Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Aby se furt nekritizovalo, tak je třeba říct, že jsme víkend zvládli super, nemám k tomu výhrady. Hlavní hvězda Howie, ale i před ním se hrál hokej, který snese přísnější měřítko. V posledních asi 8 zápasech začaly fungovat přesilovky. Hráči hrají celoplošně zodpovědně a poměrně se nám daří kontrolovat hru, takže jen tak dál.
Novis44 píše:Aby se furt nekritizovalo, tak je třeba říct, že jsme víkend zvládli super, nemám k tomu výhrady. Hlavní hvězda Howie, ale i před ním se hrál hokej, který snese přísnější měřítko. V posledních asi 8 zápasech začaly fungovat přesilovky. Hráči hrají celoplošně zodpovědně a poměrně se nám daří kontrolovat hru, takže jen tak dál.
Já vidím jen ráno výsledek. Jak jsem řekl tak činím. Už se nedívám. Není to moje dobrá vizitka, ale dohnali mne k tomu svými výsledky a přístupem :x
Novis44 píše:Aby se furt nekritizovalo, tak je třeba říct, že jsme víkend zvládli super, nemám k tomu výhrady. Hlavní hvězda Howie, ale i před ním se hrál hokej, který snese přísnější měřítko. V posledních asi 8 zápasech začaly fungovat přesilovky. Hráči hrají celoplošně zodpovědně a poměrně se nám daří kontrolovat hru, takže jen tak dál.
Včera jsme hráli dobře do prvního gólu Leafs, do té doby platilo všechno, co píšeš (až na nezbytné propady beků). Hlavně první třetinu jsme odehráli velmi dobře.

A — ano — Howie má formu, je teď jasně spolehlivější a musí chytat on.

Líbí se mi Dylanovo napadání soupeře. To, co dřív dělal Pasha, teď zajišťuje on; i díky tomu, že je takový fofrník.

Co mě hodně točí —nekázeň, zbytečná vyloučení. Hlavně Nesquik je na to expert. No, aspoň, že už umíme počítat do pěti při střídání :)
PK píše: A — ano — Howie má formu, je teď jasně spolehlivější a musí chytat on.
Ano ať chytá. Nevím co by to teď udělalo s Mrázičem v jeho formě a určitě i psychikou. :wink: Ať si užije poslední zápasy v sezóně i když je pořád o co hrát, ale já v PO už osobně nevěřím.
Tak 1. třetina byla v obrovském tempu a vyšla nám i gólově, což byl asi plán. Pak zákonitě muselo přijít mírné polevení, ale ani po tom inkasovaném gólu jsme se nesložili, jak se už nesčetněkrát stalo. Ty body jsme urvali a vzhledem k B2B jsem tam viděl maximální nasazení. Proto za tento víkend :klobuk:
Novis44 píše:ale ani po tom inkasovaném gólu jsme se nesložili, jak se už nesčetněkrát stalo
Moc bych nejásal. Jednak to nebyla žádná sláva a stříleli víc, navíc jsme hráli proti Marlies; silný tým by nám dal větší kapky. Raději buďme opatrní.
Chicago :pray:
Zapas v plne rezii Babse. Mike nas ma porad rad. Kdyby to nechal na hracich Toronta, tak nas rozbiji jak male deti.
Ninety91one píše:Zapas v plne rezii Babse. Mike nas ma porad rad. Kdyby to nechal na hracich Toronta, tak nas rozbiji jak male deti.
Holá pravda :cry: Qčko po gólu vysmáty jak měsíček na hnoji. Dal jsem gól, se poserte. Jak já ty jeho vousy nesnáším. Připomíná mi to jednoho totálního demen*a u nás v práci. Ten je na přes držku :bitka3: :evil:
Creeper píše:Chicago :pray:
Hawks hrají o domácí led, snad to jen neodbruslí. A potom pensylvánské derby — proboha, to mám přát Cindy? :)
Creeper píše:Jak já ty jeho vousy nesnáším
I Hank s nimi hraje divně. Možná v nich mají nějaké breberky? ;)
PK píše: Možná v nich mají nějaké breberky? ;)
Kolega mu teď řekl táhni ty zku*vený islámisto. Jsem myslel, že padnu. :rofl: Je to sice trošku off topic, ale ku*va Q naprostá podoba kolegy :scare:
Creeper píše:Q naprostá podoba kolegy
Ty to vůbec nechceš pochopit — Qčko hraje celou sezónu playoffs level. Copak sis toho nevšiml? Máš být nadšený! Kennymu se to tutově taky líbí :)
Ken je tak moc nadšenej, že už ted pro něj určitě připravuje další re-sign za 8,5 na 2 roky :ninja:
rambo001 píše:určitě připravuje další re-sign
Nesnáším tě! ;)
Včera a dneska jsem zase čučel na film Moneyball, mám ho ohromně rád. Škoda, že jako lepili ze tří hráčů jednu prodanou hvězdu, tak i my nemůžeme z Ericssona, Quinceyho a Greena sestrojit Lidase :)
PK píše: sestrojit Lidase :)
Nelze .....
Nesnáším tě! ;)
No asi, by bylo lepší se ptát kdo z našich obránců, by si v současný době re-sign zasloužil. :giggle: Za sebe bych asi řekl mladej Marchenko a možná ještě Deke pokud tedy člověk přihmouří obě oči. :neviem:
Lidstrom byl vyjimecny obrance, tezko bude mít DET jeste takového, mozna za 100 let. Ted takový snad ani v NHL není.
rambo001 píše:
Nesnáším tě! ;)
No asi, by bylo lepší se ptát kdo z našich obránců, by si v současný době re-sign zasloužil. :giggle: Za sebe bych asi řekl mladej Marchenko a možná ještě Deke pokud tedy člověk přihmouří obě oči. :neviem:
Do puntíku bych tohle podepsal. Když jsme se zbavili Kindla, vůbec neodešel ten nejhorší. Navíc měl těch pár posledních zápasů celkem slušnou formu (podle jeho měřítek).
BigPete1989 píše:Lidstrom byl vyjimecny obrance, tezko bude mít DET jeste takového, mozna za 100 let. Ted takový snad ani v NHL není.
Možná v budoucnu se jím stane Ghost :)
Creeper píše:Chicago :pray:
Boha jeho. Boston pukl. Toto budou nervy až do konce. Proč :?: :lol2: Bruins mají lehčí los. Cans, nás :giggle: a Sens. Sice to máme na svých hokejkách ale ten B2B zápas s Letci / Medvídky bude rozhodovat.
:hroza:
No uvidíme no, jsem stále skeptický. Ruins urvali dva body u Blues a nás prostě zpětně bolí ta posraná prohra s Leafs a na Habs, kde sme si to nechali vyrvat z rukou.
Klíčový bude zápas s Bostonem, tam musíme vyhrát a k tomu přidat ještě jeden. Nereálné to není.

Já to vidím na prohru s Filou(budeme se šetřit :tired: ), pak vyklepeme Boston a s Rangers si to už pohlídáme :frajer2:
Jirik19 píše:Klíčový bude zápas s Bostonem, tam musíme vyhrát a k tomu přidat ještě jeden. Nereálné to není.
No pokud do toho PO na 4 zápasy chceme :giggle: tak musíme hrát něco víc než hrajeme doteď a to neumíme.
Já to vidím na bramborové ne-PO místo :jn:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS