Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes ráno mi stačily extendet highlits bez toho aniž bych věděl výsledek a slovo zklamání je teda dost slabý odvar od toho co si opravdu myslím. Za celý sestřih ukázali naše 2 šance z kterých byl jeden gól. Zato hráči Wild si dělali v naší obraně co chtěli, to bylo bruslení a nahrávky mezi kužely, ta představa že bych tam třeba letěl se podívat za těžké prachy natěšený jak malé dítě a viděl tohle to si snad ani nechci představit. Něco se musí změnit, když už dostal padáka Qečko v Chicagu tak nepochopím proč se u nás furt drží Randysaurus :hroza:
Selly8 píše:
sob 10. lis 2018 08:16
nepochopím proč se u nás furt drží Randysaurus
Protože jsou se strejdou Bobem staří kámoši a Bob nemá soudnost že jo. Ale prý Randy přicházel dneska na interview se slzami lehce v očích, tak že by? :hmm: Ale je to fakt hrůza, absolutní dno, co předvádíme. Už i zámořští novináři jako Helene Elliott ho vyhazují :-D
Time for Ducks GM Bob Murray to stop being so patient. For every small step forward they take two or three steps back.
"Fire Carlyle" a couple of fans chant as the final minutes tick down.
It took Randy a few years to break the Ducks out of all of their old (good) Boudreau-coached habits, but he's sure got Anaheim playing Carlyle hockey now.
Stydím se, že jsem vyhazoval BB. Kdybych věděl, co přijde po něm, tak mu dám doživotní smlouvu raději. Ideálně by měli vystřelit oba dva ale, Bob i Randy, jenže GM uprostřed sezony nevyhodíš zřejmě.
Wow, jako ne že bych něco podobného nečekal. Ducks prostě odehrají nejlepší zápas sezóny, když to nejmíň čekáš proti nejlepšímu týmu ligy. Nechci, ať to vyzní nějak nelichotivě pro Preds, navíc to bude znít divně, když nás v PO vždy vyřadí, ale nám jejich hokej sedí. Oni jsou naprosto top komplexní tým, ale postrádají pro mě tu rychlost a x-factor, jakou má třeba Winnipeg. Tam ta scoring ability je vyšší jak u Preds, jakkoliv ten tým je poskládaný skvěle, má výborného trenéra, systém. Ale jsou prostě pro pomalý tým jako my daleko hratelnější, jak třeba zmínění Jets.

My jsme odehráli nejlepší zápas sezony, 5v5 jsme Preds skoro nic nedovolili, ti toho vážně nic neměli. A nedarovat jim Gibby ten sofťák, možná bychom vyhráli i v základní hrací době. Proti týmu, který venku měl bilanci 8-0-0. Krom té chyby ale oba gólmani skvělí, Rinne měl svůj wtf moment v závěru, jak tam za zády švihnul vyrážečkou a vyrazil puk letící do brány. A Gibson si zas postavil hlavu v prodloužení a naprosto okradl Johansena o vítězný gól. Škoda, že takové zápasy musí rozhodovat nájezdy, i když chápu, že to moc jinak nejde.

Každopádně Randy si zachránil kůži asi na nějakou dobu. Ve středu ve Vegas zas ale čekám střeleckou převahu soupeře typu 42-16 a podobně. Vegas je právě jeden z těch týmů, na které neumíme. Velkým pozitivem také návrat Kašeho.

Jo a Rinaldo je odpad :bitka3:
Dnes jsem četl článek že Pittsburgh by se rád dostal krize a intenzivně jedná s Anaheimem, v merku má údajně Mansona a Montoura. Doufám že k tomu nedojde, stačí že odešli Vatanen s Theodorem.
https://www.anaheimcalling.com/2018/11/ ... ique-trade

Skvělé hodnocení trejdu Henrique - Vatanen. Za mě prostě od počátku miss, jakkoliv Henrique loni zapadl a zahrál dobře. Důvody tam jsou ale vepsány. Na můj vkus Bob celou tu obranu úplně po*ral, ale to už jsem řešil několikrát no. Vyhnal nesprávné.
Nechce uz ist Anaheim konecne do pr...e? Konkretne mimo osmicku. Zasa prehraju o 20 strel ale na konci maju dva body. Suverenne najhorsi skore z osmicky. Gibson ma fakt nebavi, ach jo. :nono:
Rantanen píše:
čtv 29. lis 2018 21:05
Nechce uz ist Anaheim konecne do pr...e? Konkretne mimo osmicku. Zasa prehraju o 20 strel ale na konci maju dva body. Suverenne najhorsi skore z osmicky. Gibson ma fakt nebavi, ach jo. :nono:
Však pro vás to stejně nic neřeší ne? Je jedno, kdo tam z Pacifiku postoupí. Však to je jeden horší tým jak druhý, trapas předvádí úplně všichni z té divize. My hrajeme horší hokej jak Kings nebo Oilers, jen máme prostě top gólmana, vlastně dva. Miller prostě taky v limitované roli exceluje. Jinak pod Randym hrát nebudeme, trvalo mu dva roky, než to rozesral. Tým až tak špatný není, jen potřebuje menší úpravy.
Tato sezona nemoze skoncit inak ako SC pre Anaheim, majetok na to.
Aj ja si myslim, ze pre Colorado nie je Anaheim super v boji o osmicku. Ale stve ma, ze herne su horsi a prdel im zachranuje pravidelne Gibson a sem tam aj Miller. Skratka bez nich dvoch by boli na dne spolocne s Arizonou a nie v osmicke. A to mam Anaheim ako klub pomerne rad vdaka severskej kolonii. :) S Lundeströmom sa rata do San Diega tuto sezonu? Navrat do europy tak padol?
To jsou mi názory jak pojď mě prcat...ale opatrně :roll:

Avs konečně připomínají tým NHL a někdo si tu chce léčit mindráky..

Ano, hrajeme ho*no, gólmani to drží, my to víme, fans v USA to ví, odborníci to ví tvl tak proč?
Noční můra naplněna.
BREAKING: We've signed Executive Vice President and General Manager Bob Murray to a two-year contract extension through the 2021-22 season.
Takže žádná změna nebude. Letos sice udělal dva dobré taghy (Aberg a Sprong), ale zase po*ral totálně smlouvu pro Henriqua. A o jeho dřívějších chybách mluvit už nebudu, i když největší bylo angažování Randyho a ponechání ho ve funkci tak dlouho.
Murray didn’t fault Coach Randy Carlyle, but he didn’t absolve him or his staff, either. Murray said he had no intention of firing Carlyle earlier in the season, when the Ducks lost seven consecutive games and other teams such as the Kings, Oilers and Chicago Blackhawks made coaching changes.

“No, no, again, I’m focused more on the players and how we’re playing,” Murray said. “I want to see how we’re playing the games. I want to give them time to figure some things out. You can put some of the blame on the coaching staff, but it’s not always the coach’s responsibility.”
Dále kecá, jak se stále snaží zlepšit scoring i pomocí trejdů, že jedná a bla bla. Ale zabil to tímto.
“We’re a work in progress,” Murray said.
Právě naopak Bobe, my jsme work in regress, každý rok horší a horší. Hráči se už odnaučili návyky BB a plně hrají Randyho hokej v plné kráse. A bohužel jsme absolutní dno ligy. Sám přizná, že nás drží jen gólmani, ale není to chyba trenérů, ale i týmu. Mimochodem toho týmu, co si on složil. Nic pěkného nás bohužel nečeká pěkných pár let.
tomasinho píše:
ned 09. pro 2018 10:16
Nic pěkného nás bohužel nečeká pěkných pár let.
Ked sme si toto povedali my, prisiel SC :hmm:
podla mna vzhladom na prichadzaji expansion draft predlzenie zmluvy pre GMBM nie je az taky problem. hoci predchadzajuci expansion draft nebol uplne podla predstav fanusikov.
dnes v noci strasne haluzny zapas s Devils. dali si v podstate 3 vlastne goly. :lol2:
No to bylo teda :lol: Hlavně Greenovi ten gól ale uznat neměli, tam byla evidentní vysoká hůl :jn:
Wow, po delší době jsem viděl od nás fakt výbornou pasáž. Začátek mrdka, 2 góly, střely snad 3:8. Jenže konec první a začátek druhé třetiny, to byl koncert. 19 střel v řadě, k čemuž pomohly i 2 PPPs, ale i tak, nereálné zlepšení, fakt jsme hráli dobře. Přišla otočka a ve třetí třetině to zas byla Gibby show, tam nás brutálně zachránil. Má fakt boží formu, k tomu po návratu Kašeho a díky pickupům Aberga se Sprongem máme daleko větší depth a možnost dát gól. I když stále je hlavním motorem Getzlaf.

11-2-2 last 15 games. Nechápu, jak jsme to takto mohli zvrátit :sok: :-D

Mimochodem, Gibson by mohl tímto tempem pokukovat i po MVP. Just saying :jn:
tomasinho píše:
úte 18. pro 2018 11:22
Mimochodem, Gibson by mohl tímto tempem pokukovat i po MVP. Just saying
Jako ne že bych mu to nepřál, ale tohle jsou hodně divoké sny. On bude nakonec rád, když se dostane do Top 3 na Vezinu s tím, že to zase dostane někdo podle velice objektivního hlediska jako jsou W. :slap:
rambo001 píše:
úte 18. pro 2018 12:08
Jako ne že bych mu to nepřál, ale tohle jsou hodně divoké sny. On bude nakonec rád, když se dostane do Top 3 na Vezinu s tím, že to zase dostane někdo podle velice objektivního hlediska jako jsou W. :slap:
Tak jako samozřejmě, že jsou to fanouškovské výkřiky a dementi hodnotící podle W si řeknou svoje. Ale pokud budeme pokračovat takto, tak proč ne. Ve Wins už je třetí, lepší jen Andersen a Fleury. O dalších kvalitách netřeba pochybovat. A pořád jsme jeden z nejhorších týmů, který je díky němu na špici divize. Dovolím si tvrdit, že takový impact na svůj tým neměl ani Price ve své MVP sezoně.
A aby neotálel s kampaní #GibsonForVezina a #GibsonForHart, tak přidávám článeček.

http://www.espn.com/nhl/story/_/id/2558 ... -life-more

Fakt brutální čísla a taky podpořili mou MVP kampaň :hfman: :jn:
Jsem zpět s #VezinaForGibson kampaní.

Gibson has prevented most goals YTD, but has been even better at picking up points for ANA, adding about 12 points in the standings. 12 bodů p*či :sok: odečti je a jsme na úrovni Ottawy.

Prohrát doma s nulou proti b2b Oilers, se kterými si vytřeli prdel i Kings. Větší dno jsem asi nezažil ještě za dobu fandění. 8. porážka v řadě. Bravo.
Rád bych napsal něco smysluplné anebo povzbudivé, ale napadá mě jen tvoje obligátní Randy ven nebo FIRE CARLYLE! :-D .... :slap:
Snad aspoň tohle, pokud ještě někdo nečetl

https://www.bezfrazi.cz/posledni-generace/
Ducks 9 prehier v rade, novy franchise record. pozeranie extended highlights bolo strasne bolestive. ked uz toto nas nezbavi RC Coly, tak ja uz neviem
Jsem se spletl toho dna po Edmontonu. To dno přišlo až teď.
Já bych s tím dnem ještě počkal...
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO