Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NEW JERSEY DEVILS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

podla mna by to vsak chcelo este nejake golove zihadielko dopredu..v branke, i v obrane je to pohodka, ale ten utok by sa patrilo trochen viac nakopnut
Mne sa ich utok lubi. ziadne stobodove primadony. Taky Zejdžek je super.
jj Zajac sa stava vynikajucim a platným hračom v zostave exceluje ako v utoku tak i v obrane a je ešte mladým...ja by som si ho osobne uchoval..a hlavne Pariseho...je stale prvý v bodovaní New Jersy a dal za nas aj najviac golov...a aj on bude mať za sebou tuším len druhu či už tretiu sezonu....mame istotu aj dobuducna...ak ju nestratíme samozrejme...a s tým žihadielkom golovým by to fakt nebol zlý napad...kedže sme takmer najmenej skorujucim mužstvom ligy ...našej hre tuším už nič ineho nechýba snad...
Dnes vyhra nad Torontom napriek tomu, ze Mats je fantasticky rozbehnuty. Osobne ma to trosku prekvapilo. No, stalo sa.
ono Toronto radím medzi slabších superov vzhladom na to čo nas čaka ešte...no a vyhru som čakal ..vyborný zapas pre Martyho 41 zakrokov pritom len jededen gol su pekne čísla...akurat sa nam zranil Paul Martin z čoho stokrat nadšený nie som veru :( na Pens stracame len bodík aj ked najbližší zapas mame až v piatok proti Tampe... zatial Pens nazbieraju body ale zas tampa je tiež priatelný super čo viac si možme priať :)
Ano, Toronto je slabsi super, akurat som po Matsovej ecplozii cakal vyrovnanejsi vysledok.
tak brodeur podal paradny vykon bez neho by zrejme nevyhrali aj parise bol dobry
Dovolim si tvrdit, ze po odchode Gomeza tvori Brodeur aspon 70 % timu devils.
chorche píše:Dovolim si tvrdit, ze po odchode Gomeza tvori Brodeur aspon 70 % timu devils.
s tym suhlasim bez brodeura by skoncilo new jersey ako buffalo po odchode briera a druryho
Buffalo este neskoncilo. Pozor, Marty ma velky plat, mozno by Devils za tie prachy doviedli niekoho schopneho, ale Devils bez Brodeura nie su Devils.
no neviem ci je to az taky velky plat nato aky ma Marty prinos pre tym podla mna je hodny viacej penazi
tak ano, Marty si zasluzi hadam aj 10 M, ale tak lamoriello je znamy lakomec. Marty si vsak nestazuje. je si plne vedomy, ze prave vdaka nemu maju Devils nadej, vie, ake je jeho miesto v time, vie, ze je nepostradatelny! :thumbsup:
Patri medzi moje najoblubenejšie timy .Škoda že nie su tak silny ako rokoch 2000 a 2001.Teraz tam zostal len brodeur a eliaš .Maju sice talentovaných mladikov parise zajac ale to nestači .Ja im typujem druhe kolo play off.
ak sa nebude darit martymu tak vypadnu v prvom kole kde su tie casy ked maly najtvrdsiu a najlepsiu obranu v NHL :cry:
Niedermayer píše:ak sa nebude darit martymu tak vypadnu v prvom kole kde su tie casy ked maly najtvrdsiu a najlepsiu obranu v NHL :cry:
To maš pravdu kde sa u časi ked tam bol danyeko,stevens,rafalski,niedermayer,arnott,sykora atd
Zabudate na chalana menom Colin White, obranu si dokaze zorganizovat podobne, ako obavany Scott Stevens. Na druhej strane prehnane glorifikujete sympataka Eliasa. Ten chalan sa straca pred ocami, uz to snad ani nie je on, uz nepodava vykony, na ake sme od neho zvyknuti. Ale Parise a Zajac, to je iny tabak!
Jersey su v PO

Obrázek

pevne dufam, ze nocny zapas ich ako tak vycerpal a dnes v noci to bude citit.. :!: je celkom optimisticky predpoklad, ze Marty si v noci oddychne a medzi zrdky sa postavi vecne vecny nahradnik Kevin Weekes..dnes Marty opät v pohodke (22/21)

Obrázek
Obrázek
Gratulujem, nic ine som ani necakal, len od Zubrusa trosku viac.
tak teda veru naším superom bude zrejme asi Boston... nič prijemneho... to budu duely... heh cepi ... a hlavne naše..
no ano ale 4 tím hra so šiestým nie? a 6ty je Boston...
skor to je že som už nemal dva týždne matiku :? nuž tak rangers no... proti nim sme hrali pred dvoma rokmi a veru nabili sme ich tuším 4:0
Tak,tak. Vyzera to na suboj Devils vs. Rangers a jemi jasne, ze Rangers by mali postupit.
chorche píše:Tak,tak. Vyzera to na suboj Devils vs. Rangers a jemi jasne, ze Rangers by mali postupit.
Ako to myslis? Nechapem ta. Dnes hraju New Jersey vs NY Rangers. Rangers su uz v play-off. Ide o to, len, ze ak dnes vyhra NY Rangers tak v play-off to bude suboj NY Rangers vs. New Jersey a ak prehraju tak to bude naopak.
myslim to tak, ze v 1. kole rangers rozslapu nadej Devils na prach, Rangers pojdu dalej! BTW: Devils vedu 1:0.
chorche píše:myslim to tak, ze v 1. kole rangers rozslapu nadej Devils na prach, Rangers pojdu dalej! BTW: Devils vedu 1:0.
Aha no jasne to si myslim aj ja, ze Rangers prejdu cez New Jersey. New Jersey uz vedu 2:0.
6693 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES