Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

I na WIIM to vědí — The over-usage of Henrik Zetterberg is a hill the Red Wings will die on. http://www.wingingitinmotown.com/2016/4 ... ill-die-on" onclick="window.open(this.href);return false;
Opět nic, co by sme tu nekomentovali už někdy v desátém zápase sezony. Hank šel herně šíleně dolů, aktuálně je skutečně zralý tak na třetí lajnu a nic víc. Smutný pohled, hlavně když si vzpomenu, jak vypadal v 2008, co to bylo za hráče. A bere další dvě sezony 7M, že.
JKL píše:Opět nic, co by sme tu nekomentovali už někdy v desátém zápase sezony. Hank šel herně šíleně dolů, aktuálně je skutečně zralý tak na třetí lajnu a nic víc. Smutný pohled, hlavně když si vzpomenu, jak vypadal v 2008, co to bylo za hráče. A bere další dvě sezony 7M, že.
To je Babsův pozůstatek :eek2:
Po případném Pavlově odchodu musí Blash do tohodle ale fakt vstoupit těžkou nohou a Hanka sundat. Holedbat se tím, že vyhrál bodování je nesmyslné. Bodování mají táhnout jiní hráči a ti sedí v druhé třetí formaci s dvanácti minutama per zápas. Furt si myslím, že aspoň čtvrtina hráčů Wings má na podstatně víc, než co předvádí, myslím tím Jurča, Tatara, Nyquista, Pulkka, koneckonců i AA, který může imo hrát příští rok druhého centra. Místo toho tam brázdí Helmuth (byť ho respektuju a nemám s ním v podstatě problém), Abdul, Rich, hráči, na kterých jde jasně vidět, kde mají strop.

Tahle post-season bude důležitá, pro Blashilla. Pokud nebude schopen a ochoten fakt zatlačit na změny ve složení lajn, tak #packhisshit.
PK píše:I na WIIM to vědí — The over-usage of Henrik Zetterberg is a hill the Red Wings will die on. http://www.wingingitinmotown.com/2016/4 ... ill-die-on" onclick="window.open(this.href);return false;
mno...zlaty Vencán Lecavalier, treba ho Holly ziska misto Datse :-D :-D :-D

V týchto neľahkých a smutných časoch som si dal hodinku nostalgie so šampiónmi. A veruže aj vyšli slzy :cry:
Jinak, GR v Calderu v prvním kole proti Milwaukee Admirals (Nsh). S těma mají poměrně fajn bilanci letos, tak snad dojdou někam, aspoň jako vloni.
http://www.wingingitinmotown.com/2016/4 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

(aspoň ví, kdy se zdekovat, tahle vlastnost některým kompletně chybí)
Dědek zacinká a Švédsko počká ...
Jirik19 píše:Dědek zacinká
Dědkovi zacinkáme my, svazkem klíčů :)

Mimochodem, jinde ne fóru je docela mela — o to raději jsem, že je mi mezi ostatními spolukřídly tak dobře. Víme, kde nás tlačí bota a nepotřebujeme si chladit žáhu na jiných. (Což je mé první a poslední vyjádření k tomu, co se děje v topicu Caps vs. Flyers.)

Musím přiznat, že po posledním zápasu si stále říkám, že by to šlo, že nám zas fakticky tolik nechybí. Tým by se dal rozumně refreshnout, ale sráží nás mizerné (velkorysé) kontrakty, resp. absence odpovídajících výkonů jejich protihodnotou. Ale je to řešitelné. Holt budu muset dát za dva měsíce Kenovi poslední šanci (stejně mi nic jiného nezbyde). Neříkejte mi, že je sám takový ťulpas? Při těch prostřizích do skyboxu během Game 2 se zdálo, že sám už má také dost.

LGRW!
PK píše: Musím přiznat, že Holt budu muset dát za dva měsíce Kenovi poslední šanci (stejně mi nic jiného nezbyde). Neříkejte mi, že je sám takový ťulpas?
My jsme mu ji dali a výsledek je jaký ? Nechci urážet, už věříš asi sám. :neviem:
Ken je masér.
Creeper píše:Nechci urážet, už věříš asi sám.
Co mi zbejvá? A tobě? A tobě taky. Nám všem… :)
Datsyuk vdaka :klobuk:
Datsyuk :bye2: Thank you. :rono:
Ale ho*no :nono:
Nevím, už je to tak rozpitvané, že se mi nechce věřit, že by si to zas rozmyslel. Imo přesvědčený a rozhodnutý už je, ale Ken ho požádal o odklad ´definitivy´ až po rodinné večeři se starým pánem.
a ta jeho dcera je jak stara? doted na ni sral a najednou chce byt dobry otec? :-D
Vymeňme jeho kontrakt do Arizony alebo niekam a nechajme ho ísť do Ruska. Ak nie je Holland demen*ný, tak ho to prinúti k väčším zmenám. Och, ale som zas naivný a tajne verím, že sa prebudí Holly k žiivotu :jn:
Vstal jsem, nachodil šest kiláků a nepřešlo to — jestli skončí Pasha, jen tak to nerozchodím.
PK píše:Vstal jsem, nachodil šest kiláků a nepřešlo to — jestli skončí Pasha, jen tak to nerozchodím.
si to rozchazel osmi kilakama a stale nic ? :D :D Ja jsem zatim co se tyce Datse celkem nasrany. Vcera jsem sice brecel, ale proste snad nam nenecha po sobe takovou brutalni pamatku. :thumbsdown:
Zkusím být trošku optimistický — máme skvělé mladé naděje. Letos se otrkávaly. Zvlášť Larkin vyletěl za jediný rok neskutečně do výšin a letos holt musel ve druhé polovině sezóny získávat zkušenosti. Všechno bude o tom, jestli právě tito kluci dostanou důvěru Kena/Blashe a stanou se tahouny na dalších 10–15 let. Mají na to — Larkin, Athanasiou, Mantha, Marchenko, Mrázek aj.

Uvítal bych konec Zetterberga, a Ericssona s Kronwallem. Zelený, Bin Ládin, Trto a Nesquik by mi tolik nevadili, kdyby šli do sebe a hráli, na co mají.

Možná bych si uměl představit setrvání Richieho, kdyby chtěl málo peněz. Nebyl tak nápadný, ale své si odehrál.
Nějaké zhodnocení si nechám napotom, teď sem trochu vynervovaný, musí se mi to trochu rozležet v hlavě. Ta kyselost v mysli z posledního cca měsíce a půl... :evil:
To jde teď vše mimo mne, nějaké hodnocení. Jsem nasraný za to jsme předváděli a je mi hodně smutno z Pavse. :verysad:
http://detroitsportsrag.net/the-red-win ... a-problem/" onclick="window.open(this.href);return false;
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS