Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sheahan na 2 roky s ročním platem 2,075 mega. :neviem:
Na dva roky ok...
Môže byť, nemám problém. Ako tretí center v poriadku :good:
Kolik bude chtít asi Helmuth? :hmm:
Co pak takovej islámista ten už si určitě taky brousí zuby na kus koláče. :hroza:
Tipl bych, že 3aav, možná long term. U něj to bude asi složitější. On si bude věřit na víc top formace, ale pokud kývne na bottom, tak je jasné, že nepůjde penězi nahoru. Být to na mně,tak mu nabídnu 4 roky smlouvu s 2,5aav, tj to samé co má teď a nechal ho poplavat na trhu.
Do zítra by mělo být (konečně) jasno jak s Pavlem.
JKL píše:Do zítra by mělo být (konečně) jasno jak s Pavlem.
Přiznám se, že jsem hodně napnutý.
:bye2: Pavel. :klobuk: Sbohem.
Tak ono se s tím počítá, myslím, že by se s tím nedělalo takové tajemství, kdyby chtěl zůstat.

Spíš se čeká na to, co se stane pak.
JKL píše:Tak ono se s tím počítá, myslím, že by se s tím nedělalo takové tajemství, kdyby chtěl zůstat.

Spíš se čeká na to, co se stane pak.
Měl to oznámit hned a ne s tím dělat takové obštrukce. Info po MS atd ..... bla bla. Stejně všichni tuší a už vědí jak to dopadne. Je chybí to ofiko oznámení. Tímto u mne Pavs velmi klesl. :thumbsdown:
Creeper píše:Tímto u mne Pavs velmi klesl.
Ani nevím, jak to vlastně popsat. Bude to jako smrádek po prdnutí, líp to asi nevystihnu. Smutek a pachuť. Jako jo, má nárok odejít — máme Larkina, AA a Manthu, a nebojím se toho — ale nesmělo by to zkomplikovat situaci týmu.

A další smutná věc je, že už prakticky nejde o nic jiného. Je to nekomfortní situace pro klub, nedůstojná pro Pashu a srdcelomná pro fanoušky.
Creeper píše:
JKL píše:Tak ono se s tím počítá, myslím, že by se s tím nedělalo takové tajemství, kdyby chtěl zůstat.

Spíš se čeká na to, co se stane pak.
Měl to oznámit hned a ne s tím dělat takové obštrukce. Info po MS atd ..... bla bla. Stejně všichni tuší a už vědí jak to dopadne. Je chybí to ofiko oznámení. Tímto u mne Pavs velmi klesl. :thumbsdown:

me je to u prdele, proste dalsi hrac v organizaci Red Wings..nic vic.
Ninety91one píše: me je to u prdele, proste dalsi hrac v organizaci Red Wings..nic vic.
A mě to zase jedno není. Jeden z best off hráčů Wings a tak to dopadne :verysad:
Odejít s platnou smlouvou, to je jako Kovalchuk. Neumím vyjádřit své zklamání.
Pasha dík za vše, ale odtud potud. Kdyby jsi přiznal, že po zranění a "vyléčení" už nejsi v NHL tak dominantní a že nestíháš tak to beru, než nějaké kecy o dceři, na kterou jsi si najednou po letech vzpomněl. Holt větší kluziště (MS do ukázalo) je něco jiného co :?: KHL :lol2: :a_von: Můj třetí nejoblíbenější hokejista Wings po Stevem, Lidasovi a teď toto Pasha :thumbsdown:
Každou chvílí by to mělo být oficiální.
JKL píše:Každou chvílí by to mělo být oficiální.
Oficiální to je od té doby co to vypustil z huby. :jn:
Aha už je...

Mi jde pomalu net.
A je to. I když jsem s tím počítal, mám zkažený nejen večer :evil:
Všimli jste si? Žádný Ken po boku, žádné šedé plátno s okřídlenými koly a nápisy Hockeytown za zády. Na webu Wings také ani zmínka. Tohle je hodně kyselý rozvod.
Ken má tiskovku posléze.

Samozřejmě tahle cesta je trapná. Bez potlesku, zadním vchodem.
Creeper » sob čer 18, 2016 5:51 pm píše:Pasha dík za vše, ale odtud potud. Kdyby jsi přiznal, že po zranění a "vyléčení" už nejsi v NHL tak dominantní a že nestíháš tak to beru, než nějaké kecy o dceři, na kterou jsi si najednou po letech vzpomněl. Holt větší kluziště (MS do ukázalo) je něco jiného co :?: KHL :lol2: :a_von: Můj třetí nejoblíbenější hokejista Wings po Stevem, Lidasovi a teď toto Pasha :thumbsdown:
Hokejista nemoze prehlasit, mam problemy so zdravim, preto idem do KHL. Kde si to videl?
PK píše:Odejít s platnou smlouvou, to je jako Kovalchuk. Neumím vyjádřit své zklamání.
A teraz sa zamysli. Kovalcuk odisiel z Devils, kde mal vysoku zmluvu, plus do toho zarataj zisky za reklamu. Sumarum mu to hodilo tolko, kolko v Rusku. No on odide, hoci platovo si neprilepsil, pricom jeho deti chodili do anglickej skoly, takze som si nie ista, ci on nahodou nebyva v Piteri sam.
V skutocnosti Kovalcuk odisiel kvoli zraneniu chrbta, okrem toho ani v KHL nepodava extra vykony a ked je hra rychlejsia, ma velke problemy. Pricom sa k Devils zachoval pekne. Mohol sa nechat vyplatit a este podpisat velky kontrakt v Rusku. Tym by mali Devils cast miesta pod stropom zabrate a este by museli vyplacat velke peniaze. On naopak, skoncil karieru v NHL, vdaka comu Devils nevyplatili ani cent, ani sa im jeho kontrakt nezaratava do platoveho stropu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG