryana, což je hráč co umí nadprůměrně střílet i přihrávat, máme McDonalda, což je hvězda jako selänne skoro, neuvěřitelně dobrýho bruslaře Shannona a spoustu dalších....u nás je to stejně jako u buffala, hráči si góly rozdělujou skoro rovnoměrně (teda kromě selänneho, ten je vždycky o krok vpředu)...

Jo ale to právě myslím. To jsou mladíci a ti na play-off mít nebudou

Giguere je obycajne dieta stasteny. Finale konferencie mozno bude. Ale skusenosti tym mladym chalanom este chybaju.
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS