Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:Dneska výprask od Pens :hroza:
tohle je myslenka dne, ktera me dnes doprovazi cely den. Pro jistotu jsem si hned rano napraskal taky.
Ninety91one píše:
Creeper píše:Dneska výprask od Pens :hroza:
tohle je myslenka dne, ktera me dnes doprovazi cely den. Pro jistotu jsem si hned rano napraskal taky.
Taky. Ale — už se opakuji — s dobře a technicky hrajícími soupeři zpravidla hráváme dobře. Tedy utěšoval jsem se tím to až do letošních zápasů s Hawks… :)
PK píše:
Ninety91one píše:
Creeper píše:Dneska výprask od Pens :hroza:
tohle je myslenka dne, ktera me dnes doprovazi cely den. Pro jistotu jsem si hned rano napraskal taky.
Taky. Ale — už se opakuji — s dobře a technicky hrajícími soupeři zpravidla hráváme dobře. Tedy utěšoval jsem se tím to až do letošních zápasů s Hawks… :)
dneska uz jde skutecne do tuheho. Pokud ostatni vyhraji a my prohrajem, tak je to da se rict v prdeli. Zatim si to nedokazu ani predstavit. :-(
JKL píše:Vili do GR...
Potešil som sa. Konečne je z toho cirkusu preč, inak sa Flint nedal nazvať. Tam nebol priestor pre zlepšenie sa, proste bordel bez vízie. Vo Villim mám akýsi najväčší tajný tromf spomedzi všetkých obrancov, obávam sa však jeho malej postavy, hádam potvrdí, že aj malí hráči sa dokážu presadiť. :pray:

Dnes som doslova presvedčený o prehre, zápas krátko po dobrom obede, Pens, ktorých doménou je rýchlosť. Takže, obranný pár 55-52 dnes ako? -6 dokopy? :jn:
A já vám ten postup přeji a dneska vám budu fandit. Když zůstane Černý Petr Isles, tak ještě lépe. A samozřejmě i kvůli Mrázkovi, protože takový brankářský talent jsme dlouho neměli a neúspěch si za letošní velmi dobrou sezónu nezaslouží!
Philly(p) píše:A já vám ten postup přeji a dneska vám budu fandit.
Děkujeme za útěchu. Nic si nenamlouváme, Pens jsme hrát viděli (navíc právě novoročním zápasem 1-5 s nimi začal náš letošní sešup dolů), takže nám zbývají jen tiché modlitby :)
Ninety91one píše: dneska uz jde skutecne do tuheho. Pokud ostatni vyhraji a my prohrajem,
Projebali jsme si to sami v sezóně celkově našimi koncentrovanými výkony zejména ve třetích třetinách a výborným výkonem v obraně. Nemůžeme se upírat k jednomu zápasu a tím Holymu zachránit krk a sezónu. :scare:
PO bych přál AA, Dylanovi, Petrovi a Manthovi pokud zůstane u teamu. Jinak těm ostatním tak vidle a přehazovat seno na farmě. Speciálně celá obrana by zasloužila 16 hod. směnu.
Creeper píše:
Ninety91one píše: dneska uz jde skutecne do tuheho. Pokud ostatni vyhraji a my prohrajem,
Projebali jsme si to sami v sezóně celkově našimi koncentrovanými výkony zejména ve třetích třetinách a výborným výkonem v obraně. Nemůžeme se upírat jednomu zápasu a tím Holymu zachránit krk a sezónu. :scare:
Celou sezonu nakonec muže rozhodnout náš zápas s ruinama, kde se stane zázrak udělame P-O i letos a Ken se poplacá po zádech, jak to zase zvládnul. Zase pozitivum na letošní sezoně je vytažení AA a Manthy, výkony Larkina a mráziče ne všechno stojí u nás za prd.

Jinak chtěl jsem se zeptat jak to vidíte se Sproulem a Jensnem příští rok. GR nemám tolik nasledováno, abych si troufnul tipovat jestli z nich do budoucna něco bude, nebo spíš jde o 3 pair obrance.
Pasha píše:
JKL píše:Vili do GR...
Potešil som sa. Konečne je z toho cirkusu preč, inak sa Flint nedal nazvať. Tam nebol priestor pre zlepšenie sa, proste bordel bez vízie. Vo Villim mám akýsi najväčší tajný tromf spomedzi všetkých obrancov, obávam sa však jeho malej postavy, hádam potvrdí, že aj malí hráči sa dokážu presadiť. :pray:

Dnes som doslova presvedčený o prehre, zápas krátko po dobrom obede, Pens, ktorých doménou je rýchlosť. Takže, obranný pár 55-52 dnes ako? -6 dokopy? :jn:
ty, jakozto vecny optimista a prijdes s timhle. To bude dneska vecer :-D hokej skonci hromadnou sebevrazdou :-D
Creeper píše:Projebali jsme si to sami v sezóně celkově našimi koncentrovanými výkony zejména ve třetích třetinách
Ještě musíš zmínit naše strašné první třetiny. Soupeř dvacet minut bruslí a střílí branky, my nejspíš stále hrajeme fotbálek na chodbě a po ledě jezdí hologramy hráčů.
PK píše:
Creeper píše:Projebali jsme si to sami v sezóně celkově našimi koncentrovanými výkony zejména ve třetích třetinách
Ještě musíš zmínit naše strašné první třetiny. Soupeř dvacet minut bruslí a střílí branky, my nejspíš stále hrajeme fotbálek na chodbě a po ledě jezdí hologramy hráčů.
A já bych s dovolením přidal ještě i hrozné druhé třetiny :ninja:
rambo001 píše:Jinak chtěl jsem se zeptat jak to vidíte se Sproulem a Jensnem příští rok.
Sproul možná hraje poslední zápasy za organizaci. Myslím, že to týmu se nedostane (imo vypadá Jensen líp, hlavně vzadu) a na podzim stejně musí projít waiverem. Organizací prorostl Russo, Vili, do budoucna Hicketts, z aktuálních farmářů jediný na ligu vypadá XO. Uvidíme, s čím přijdou.
Tak pánové děkuji. Dneska to bylo něco. Donutili jste mne k tomu, v což jsem nedoufal. Už se do konce sezóny nepodívám na jediný zápas. Kdybych pracoval, jak vy hrajete, jsem na pracáku. Teď už jen mrknu na výsledek a budu se těšit, že po konci sezóny (blíží se to rapidně rychle) dojde k něčemu, v což všichni doufají a nikdo v to nevěří. Radši se budu dívat na hráče, kteří bruslí a jezdí po prdeli (a prohrávají), než čumět na bandu jelit, kteří to mají na salámu. Některých se to netýká, ale moc jich není. A Holly už táhni do prdele :ho*no: :butt:
Creeper píše:Tak pánové děkuji. Dneska to bylo něco. Donutili jste mne k tomu, v což jsem nedoufal. Už se do konce sezóny nepodívám na jediný zápas. Kdybych pracoval, jak vy hrajete, jsem na pracáku. Teď už jen mrknu na výsledek a budu se těšit, že po konci sezóny (blíží se to rapidně rychle) dojde k něčemu, v což všichni doufají a nikdo v to nevěří. Radši se budu dívat na hráče, kteří bruslí a jezdí po prdeli (a prohrávají), než čumět na bandu jelit, kteří to mají na salámu. Některých se to netýká, ale moc jich není. A Holly už táhni do prdele :ho*no: :butt:
dneska to bylo tesne, ale kluci bojovali az do konce
Tohle je na totální rekonstrukci, to se nedá na přelomu června a července zalepit. Ale s Hollandem to nepůjde.
První třetina byla naší letošní labutí písní. Nic lepšího už letos nepředvedeme — nebudeme mít sílu, a vlastně ani čas.
Nejhorší je, že chci, aby dneska v noci Ruiny a Flérs vyhráli, ať už máme pokoj. Tohle není hodno dresů s okřídleným kolem. Mám dvoje boty - rudé a černé. Zítra červené nenazuju.
Helenka: Usually it's only a couple minutes between last player talking and Jeff Blashill. Going on 20 minutes today.

Asi oznámí, že vyhodí GM ;)
Na čištění hlav je už pozdě. Dávno tam měl být step-in a pořádný klystýr.

Ale co chcete.. viz. ten citát, ještě jednou zde:

“I don’t think we’re going to go down there with any rallying speeches. We’re going to play our way into the playoffs if we’re good enough. And if we’re not good enough we’re not going to play our way into the playoffs.”
-Ken Holland
toto si niekto odskáče a ja mám nepríjemný pocit, že to bude niekto, kto si to nezaslúži.. :?
jojo, na vlne uspechu, slavy a respektu se vecne jezdit neda. Vse je pomijive a tymy uz se nas davno neboji, o respektu nemluve. Mohli jsme z toho tezit a postupne doplnovat tym a vratit se na vrchol, ale Holly si vybral nicnedelani a pad tymu na totalni dno. Hracum ani nemame co vytykat, vetsina z nich jsou mladi kluci a v takove situaci jeste nebyli. Holly nas dostal do naprosto nekoukatelne faze, kde nefunguje vubec nic.
Kdyz se tohle tema resilo cirka pet let zpatky, vetsina lidi podobny prubeh presne ocekavala, teda krom Hollanda.
Holly mel v poslednich peti letech neskutecne stesti, ze jsme meli porad zranene hrace a tim padem se nemohla nemohoucnost tymu naplno projevit. Proste kazda sezona koncila tim, ze bylo dost hracu zranenych a tim padem je PO skvely vysledek.
Celkove nasi hraci tak nejak neumi udelat bodovou snuru, tam proste takova kvalita jaka se ocekavala neni. Jim skutecne ty zraneni sedla, protoze nemeli dostatek casu ukazat, jakych hruz jsou vlastne schopni.

Mrazka je mi lito, ten musi mit z nasich obrancu tiky. Pro me je toto nejhorsi rok meho zivota. Detroit v prdeli, United v prdeli, Banik v prdeli a Vitkovice v prdeli..s tim ze Detroit se z toho jen tak neotrepe..a do toho mi jeste umrela skoro cela rodina a pes.
Když se to sere, tak se to sere. Nenaděláš nic.
Ninety91one píše: Mrazka je mi lito, ten musi mit z nasich obrancu tiky. Pro me je toto nejhorsi rok meho zivota. Detroit v prdeli, a pes.
Mám to podobně. Ten včerejšek vydýchávám ještě teď :plac:
Creeper píše:Ten včerejšek vydýchávám ještě teď
Stejně. Do rána jsem na HBO3 sjížděl Game of Thrones a nesnášel spratka Joffreyho, na hokej jsem neměl náladu a doteď jsem neviděl další výsledky. Totálně znechucen.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS