Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Atlantik píše:
Geno za Zacha?
Hmmm :hmm: zajimave :) Co ja vim, no neumim si to moc predstavit, prece jen se jedna o klubove ikony... Kdyby se tohle melo stat, asi bych to osobne nejak rozchodil... Ale tezko by se mi s Genem loucilo, ted konecne predvadi famozni hru, uz jsem si proste na neho zvykl, stejne asi jako vy na Zacha. Malkin ma pri vsi ucte k Zachovi prece jen jeste vetsi potencial a ma schopnost byt naprosto dominantnim hracem zapasu tak jako malokdo, ale taky ma tendenci k naladovosti. Zach, to je spolehlivost sama o sobe, navic bude levnejsi, takze za ty prachy by jsme mohli jeste solidne doplnit kadr a hlavne by jsme konecne ziskali vyborne naturalni kridlo. Nevim no, je to celkem fair uvaha, ale jestli bych to bral, to neumim jednoznacne s klidnym svedomim rict...
Podle mě je to absolutně nereálné. Zach bude náš nový kapitán. Pochybuju že ho Lou nechá jít a kdyby jo to bych se pak asi zastřelil. :) Další kroky jsi popsal správně Malkin je dražší ( Zach určitě nebude brát 9 milionů) navíc Zach netrpí ( zatím ) žádnými výkyvy a v každém zápase je cítit. ( strašně se mi líbí jeho zaujatost pro hru ). Navíc jestli by si Malkin s Kovym sedle to je sice pěkné ale hráč Kovalčukova kalibru si musí sednout s jakýmkoliv centrem. No Bobby se asi nudí tak vypouští takové kachny do světa :)
Cena a to aj po RFA podpise, dôležitosť Zacha atď. Nebyť ale ceny, nebolo by to nereálne, dokonca by som povedal, že by to bolo obojstranne výhodné...



K zápasu jednoducho...
Obrázek
Kto rozumie anglicky mal by si prejsť tento thread, odporúčam. Neprešiel som ho celý, nemám čas, ale ručím za BenedictGomeza, Trottiera, Saugusa, BrodeurCupsa, NeutralZoneClapa a moderátorov minimálne. Každý má vo väčšine to čo som tu koniec koncov písal aj sám + aj niečo naviac. Toto sú hlavné problémy prečo táto sezóna vyzerá ako vyzerá a prečo sa tak tešíme na minnesotský draft 2011:

http://hfboards.com/showthread.php?t=855954

Príjemné čítanie prajem. V piatok nás čakajú Isles a ako to ja vidím, istý si už nie som ani nosom medzi očami, najmä v tom, že aj tvrdá práca tímom stačí aby tento sloní cirkus (najmä rýchlostne) prevetrali a zdolali. Včera to stačilo aj WSH...

Lose4Larsson. Lose4Couturier (i keď z neho zatiaľ tak odvarený, ako by naznačovali jeho čísla, nie som)

Dúfam tak ako oni, že Lou to pozeral na Versuse kde 20 minút Devils prášili ako starý koberec za to, ako organizácia (Lou) zaspala dobu a ja len súhlasím, opakujem to stále. Za všetko hovorila ich jednoduchá grafika, ktorú môžte posúdiť aj sami. Na spravodajskej TA3 sa to nazýva "bez komentára":
Nieds-------Rafalski-----------Martin--------Andy Greene

Lou needs to shed some salary on offense and distribute it on our blueline, it's pretty obvious and when the hockey "retarded" analyst on versus can pinpoint our problem... how can Lou not realise this?
:lol2: :cry:

Obrázek
http://translate.google.com/translate?j ... 51063.html

Mac vyhodeny,zeby to bola pravda? :)
dunim píše:http://translate.google.com/translate?j ... 51063.html

Mac vyhodeny,zeby to bola pravda? :)
jo je to tak!!!!!!!! :clap:
Teď čtu že snad Lemaire by se měl vrátit??? :shock:
Děkuju LOU udělil jsi mi krásný vánoční dárek v podobě vyhození toho rádoby trenéra :yahoo:
The NHL News píše:The New Jersey Devils have fired head coach John MacLean and replaced him with Jacques Lemaire, who will be behind the bench for tonight's game against the New York Islanders.
Je to tak pánové... možná sezona ještě neni úplně ztracená :wink:
Tak... a ten prd z AHL je konečne vonku a sadne si tam Pán Tréner. :good:
Lemaire je zpět a možná to začne být ještě zajímavý. Třeba se vše v dobré obrátí. :smile03: No každopádně to pro něho musí být ohromná výzva, ujmout se týmu, jenž dříve tak úspěšně vedl a který se teď hrabe ve sra*kách. Musí to být vzrušující pocit. Pokud se mu povede Devils vzkřísit, postaví mu zajisté v New Jersey sochu. :yes:

Myslíte, že si sednou s Kovalchukem?
Tak v prvom rade čumím, v druhom rade tak nejasám, nakoľko toto nám sezónu len ťažko zachráni, zato nám celkom zaručene odserie top draft pick, takže sezóna bude viac k :ho*no: než :ho*no: samotné. Toť môj názor. Prehrávať nebaví nikoho, mňa posledného, ale v predpokladanom prípade bude sezóna väčšie fiasko než by bola skončila utrpením do jari... Uvidíme, som zvedavý. Prekvapený a zvedavý.
Chabal91 píše:Myslíte, že si sednou s Kovalchukem?
:eek2:
Getzo5 píše:Tak v prvom rade čumím, v druhom rade tak nejasám, nakoľko toto nám sezónu len ťažko zachráni, zato nám celkom zaručene odserie top draft pick, takže sezóna bude viac k :ho*no: než :ho*no: samotné. Toť môj názor. Prehrávať nebaví nikoho, mňa posledného, ale v predpokladanom prípade bude sezóna väčšie fiasko než by bola skončila utrpením do jari... Uvidíme, som zvedavý. Prekvapený a zvedavý.
Ja si myslim to same... Letos Vychod ma tu prvni osmicku teamu celkem kvalitni a ta ztrata se uz neda zachranit, to by se musel stat zazrak. Playoffs je tedy nerealne a vyhled na kvalitni draft je ted najednou ohrozeny, protoze taky predpokladam ze se team castecne zvedne.

Ale v neposledni rade slo o to, aby se jakz-takz zachranil alespon image a dustojnost klubu. Vzdyt fasovat vsude vyprasky 5:1, 7:1, ztrapnovat se a nic s tim nedelat, takhle to uz dale neslo, draft, nedraft... Otazka spise muze znit, ze proc to prijelo az ted kdyz uz je asi opravdu pozde? A dalsi otazka, jestli je konzervativni Lemaire ta spravna volba do budoucna... Tady mam taky pochybnosti, ale tak vy to asi lepe muzete posoudit.
Atlantik píše:Ja si myslim to same... Letos Vychod ma tu prvni osmicku teamu celkem kvalitni a ta ztrata se uz neda zachranit, to by se musel stat zazrak. Playoffs je tedy nerealne a vyhled na kvalitni draft je ted najednou ohrozeny, protoze taky predpokladam ze se team castecne zvedne.

Ale v neposledni rade slo o to, aby se jakz-takz zachranil alespon image a dustojnost klubu. Vzdyt fasovat vsude vyprasky 5:1, 7:1, ztrapnovat se a nic s tim nedelat, takhle to uz dale neslo, draft, nedraft... Otazka spise muze znit, ze proc to prijelo az ted kdyz uz je asi opravdu pozde? A dalsi otazka, jestli je konzervativni Lemaire ta spravna volba do budoucna... Tady mam taky pochybnosti, ale tak vy to asi lepe muzete posoudit.
Aké "do budúcna" preboha! Do konca sezóny a papá. Inak bye bye Zach a bye bye viac než divízny titul + žiadne zmeny v obrane. To sa radšej obesím alebo ešte horšie, začnem fandiť Pens. :D
Atlantik píše:
Getzo5 píše:
Ale v neposledni rade slo o to, aby se jakz-takz zachranil alespon image a dustojnost klubu. Vzdyt fasovat vsude vyprasky 5:1, 7:1, ztrapnovat se a nic s tim nedelat, takhle to uz dale neslo, draft, nedraft... Otazka spise muze znit, ze proc to prijelo az ted kdyz uz je asi opravdu pozde? A dalsi otazka, jestli je konzervativni Lemaire ta spravna volba do budoucna... Tady mam taky pochybnosti, ale tak vy to asi lepe muzete posoudit.
Druhá věta - pod to se podepisuju...nechcu si zvykat aby náš tým dostával takové výprasky. Takoví tragedi zase nejsme!! a co se týče toho draftu tak já osobně radějí vezmu z 5 místa a budu do konce sezony hrát dobrý hokej než brát jako 2 a ztrapňovat se dál, protože já jsem zastáncem toho že do 10 místa může být jakýkoliv hráč kvalitní. takový druhý Cam Fowler by se nám hodil :yes:
Martin #27 píše:Druhá věta - pod to se podepisuju...nechcu si zvykat aby náš tým dostával takové výprasky. Takoví tragedi zase nejsme!! a co se týče toho draftu tak já osobně radějí vezmu z 5 místa a budu do konce sezony hrát dobrý hokej než brát jako 2 a ztrapňovat se dál, protože já jsem zastáncem toho že do 10 místa může být jakýkoliv hráč kvalitní. takový druhý Cam Fowler by se nám hodil :yes:
Tak nejak konsenzom sa pod toto pre zmenu podpisujem ja. Akurát veľa možností ako vziať aj niečo solídne v Minny už nebude. Fowler tak nízko bola náhoda, ale po jeho a Ellisovom príklade Murphy už tak možno nebude. Hamilton a Rask sú zaujímavé možnosti. Nuž, uvidíme ako to nakoniec dopadne. Garantované nie je nič.

Šialená sezóna od offseason až doteraz a pokračuje naďalej... :ee:

Atlantik:
Lemaire will coach the Devils for the rest of this season and not beyond.
;)
Reporter: How did the players take the news

Lou: I didn't ask them
:lol2:

...a ako sa asi tvári Langs :haha3: :haha3:

Welcome back for a while JL :lol2:
Aha takze takhle to je, tak pokud je to do konce tehle sezony, tak to je pak naprosto OK... Jako kratkodobe reseni na stabilizaci je asi fajn. I kdyz na druhe strane opet potrva dele vase transformace na jiny hokejovy styl, ktera je podle me pro vas driv nebo pozdeji nevyhnutelna... Proste prilis mnoho talentovanych hracu na to aby se hral "Devils hockey".
Teddy nehrá, Lemaire Bergfors treatment back? :scare: :lol2:

Hádam nie...ak áno, nech je do konca tohto utrpenia poslaný na farmu. On si to narozdiel od Bergieho absolútne nezaslúži.
JL: Hey there little guy.
Boo: huh?
JL: why dont you run home to Sweden so Santa remembers to fill your stocking.
Boo: What?
JL: Run along now dont want Santa to forget about you.
Boo: Idiot.
JL: Now that the kid is gone. Who want to go to a Strip club! First dance is on me boys!
:hufi:

Rolston v prvej lajne a Corrente v tretej :!: Tak toto je už moc aj na mňa páni... :thumbsdown:

EDIT: Teddy "iba" otrava jedlom, je to dobré... :D
wow...what an assist by Langerbrunner :)
:lol2: Beriem späť, my dokonca budeme mať #1 pick.

Nemáte zač Isles. (Langs you idiot...twice :grc: )
Lamoriello: "I asked Jaques to come back so we know who we are".

You are losers, you don't need Jaques to come back to coach to tell you that.
Getzo je to první třetina jenom. Budme rádi že Lemaire přišel před pauzou ve které má čas pracovat s týmem.
Langenbrunner co to ku*va předvedl při tom prvním golu?? to se ani v dorostu nevidí křižná přihrávka přes svoje pásmo - demence :hroza: Při druhem golu nedůraz Tallindera a White kdy je ležící hráč přehraje a zasune do brány. zatím to je bída no uvidíme co dál
Samozrejme sa jedná o nadsázku, uvidíme časom. :smile03: Každopádne niet v NHL horšieho tímu, tam kde sme, sme právom. Captain Vagina nemôžem už ani len cítiť...

EDIT: :hufi: práve bol dokonca vybučaný za assist...nie som ani zďaleka jediný, ale tak to viem už dávno. Jeho dni u Devils sú zrátané.
jj taky se mi líbilo jak ho při hlášení asistence lidí vypískali
k zápasu: Takový zápas jsem dlouho nezažil. Bušili jsme do obrany Isles a nic. Sám nevím čím to bylo jestli jsme špatně mířili nebo Roloson měl den D, nevím ale špatně jsme nehráli ale prohráli jsme si to individuálními chybami
Langs - Zajac - Eliáš byli neskuteční, co ti si vypracovali šancí to je hřích neproměnit. Kua ještě někdo mi řekne že Eliáš je přeplacený tak mu asi jednu jebnu :) Eliáš je momentálně náš nejlepší hráč. Rolston? At už táhne do prdele na něho se fakt nedá dívat. Vrchol večer byl,když se při napadání sám rozbil o mantinel to jsem se krásně pobavil.
No nic pauzu potřebujem jako sůl. Lemaire musí začít aplikovat svůj systém. Dneska se to dalo čekat. Tým přebral pár hodin před zápasem takže nebyl čas nic vymyslet ale na zápas jsem neskutečně zvědavý s čím příjdem
So assuming a target of 91 points for the playoffs, the Devils would only have to go 36-13 the rest of the way after having gone 9-22-2 in the first 33 games. This with Brodeur having the worst season of his career, Jamie Langenbrunner in a funk, no Zach Parise, Travis Zajac struggling and Ilya not close to living up to his contract. If Lemaire can pull this off, he truly is a miracle worker.
no neviem mne to vychadza ze "najlepsie" co lemaire ma este sancu urobit je klesnut o par miest v drafte :P zlepsit hru a nerobit si hanbu je sice pekna vec, ale vyssi draft je vyssi draft...
konieckoncov - kazda hanba trva 3 dni ci jak sa to hovori, cize o rok-dva by si na tuto ubohu sezonu nikto nespomenul, ale dobre draftovany hrac moze teamu pomahat dalsich 20 rokov...

viem o com hovorim - to ako biedne Avs hrali 2 sezony dozadu je uz vsetkym jedno, ale matt duchene ma vsetky predpoklady stat sa franchise playerom a lidrom teamu na dlhe roky...
To snad musi byt statisticka chyba :) horsi cisla jsem teda jeste nevidel :)


Brodeur, Martin 60:00 14 5 64,29
tak k vymene trenera nemam co napisat..uplne suhlasim s martinom..aj co sa tyka systemu,aj eliasa a dokonca aj draftu.. radsej trochu nizsi(tento rok tam nie je crosby malkin oveckin, a vzhladom na nas skauting predpokladam ze vybereme spravne a dufam ze aj dobre vychovame:)),ale vykony by sa mohli dostat aspon na nejaku uroven..ziskat si spat doveru fanusikov.mozno sa poniektori hraci spamataju a ukazu ze mozu byt doleziti.. hmm co este? zapas som videl len poslednych 28 minut(chvalabohu nevidel som tie kiksy v prvej tretine)..lemaire ma cas zapracovat s hracmi, snad aj psychika pojde hore po sviatkoch.. zvlastne je ze tak ako sme chceli minulu sezonu aby odisiel, tak sa teraz tesime ze je spat:DDD a stacilo na to Macovych 33 liecebnych zapasov :D

k langsovi a rolstonovi..tych snad utratit nech sa dalej netrapia..
naladu mi zdvihol langs v reklame a zazelal nam fanusikom ze happy holiday :x

inak chcem zapriat vsetkym fans devils a aj ostatnym tu pritomnym stastne a vesele sviatky.

na zaver zla informacia: http://blogs.northjersey.com/blogs/fire ... of_season/
parise ma zacat korculovat az po vysetreni v marci :cry:
Hmmm, tak aspoň Lemaire na vlastní oči viděl jak na tom Devils doopravdy jsou...A teď s tím může začít něco dělat...Jsem vážně zvědavý s čím příjde.
dunim píše:na zaver zla informacia: http://blogs.northjersey.com/blogs/fire ... of_season/
parise ma zacat korculovat az po vysetreni v marci :cry:
My máme fakt najhorší medical stuff v lige :hroza: Zápas som nedopozeral, ale Roloson nemal deň D. On takto chytá stále. Snaha bola, nedá sa poprieť, ale...výhry sú podstatné. Lemaire má teraz čas stretnúť sa s tímom a napraviť pokazené. Inak odporúčam tlačovku, bola výborná. A nie dunim, všetci sa netešíme, že je Jacques späť ;) Ale nakoľko je to len dočasné, nejak to zvládnem i keď petrík má pravdu.

Samozrejme šťastné a veselé Vianoce vám Martin, dunim, megaton ale aj ostatným na HF :)
Obrázek
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS