Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ÄŚi bude maĹĄ aj na konci sezony takĂ˝ usmev tak to som zvedavĂ˝...mna mrzĂ­ odchod Claude Juliena to je fakt dobrĂ˝ trener...teda mrzĂ­ no..ide do mojho oblubeneho tĂ­mu Bruins...takĹľe jedno ...z oblubeneho do oblubeneho...

Prvých deväť zapasov odohraju diabli onku tak som veru zveaví na nich...minulý rok bol tuším v takej istej pozícii Vancouver..9 na roade tam im výrazne tedy pomahal Luongo..no aok aj celu sezonu takže....

Markov je oproti Sourayovi drevorubacske nemehlo! Taky genialny Souray je! Podla mojej skromnej mienky patri Sheldon tak do Top 15 ligy, mozno vyssie! 64 bodov kde kedy Markov nazbiera? Za 5 sezon dokopy? A +/- je pofiderna statistika, nezohladnuje sa tam napriklad tych 29 prihravok, co Souray nazbieral v presilovke! Devils spravili chybu, ze po nom nesli. No nevadi, teraz maju aspon dobreho trenera, ale kto vie, ci zasa Lamoriellovi nezasvitori, pripadne ci nezasvitori hracom, stavkovanie v USA je sice udajne ilegalne, ale deje sa!

Hannu píše:PrvĂ˝ch deväť zapasov odohraju diabli onku tak som veru zveavĂ­ na nich...minulĂ˝ rok bol tuším v takej istej pozĂ­cii Vancouver..9 na roade tam im vĂ˝razne tedy pomahal Luongo..no aok aj celu sezonu takĹľe....
No ale to je hnus,rozlosovať prvých 9 vonku,Vancouver to nemal až tak zlé po prvých 4 vonku sa vrátili na 2 domov a potom zasa leteli na 5 vonku. V priebehu sezony sa to dorovná že budú častejšie doma ale začiatok je asi najdôležitejší.ale z toho sú tam 2 zápasy na Floride ktoré im prajem aby prehráli :wink:

Hnus-nehnus, Diabli stavaju novu arenu, musia byt vdacni za taky rozpis, teraz si predstav, ze donesu aspon 10 bodov, co sa da nazvat vcelku uspesny trip, nemyslis?

Včera bolo velké podpisovanie už aj v NJ,predlžili s Marshallom,Janssenom,Magnanom a podpísali s Ianom Moranom,Noahom Clarkem a Jean-Lucom Grand-Pierrem.

Ooooh super...to bude boj o miesto v checking line :(

:) 07:31 - Larry Robinson se vrací na lavičku New Jersey. Trenéra, který dovedl Ďábly v roce 2000 ke Stanley Cupu, si za svého asistenta vybral nově jmenovaný hlavní kouč Devils Brent Suter. U mužstva zůstávají John MacLean a vedoucí brankářů Jacques Caron, novým členem trenérské sestavy byl jmenován bývalý obránce New Jersey Tommy Albelin.
:) Larry se vrací na místo činu.Raději bych naší hráčskou ikonu viděl v Montrealu.Co se dá dělat :!:

Ano - Tommy Albelin, býval to hodně dobrý bek........ !!!!

Grand-Pierre je obranca a Moran "obranca". Magnan je co za teleso mimozemskeho povodu? :?:

No Nw Jersey si poistilo budúcnosť,ked dnes podpísali 4ročný kontrakt na 3,125 mil. so Zachom Parisem,no minimálne 4 roky tu bude aj Eliáš,Brodeur a White,takže NJ dáva velkú dôveru do svojich hráčov...

Tak kdyby vedení NJ nepodepsalo ani Pariseho, tak být jimi, tak se jdu oběsit, protože poté, co odešel Gomez a Rafalski by to byl další jejich manažerský total propadák............ :wink: 8) !!!! I když pravda je, že v případě Gomeze toho moc dělat nemohli, to uznávám.......... !!!!

už boli moc predražení...no ale fakt ma trapi ta orana ktora nie je celkom špičkova...utok ešte budu mať zato dobrý brane nemusíme hovoriť...

No Hannu být Tebou, tak ani nad tím útokem moc nevískám....... :wink: 8) !!!!

PHILLY FOREVER píše:No Hannu bĂ˝t Tebou, tak ani nad tĂ­m Ăştokem moc nevĂ­skám....... :wink: 8) !!!!
absolutna pohodka aj po odchode Gomeza + Rafalskeho..Elias, Gionta, Zubrus, Parrise, Madden, Langenbrunner, Zajac, ci Pandolfo..utocna sila vzbudzujuca respect..

Cepi - Madden, Pandolfo či Langenbrunner, všechno defenzivní hráči............. :wink: 8) !!!! Na góly mají jen Eliáše a Giontu, musí doufat, že něco k dobru přihodí i Zubrus a Parise........ :wink: 8) !!!!

tak napr. taky Langenbrunner bol v minulom rocniku 3 najproduktivnejsim hracom Jersey (spolocne s Gomezom)..82Z - 60B..samozrejme, Gomez, Rafalski, produktivne dvojicka, ktora by kazdemu timu chybala, ale to nic nemeni na veci, ze dabli budu aj v novej sezone viac ako neprijemnym superom a osobne ich radim na pozciie zarucujuce ucast v PO..bude to vsak opät pekne nabite, zaujimave :)

Langenbrunner je ofenzivny hrac. Devils naozaj postradaju jedneho obrancu, ale White s Martinom by mohli ukazat, kto je tam sef. White si na svoj pomerne mlady vek dokaze spravit v obrane kvalitny poriadok. Verim tomu, ze v satni ma tiez co povedat. Parise bol velmi dobry podpis....

prednedavnom som sa dozvedel už davnejšie som to sem chcel dať no vidím ešte to tu nie je devils podpísali Aarona Ashama...no neviem....bude robiť dobru pracu v checking line...iný zmysel nevidím nakolko to je v ofenzíve nanič kvalita...teda ja ho moc nemam v laske a je to hrač používaný na bitky ako som mal možnosť vidieť par zapasov ked hral za Islanders...no aspon bude mať Cam Jansen dobreho kamarata v tíme...ehm skor konkurenciu...kašlat ich....

Asham mi pripada ako raznejsi, ale aj ako hokejovo sikovnejsi. Inak nejako sa tu obchadzaju dalsie vyznemnejsie posily Devils. Zabudlo sa, kto prisiel z Buffala a Rangers? :?:

no na Zubrusa ja mam taký nazor že dostal až privelmi velký plat mohli do tímu za tie peniaze aj dačo ineho pritiahnuť no je to kvalitna posila a ja mam tohto utočníka rad a rozhodne tomuto tímu pomože ak bude vo formacii s Brylinom tak može tam vzniknuť supiš suhra.No a ten Rachunek...rozumný krok...nutne potrebovali kvalitu do obrany ete som dufal že zoberu aj mojho oblubeneho Suttona no ale čo už...ked si zoberieme zachvilu možno už aj tuto sezonu budu na skvelej urovni obrancovia Martin a White a ked sa k nim prída aj mladík Oduya budeme mať perfektnu obranu

Brylin je zradca ladoveho hokeja, skorumpovany ma*or, toho ani nespominaj, stavkari ako on a jemu podobni len kazia hokej. Je zaujimave odrazu stiahnut najlepsich hracov timu vratane Brodeura a odohrat zapas s B-ckom. Kua! Zubrus je velmi dobry hrac, nestrati sa, nech ale nikto necaka, ze bude nahradou za Gomeza, tusim to aj sam povedal, ze bude plnit ulohy, ktore mu daju, nech ho nikto s Gomezom neporovnava, su to typologicky uplne ini hraci, navyse Zubrus je kridlo. Gionta obstara dost bodov a konecne by sa mohol trochu viac prejavit aj Elias!

Paul Martin (26) toho casu RFA podpisal s Jersey niekolko rocny kontrakt ..v minulej sezone si tento zadak nepocinal zle..82Z - 26B (3+23)

Obrázek

:) Zubrus odehrál pár sezon v Montrealu a nehrál opravdu špatně.Odešel spíše z důvodů přílišného očekávání,které se logicky nenaplnilo.Byl pod velkým tlakem.Není to kdovíjaký střelec,ale své postavy využívá v rozích u mantinlů a při clonění před bránou.Ďáblové neprohloupili,když ho vzali do týmu.Je to hráč na černou práci a tu odvádí slušně.Nečekejte rekordy ve statitstikách.To on neumí,ale poctivou kolektivní dřinu od něj.Jeho předností je,že dobře bruslí a hraje bez zbytečných faulů.Dobrá volba!!!

aul Martin je dobry podpis. Zubrus vsade zanechal dobry dojem, je to pracovity hokejista. :cool:
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS