Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Těch post-season otazníků je tam ovšem hned několik. Samotný trejd zbytkové zátěže by byl možná dehonestující, ale bohužel čistě ekonomické řešení. Napadlo mě i řešení, kdy by se Pavlův roční hit trejdl za ochotu zároveň přebrat nějaký obstarožní kontrakt (Franzen, Weiss).. variant hodně, možností hodně, několik bodů, které by se měly dořešit.
Za mě prostě logický a jediný řešení. Je to z jeho strany, ne ze strany DRW. Už tak je těch problémů nad hlavu a toto je další, zásadní. NHL je prostě business a příští rok mě bude zajímat sezóna 16/17. To, co odehrál a udělal pro Wings nezapomenu, naopak jeden z důvodů, proč teď vlastně píši do tohoto topicu. Ale nějaké formality mě nezajímají... :frajer2:
Ninety91one píše:pokud nastane tato varianta, tak je to pro me EXTREMNE nechutne. Vubec ani nechapu, ze to nekdo z vas dokaze napsat.
Pretože tu už ide o dobro organizácie. Máme i tak dosť zlých kontraktov, načo si máme na rok nechať ďalší, keď máme solídnu šancu ho posunúť niekam, kde sa im to zíde, aby sa dostali vôbec nad platovú podlahu? :wink2:

Sám Pasha vyjadril súhlas, keďže má NMC a NTC. Poď do toho, dedek.
Je už opravdu jasné, že končí :?:
ne
Ne. Navíc teď bude měsíc v Sojuzu, ne? Kdo ví, co se tam stane. Aby se nakonec všichni ještě rádi nevrátili do Ameriky.
No, myslím, že teď se bude během měsíce vyjednávat ohledně nových smluv atd., aby bylo vše připravené na otevření přestupů.

Jako Ken a to jeho prohlášení, že to nespěchá, to mě rozebralo. Tvl, bude se řešit prodloužení Mrázka, případný trejd Howieho, vykopnutí Richieho, KFQ, případná smlouva pro Helmuta, Ken bude chtít kickin´ tires beztak, těch 7.5M v hitu tam hraje svinsky velkou roli. To musí být rozlousknuté asap.
JKL píše:No, myslím, že teď se bude během měsíce vyjednávat ohledně nových smluv atd., aby bylo vše připravené na otevření přestupů.

Jako Ken a to jeho prohlášení, že to nespěchá, to mě rozebralo. Tvl, bude se řešit prodloužení Mrázka, případný trejd Howieho, vykopnutí Richieho, KFQ, případná smlouva pro Helmuta, Ken bude chtít kickin´ tires beztak, těch 7.5M v hitu tam hraje svinsky velkou roli. To musí být rozlousknuté asap.
Pokud by skoncil Dats, Hank, Kronner, Ericsson a odesel Kyle, tak bych vubec nebyl proti si Richardse nechat, me se jeho vykony pacily :) A jinak to s tim Datsem neberu, to mi ani nepiste..aby chudak skoncil nekde v..prdeli
On nikde neskončí, papírově se vypíše z NHL. To, co zbyde, není on. V podstatě by se netrejdoval on jako hráč, ale jen účetní položka, která by po něm zůstala. Prongera taky nikdo nepovažuje za hráče Arizony.

Jo, Riche klidně nechat, souhlas, ale ne tak, aby blokoval Manthy, 2A a spol.
JKL píše:On nikde neskončí, papírově se vypíše z NHL. To, co zbyde, není on. V podstatě by se netrejdoval on jako hráč, ale jen účetní položka, která by po něm zůstala. Prongera taky nikdo nepovažuje za hráče Arizony.

Jo, Riche klidně nechat, souhlas, ale ne tak, aby blokoval Manthy, 2A a spol.
tvl, ja nejsem vrabejka, me nic nevysvetluj. Tyhle moresy se proste v Detroitu nenosi, Dats neni nejaky Pronger nebo jina hruza, aby objizdel jine tymy. Holt si to meli trosku jinak spocitat, porad verim, ze Dats u nas jeste tu jednu sezonu da.
takže co, sucking 16/17?
JKL píše:takže co, sucking 16/17?
sucking? kazdy rok mame nekolik zbytecnych milionu, co bud sedi, jsou zraneni a nebo hraji kulove. At se radeji resi toto. Napriklad takovy Franzen uz snad skonci ..a to jsem ho mel rad.
tak wotomžádná, alee...Není to jednoduché v poslední době, místo toho, aby se nějakého závaží zbavili, tak se sypou stále nová a nová.
a čí je to kurwa práce? Ať odtáhne ten nýmand z vrchu, jinak se ho*no vyřeší.
Jirik19 píše:a čí je to kurwa práce? Ať odtáhne ten nýmand z vrchu, jinak se ho*no vyřeší.
z vrchu? myslis Boha? ten neexistuje. Podle me to dost prosral i Dats, ale to je fuk. Stejne nakonec neodejde, kdyz letos cekame tolik novych posil a pristi rok SC.
Ninety91one píše:Podle me to dost prosral i Dats
Ten měl držet pusu, IMHO.
Ninety91one píše:Stejne nakonec neodejde, kdyz letos cekame tolik novych posil a pristi rok SC.
:lol:
Helenka > Pavel Datsyuk said he won't make decision on future until after playing in World Championship.
—No neříkal jsem to?
:hroza:
..same old song
:scare:
Takže musíme být agressive, tak necháme Pavla uvažovat celou repre akci o jeho budoucnosti. Za ty prachy..
Agresivně podepíšem islámistu a pak agresivně najdem ve FA nějakyho veterána na sklonku kariery, kterymu nacpem 4 mega. Tímto zdravím pana Zeleného. No jsem zvědav, jak to chce taky Kenn vymyslet s Howiem a mrázičem. :neviem:
Kluci, čtete teď Helenčiny aktuální tweety? Ken něco hulí, anebo si prostě ze všech okolo dělá kozy?
Jo, čtu průběžně, zdá se, že okolo Pavla je už víceméně jasno.. zbytek náznaky...
Jediné fajn vyjádření je od Howieho, že je ok s trejdem (ale to moc překvapivé není). Teď ještě ten trejd :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS