Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ANAHEIM DUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tomasinho píše:
čtv 11. říj 2018 23:22
Ty vole, to jsem se sem chystal dát ráno, dneska se mi nějak nechtělo. Předběhl jsi mě :-D

Každopádně bůh no, ale Vezina nebude, nebude tolik wins, to dostane nějaký overrated Hulibrk nebo někdo takový.
To je můj takovej side goal pro letošek, kampaňovat Gibsona :giggle: Snad bude spolupracovat :jn:
andy_hawk píše:
čtv 11. říj 2018 23:39
tomasinho píše:
čtv 11. říj 2018 23:22
Ty vole, to jsem se sem chystal dát ráno, dneska se mi nějak nechtělo. Předběhl jsi mě :-D

Každopádně bůh no, ale Vezina nebude, nebude tolik wins, to dostane nějaký overrated Hulibrk nebo někdo takový.
To je můj takovej side goal pro letošek, kampaňovat Gibsona :giggle: Snad bude spolupracovat :jn:
Tak to budeme dva :giggle: Zatím spolupracuje on i spoluhráči, kteří ho nechávají vyniknout.
Ještě doplním něco málo k našemu hernímu rozpoložení. Zajímavý fakt, že 3 ze 4 nejhorších můžstev vedl Maestro Randy.
No ty kráso, tak toto bylo největší dno, jaké jsem asi mohl od tohoto týmu vidět. První třetina byla krom úvodních 4-5 minut perfektní, dobře jsme bránili, Dallas jsme nepustili do žádného tlaku, měli jsme dost svého času, nejvíc času v O-zone v této sezoně snad, dva góly, velmi disciplinovaný výkon. A pak to přišlo.

WTF :sok: :scare: :neviem: Co to bylo ta druhá třetina? Od úvodní vteřiny neuvěřitelná katastrofa, Dallas prakticky nevylezl z našeho pásma, totálně nás mačkal, Gibson byl i přes ty 4 góly naprosto fantastický, chytil jich snad dalších 6-7 jasných. Tohle jsem fakt ještě neviděl takovou monstrózní převahu. Carlyle hockey at his best. Spoléhat jen na gólmana. Ale jo, přidali jsme speed :rofl: :rofl: :rofl: Jedi
The Dallas Stars outshot the Anaheim Ducks 30-3 in the 2nd period of tonight’s game.
Jediné střely snad byly při PP, kdy Radulov fauloval v útočné třetině a dal nám tu šanci. Tam Steel prokázal genialitu, krásný pas zpoza brány, zas nejlepší útočník na ledě asi. Škoda, že příští týden asi půjde dolů po návratu Getzlafa.

Další věcí ale je, jak toho Dallas dosáhl. Do druhé třetiny šel s jasnou strategií, Atakovat Gibsona, chodit do něj, házet naše hráče na něj atd. Za celou druhou třetinu jsem napočítal minimálně 5 situací, kdy mohl sudí v pohodě písknout goalie interference. Před 2. gólem během půl minuty byly dokonce 2 takové situace. A vůbec nic. Pak Benn natáhne Mansonovi, Gibson oplácí a vyloučí jeho.

A to nemluvím o tom, že první gól, který to všecko odstartoval, padl po nesmyslném vyloučení, kdy Silf zvedl hokejku Bennovi, ten rozmáchl rukama a bylo z toho hákování. Nám tak 3 fauly neodpískal. To samé, když Khudobin vyhodil jednoznačně puk mimo. Nebylo to ku*va ani kapičku close. Ne, čárový, který stál ku*va někde na půlce viděl teč. What? :lol: Fakt totální komedie.

Nejvíc jsem nasranej z našeho výkonu, my jsme jim to dovolili, my jsme je dostali do tlaku a prohráli bychom s takovou tak jako tak, ale takovou pomoc Dallas fakt nepotřeboval. A Gibson by trošku ochrany zasloužil. Soupeři ví, že je to prostě nejlepší golman ligy v současné době a Dallas první přišel, jak na to. Škoda, že pruhovaní ko*oti neměli koule na to pískat.

Každopádně nebýt Gibsona, jsme dno ligy, nejhorší tým ligy. Snad to uvidí brzo a toho demen*a vyhodí, protože toto nesvede ani na zranění, tohle je totální blackout. Jen se prostě tak dlouho chodilo s hrnkem pro vodu, až se ucho utrhlo.
At 5-on-5, Anaheim has been the league’s worst possession team through two weeks of the season with a 40.2 Corsi for percentage, and that poor possession rate is paired with the worst shots for percentage (41.7), worst scoring chances for percentage (37.4) and second-worst high-danger scoring chances for percentage (37.6) in the NHL as of Friday morning. And for those who care not for advanced statistics, how about this: Anaheim has been outshot by an average of 11.9 shots per game. The Ducks have 168 shots for and 251 against.
Zbytek kopírovat nebudu, to by bylo na dlouho, tak hodím jen článek na podpoření #GibsonForVezina hypu :jn:

https://thehockeynews.com/news/article/ ... erformance

Jinak teda Terry poslán dolů a okamžitě zazářil, potřebuje injekci sebevědomí, zahrát si těžké minuty a dát pár bodů. Mezitím i zesílit. Jinak ale hraje San Diego pod Eakinsem skvělý rychlý hokej, což snad vidí i na analfabet Bob. Měl ho tam dát už letos místo Randyho.

Dneska asi už i s Getzlafem, ale bez Silfa, stále out Kaše, Eaves, Perry. Bust Ritchie už podepsal, ale musí nabrat fyzičku ještě, herní praxi nemá. Je prý štíhlejší než kdy předtím, ale o víkendu zřejmě hrát ještě nebude. Možná po něm, kdy Comtois dovrší devítku zápasů a mohl by být poslán do juniorky ještě, rok dominovat, mít větší roli na MS U20. Překvapil, má dost bodů, ale ne vše je tak růžové, jeho čísla jinak nejsou nijak dobré mimo puk.

Za to překvapuje Kesler, který bruslí s větší volností, než před operací ještě, takhle uvolněný dlouho nebyl. Ten propad by na chvilku mohl zabrzdit aspoň. A pochvalu zaslouží i Lundestrom, dneska ho čeká zápas po boku Getzlafa s Rakellem. Jen mi je trošku líto Steela, hraje velmi dobře, ale ten depth na C je bez zraněných velký. Asi taky brzy půjde za Terrym.
Anaheim is already -204 shots this season. They are, on average, being out-shot by 25 (!) a game (!!).
One more fun fact before I leave you for the night. The Ducks have the worst shot differential in the league at -126. 2nd place? Ottawa with -62. More than HALF of the Ducks differential.
Chudák Kariya toto sledovat dneska, přitom první třetina nebyla tak špatná. Nebyla dobrá, ale na naše poměry fajn. Pak zas přepli do Randy beast modu :rofl:

Fire him :cry:
mne staci, ze pozeram extended highlights a vidim, ze nebyt dvojky Gibson-Miller tak dostavaju 8-10 golov na zapas. cisty grc.
Ale nic se s tím dělat nebude, chudáček má zas zraněné a mění styl, což trvá.

Haha, mění styl. Všiml si někdo změny? Ne, protože tam není jediný náznak, pořád stejný paskvil, spíš ještě horší teda.

Jenom se modlit, aby už po téhle sezóně klub neuplatnil opci na další rok. Nejpozději po sezoně musí pryč a přijít Eakins. San Diego hraje krásný rychlý hokej s ním. A Terry ve 2 zápasech 5 bodů.
Já už jsem letos ani GCL neprodlužoval, protože bych stejně neměl čas sledovat celé záznamy, natož live zápasy a jak vidím tak jsem dobře udělal. Hrajou stejné ho*no jak Villa evidentně :hroza:
Ještě návrat k utkání ve Vegas. Zhruba 3/4 i víc střel jsou medium/high danger. Neskutečný.

#GibsonForVezina hype for this day. Dneska teda absolutorium i pro Millera.
No, takže same old story dneska. V úvodu jsme debilními vyloučeními posadili Hawks na koně. Otřesná práce před brankou u toho prvního gólu. Kdyby Saad chtěl, mohl místo dorážky ještě objet branku a dát to do prázné. Ne poprvé, co jsme takto brutálně selhali. Jinak na naše poměry už lepší výkon, i když pořád slabota a pořád je tam možno vše zlepšovat. Druhá a třetí třetina naznačily jisté malinké možnosti, přeci jenom až takovou sračku nejde hrát pořád že jo.

Bohužel chybí ale depth scoring. Ztráty Silfa, Kašeho i Perryho jdou prostě znát. Například dneska jsme měli jednu top lajnu, kde mimochodem velmi dobře zahrál svůj první zápas bust Ritchie po boku Rakella (konečně zlepšení) s Getzlafem. A zbytek? To byly tak s velkým sebezapřením 3rd lines, spíš 4th lines. Docela se mi líbilo kombo Keslera na křídlech s Coglianem a Lundestromem, Isaac překvapuje i nadále, opravdu solidní two-way hráč se solidním skillem na 18 let. Působí dost zodpovědně, navíc hraje pro něj nezvykle na křídle.

Nejhůř vypadala asi lajna Street - Henrique -Aberg. Henrique bez Silfa úplně odpadl, zase má to svoje období, kdy hraje prd, až moc streaky na můj vkus a na ten kontrakt, co dostal. Nejlíp z té lajny vypadal Aberg, ten jde nahoru, ukázal solidní speed i skill, jako depth winger není špatný, 4th line winger solidní. Zastavím se u Streeta. Why? :neviem: Kariérní AHLer, který odehraje něco na oslabení a haluzově mu tam něco spadlo letos. Jinak je to naprosto k ničemu hokejista, který hraje místo Gibbonse, který se mi naopak líbil, protože má rychlost, dobré napadání, solidní hockey sense. Ale ne, my opakujeme Grantovu situaci a musíme celý rok hrát AHLera. Bravo.

Asi nejhorší svůj zápas zahrál Sherwood, který hrál se Steelem a Comtoisem. I díky tomu vypadala ta lajna trošku ztraceně. Samozřejmě díky tomu, že Comtois je overhyped jako prase kvůli pár bodům a neudržitelné S%. Steel na to doplatil, měl pořádný prostor jen při PP. U Comtoise ale zůstanu, pro mě nepochopitelné rozhodnutí managementu nasadit ho do 10. zápasu a odpálit mu první rok kontraktu. Při plném zdraví stejně místo v sestavě mít nebude, jeho 5v5 hra je až příliš špatná zatím na to, aby mohl hrát pravidelně, těch pár bodů je spíš fluke. Měl jít po 9 zápasech do juniorky, dominovat ještě rok, jet v prominentní roli na MS U20. Takto budeme muset podepsat většinu nováčků ve stejný rok. Prej proto, aby ho podepsal pak levněji, bussinessman Bob :kajo:

Jinak zase skvělej Gibson, nic nového. Opět na můj vkus mizerný Manson. Jak to loni byl náš nejlepší bek, tak letos má hodně nepovedený start, nejsem u něj zvyklý na tolik chyb s pukem i bez něj. Měli by mu sundat to áčko z dresu, má větší odpovědnost a hraje prd. Holt asi Lindholm byl větší faktor, než jsme si mysleli. Moc se mi jinak nelíbí v 3rd pairu Pettersson, sice si místo vybojoval, ale nebál bych se zkusit Larssona, možná i spíš Mahuru.

Ve čtvrtek Dallas, vzpomínky na tu 2. třetinu z posledně mě děsí :scare:
Daily portion of #GibsonForVezina campaign :jn:
Dobře to kampaňuješ. :moj: Zatím všechno hraje do karet, jen by to chtělo přihodit i nějaký ty Wins, aby tam byla aspoň nějaká reálná naděje :giggle:
andy_hawk píše:
čtv 25. říj 2018 15:10
Dobře to kampaňuješ. :moj: Zatím všechno hraje do karet, jen by to chtělo přihodit i nějaký ty Wins, aby tam byla aspoň nějaká reálná naděje :giggle:
V úvodu byly i wins, teď to opadlo. Ale s tímto se není čemu divit.
Jinak za chvilku (některé obviňuju už teď) budou mít té naše kampaně plnou prdel :giggle:
Dneska nám moc nepomohl, sice nic vyloženě neposral, ale zrovna den neměl, trošku toho štěstíčka taky chybělo třeba oři tom gólu na 3:2. Opět proti Dallasu. Ti mu zas dávali co proto, sudí zase spolkli píšťalky nebo zapomněli na to, že existuje něco jako goalie interference. Neskutečné, co ten Dallas předvádí za prasárny. O Faksově prázdnotě v palici radši mluvit ani nebudu, jinak bych se nasral. Začne hlava nehlava mlátit borce, co se bít ani nechce. A pak dostanou oba 5 minut :neviem: :lol2: Běžte do prdele fakt s tímhle.

Přitom to dneska až tak špatné nebylo, nebyli jsme až tolik v obranném pásmu, ale ty chyby ty vole, to je katastrofa. Dát mému týmu gól Polák, tak jako kouč odejdu sám asi. Schenn bourák, první dva góly jeho. Jsme tým jedné lajny a ještě ani ta není úplně elitní. Dallas je to samé, ale má systém, který funguje, takže ti jeho dřeváci dávají taky góly. Však my i s těmi zraněními máme v podstatě ani ne slabší forward group s nima, nemají tam žádný edge krom první lajny a stejně nás takto přehrajou. Hrůza, kromě Lindholma bych všechny obránce nakopal do koulí.

Tohle Randy nemůže přežít, nikdo soudný ho tam nemůže nechat až do konce sezony. Bohužel Murray soudný není a bude mít pindy na zranění. Změna systému (haha, žádná není) nefunguje, lajny složené hrozně, obranné páry ještě hůř.

Obrázek

Můžeme jenom děkovat bohu, že jsme v totálně nejslabší divizi celé ligy asi o 57 parníků, takže šance pořád je. To bychom si ale museli vytáhnout hlavy z prdele.
Já nikdy nevim, jestli nepíšeš o nás.. :lol2:
AndyF píše:
pát 26. říj 2018 08:22
nepíšeš
Vy můžete být ještě rádi, že jste tam, kde jste. Proti nám to je balzám.
tomasinho píše:
pát 26. říj 2018 07:05
O Faksově prázdnotě v palici radši mluvit ani nebudu, jinak bych se nasral. Začne hlava nehlava mlátit borce, co se bít ani nechce. A pak dostanou oba 5 minut
o prazdnote v palici by som v tom konkretnom pripade skor pisal o Ritchieovi, ktory strci do protihraca, ked dame gol, pricom mu vobec nic Lindell neurobil a vlastne to cele vyprovokoval.
Aberga nam bol tiez cert dlzny, ten posledny gol bol jeho.
The bad news for the Ducks - they've lost 4 in a row.
The good news - for the first time this season they allowed fewer than 25 shot attempts against from the slot
Tohle asi mluví za všechno, upřímně do teď jsem z vašich zápasů viděl jen highlights a praise na Gibbyho, ale včera jsem konečně zkouknul náš vzájemný zápas a nečekal jsem, že jste momentálně až tak špatný, spíš jsme si to nedokázal představit. Jako my nehrajeme žádnou hitparádu, ale neměli téměř problém vás přehrát...
mirak2 píše:
pát 26. říj 2018 12:36
o prazdnote v palici by som v tom konkretnom pripade skor pisal o Ritchieovi, ktory strci do protihraca, ked dame gol, pricom mu vobec nic Lindell neurobil a vlastne to cele vyprovokoval.
Tak že je Ritchie idiot a dělá to furt, o tom se nemusíme bavit, i když nevěřím, že by po gólu jen tak šel do Lindella, něco tam muselo být. Ale o Faksovi jsem si myslel, že není taková guma teda.
mirak2 píše:
pát 26. říj 2018 12:36
Aberga nam bol tiez cert dlzny, ten posledny gol bol jeho
To ano, ale být celý tým efektivnější, jako 4th line winger by nebyl špatný, má rychlost i skill, nebojí se střílet. U toho gólu dělal ko*otiny ale no.
andy_hawk píše:
pát 26. říj 2018 12:39
včera jsem konečně zkouknul náš vzájemný zápas a nečekal jsem, že jste momentálně až tak špatný, spíš jsme si to nedokázal představit. Jako my nehrajeme žádnou hitparádu, ale neměli téměř problém vás přehrát...
A to sis vybral možná náš nejlepší zápas :lol2: :lol2: Pusť si druhou třetinu minulého Dallasu nebo Vegas, to si pošmákneš. Mimochodem, Getzlaf se nasral jako prase už :sok:
“We didn’t play hockey,” Getzlaf said. “It’s fucking embarrassing.”

“The way we play defense and the way we swing our sticks around and not help our goalie,” he said, “I got asked the other day if I thought we hung him out to dry and I said no. Well, my answer’s changed.”

“Everybody,” he continued. “It doesn’t matter who’s in the zone. There’s centermen that play low. There’s wingers that play low. As a unit, we need to work together and work the puck out of our zone properly. And that involved standing in front of somebody once in a while and not waving your stick at him.”

“We’re not moving the puck effectively and we’re not making passes,” Getzlaf said. “And, in turn, we play in our zone the whole time. If you don’t execute your first, second pass out of the zone, you spend the whole time in your zone. We’re chasing around with one hand on our stick and poking pucks. All those things.

“We’re just slapping it around. We never get control of the thing so you spend the whole night chasing.”
Za to Fowler pindá. Jasně, že za to může celý tým, ale kromě Lindholma hrajou všichni fakt hroznou mrdku i z té obrany.
“I think it’s pretty hard to pin it on the back end only,” he said. “It’s a team effort out there. By no means are we thriving as defense. But collectively, we’re receiving the game the whole night. We’re doing our best honestly. But when you’re receiving the game the whole night, things looks really bad.

“That’s the reality of the situation that we’re in right now. I’m not saying that we played well. We have to be better. But to put it specifically on our defense is a little unfair.”
Mimochodem Šustr na waiveru :giggle:
to fakt ani extended highlights sa nedaju pozerat, riadna hruza. nastastie Sharks hraju podobne ho*no ako Ducks... a Aberg dal 2 kusky, ten druhy bol super cool, asi budem pindat na hracov castejsie...
mirak2 píše:
pon 29. říj 2018 09:06
to fakt ani extended highlights sa nedaju pozerat, riadna hruza. nastastie Sharks hraju podobne ho*no ako Ducks... a Aberg dal 2 kusky, ten druhy bol super cool, asi budem pindat na hracov castejsie...
Já poprvé nevstával, protože jsem v půl páté musel už pryč, tak jsem se nedíval. Jen highlights, gól v OT jde na vrub Gibsona, ale jinak 49 střel zase, pochytal, co mohl, jen díky němu jsme došli do OT podle všeho. Aberg luxusně, já říkal, že v něm něco je, jen musí vědět, kdy si hrát s pukem, za bránou to snad už zkoušet nebude. Jinak tě poopravím, Sharks hrajou společně s Canes asi nejlepší hokej letos zatím podle statistik, zatímco my jsme překvapivě úplně na dně.
A samozřejmě nesmí chybět #GibsonForVezina kampaň :giggle:
Randy out :bitka3:

Prohrát doma s Flyers, ostuda všech ostud. Už jen za toto by měl letět.
Six in a row. Six. In. A. Row

One standings point.

Over 35 shots against in every single one of them.

I'd say that coaching seat must be pretty warm, but honestly I can't even say I'm sure it is. Management looks totally content refusing to admit their mistake.
Takže žhavé novinky. Čas Steela se nachýlil, než paběrkovat pod Randym, tak mu možná prospěje zahrát si top minuty v AHL pod svým budoucím koučem a budoucím spoluhráčem Terrym. Společně by jim to mohlo fakt luxusně klapat.

Jinak tedy společně se Steelem jde dolů Blandisi, nahoru Kossila a Sherwood zpátky. Kossila se konečně uzdravil, snad dostane šanci na 4C.

Jinak další novinkou je návrat Eavese do plného tréninku, dneska trénoval regulérně naplno i napevno v lajnách, tak uvidíme.
Isac Lundestrom has now out lasted both Sam Steel and Troy Terry in the Ducks’ lineup, and has looked solid in the process. Few would have seen that coming.
Toto je fakt mazec, v 18 vypadá opravdu hodně dobře. Po návratu Kašeho, Ritchieho atd asi půjde dolů nebo jak bylo plánováno do Švédska, i tak ale překvapil vyspělostí.

Vypadá to zítra na tento lineup.

Rakell - Getzlaf - Aberg
Cogliano - Kesler - Silfverberg (ano, opět spolu, sbohem Silfova produkce)
Lundestrom - Henrique - Eaves
Gibbons/Street - Street/Kossila - Sherwood

Mimochodem shakeup v obraně a odstavení Schenna se Šustrem nepomohlo, protože očividně je chyba v systému. Třeba tady.
Obrázek
2703 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS