Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

formic99 píše:
stř 10. dub 2019 12:35
bude ready to play hned prvni season?
Všichni to předpokládají, tak s ním zřejmě můžete počítat.
formic99 píše:
stř 10. dub 2019 12:35
jinak doufam ze Shero otevre srajtofli a pujde se na nakupy.
Tady si myslím, že to je jistota. Po loňském tichém létě jste šli zase dolů. Teď už Shero nemůže gamblit s další projetou sezónou. Musí ukázat Hallovi ambice, takže čekám hunt na nějakou velkou rybu.
v pekle narazili na ropu, alebo co... 2x vyhrat loteriu.. keby shero neluckne, tak sme uplne v prdeli. tie diery v zostave mame velke a to sme k dvom ,,franchise,, centrom prisli vdaka zrebu.
ale nadej tu je velka, ze pojdeme hore. upodozrievam shera, ze tuto sezonu po tej PO umyselne vypustil.. v lete neurobil nic, nastackoval picky, hral cely binghampton, mal stastie s loteriou. mozno preto aj predlzoval hynesa, kedze mal material, aky mal.. vyflaknuta sezona.. mne sa taketo tahy nepacia a neznasam ich. co s tym ale narobim. akurat som nemal chut pozerat ani len zostrihy, lebo mi z toho bolo :grc:
ale ako som pisal uz v decembri ci ako honziss vyssie, shero musi ist do off season all in.. po 4 rokoch prestavby ( z nich dve najhorsie sezony devils za poslednych 28 rokov) ,pri najvacsom cap space a tom pocte draftov (3x 2.kolo a 2x 3.kolo) musi nieco vykuzlit.. fa, trejdy vsetko..

priorita je udrzat halla. len to sa udeje ako posledné, pocas leta.. Hall sa vyjadril, ze sa mu u devils paci, ale ak tu ma podpisat, tak musime vyrazne posilnit. rozhodovat sa bude pocas leta, podla toho co sa udeje.
krok 1. teda draft. budeme mat franchise playera, uz tym je to uspech

krok 2. obrana. shero musi trejdovat za LD.. greene ma vek a nema vykonnost na prvy par, pride sice mlady smith, ale to nestaci. to mame druhy a treti par.. butcher by mal byt trejdnuty, alebo posunuty napravo (hodnotu pre nas ma vacsiu v trejde).. no a ak by bola prilezitost upgradnut pravu stranu som za. pozeram sa na troubu (vieme pegu poskytnut lacnejsiu variantu v podobe seversona/vatanena/butchera a este to samozrejme osladit.. a ktovie co bude s karlssonom(prachy nanho mame).

krok 3. utok. podla draftu (predpokladam hughesa, sice citam, ze niektorí by brali aj kakka, ale center cislo 1. je uplne jasný podla mna). dvojka hughes, hischier na roky dopredu znie velmi dobre :cinka: zislo by sa nam kridlo do top 6. nemusi to byt nejaky zazrak, niekto na urovni 2/3 line.. +sancu presadit sa by mohol dostat boqvist a uvidime co wood.. ako hrac navyse mi vychadza zacha.. pritom druhu polovicu sezony hral brutalne dobre a aj ta jeho produktivita uz bola slusna.. len stale su tam pochybnosti.. vydrzi takto celu sezonu? dokaze v produktivite este pridat? da sa spolahnut ze bude dobry 2line center? neda.. mozno by bolo dobre ho vymenit ak by bol dopyt v baliku za beka, alebo za mna ho supnut na kridlo.. mohol by byt on to 2/3 line kridlo.. na oslabenie excelentny, na presilovku pouzitelny, velky a zaskoci na centri.. taky nas novy zubrus co by bolo super..

kazdopadne od devils to bude zabavna off season a cakam velke veci :cert:
neskutecnej den pro Devils..

Hughes muze bejt nas Kane, ve svejch 18letech odhlehci Nicovi a mame top prvni dva centry na dalsich 10let. Dostali jsme se k tomu jak slepej k houslim, ale o to je to sladsi.

a ted k tomu trejdu. V prvni rade bych chtel pochvalit Shera, obetovali jsme veci, ktery jsme mohli pustit. Santini mel docela slusnej hype, ale ten prechod proste nezvlad. Je mu 24 a mel bejt na jiny urovni, to je hrac co bude prostej dobrej bek do rotace. Davies je zajimavejsi hrac, ale letos mu bude 23 a neodehral ani jeden zapas v NHL, ale podle me to bude takovej Butcher, takze tohle je solid hrac pro Predators. 2kolo letos a pristi rok mi vubec nevadi, letos mame dost picku a je treba nektery promenit v tradu.

My dostavame hrace, kterej ma zkusenosti, rovnou prevezme roli nejlepsiho beka a pomuze s tou winnng mentality a je to proste dobry jmeno hlavne pro negotations s Hallem, na kteryho musi mit Hughes a PK velkej vliv.

Zbyli nam Vatanen a Severson na RHD, to je skvela sestava. To LHD je daleko slabsi a sel bych jeste investovat. Idealne Gunnarsona, kterej mi prijde dost underrated a nebo zkusit Gardinera. Ve tretim paru jsem v poho s Greenem/Mullerem a to druhy podle me zvladne Smith, kterej to WHL davno prerostl.

Teoreticky by jsme mohli jeste zvladnout investici do RW, ale to uz je na Sherovi a jak vidi jeho prospecty.

Moc se mi to libi zatim, from the bottom to the contender real quick.
tak blizi sa trh s volnymi hracmi a ja dufam, ze po zatial uspesnom off season budeme pokracovat v nastolenom trende.

k draftu po formicovi len doplnim, ze po hughesovi sme draftovali, 4och defezivnych bekov( 3x ld, takze je jasne co hladame), 4och utocnikov, z ktorych ma nejak nik nezaujal( su tam nejaki hughesovi byvali spoluhraci) a samozrejme nemoze chybat 195cm vysoky brankar.. tento rok som tomu draftu vela casu nevenoval, kedze bolo jasne odkial berieme, tak nemam prehlad.. zaujimave je ze sme vzali 3 rusakov, 3 hracov z Ottawy 67's a 3 z U.S. National U18 Team.. pestre to nebolo :-D

K subbanovi. super trejd, ktory vobec nezabolel.. po sezone som pisal, ze je moznost vylepsit pravu stranu a to sa udialo. sice som sa pozeral hlavne po troubovi a karlssonovi, ale subban je fajn. okamzite bude nas najlepsi bek, odohra vela minut.. uprimne, ja ho moc povahovo nemusim (vzdy si spomeniem na jeho my passion for fashion a hodinove vyberanie ruksaciku na trening a roztapaju sa mi vsetky plomby v hube).. Ale je to velke meno, velky hrac a velka hviezda, ktora upriami zas viac pozornosti na devils. plus sa angazuje v komunite z coho zas len budu tazit devils. za mna teda parada :good:

Ale tak ako sme posilnili rd, tak sme zatial nic neurobili s ld, kde nas najviac tlaci topanka.
hynes sa vyjadril, ze musia zmenit system ako hrame vo vlastnom pasme ( chvalabohu), ale naco ho v prvom rade komplikoval po uspesnej sezone, mi je zahadou..ale uz len zmena=zlepsenie..

obrana v momentalnom stave vyzera napravo krasne so subbanom, seversonom, vatanenom.
nalavo je to o dost horsie s greeneom, butcherom a zrejme novacikom smithom.. v zalohe su mueller a carrick, ktori dostali kvalifikacne ponuky.. ono sice vatanen moze hrat na lavej strane a minulu sezonu, tam par zapasov aj hral, ale nemyslim ze to je riesenie. greeneovi skonci zmluva, bude mat zaciatkom sezony 37, smith je neskuseny a butcher je meh. stale je nutne ziskat dobreho top 4 beka co zahra kvalitne pk.. na ufa nic ani nie je, takze dufam, ze shero opäť nieco vykuzli trejdom.. hrac z kola von mi vychadza butcher (ktory je rfa).. do top 4 nie je ani nahodou, oslabenie nevie hrat a na presilovke ho predcil severson, k tomu prisiel subban a predpoklady rozohravat ju ma aj smith..

momentalne d vyzera nejak takto:

greene-subban
smith- severson
butcher- vatanen

no velmi dufam v nejaky trejd za to ld, potom by to vyzeralo uz dost dobre.

K utoku: priorita je samozrejme hall, ktory sa bude riesit az niekedy v polke leta. uvidime ako sa rozhodne. zatial shero robi vsetko preto aby mu ukazal, ze to mysli vazne. oproti minulej sezone mame hughesa, mame subbana a este jedno kvalitne meno a nepochybujem ze podpise..
zatial to vyzera nejak takto:

Hall-Hischier- Bratt
Zacha- Hughes- Palmieri
Wood- Zajac- Coleman
x-x-x
no do stvrteho utoku bude tlacenica.. na centra mame podpisaneho rooneyho, mcleod sa tam moze tiez dostat, pol sezony tam hral seney.. a na kridla urcite anderson a bastian ktorí zaujali. mame tam este velkeho haydena, ktoreho shero ziskal za quennevilla a vsetci cakame ako sa ukaze boqvist ...+ gignac a studenic mozu prekvapit.. to je dost hracov na 3 fleky.. myslim ze ziskat niekoho velmi nepotrebujeme, kym nevznikne nejaka diera trejdom.., mozno niekoho skuseneho na rok (napr boyle), aby mladí hrali top 6 na farme. ako chyba nam silovy utocnik dlhodobo, ale taky sa tazko ziska. na fa je len sa mi zda lee, ktoremu by som sa ja nebranil, aj ked asi max na 5 rokov a aj to by posledne 2 asi boleli... trochu po sherovych vyjadreniach som cakal, ci by sa nepokusil o offer sheet meiera, ale trejdom 2 kola za subana to pada. to skor ak sa sezona vydari, by sa dal ziskat nejaky silovejsi rental na tdl ako v minulosti maroon..

pod stropom mame 25,7 miliona a staci nam podpisat zachu, butchera muellera a zaratat 4ty utok co nam ostave stale dost na to aby shero nemal zviazane ruky. sice s ohladom na novu hallovu a hischierovu zmluvu uz nejakeho 9 milionoveho hraca cakat nemozme..

metro vyzera sialene, konkurenti posilnuju, my potrebujeme uspech, takze predpokladam, ze devils este neskoncili a ten jeden bek musi este prist :cert:
dunim píše:
pát 28. čer 2019 11:52
Wood- Zajac- Coleman
dunim píše:
pát 28. čer 2019 11:52
Hall-Hischier- Bratt
Zacha- Hughes- Palmieri
Wood- Zajac- Coleman
x-x-x
hele me tohle prijde jako slabej 3ti utok. Zajac je naprosto v pohode 3center, ale osobne bych sehnal jeste jendoho wingera do top 6 a posunul bych Zachu do treti, s tim ze Coleman ani Wood proste nejsou hraci do 3 lajny. Podle me ta predminula sezona Wooda byla proste cistej luck a uz takovyhle vykony nepredvede. Coleman je naprosto skvelej do PK, ale to je dalsi hrac do 4ty lajny. Letosni contenderi meli vetsinou 3lajnu s kvalitnejsima hracema, co my jsme meli v 2hy. Proto bych jeste investoval. Nemuzem se spolehat jenom na nase prospecty.

Jinak jeste se vratim k tomu draftu. O tom Clarkovi jsem cetl dost zajimavej report, jednak sel dost nizko, protoze Ottawa mela strasne vyrovnanej team a on tam byl nejmladsi a logicky ten ice-time nebyl tak velkej. Nicmene on ma vybornou strelu zapestim a jakmile dostane vic casu na lede, tak i ty stats pujdou dost nahoru. Na nej se moc tesim.

jinak s LHD naprosto souhlasim..
formic99 píše:
sob 29. čer 2019 15:15
snad pocas development campu svoje resty ohladom prospectov dobehnem. na toho clarka mrknem podrobnejsie..

o tom tretom utoku s tebou aj suhlasim, aj nesuhlasim.. zhodneme sa na woodovi.. tiez si myslim ze do tohto defenzivneho utoku sa svojou hrou vo vlastnom pasme a taktickou nevyspelostou nehodi a zrovna zacha by tam sadol ako rit na serbel. ale tu zostavu som pisal, aby bolo vidno aky mame depth. a je evidentne, ze by sa top 6 forvard hodil. len naozaj netusim co shero urobi, a ake ma moznosti a plany.. urcite by to mal byt power forward, to sa u nas hovori uz roky ako sme soft vpredu a je to fakt.. si zoberme aky rozdiel urobil prichod fucking maroona.. len na fa ked sa pozeram tak tam je lee, ktoreho by som aj prijal, ale bude drahy a ta zmluva by bola casom problem ( to by ma az tak netrapilo) a dalsi su simmonds, perry a ferland s ktorymi dufam nechceme mat nic spolocne.. a soft hraci typu mojo, nyquist dzingel sa nehodia a ich zmluvy budu prudko nevyhodne na to co su.. to radsej sanca pre zachu, ktory mal super druhu polku sezony a mal to nejak v zavere 30 zapasov 20 bodov..
za mna top 6 forward jedine, ze to bude vyrazny upgrade oproti tomu co mame a to je panarin, pavelski mozno ten lee, co sance velmi nemame.. inak len trejd a to mi napada len tak z hlavy napr. palat, alebo niekto z vegas ( tuch, reilly smith, marchessault). ale to su len mokre sny a sra*ky fanusika :-D

Kazdopadne to jedno velke meno musi este prist..ale to skor preferujem LD plus nejaky veteran do 4teho utoku, ako nejaku zrejme tragediu do top 6 z FA..

a este k tomu nasmu 3. utoku.. nesuhlasim s colemanom.. podla mna je na tu rolu ako stvoreny.. iste maju niektore timy na jeho pozicii lepsich, ale miesto si zastanene dobre.. strelil 22g, defenzivne dobry a zly zapas som ho videl mat za celu sezonu mozno 3x. je to makac.. este si budeme ruky medlit, akeho hraca tam mame za 1,8m, kym konkurenti napodpisuju donskoiov a dzingelov za 4m..
A zajac nie je len v pohode.. ten je elite na svoju rolu. strasne podcenovany medzi fanusikmi. bude dolezite aby bol zdravy, pretoze on dokaze hughesovi pomoct ako nikto iny v prvej sezone. za mna klucovy hrac, ak chcu devils uspiet..
Ja zustavam po zkusenostech z predchozich dvou let bez ocekavani. Je tam prilis "by mel a snad" a na to ja moc neverim. Hughes by mel udelat 60b, PK a Simmonds se snad zvednou po lonskych sezonach, Zacha snad navaze na druhou pulku sezeny, stejne tak Cory. MacBlack by mel byl lespi dvojkou nez Kinky. Smith snad zvladne prechod mezi muze, Boqvist snad zustane v NHL atd atd. Moje prani je, ze koncem unora budeme hrat meaningful zapasy a sezonu neodpiskame jako loni po vanocich.

Ve hre je stale Gusev a Gardiner plus dalsi tymy pod stropem, ktere budou muset měnit. Take je prebytek RHD a tak bych se nedivil jeste jednomu trejdu nebo podpisu, ktery by privedl bud utocnika do top 6 (misto Simmondse) a /nebo LHD do prvniho paru. A hlavne - porad nepodepsal Hall a tak je otazkou co s nim, pokud nepodepise. Nechci zazit dalsi odchod elitniho hrace za nic a tak jsem za vymenu pred zacatkem kempu, pokud zustane status qou

Zatim to kazdopadne vypada takto:

Hall - Nico - Palms
Bratt - Hughes - Simmonds
Wood - Zajac - Coleman
Boqvist - Zacha - nekdo z mladych

Vats - PK
Butcher - Severson
Smith - Carrick

Cory/MacBlack

coz by mohl byt PO tym pokud zustanou vsichni relativne zdravi a naplni ocekavani.
megaton píše:
stř 24. črc 2019 12:29
Vats - PK
Butcher - Severson
Smith - Carrick
A kde máš vašeho kapitána? :-O
Take je prebytek RHD a tak bych se nedivil jeste jednomu trejdu nebo podpisu, ktery by privedl bud utocnika do top 6 (misto Simmondse) a /nebo LHD do prvniho paru
Bereme Vatse zpátky :frajer: Třeba za Henriqua? :hmm: :jn: Ale ne, za Fowlera bych měnil hned ale.
Parda píše:
stř 24. črc 2019 12:54
A kde máš vašeho kapitána?
na lavicce :)
megaton píše:
stř 24. črc 2019 15:17
na lavicce
Odborník se pozná :roll:
Ideálně by to tak bylo, optimisticky bych to viděl na jakousi rotaci mezi nim Millerem a Smithem ale je dost možný že obrana bude
Greene - PK
Butcher - Sevs
Smith/někdo - Vats

Už loni nestíhal, tak bych se nedivil, kdyby vynechával B2B zapasy a pak samozřejmě zranění, která zajistí rotaci
Tak dalsia posila. k subbanovi, simmondsovi ( a draftovanemu hughesovi) prichadza na 2 roky aj nikita gusev. Shero ide naozaj all in. genialne vyuziva priestor pod stropom, aj fakt, ze za posledne roky sme nadraftovali mnozstvo hracov, takze tie chybajuce draft picky nasledujuce 2 roky nebudu boliet.. Do buducna to vyzera tiez vyborne.. ziadne zle dlhe kontrakty (nik nema zatial zmluvu dlhsiu ako na 3 roky, az na seversona, ktoreho kontrakt je skvely). mnozstvo mladych, ktorí budu postupne nahradzat nasich 30kov, ktorym vyprsia zmluvy.. depth vpredu mame riadny :slintac:

Hall- Hischier- Simmonds
Gusev- Hughes- Palmieri
Bratt- Zajac- Coleman
Wood- Zacha- Hayden / Anderson
Rooney

Karty zamiesa urcite boqvist, ale ked tak na to pozeram a tim bude zdravy a v kempe nebudu uplne mimo gusev a simmonds, tak asi stravi buducu sezonu este vo svedsku.. a na sancu budu cakat bastian, mcleod, seney, mozno uz aj studenic..

to obrana sa mi stale nepaci..subban vyrazne pomoze a zhltne 25min na zapas, ale typovo a pozicne je nevyvazena..
za mna :

Greene - Subban
Vatanen- Severson
Butcher- Mueller/Carrick
Smith (neviem kam s nim, mame privela ofenzivnych bekov. mozno bude tak dobry, ze vatanen, nebude musiet hrat cez ruku).

novi hraci by mali okrem ineho vyrazne zlepsit nasu presilovku, ktora bola mizerna..

uz len aby to fungovalo:D vyzera to, ze budeme zabavny ofenzivny tim.. uvidime.
teraz doriesit toho halla.. dufam, ze bude chciet podpisat a vyriesi sa to tento mesiac..
pod stropom mame takmer 12,5 mil.. podpisat treba zachu a butchera co zhltne nejakych 6,5+ mil.. stale mame priestor na nejakeho toho beka :sarcasm: aj ked bez draftov, takze opacnym smerom by siel niekto z rosteru.. pome devils :cert:
nemas trochu obavy z branky? :hmm:
petrik píše:
úte 30. črc 2019 11:00
nemas trochu obavy z branky?
Uprimne ani nie. horsie ako minulorcnych 89,5% nemoze byt nic.. Schneider by mal byt konecne zdravy.. v zavere sezony to mal 92,1%.. uz nepatri medzi top, ale ak sa k tym 92% priblizi, tak sme uplne v pohode.. plus Blackwood ukazal, ze v nhl moze chytat.. predsalen to je talent, byvala kanadska repre 1ka na ms20 (kde to nezvladol). absolutny monster, ktory dava aj do treningu vsetko a treba ho krotit.. v organizacii su s nim spokojny a napriek nie moc dobrym cislam v ahl sa o nom vyjadril trener brankarov, ze napriek tomu vedeli co robia a vyrazne napredoval.. takze ak sa nezlozi psychicky, mal by byt okej..

K tomu prichadza z davosu 23r. svajciar Senn, ktory je tak na hranici svajciarskej repre.
No a ak by nastal fakt problem so schneiderom, comu neverim (podla toho co som videl), tak vzdy sa da splasit lacno nejaky mcbackup pocas sezony, ktory chyti aspon co ma..
Tak Shero me vyslysel a zakoncil tu offseason naprosto uzasne. Kdybych byl velkej hnidopich, tak bych jeste volal po nejakym LHD, nicmene verim ze proste Smith bude dobrej a znovupodepsany Butcher bude mit bounce back year. Green s Carrickem se muze stridat a jeste tam je vlastne Mueller.

To podepsani Guseva nam dava ten potrebnej skill a kvalitu do prvnich dvou utoku. Velmi rad bych ho videl s Jackiem a Simmerem. Gusev a Jackie si podle me budou hokejove dost rozumet a Simmer by plnil roli bodyguarda a chodil by pred kasu.

Z top 6 asi vypadne Bratt a neskutecne se tesim na ten boj o ty kridla ve 3 utoku. Boqvist, Zacha, Bratt, Coleman si to mezi sebou rozdaji a ja se tesim ze budem mit konecne 3 konkurenceschopny lajny a do toho ta 4 uz muze jenom prekvapit.

Ja cekal velky veci od Shera, ale takovouhle palbu jsem fakt necekal. Je cas se vratit mezi smetanku a tentokrat to i vypada ze budem uspesny diky hezkymu hokeji :-D
napiste az odvolaj toho ko*ota.. nevim na co ceka Shero
Jenom si to tu uložím, abych se mohl za pár let plácat do ramenou #jasemtorikal: Nico dobrý deal.
The Rev píše:
sob 19. říj 2019 11:24
Jenom si to tu uložím, abych se mohl za pár let plácat do ramenou #jasemtorikal: Nico dobrý deal.
Jen si to tu uložím, kdyby to nevyšlo, aby to nemohl smazat.
Ale myslím, ze je to pro Devils výhodná situace.
[
AndyF píše:
sob 19. říj 2019 13:17
Ale myslím, ze je to pro Devils výhodná situace.
Jen si to tu uložím. Kdyby nám to nevyšlo, aby to nemohl smazat.
Co vůbec Gusev? Jen jestli už mám proskakovat zdí, že jsem na něj vyplácal svůj top pick..
The Rev píše:
sob 19. říj 2019 11:24
Jenom si to tu uložím, abych se mohl za pár let plácat do ramenou #jasemtorikal: Nico dobrý deal.
mohl bys rozvést myšlenku? rád bych si přečetl tvůj názor :)
dlho som rozmyslal ,ci sem nieco napisat.. zacali sme sezonu 6timi prehrami(stratene vedenia 4:0 aj 4:1).to radsej nic.. nasledne mame najdlhsi homestand v sezone.. bilancia z neho 3-3 kde sme boli napriklad uplne zvalcovani arizonou v tretej tretine, ktora hrala 3ti zapas v 4tom dni a stratili sme vedenie 2:0 aj 3:2, aby nas rozbili na 3:5.. radsej nic nepisat.. dalej 5 zapasovy trip.. bilancia 3-2.. hm, nezlomil nam vaz, mozno mame nadej otocit sezonu, nebudem negativny.. do thanksgiving nas caka par zapasov, kde nas caka len 1 silny super(boston) a 2x zraneniami zdecimovany pittsburg.. bum hned presraty zapas so senators a opat stratene vedenie.. nasledne blackwood ukradol zapas s pens a rozhodcovia nam darovali zapas s montrealom.. zeby sanca na chytenie sa?. kdeze, nasledne brutalne vrazdy od bruins a pens nas vratili na zem.. teraz nam tam svieti posledna vyhra nad wings 5:1.. suboj predposledneho s poslednym..5:1, zvalcovali sme ich? ani nahodou.. sme uplne rovnaka sra*ka ako oni. zapas mohli vyhrat v druhej tretine, kde nas mleli.. my ich v tretej.. ale k tomu nemuselo ani dojst..
takze tu sme..22 zapasov 20bodov..k tomu sme si dobrych 8 bodov odsrali sami.. superi nad nami sa tiez trapia,takze sanca by tu bola.. cakaju nas teraz wild, canadiens, rangers, buffalo.. mozme sa dotiahnut.. lenze. My sme do pi*e neboli z tych 22 zapasov ani raz!! lepsi tim.. (prvy zapas s edmontonom som nevidel tak ten neviem).. chcem verit ze tieto 4 zapasy dame a skusime zachranit sezonu.. ale podla doteraz videneho nemame ziadnu sancu na taky win streak..

Shero: priviedol kopu novych hraciek. len nam nejak nesedia.. gusev ukazuje ofenzivnu genialitu, ale musi hrat s 2 defenzivnymi a silnymi hracmi, inak je nepouzitelny zatial.. subban hra zle, ale zas zhltne vela tazkych minut a aj jeho zla hra je okej oproti alternativam( pri kazdej jeho naznacenej nevystrelenej strele kusok zo mna umrie).. jediny simmonds je prekvapivo okej.. Hughes sa zlepsuje kazdym zapasom, ale nema na to este fyzicky a nemozme od neho cakat ze tim potiahne. plus to iste co gusev, musi hrat so silnymi spoluhracmi.. k tomu subban je rd, ktorych mame 3 prdele a v kombinaci s gusevom, hughesom je tazke poskladat zostavu.. mame vela hracov co nam nepasuju a pritom nam sedia potom hraci ako boqvist, bratt, 2x zacha. na farme su dobre hrajuci senney( uz povolany), anderson a aj bastian, pre ktorych v time nie je ziadne miesto.. ale zato sa nam tam prehanaju hayden, rooney. v obrane tennyson a na lavej strane mueller s butcherom :hroza: a potom tomu vsetkemu veli hynes

Hynes: nechapem..shero odďaluje nevyhnutelne.. na lavicke je uz jeho asistent fitzgerald.. kedy takato situacia dopadla dobre pre trenera?? k tomu vysledky.., predvedena hra..nic? tak podme na to.. ak dotrenuje sezonu, tak bude mat historicky najviac zapasov na lavicke devils..( pod 50%). shero donho investoval prilis a predlzil ho ani nie pred rokom. ale!.. predvedena hra je priserna..ziadny hrac nehra ani len na svojej standardnej urovni okrem vatanena, simmondsa a zachu, ktory sedi. nieto aby sa prekonaval,ci nedajboze zlepsoval.. presilovka 13,75% dno ligy..(a to prisli pomoct na pp simmonds-4body, subban-0, gusev-0) oslabovka 77,3% dno ligy. 11pp golov a 17 sh inkasovanych, pritom hrame viac presiloviek.. 5 na 5 golovy rozdiel -14, najmenej strelenych golov.. takmer najviac inkasovanych.. v tretich tretinach to mame 14-30 na goly.. straty akychkolvek vedeni.. domace ponizovania od superov. strata vedenia 4:0 s pegom, 4:1 s panters, vyrovnanie oilers minutu pred koncom a nasledna prehra, strata 2:0 proti unavenym coyotes, strata vedenia 5:3 proti tampe, strata vedenia a prehra doma s ottawou.. vsetko domace prehry.. a to sa hall cuduje ze fanusikovia bucia a maju toho plne zuby?? k tomu zahanbujuce prehry s bruins, pens, flyers, flames aj buffalom, ktore boli vrazdenie neviniatok..hynesove pozapasove keci ani nekomentujem, nema velmi co povedat, ale su to perly ako za deboera.. jeho novy system.. to je krasa.. z minulorocneho, obrancovia nahanajte kridla po koniec kruhu sa stal na zaciatku sezony: vsetci sa zhrcit pred branu a hrat na dlhe riskantne prihravky na homerun za akehokolvek stavu, z coho pramenili straty vedeni. no a momentalne sa stale zhrcujeme pred branou(ano hraci ako weegar, fleury a podobni drevaci nas ostreluju ako nic, lebo maju prilis priestoru na strely) a tentoraz zakladame utok na kratke prihravky este v pasme, kde po zisku puku utoci aj obranca najblizsie ku kridlu.. no, ehm.. no ked pominiem, ze mame vzadu 5 hrdych clenov klubu top 10 najpomalsich bekov ligy(ak hra mueller), tak to hlavne vedie k stratam a precisleniam.. ale aspon sa to sem tam podari a travime aspon nejaky cas v utocnom pasme, pretoze pri homerunovej rozohravke sme utocny cas vobec nemali..
k tomu mozme pridat neschopnot poskladat utoky, obranu a hlavne matchupy.. tak mi doma za nerozhodneho stavu na poslednych 45sekund posielame na lad utok wood-rooney-palmieri ubranit vysledok.. za stavu 0-1 30sekund pred koncom tretiny na utocne buly ide hughes.. po kazdom inkasovanom gole ide na lad bud lajna co ho inkasovala ak tam bola kratko, alebo 4ka..vzdu vzdy.. to iste aj po pp.. nestaci ze ju zahrame zle a stracame momentum, nasledne su v pasme proti top utocnikom supera na minutu zavreti rooney s woodom a podobne.. ze na lavicke sedia oddychnuti coleman so zajacom mu asi nezapada do konceptu.. a aj preto sa nam stavaju take veci ako straty vedeni a goly do satne a neschopnost sa chytit aj ked chvilu hrame lepsie..lebo hned sme zas dolu.. a toto je trener ktory odtrenoval uz 350 zapasov.. opet.. na co shero caka? vsetko je zle.

hraci: tazko niekoho v tomto bordeli hodnotit.. iste v brane sa schneider znovu zrutil.. pritom zaver sezony ok, priprava super.. prvy zapas excelentny.. po 2 tretinach ale zevraj ,,krce,, a odvtedy emental.. urcite si zas zrakvil kycel ale uz nema 2 roky aby ho napraval.. to je konecna.. blackwood mal zly zaciatok, potom sa chytil.. hynes ho pchal na zapasy btb a aj po chorobe, takze sem tam zas zlyha..ale prisiel domingue, ktore ho nemam za nejaku super dvojku, ale urcite odlahci blackwoodovi, ktory by sa mal zdvihnut..

obrana: to je chaos.. zli korculiari, posty naopak, vela ofenzivnych bekov, bez ofenzivy. subbana som spominal. severson zacal priserne, potom musel hrat ld, kde zahral excelentne, teraz ma zas fazu mentalneho retarda, vatanen hra dobre. butcher moze byt akurat tak treti sheltered par, inak nic.. kdeze top 4. mueller nepatri do ligy. este treba pochvalit greenea, ktoreho pokles casu 5 na 5 vdaka subbanovi ide k duhu.. vyzera ze jediny chape co hynes chce, len jeho ofenzivne schopnosti mu brania v exekucii a na utocnej modrej puk zahodi.. najhorsie je ze smith sa ukazal ze nie je pripraveny a ako von z tohto marazmu? na farme nemame nikoho koho povolat z mladych.. nikoho..(colton white a jacobs nebudu nhl hraci). preto hra tennyson, preto na farme mame podpisanych cumiskeych,morrowov, mermisov+ tennyson..nema tam kto od devils hrat.. tragedia( preto tolko draftovanych bekov posledny draft..neskoro shero).

utok: ten sa toci okolo halla.. vsade citam ako sa nesnazi a podobne.. podla mna je z formy po zraneni a chvilu este bude.. snahu mu nemozem upriet. vidim halla z cias edmontonu kde sa nuti do hry, nuti sa do prihravok, ktore tam niesu.. riskuje, puk mu odskakuje, timing zly.. situacia s jeho buducnostou je aka je. aj pre dobro devils by ho mal shero cim skor vyriesit.. len tazko sa hrac podpisuje ak nechce a este tazsie sa vymiena, ked chce ist na fa, je po zraneni a hra ako hra..prvy utok sme tuto sezonu este nemali.. ale zly nie je len hall. palmierimu absolutne chyba zapal. asi toho ma tiez dost. plus ak si zratal 2+2 so svojou zmluvou, tak sa mu ani nedivim ze za danych okolnosti ma prehier plne zuby.. aj ked posledne zapasy sa dviha.. hischier je medzi nimi strateny.. nepada mu to tam a dost ho hall taha dolu. vyrazne sa zlepsil na buly( aj rooney, aj zacha- vraj vdaka fitzgeraldovi- pi*i, to staci tak malo?)
potom nam funguje este dvojicka zajac-coleman, ktory po prvom tyzdni uplne rezignovali na ofenzivu, ale priradenim guseva sa dost zdvihli a boli nas najlepsi utok( posledny zapas ich hynes samozrejme rozdelil). potom nam akotak funguje utok v ktorom hra simmonds. inak sa to stale toci.. chudak taky zacha.. 5 na 5 ma pol bodu na zapas a zas sedel. k tomu je to elitny pkiller. hynes ho hadze zostavou. raz je lw pre hughesa, raz center pre guseva, potom centruje 4ku s drevakmi, nasledne druhu presilovku.. no chudak.. pritom prvych 15 zapasov nas najlepsi utocnik.. a skonci na tribune.. sice som to cakal lebo poslednych par zapasov prestal vytvarat ofenzivu co je uz standard pre hynesa ho posadit, bo ho to nasledne nakopne. (inak to akoze nejde?) plus cely nas system je protiofenzivny, tak tazko vinit len zachu..

takze, teraz si pockat na najblizsie 4 zapasy ci sa chytime a mame este nejaku sezonu..
napriek vsetkemu a tym stratam bodom a predvedenej hre, nie je vdaka superom strata a situacia neriesitelna..

ps: 1x v zivote co si pamatam som si prial prehru devils- proti detroitu, ktora by snad ukoncila hynesa
dunim píše:
pon 25. lis 2019 13:16
ps: 1x v zivote co si pamatam som si prial prehru devils- proti detroitu, ktora by snad ukoncila hynesa
Já Wings a přání splněno. Ten zápas byl strašlivá žumpa. U Red Wings je poměrně časté, že totálně vypnou a nechtějí hrát a už vůbec ne vyhrát, ale u soupeřů to moc nevnímám a právě s Devils jsem to zaznamenal přesně i u vás, totální patetická hra, až člověk přemýšlí, zda je to na takové úrovni vůbec možné.

Já jsem si říkal, že byste měli být někde na hraně wild card, takže i pro mě překvapení. Myslíš, že Subban už je done? Může ho třeba restartovat nový trenér/systém nebo už to tam není ani z hlediska bruslení, atd.?
Novis44 píše:
pon 25. lis 2019 22:37
No ja blazon som si tiez myslel, ze budeme hrat o PO a pritom po 5tich rokoch shera s hynesom hrame na urovni posledneho louovho timu, ked bolo treba zacat s rebuildom :D ( no dobre, mame mladych fajnovych zatial neskazenych hughesa s hischierom navyse..)

k Subbanovi.. neviem. nesledoval som ho velmi v montreale a ked som ho videl u predators, tak mal zrovna beast play off.. odvtedy, ale ubehol nejaky ten cas a klesol vyrazne... s lepsim trenerom by bol podla mna pouzitelnejsi. mohol by pochopit(a niekto mu vysvetlit a zacat na nom pracovat), ze uz nie je ten co ponesie tim na svojich pleciach, ze uz nie je 50 ani 40 bodovy bek. ze ked sa nam nedari ofenziva netreba nasilu pinchovat len aby sme sa aspon niekedy udrzali v pasme. aj tak puk stratime, lebo ziadny support a jeho partner (butcher) ho nespasi, bo je este horsi korculiar.. ale ten talent tam vidno. compete level neuveritelny.. ma tahy a prvky, ktore sa u devils v obrane neobjavili roky. hra vzaveroch zapasov, hra najviac minut 5 na 5.. body nema, ale tie sa pri nasej ofenzive tazko zbieraju.. z prvej presilovky sa sam vyhodil, tym naznacovanim striel (robil to aj v minulosti?) lebo je to otras. dokonca pri zraneni vatanena sa neposunul na 1pp, ale tam siel radsej butcher, ktory dovtedy nehral ziadnu. ale za mna. aj takto zly subban, je lepsi hrac ako vsetko to, co tam vzadu mame.. urcite nie je done (teda ak ho nezradi chrbat)..
megaton píše:
stř 24. črc 2019 12:29
Ja zustavam po zkusenostech z predchozich dvou let bez ocekavani. Je tam prilis "by mel a snad" a na to ja moc neverim. Hughes by mel udelat 60b, PK a Simmonds se snad zvednou po lonskych sezonach, Zacha snad navaze na druhou pulku sezeny, stejne tak Cory. MacBlack by mel byl lespi dvojkou nez Kinky. Smith snad zvladne prechod mezi muze, Boqvist snad zustane v NHL atd atd. Moje prani je, ze koncem unora budeme hrat meaningful zapasy a sezonu neodpiskame jako loni po vanocich.
I ain't even mad.

sezona skoncila jeste driv, nez po vanocich. Bohužel se naplnila pesimistická (realisticka?) ocekavani a to do toho nepocitam faktor Haynes. Je fakt, ze je to jeste horsi, nez jsem cekal. Zpocatuku jsem to celkem dost sledoval a to me dost naucilo. Treba ze ani kdyz vedes o tri nebo 4 goly tak se zapas nevyhrava. Nebo me to naucilo odchazet minutu pred koncem tretiny, protoze byla jistota, ze jinak bych PC snad rozkopal. Vse uz popsal dunim a neni potreba to dale rozvadet.

Ale pojdme se bavit o Hallovi. Jaka je jeho hodnota? Predpokladejme ze by sel do Montrealu. Je realne ocekavat Suzuki & 1st & ++?

Co muze nabidnout takovy Vancover, Dallas, nebo Collorado? Meli by zajem Islanders, Edmonton, nebo Carolina?
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES