Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Po precteni tohoto rozhovoru jsem dospel k nazoru ze muj minuly nazor na byvaleho GM NJ byl spravny.Takovy zivouci dinosaurus do dnesni doby se prilis nehodi.Navic teda porvavat na hrace ze ma delsi vlasy tak to uz mi prijde trosku moc :)
http://novy.nhl.cz/vojensky-rezim-u-dev ... as/5006519" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbsup:
#NJDevils have agreed to terms with free agent forward Jiri Tlusty to a one-year, one-way contract.
Tlustly's one-year, one-way contract with Devils is for $800,000.
A Tyler Kennedy bude v kempe na PTO. Za mňa palec nahor, hovorilo sa o tom dlho. Niet čo riskovať, aj tak dostanú priestor mladí a v lete sa ide na Tkachuka. :hfman:
za ty prachy je jak zadarmo. neni co ztratit.v nejhorsim ho waivnem v nejlepsim vymenime pri TDL
nemam rad tlusteho, ani ako osobu,ani ako hraca. pre tim ale dobry kauf.. tyler kennedy to snad neda, toho v nasom drese neznesiem ani len v pripravnom zapase...
Dnesni sestava na pripravny zapas. Nedivil bych se, kdyby se v prubehu zapasu vymenili Q a Zacha

Forwards:
John Quenneville-Adam Henrique-Kyle Palmieri;

Tuomo Ruutu-Pavel Zacha-Lee Stempmiak;

Sergey Kalinin-Jacob Josefson-Paul Thompson;

Pierre-Luc Letourneau-Leblond-Joe Blandisi-Matt Lorito.

Defensemen:

Jon Merrill-Damon Severson;

Seth Helgeson-Eric Gelinas;

Colton White-David Schlemko;

Jacob Sweeney-Reece Scarlett.

Goaltenders:
Keith Kinkaid,
Scott Wedgewood.
Ja som naopak za Tlustého podpis rád. Na jeden rok, ani nie za melón, nie je absolútne čo stratiť, len získať. Lou by mu tam zaje*al 3 roky na 15 mega s NTC a bolo by po srande :lol2: Navyše aspoň bude konkurenciou pre Bouchera, ktorý keď teraz nevyužije svoju šancu tak zrejme "dohral".
Snáď sa aspoň jeden z nich chytí na RW do top6.

Kennedy sa mi pozdáva, miesto Stempniaka mohol zostať Bernier, ale tak zatiaľ nepodpísal nikto, takže sa uvidí.

Každopádne som v rámci možností zatiaľ veľmi spokojný a aj s tým, že v tíme už skončili Salvador aj Clowe. Aj keď druhý menovaný nešťastne...
Sme v prestavbe, ale ešte nie na jej konci. Máme voľných cca 12 mega už teraz + Clowove prachy to by malo byť 16, ak som to pochopil správne a jeho plat mu síce platiť budeme, ale započítavať sa už nebude. Miesta na nejakú hviezdu bude počas roka/o rok až až. Možno končí Eliáš a Ruutu to je + min. ďalších 9 mega pri čom z dôležitých hráčoch budeme musieť podpísať len Palmieriho, JJ a Merrilla.
Takže, ak Tlustý alebo Boucher to RW v 2. lajne nedajú, tak máme obrovský manévrovací priestor na dotiahnutie nejakého snipera, ktorých o rok na trhu bude! Napr. taký Okposo, ktorému končí zmluva :slintac: Po prípade ešte vymeniť nejakého mladého obrancu, či Zajaca ktorého údajne chce stýček Lou :D Len nech si ho berie aj s tým jeho dinosaurím kontraktom...
Zatiaľ Shero ide parádne. Teším sa veľmi na novú sezónu. Ešte zvoliť cpt, buď Greenea, Henriqua alebo pattyho a ide sa nato! LGD :yes:
The Devils today assigned 15 players to their top development team, the American Hockey League’s Albany Devils.

The team also assigned one player to his junior team.

Assigned to Albany were: goaltenders Ken Appleby and Scott Wedgewood; defensemen Brandon Burlon, Raman Hrabarenka, Vojtech Mozik and Reece Scarlett; and forwards Joseph Blandisi, Blake Coleman, Ryan Kujawinski, Pierre-Luc Letourneau-Leblond, Matt Lorito, Jim O’Brien, Blake Pietila, Mike Sislo, and Paul Thompson.

Assigned to his junior team was: forward John Quenneville (Brandon, WHL)

New Jersey’s current depth chart is as follows (alphabetical):

Goaltenders (2): Keith Kinkaid, Cory Schneider.

Defensemen (9): Eric Gelinas, Marc-Andre Gragnani, Andy Greene, Seth Helgeson, Adam Larsson, Jon Merrill, John Moore, David Schlemko, Damon Severson.

Forwards (16): Reid Boucher, Mike Cammalleri, Patrik Elias, Stephen Gionta, Adam Henrique, Jacob Josefson, Sergey Kalinin, Tyler Kennedy, Stefan Matteau, Kyle Palmieri, Tuomo Ruutu, Lee Stempniak, Jiri Tlusty, Jordin Tootoo, Pavel Zacha, Travis Zajac.
Veľké sklamanie, že Blandisi ide do AHL :evil: ale musí dominovať aj tam a hore sa dostane, verím mu!. Aspoň, že zatiaľ Boucher zostáva :good: Ale aj tak dúfam, že je to len nejaké krátkodobé riešenie a vieme čo robíme s Blandisim...
Práve takým hráčom musíme dávať šance a nie Giontom a Tootoom :hroza: .....už aby vypadli. Mohli by sme podpísať aj Stempniaka aj Kennedyho aspoň na rok, aby sa tí dvaja odborníci dostávali do hry čo najmenej....

Som zvedavý čo so Zachom. Blandisi sa javil lepšie ako on, mylsím, že ešte 1 rok v OHL by mu neuškodil. Keď TOR s Marnerom netlačí na pílu, my tak isto nemáme prečo.
Tak zatim ocekavany prubeh. Ze pujdou Blandisi i Q jr. dolu se cekalo. Oba potrebuji hrat min treti lajnu, tak at radeji hrajou jinde top minuty. Ocekavam, ze i Kalanin zacne v AHL, tim spis ze se asi podepise Stempniak. Zacha odehraje 9 zapasu, pak se vrati Elias a i Zacha pujde do juniorky.
Blandisi išiel do na farmu lebo je waiver exempt. Howgh.
:ninja:
zatial tak ako sa dalo cakat..
este sa musia 4 hraci skrtnut.. 2 su podla mna zrejmí (gragnani, helgeson), dalsi snad bude Kennedy.
a potom podla zranenia eliasa je dalsi na rane zacha alebo kalinin. ocakavam ze zacha. na lade nezaostaval co som videl, ale ani ziadna pridana hodnota. radsej nech ten rok v junioroch zdokonaluje ofenzivu.
dufam ze stempniaka podpisu, taky hrac sa nam hodi. (alebo nepodpisu uz nikoho a uvolni sa jeden flek pre domáceho hraca:) ).
blandisi sa mi pacil velmi v poslednom zapase a myslim ze ak sa nic vynimocne nestane, tak je spet v prvom time veelmi rychlo. nebol by som prekvapeny, keby aj pred prvym zapasom sezony..
Taky se vyjádřím k aktuální situaci v organizaci. Příchod Shera na pozici generálního manažera je v dané situaci zřejmě to nejlepší co nás mohlo potkat vzhledem k tomu že pod Louem by imho zůstali po sezoně Gomez, Zubie (toho mi je dost líto jak dopadl byl to vždy jeden z mých favourite ale byl to asi nejhorší náš hráč minulé sezony a je fakt že šel rok od roku dolů ) atd. Tudíž chci tím říct že bysme se neposunuli žádným směrem a další sezona by určitě neskončila lépe než minule. Zkrátka ač to neříkám rád, Lou už tomu neměl co dát ani to vzhledem ke své filosofii nějak posunout. Stále osobně si myslím že ten odchod z pozice GM nebyla Louova iniciativa jak sám říkal ale co jsem měl možnost přečíst nějaké články a vyjádření všech stran tak jsem vycítil že ho k tomu tak nějak dotlačili Harris a Blitzer ( pouze můj názor ). Další šok nastal po jeho odchodu do Toronta ( asi tam byl velký faktor Shanny) Každopádně nemá smysl se tady rozepisovat o Louovi, každý fanda Devils ví co pro organizaci udělal a co znamená....
Nová éra Devils tedy začíná. Je to dost zvláštní po těch letech bez Martyho, Loua, (Stevens taky nebude u nás pokračovat v coaching staff.) Každopádně jak se dost fandů vyhýbalo slovu rebuild tak právě tahle doba nastala. Za mě osobně musím říct že jsem nadmíru spokojen s tím co zatím Shero předvádí. Výborný move byl trade Palmieriho. Hráč který se svým stylem bude hodit Hynesovi do systému. V Anaheimu měl tvrdou konkurenci, u nás má místo v top6 jisté. Navíc je to RW kde nás dlouhodobě tlačí bota takže spokojenost. Nedraftovali jsme konečně goony ale zaměřili jsme se na skills což lze jen kvitovat. Zacha dobrý pick těžko tam něco vytknout. Nebudu tady rozepisovat draftované hráče to si každý fanda určitě nastudoval. Další velkou změnou je také přístup k videím z tréninků, kabiny a různých akcí což za Loua neexistovalo, Pro fans je to jen dobře dostanou se "blíž" hráčům a ta změna byla dost patrná už v rookie campu.
Momentálně máme ještě 2 pre season zapasy před openerem. Samozřejmě jsem byl dost zvědavý jak na nového coache Hynese s čím přijde, tak na nové akvizice. Musím říct že mám z toho prozatím dobrý pocit. Z těch pár zápasů co jsem měl možnost vidět byl rozdíl patrný. Praktikovali jsme rychlý hokej, soupeře jsme často přestříleli což byly u nás dost nemyslitelné atributy z dřívějších sezon. Abych se rychle vyjádřil k novým hráčům zaujal mě hlavně Palmieri, Kalinin taky ukázal že nebyl kapitánem Omsku jen tak pro nic v jeho věku, hrál dost chytře a uměl bych si ho v bottom 6 představit. Nad Boucherem jsem chtěl už zalomit hůl ale poslední zápasy mu to tam padalo, každopádně z něho odvařený nejsem ale nezbývá než mu věřit vzhledem k tomu že jiný skorující prospect bohužel nemáme. Snad kromě Blandisiho který jednoznačně udělal největší dojem. V každém zápase pokažde co byl na ledě se něco dělo dost jsem na něj zvědavý v Albany (bude tam hrát big minutes takže když mu to půjde myslím že bude zpátky v Áčku). Matteau - nevím co si o něm myslet v přípravě odehrál dost špatné zápasy ( turnovery, mnoho zbytečných vyloučení ) očekával jsem že do toho půjde trochu po hlavě ale nezaujal ničím. Stejně jako O´Brien to je AHLer jak vyšitý. Hráči na tryout. Musím říct že jak Stempniak tak Kennedy odehráli dost solidní přípravné zápasy a docela jsem zvědavý jak s nima naložíme. Já osobně jsem pro podepsaní Stempniaka. Pořád dost solidní bruslař co se umí prosadit.
Abych to zkrátil... Sezona je za dveřmi a pro Devils fans bude určitě dost zajímává. Jako fanda samozřejmě každý věří před sezonou v PO, jako realista to nevidím. Podstatné je pro mě směr jakým se ubíráme a musím říct že z toho co jsem zatím měl možnost vidět mám dobrý pocit.
Kdysi tento tým naháněl strach celé lize, dnes nenazene nikomu, finále 2012 bylo labutí písní klubu, ted tipuju tak 20 let u dna NHL, uplně na dně, po odchodu Lamoriela jasná věc
martin83 píše:Kdysi tento tým naháněl strach celé lize, dnes nenazene nikomu, finále 2012 bylo labutí písní klubu, ted tipuju tak 20 let u dna NHL, uplně na dně, po odchodu Lamoriela jasná věc
tak urcite
tak trochu (ne)ocekavany vyvoj. za conditional 7th jsme poridili Briana O’Neilla, ( the MVP of the American Hockey League last season, totaled 22 goals and 90 points in 71 games in 2014-15 and won a Calder Cup) Zacha jde do Sarnie, Helgeson do Albany a Elias na IR. K tomu podpis Stempniaka a tym je hotovej. Zda se ze Josefson dostane hodne prostoru, coz je jen dobře, v priprave byl jednim z nejlepších, tak snad to prenese i do sezony. ´

Takze bych to ocekaval asi nejak takhle

Camm - Zajac - Tlusty
Henrique - Josefson- Palmieri
Boucher - Kalinin - Stempniak
Ruttu -ONeill - Tootoo

Gionta/Matteau

Greene - Larsson
Merrill - Severson
Gelinas - Moore
Schlemko

Cory, Kinkaid
Tak a je to tu. Nová sezóna konečne predo dvermi.
Na poslednú chvíľu sa z tímu porúčajú ešte Helgeson do AHL a Zacha, podľa očakávaní do OHL. Má chlapec ešte dosť času. Rok v juniorke mu určite neublíži, ale naopak. Je to náš najväčší diamant a potrebujeme ho vybrúsiť poriadne. Jak už z neho, Blandisiho, či Quennvillea mať nebudeme konečne skutočného 1st centra, tak potom už z nikoho...

S tímom a všetkými zmenami vládne veľká spokojnosť, zatiaľ. Shero to zvládol takmer dokonale. Salvy preč, Clowe tiež, takže čo viac chceme. K ideálu chýbal možno už iba trejd Zajaca za JvR :lol2: ale to by sme chceli veľa asi.....aj tak to boli len špekulácie, ktoré Travisov agent vyvrátil.

Pod stropom hafo miesta, ale vyplniť ho ešte máme čas. Sme v prestavbe, toto je úplne nový začiatok. Základy staviame dobre. Sme na prahu novej éry, nových devils. Veľmi sa teším. Postup do PO nečakám, v divízií sú trošku inak našlapané mančafty, ale to nevadí. Nás čas ešte len príde. Hlavne očakávam atraktívnejší hokej, a fakt, že nebudeme pre nikoho len fackovacími panákmi a budeme nepríjemným súperom pre každého. Ale v piatok na triskáče si veríme na prvé 2 body :-P

A ešte. Martyho dres vyvesíme pod strop 9. februára a pred Prudential center sa mu postaví socha. Legenda legiend :klobuk: #MB30

LGD
Zacha odeslán do sarnie, jediný kdo mohl spasit Devils a oni se ho sami zbavili, mega hvezdy v osmnácti už byly vzdy na lede NHL. Něco je špatné v této organizaci
martin83 píše:Zacha odeslán do sarnie, jediný kdo mohl spasit Devils a oni se ho sami zbavili, mega hvezdy v osmnácti už byly vzdy na lede NHL. Něco je špatné v této organizaci
Prve dva zapasy, dve zasluzene prehry.. na nejake hodnotenia je este velmi skoro.
kazdopadne zatial sa par veci vobec nezmenilo. mame problem rozohrat, problem prejst cez stredne pasmo do utocneho a ked uz sa zadarí, tak stale do plných- ziadne precislenia a naopak slabe branenie stredného pasma...
samozrejme gio prvy zapas na centri a v oslabeni( snad uz nikdy viac pod hynesom, to bola katastrofa). a dalsie veci za ktore sa dost nadavalo louovi (tootoo na pp ci v top 6 je nasou realitou aj na zaciatku tejto sezony).
z doterajsich vykonov hracov sa neda nic vycitat, ale zatial sa mi nepacili posily v obrane schlemko, moore. hlavne schlemko na rozohravke pp :hroza: na druhej strane stempniak s tlustym su zatial vyborni a patrili k nasim najlepsim hracom. O Neill mal dostat viac casu na adaptaciu, lebo to co ukazal vo svojom prvom zapase bolo, zakazane uvolnenie, offside a viacnasobne sedenie na zadku za súperovou branou pri pokuse o dokoncenie hitu :)
verim ze casom sa hra vycisti, naberie tvar a bude to lepsie.. urcite pomoze navrat eliasa (predpokladam na poziciu centra medzi henriquea a palmieriho), hlavne pri prechode cez stredne pasmo a tvorbe ofenzivy. to umozni posun josefsona natrvalo do 3 utoku a kalinina na centra 4teho(proti capitals to tak uz bolo).
Tim drel oba zapasy naplno co to len islo :thumbsup:
Presne.
Hlavne toho Tootooa a Schlemka si trafil po hlavičke. Ako už mi to pekne pije krv. Jak nejaký tím môže dávať hrať PP týchto borcov, však oni by nehrali PP ani niekde na farme :hroza: To len vypovedá o ambíciách klubu. Však to radšej nech nevyužijeme ani jednu PP za sezónu, ale nech tam dávame hrať najmä Bouchera s Matteauom, ak z nich ešte vôbec niečo chceme niekedy mať. Také benchnutie Seversona, či Gelinasa to je tiež nápad za všetky drobné. My by sme si mali brať príklad z DET ako pracovať s nádejami. Však aj tak budeme bojovať o top pick takže to je jedno, nech hrajú mladí.
Schlemko ako neviem. Zatiaľ mi neprišiel ničím výnimočný a toto čo zatiaľ hraje by v pohode zahral aj Helgeson, či Hrabarenka, ale jak môže kur*a hrať presilovky nepochopím. 4 bodový hráč z minulej sezóny :!: To asi len v New Jersey je možné a to ani nemusí byť na lavičke PDB. Hlavne, že Hynes či Shero už neviem, vyhlásili, že oveľa viac priestoru na PP dostane konečne Larsson. Takže zatiaľ ich nehral vôbec :lol2:

No nič, uvidíme. Na hodnotenie je ešte priskoro. Ale so strieľaním gólov mať opäť budeme veliké problémy.

Na záver dodám, že neviem či to bol Shero, či majitelia klubu, alebo neviem kto, ale tú nálepku "devils" ktorú sme mali na helmách sme si za logo teda meniť nemuseli :nono: Ja som veľký detailista a to, že sme tam nemali logo ako skoro každý sa mi páčilo. Dobre, že ešte v príprave bolo všetko po starom :x

Ešte som zabudol pogratulovať A. Greeneovi ku funkcii kapitána :klobuk: Konečne niekto normálny a nie Salvador :slap:
ja teda nevidel ani jeden zapas, první co uvidim tak bude asi proti rags o vikendu, ale myslel jsem ze experimenty s Tootooem na PP (nejvic PP casu) a v první lajne vedle Camma a Zajaca skoncily. Zer Larsson nedostava cas na PP me zatím asi prekvapilo nejvic. To ze nedavame goly, neprojdeme přes stredni me ani moc neprekvapuje. No nic ani Rim se nepostavil za den. První vyhru ocekavam proti SJS
No NJ jsem cekal dole a rekl bych ze bude dole, bohuzel potencial velmi mizerny az zadny.To bude dlouha prestavba.I kdyz ja vim ja nemam co kecat.
Anger píše:No NJ jsem cekal dole a rekl bych ze bude dole, bohuzel potencial velmi mizerny az zadny.To bude dlouha prestavba.I kdyz ja vim ja nemam co kecat.
naopak, za každý příspěvek jsme radi. Nevim proc se z tymovych temat stavaji uzavrene topicky, ke kterym se smeji vyjadrit jen prislusni fans a kdokoliv ma jiny názor je hned pranyrovan. Ja jsem letos velice nad věci, protože pokud skoncime lepe jak bottom 5 tak budu velice (ne)prijemne prekvapen. Na druhou stranu prestavba by nemusela trvat tak dlouho jak si všichni mysli. Bladisi se jevi jako steal (ale takových uz bylo) a pokud Zacha naplni potencial a John Quenneville nepolevi (4 + 7 v 5 macich ) a vyjde nekdo z top 3 prospektu pristi rok, pak jsme do dvou let znovu plne konkurenci. Jelikoz obrana a brankar uz jakz takz ujdou a mají potencial rust
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS