Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

I kdyz je to slusnej hrac tak za tyhle prachy fakt nestoji :) Ale treba mu to nekdo da , nejakej blazen :)
The Rev píše:Důležitá otázka k Zachovi; za kolik a na jak dlouho jste podepsali jeho otce? :sarcasm:
zapredali sme dušu diablovi, takže v podstate je to grátis. :cert:

Obrázek

:ciga:
Tak za mna zatial absolutna spokojnost.. po piatku chodim vysmiaty ako lečo.
Zacha sa mi velice pozdava. prichod palmieriho je tiez obrovske plus.
ostatne drafty neviem posudit, nemam prehlad, ale draft brankara bol z casoveho hladiska spravne naplanovany.
nepredlzenie nasich ufa hracov je pozitivny krok. luto mi je trochu gomeza, ale ak mame v plane dat priestor a sancu zachovi, tak je to logicke a spravne.

sherove kroky sa mi zatial pozdavaju. aj vyjadrenia o dalsich planoch.(tu sice nesuhlasim s davvym, ze povie viac ako lou.. shero sice vela rozprava, ale ked sa to nahradi status quom, je to to iste, len to viac rozvinie :D)
(a inak uz mi lezie na nervy fraza fast, attacking, supportive.. pretoze to je vsade. ak reklamny slogan v teleshoppingu :hroza: chceme hrat fast, attacking, supportive, nasim cielom je byt fast, attacking, supportive, nas novy trenersky tim vyzaduje byt fast, attacking, supportive, s ohladom na nasu fast, attacking, supportive filozofiu je palmieri fast, attacking, supportive a zapadne skvelo do nasho fast, attacking, supportive stylu a to nie je vsetko! ak si objednate do 30 minut tak dostanete tuto fantasticku fast, attacking, supportive sadu nozov :x )

hlavne sa mi paci, ze nesaskoval s trejdom nizsie a zobral zo 6tej pozicie toho koho chcel. ze rozumne ziskal palmieriho za vybornu cenu a hlavne ze nezaprasil a (a podla vyjadreni to ani nema v plane) nas cap space, co je s ohladom na buducorocne FA nas najvacsi asset.(som mal chut vrazdit pri tych akoze trade proposals diskusiach na hfboards typu mame priestor, mozme zobrat zly kontrakt a dostat za to 1.kolovy draft a podobne fantasmagorie v hojnom pocte).
pekne este dostanu tento rok sancu mladí, vsetko sa vykrystalizuje a o rok bude moct adresovat a zalepit akukolvek medzeru a potrebu v zostave.
aj ked rad by som bol, keby sa ziska jeden skusenejsi LD na rozumnu dlzku zmluvy.
a podla medzier v zostave este jedno rw na rok(zda sa mi ze shero to aj spominal v nejako rozhovore ze ufa trh je preplateny a mali by sme sa pozerat na zmluvy na rok). co sa mi zda fajn, niekto kto chce restartovat karieru,hrac po vyplateni zo zmluvy, alebo lacno trejdnut za hraca typu Parenteau.. ale to netusim ake ma plany a predstavu shero.. frolik by bol fajn ale radsej dat o rok 8 milionov okposovi ako teraz 6 frolikovi :)

a este k zachovi: viem ze v jeho pripade je otec az prilis aktivny(to sa neviem vyjadrit ci to je pozitiv/negativ ale tak zda sa ze mu umoznil byt hracom akym je). kazdopadne ma blog na ktory som narazil, takze sa tam urcite objavi skor ci neskor nieco aj o devils: http://www.zacha-hokej.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

este som nasiel nejaky rozhovor na nete a tam spominal :

Které konkrétní kluby dosud projevily největší zájem?

„Před testy před draftem cítil nejlepší jednání z Los Angeles, které volí ze třinácté pozice, ale nemusel by na ně zbýt, takže se prý ještě pokusí vyjtrejdovat vyšší pořadí. Pak se jedničkou stalo New Jersey, protože dlouho mluvil s generálním manažerem Rayem Sherem. Na Devils jsem říkal, že se bojím, aby ho nevzal ještě někdo dřív, protože tenhle klub má vše, co by Pavel potřeboval. Nemají mladé kvalitní hráče, prochází přestavbou, je tam nové vedení.“

Jak probíhal pohovor s šéfem New Jersey Sherem, který před tím působil v Pittsburghu?

„Většinou při pohovorech mluví jen skauti, ale Shero ho pomalu nepustil ke slovu. Zazněly věci, jak pracoval s Crosbym a Malkinem, jak je zabudovával a že Pavla vidí podobně a dostal by velký prostor. To jsou věci, které zní fantasticky. Výborné mítinky měla Philadelphie stejně jako Colorado. Tyto týmy bych viděl jako nejpravděpodobnější.“

a z jeho blogu:
S New Jersey Devils existuje faktické spojení teprve několik hodin, ale už v této chvíli cítím z naší strany obrovský respekt. Nový generální manažer Ray Shero Pavlovi jasně řekl už dlouho dopředu, že jej chce a že ho stoprocentně vezme. Svoje slovo dodržel, přitom jsme během příprav i v průběhu draftu sledovali, jak čelí tlaku ostatních manažerů o šestou volbu v Draftu NHL. Nabízeli hotové hráče, výměny. Trnul jsem, aby se na obrazovkách neobjevila zpráva, že Devils prodali svul Pick jinému klubu.

Následně k tomu Shero pro americká média sdělil, že vůbec nechtěl riskovat posun byť o dvě místa, aby nepřišel o Pavla Zachu.

Tohle jsou věci, které mohou vytvářet velice blízký a skvělý vztah hráče a New Jersey do budoucna. Přál bych Pavlovi dobré a férové lidi kolem něj do budoucna a zdá se, že je našel.

netusim co to je za clovek, 1x som o nom nieco pocul pri tej katastrofe ceskej 20ky co sa tam dialo.
nie som sice fanusikom aby niekto pisal, ze co mal shero v plane atd.(aj ked pre nas fans je to velmi zaujimave). snad z toho nebudu nejake ,,nezhody,, s devils ze by sa niekto mohol a mal menej realizovat :D
kazdopadne blog som si zazalozkoval, urcite tam budu zaujimave veci o devils a mozme sledovat aspon takto podrobnejsie nasho top prospecta.
megaton píše::-O WTH :shock:
No ak maju hraci ako Frolik dostat 5-6M, vyluka tu bude co nevidiet zas.
Výborné mítinky měla Philadelphie stejně jako Colorado. Tyto týmy bych viděl jako nejpravděpodobnější.
Teraz ma zaujima, koho by brala Phila, ak by ste nevzali Zachu. Aj ked vraj Provorova mali ako tretieho za McEichelom :neviem:
kajo píše:No ak maju hraci ako Frolik dostat 5-6M, vyluka tu bude co nevidiet zas.
This.
kajo píše:Teraz ma zaujima, koho by brala Phila, ak by ste nevzali Zachu. Aj ked vraj Provorova mali ako tretieho za McEichelom :neviem:
Provorov byl na našem seznamu vskutku první. :yes: Pak měl být Rantanen, pak "teprve" Zacha. :)
Obrázek Obrázek
Začína vo veľkom štýle no :good: Len aby mu to teraz vydržalo. Nič neprajem bratom viac ako to, že v ňom nájdu nového džegra a tým pádom aj my :giggle: no dobre dobre to je moc triumfálne viem, tak teda aspoň nového pattyho :jn:

anyway čím si vysvetľujete prepad Barzala? Tak ho chceli devs (teda aspoň ja) a flyers fans a nakoniec "až" 16ty.
Davvy píše:anyway čím si vysvetľujete prepad Barzala? Tak ho chceli devs (teda aspoň ja) a flyers fans a nakoniec "až" 16ty.
Predpokladam, ze pohovory neboli take, ako si GMs predstavovali. Character issues. Aspon to by bol moj odhad, lebo skill mu ocividne nechyba.
Ja som s ním hovoril o hokeji aj o iných veciach a ako bezcharakterný macher mi neprišiel. :neviem:

K dunimovi: ty si fakt nepoznal, čo je scare factor u Zachu? :-O Ale tak to je jedno, podstatné naozaj je, že z toho už nemám tak zlý pocit, ako v polovici sezóny. :giggle: Vtedy ma Papa Zacha riadne desil.
Tak otvárací deň trhu je za nami a ja som so Sherom opäť spokojný :klobuk:
J. Moore 24r, obranca, draftová 21ka CBJ z 2009. Neodohral toho v NHL zatiaľ veľa, ale stále viac ako Larsson, Gelinas, Merrill atď. Takže výborný podpis podľa mňa. Rozumná dĺžka, za skvelú cenu :thumbsup: Otázka je, kde sa s ním počíta. Či len do 3. obranného páru (kde ho zatiaľ vidím ja) resp. do top 4. Čakal som niekoho oveľa skúsenejšieho do obrany ako Oduyu ale aj tak som spokojný.

Ďalším neskorším podpisom je center J. O'Brien 26r, draftová 29ka OTT z 2007. Minulú sezónu začínal v KHL, neskôr AHL a Shero povedal, že ho vidí súťažiť o post 4th centra do bottom 6 takže ideál. Všetko je lepšie ako AHLer Gionta imo. Navyše aj on už hral pod Hynesom, takže si tých hráčov krásne vyberáme tak aby zapadali do mozaiky. Zatiaľ paráda :yes:

Trocha ma mrzí, že sme sa nepokúsili o R. Smitha. Myslím, že min. také RW do top6 nám ku Palmierimu chýba, ak ho nebudú hrať Boucher/Matteau samozrejme. A keď som videl začo do FLO išiel kľudne sme ho mohli mať za Gelinasa/Matteaua/Bouchera, škoda. Tesne pred tým ako bol ten trejd oznámený som si len tak zo srandy prezeral súpisky tímov a hľadal nejaké RW vhodné pre nás. Naňho sa môj pohľad uprel hneď a o 10 minút už bol panter sakra. Boston treba využiť do kedy sa to dá.
papa factor a Zacha - zpočátku jsem mel z toho taky obavy, hlavne teda nakolik to vse chce sam Zacha Jr a nakolik fotrik, ale jak jsem tak cetl ruzny rozhovory, nabil jsem dojmu, ze to je něco co hlavne chce sam Zacha Jr. Naopak tatka muze pomoci to trochu uhlidat, aby synáček nezvlcel a porad na sobe makal atd. Navíc vzpomenme na Jagra, to byl mamanek snad do 35.

Jinak s FA spokojenost az na jednu věc. Nevykoupili jsme Zubruse. No predpokladam, ze ještě jedno okno se otevre při arbitrážích, tak snad tam. Kdyby ne, tak je to vlastne jedno, protože nam stejne jeho vykoupeni nepomuze. Nezda se, ze by nekomu zabiral flek a rok to snim uz zvladneme. Myslim, ze Zubie je oblibenej v kabine, tak třeba pomuze tam, protože tahle sezona bude narocna.
Ale aspoň jeden z dvojice Zubrus/Ruutu sa mohol (snáď ešte bude) porúčať sakra :evil: O rok im končia zmluvy, ale aj tak, ten ich plat/výkon je hrôzostrašný. Na to krídlo do 4tej lajny by som radšej videl Berniera ako niekoho z týchto dvoch. Dúfam, že to Shero ešte nejako vyrieši.
Stále nám (ne)chýba jedno RW do top6. Aj na trhu je ešte pár zaujímavých mien, ktoré by sme mohli na skúšku za dobrý peniaz vziať ako napr. Stewart, B. Boyes, Skille, či Setoguchi.
Špekuluje sa o trejde, a bodaj by aj nie keď tých mladých D máme milión, je jasné že niekto tu dohral. Osobne dúfam, že Gelinas.
Predbežne, by som to ja poskladal takto nejako:

Camm - Zajac - Palmieri
Henrique - Eliáš - posila/Boucher/Matteau
Matteau - Josefson - Kalinin
Zubrus - O'Brein - Bernier

Greene (C) - Larsson
Merrill - Severson
Oduya - Moore/Helgeson/Santini

Je mi jasné, že to takéto nebude, ale mohol by sa Shero inšpirovať. Ešte máme veľa nevyriešených otázok. Ako Clowe (von), Salvador (von). Najradšej by som videl preč aj Giontu, Tootoa a podobných odborníkov, ale nejde všetko naraz. Dúfam, že tu končia onedlho.
Uvidíme čo mladí a že ich je dosť: Blandisi, Zacha(myslím že ešte 1 sezóna v OHL by mu neublížila), Queenville, Kujawinski, Wood, Coleman či Thompson ten strelec z farmy atď atď.
Conte skočnil :clap: Pekne si to tu Shero čistí. Dúfam, že ešte zďaleka neskončil.

Tu je roster na development camp. http://devils.nhl.com/club/page.htm?id=106275" onclick="window.open(this.href);return false; To Seversona, Bouchera či hlavne Kalinina tam načo? Však oni všetci budú aj na normálnom campe, no nie?
Chlapi, myslíte, že Vojta Mozík by mohl mít šanci v hlavním týmu??
Asi Off-topic, ale
Lou Lamoriello has been named GM of the Toronto Maple Leafs.
:sok:
megaton » čtv črc 23, 2015 3:24 pm píše:Asi Off-topic, ale
Lou Lamoriello has been named GM of the Toronto Maple Leafs.
:sok:
Ty voe april uz byl davno.
Anger píše:
Ty voe april uz byl davno.
napadlo me zprvu uplne to stejny.
Lou si dnes zaplatil celostránkový inzerát s tímto textem
FROM THE DESK OF
Lou Lamoriello

Dear New Jersey Devils' Fans:

Since I first joined the New Jersey Devils in 1987 your dedication to the organization motivated me to work my hardest – every day, every week, every year. The nearly three decades I've been with the Devils are times I will cherish and never forget.

Together we saw the New Jersey Devils make history. All of the players who were so devoted to winning and New Jersey. All of the employees of the team who shared the same philosophy. The staffs at what was then Continental Arena and the Prudential Center helping to make sure the New Jersey Devils were always a team you would be proud to support.

1995, 2000, 2003 were seasons where we reached the ultimate goal. We all shared a common objective: Excellence. Hearing you cheering for the team on those historic nights remains with me to this day and always will.

I am most appreciative of Dr. John McMullen for bringing me to New Jersey in the first place. His desire to win the Stanley Cup for New Jersey was a goal we all shared and were fortunate to achieve – three times.

Through all the years, you the fans are an unforgettable part of my New Jersey Devils experience and I am grateful for your passion and unwavering support.

I will miss you and New Jersey. Though now a rival, the New Jersey Devils have a bright future. Of that you can be assured. I thank you again for your commitment to what we worked to achieve every year for the last 28 seasons.

With deepest admiration



Lou Lamoriello
Loua proste nejde nemít rád. Ať se daří a díky za všechno. :klobuk:

PS. Vedle St.Luis nám přibyl další tým, kterému můžeme přát jen to nejlepší. (alespoň po dobu dalších tří let a když to nebude v náš neprospěch :-D )
tak devils, ktorym fandim 20 rokov su nadobro prec.. bola to otazka casu, muselo to prist, ale tazko sa s tym zmierujem (ak niekedy vobec). toto bolo rychly proces a za 2 mesiace su devils niekto iný. sice v rovnakych dresoch, ale s inou povahou.. stale fandim, chcem aby sme boli uspesni, aby sa novy staff uchytil a darilo sa nam ako v minulosti... ale moju doveru si musia ziskat/alebo sa mi znechutit...
devils boli unikatni. teraz mam skor pocit, ze sme len jeden z mnohych. sablona. dalsie europivo od heinekenu. az cas ukaze cim sa devils stanu..
Odchod Loua podle me odsoudí tento klub na deset let do suterenu NHL
Tom Gulitti ‏@TGfireandice 16m16 minutes ago Boca Raton, FL
Sorry I missed this. On the road today. Adam Larsson re-signs for 6 years. AAV of $4,1666,666.67 :cert:
:ejha: yessss. Najdôležitejší podpis leta, máme v kapse. A ešte k tomu aký :clap: parádna robota Shero (zatiaľ) :klobuk: Tak tiež skôr podpísaný sú už aj Gelinas, Matteau, Queenveille a Helgeson :good:
Doposiaľ ideme krôčik po krôčiku po veľmi dobrej ceste. Konečne kur*a!! LGD :yes:
Niečo pre teba megaton: Dainius Zubrus Placed on Unconditional Waivers - Will Be Bought Out

:-P hmm Shero zatiaľ ide ako píla. Keby bolo na mne tak by som skôr buyoutol Ruutuho, ale ten sa dá zas skôr vymeniť narozdiel do zubrusaura. Tak teda diki Dano drž sa tam nám chýbať nebudeš konečne je tu rebuild jak sa patrí! To znamená ešte viac šancí pre mladých. Po prípade by som si za salary minimum vedel predstaviť v štvrtej lajne na RW Berniera - ako vždy :wink2:

Dobre verím, že s odchodom LL to má salvy zrátané nadobro u nás, a tak zostáva snáď už len vypratať Clowea. Poď Shero :klobuk:
kenny o louovi:
http://www.theplayerstribune.com/ken-da ... fs-devils/" onclick="window.open(this.href);return false;
Davvy píše:Niečo pre teba megaton: Dainius Zubrus Placed on Unconditional Waivers - Will Be Bought Out

:-P hmm Shero zatiaľ ide ako píla. Keby bolo na mne tak by som skôr buyoutol Ruutuho, ale ten sa dá zas skôr vymeniť narozdiel do zubrusaura. Tak teda diki Dano drž sa tam nám chýbať nebudeš konečne je tu rebuild jak sa patrí! To znamená ešte viac šancí pre mladých. Po prípade by som si za salary minimum vedel predstaviť v štvrtej lajne na RW Berniera - ako vždy :wink2:

Dobre verím, že s odchodom LL to má salvy zrátané nadobro u nás, a tak zostáva snáď už len vypratať Clowea. Poď Shero :klobuk:
:hroza: taká reakcia stačí. Nechcel som, ale normálne som musel!
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG