Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

G+E nepropustíme, ten buyout by byl svinsky drahý...
tenhle tym kdyby hral proti nikomu, tak stejne prohraje :lol2:
Vlastně naprosto klasický scénář.

Na šedesáti minutách jsme konkurenceschopní, máme šance, vepředu zamknem kdekoho, ovšem góly dáme víceméně spíš po nedůslednosti soupeře. Zápas prohraje obrana, která prostě duchem je ještě v letadle/hotelu, případně už se vidí na dovolené, turnovery jak hovado, mizerné rozehrávky, absolutně mizerný support pro transition, takže rozjetí forwardi kroutí bogny v ofsajdových pozicích, protože pan Green zápasí s půlící čárou vole..

Mantha ++. obviously, hráč co potřebujem, okamžitý impact, škoda, že mu to tam nespadlo, imo dokonce mě to sere že nedal gól, dvakrát na brankáře, jednou zlomil hůl, podruhé tyč, ...ale hrál klidně, lehce, přesně jak v posledních pár měsících v GR. V tomhle ohledu max spokojenost.
U prvního gólu se nechá Quincey (total salám) odstavit jak školák a u posledního Deke luxusní vlastenec při naivním bránění.
Ta obrana spadla na absolutní dno. Nás nezachrání, ani kdyby tam stál Mrázek s Howiem dohromady.
Děs bída zmar utrpení. Bye bye PO :banan:
Ta obrana je prostě luxusní, snad největší koncentrace dřeváků z celé NHL :hroza:

Druhá věc je náš přístup, opět přijedeme, prochrápeme první třetinu a čumíme kolik, že dostaneme gólů, přitom veledůležitý zápas jak cyp, potom jakože začneme hrát(aha ono to jde), dostaneme se teda na dostřel a pak na to zase jebeme a čekáme, kdy nám soupeř dá dalšího a tak pořád dokola. A je jedno proti komu zrovna hrajeme. I když včera teda Phila válec první třetinu, tak se kurwa hraje o PO :klobuk:
Citováno ze jednoho bulváru : "Burns má tak dost prostoru, aby jej překonal a navíc může zaznamenat i výrazný zápis v rámci celé NHL. Od sezony 1992/93 totiž jako jediný zadák dosáhl na hranici 30 nastřílených gólů Mike Green (aktuálně hráč Detroitu na daný zápis dosáhl v roce 2009 jako tehdejší opora Washingtonu s 31 góly)."


Pan zelený je současná opora co se týká turnoverů a většinu zápasů se svým kvalitním stylem hry přidává na stranu soupeře. Ten nedosáhne na 30 gólů do konce kariéry. Když hrál za Caps tak :klobuk: Teď je to další vyčpělý fail podpis Hollyho. Nemůžu ho ani cítím s tím Rumcajsem. :grc:
Chlapci nebylo to tak davno co jsme meli podobne silenou obranu. Je treba doufat.
Jirik19 píše:Ta obrana je prostě luxusní, snad největší koncentrace dřeváků z celé NHL :hroza:

Druhá věc je náš přístup, opět přijedeme, prochrápeme první třetinu a čumíme kolik, že dostaneme gólů, přitom veledůležitý zápas jak cyp, potom jakože začneme hrát(aha ono to jde), dostaneme se teda na dostřel a pak na to zase jebeme a čekáme, kdy nám soupeř dá dalšího a tak pořád dokola. A je jedno proti komu zrovna hrajeme. I když včera teda Phila válec první třetinu, tak se kurwa hraje o PO :klobuk:
no ja si teda nemyslim, ze byl pro nas az tak veledulezity. Kdyby bylo do konce pet kol, tak nereknu, ale porad je co hrat. Akorat si myslim, ze pokud na tomto svete ma byt nejaka spravedlnost, tak proste tenhle tym nesmi PO udelat. Prvni tretina totalni lajdactvi a ostuda. Zbytek uz jsme byli lepsi, ale obrana je porad pro smich a to co na konci predvedl Nyquist je na trade za pytel uhli. Naprosti tragedi. Nejhorsi na tom vsem je, ze ted ani tak nehrajeme proti souperum, my bojujeme sami se sebou. My jsme momentalne nas nejvetsi souper. :thumbsdown:
No more words :(
Ninety91one píše: Zbytek uz jsme byli lepsi, ale obrana je porad pro smich a to co na konci predvedl Nyquist je na trade za pytel uhli.
To byl facepalm, že sem si málem prolomil čelo. Najíždí jako šestý a první co, tak v rychlosti přetne hůl, naprosto školácká chyba, taky podle toho a po právu vypadal na trestné, ten se nevěděl schovat před kamerou.

Stát se to za Babcocka, tak příští zápas sedí na tribuně a v kabině leští..eh,.. puky. Měli sme tlak, obrana Flyers byla asi nervózní či co, jen tak tam stáli neaktivně, případně čuměli, měl být zámek a místo toho todle...
Logan píše:Chlapci nebylo to tak davno co jsme meli podobne silenou obranu.
Vím o tom. Jenže my nemáme za poslední roky x sezon mimo p-o, takže nemáme v podstatě moc z čeho brát, taháme hráče v druhé desítce a ten buffer top obránců tam je už prořídlý (ano, dají se superstar tahat z pozdních kol, ale to není nic, na co by se dalo spoléhat). Máme možná dva, tři obránce, kteří by mohli být do budoucna Něco (Saarijarvi, Hicketts, Russo nevypadá taky špatně), ale stejně tady je problém spíš s tím, že někteří lock hráči jsou prostě a jednoduše nekvalitní. Jedinou variantou pro Kena pak byl UFA market a on co? Podepsal Greena, obrázek si mohl udělat v noci každý sám, co nás stojí 6M hitem per rok.
Ten tým je rozložený. Psychicky dole, obrana působí, že neví, co má udělat. Strategie? Kondice? Proč přestalo fungovat všechno (beci, efektivita, PP)? A co Blash? Fakt zapeklitý. Je mi moc velikánský smutno, jsem z toho úplně hotovej. V první třetině jsme byli jako starší dorost s áčkem.
PP utrpěla odchodem Hillera s Babcockem, tam je to jednoznačné. Blash si vzal toho plešatého devianta, na farmě sedí ofenzivní Nelson.

Obrana, tam je furt Granato, to je stejné, ale upřímně - obrana vypadá furt stejně x let, tam je problém ve stárnoucím a horšícím se materiálu, který nedostal žádný pořádný upgrade.

Jediná výtka je k množství turnoverů, na wiim na to byl takový pěkný rozbor - špatné čtení checkingu. Toho sem si všiml už ale dávno, prostě hráči pod tlakem drží puk a hráči, kteří mají ještě napadajícího hráče na dlouho, se zbavují alibisticky puku někam do prostoru.

Blash není Babcock, není tak takticky vyzrálý a zkušený, jde to poznat, že jedem takovou nějakou linku a často jsme vysloveně zaskočení hrou soupeře (video coach šel s Babsem taky, btw.). Mně Blashill nevadí, potenciál tam je, teď ještě překopat ještě víc tým, hlavně vzadu, no... Plus bych zvážil opravdu výměnu asistentů za trochu protřelejší kusy.
JKL píše:Mně Blashill nevadí, potenciál tam je, teď ještě překopat ještě víc tým, hlavně vzadu, no... Plus bych zvážil opravdu výměnu asistentů za trochu protřelejší kusy.
Tak se shodneme. Blashill by měl dostat víc času (a lepší materiál, hlavně dozadu), ale překopat realizační tým a především asistenty. Pokud se nemýlím — nevyužili jsme vloni na chvíli služeb Adama Oatese a nepomohl nám?
Jen jedno pozitivum: Mantha se neztratil. Vlastně dvě — Mrázkovi se vrací spolehlivost a klid.
Jo, akorát těžko se dostane zas na vyšší level, když před tím dochází k takovým lapsům.
Pro odlehčení špatné nálady — z Floridy mi dnes přišla ozdoba pro našeho labraňoumu :) http://cl.ly/1A3D270I1M0y" onclick="window.open(this.href);return false;
...vypadá odevzdaně
PK píše:Pro odlehčení špatné nálady — z Floridy mi dnes přišla ozdoba pro našeho labraňoumu :) http://cl.ly/1A3D270I1M0y" onclick="window.open(this.href);return false;
:D jeste u toho oblacek " kreteni, zase se na to vysrali". Ale sikulka pes :)
Samozřejmě další zklamání. Jak bylo zmíněno tak obrana se dostala do joke modu. Po dlouhé době zápas, který jsem neprožíval. Absolutně nechápu, jak je možný, že máme tak vlažný start v dané situaci. Náš třetí gól byla ukázka, co potřebujeme od obránců. Jednou je na tom postu Dats a hned to vyjde. Náhoda? Neřekl bych. Prostě jednoduché nahození/střela nad ledem na dorážku. Všiml jsem si, že beci dlouhodobě buď trefí blok nebo míří nahoru, což je zásadní problém, pak vidíme, že tyto "škaredé" góly prostě nedáváme. Góly, bez kterých se neobejde žádný tým. Mantha - přiznám se, že jsem moc nevěděl, co od něj čekat na této úrovni. Teď už vím a prozatím je to nad moje očekávání. K jeho typickým přednostem, kde mě hodně zaujal kvalitní hrou a orientací při mantinelech, atd. přidal obdivuhodný klid a přehled na puku mimo útočnou třetinu a tím mě hodně překvapil, aby 21-letý kluk, který debutuje dodával klid celému týmu. Prostě nastavené zrcadlo dalším na zamyšlení. Athanasiou potřebuje větší icetime, o tom žádná. On je evidentně připraven doslova padnout za tým. Dělá první, poslední. Vyměnit za Abbyho! Příště už čekám koncentraci po celých 60 minut, jestli nebude můžeme play-off odpískat.
JKL píše:vypadá odevzdaně
Chodíme 4 × 4 kiláky denně, zrovna jsme se vrátili a čekal na první žrádlo :) Teda já taky :)
PK » stř bře 16, 2016 1:35 pm píše:
JKL píše:vypadá odevzdaně
Chodíme 4 × 4 kiláky denně, zrovna jsme se vrátili a čekal na první žrádlo :) Teda já taky :)
Wtf? Vypada docela mlade na takovou zatez, proc s nim tolik trenujes? :-D
Logan píše:Vypada docela mlade na takovou zatez, proc s nim tolik trenujes?
Čtyři roky. Zato já už nevypadám mladě, takže se musím hýbat :) V posilovně bych se unudil, raději si do iPodu nacpu audioknížky a courám se psem. Funguje to, od léta jsem dostal dolů deset kilo — jen chůze a omezení čokolády u nočních zápasů en-ejč-el :)
JKL » stř bře 16, 2016 11:30 am píše:
Logan píše:Chlapci nebylo to tak davno co jsme meli podobne silenou obranu.
Vím o tom. Jenže my nemáme za poslední roky x sezon mimo p-o, takže nemáme v podstatě moc z čeho brát, taháme hráče v druhé desítce a ten buffer top obránců tam je už prořídlý (ano, dají se superstar tahat z pozdních kol, ale to není nic, na co by se dalo spoléhat). Máme možná dva, tři obránce, kteří by mohli být do budoucna Něco (Saarijarvi, Hicketts, Russo nevypadá taky špatně), ale stejně tady je problém spíš s tím, že někteří lock hráči jsou prostě a jednoduše nekvalitní. Jedinou variantou pro Kena pak byl UFA market a on co? Podepsal Greena, obrázek si mohl udělat v noci každý sám, co nás stojí 6M hitem per rok.
No, tak tohle ale neni o tom mit nejaky top drafty, viz klinger, ghost atp ... Tady ti ofenzivni obranci, pmd se daji v pohode najit vbpozdejsich kolech a jde jen o to dostat z nich solidni obrannou hru. My jsme taky dlouho nevybirali na draftu nikde vepredu (krom 2006) a presto jsme dokazali dostat dobrou core. Sanheim taky nebyl zrovna top pick. A vy mate scouting dobrej, nebal bych se ze nikoho nenajdete.
PK » stř bře 16, 2016 4:35 pm píše:
Logan píše:Vypada docela mlade na takovou zatez, proc s nim tolik trenujes?
Čtyři roky. Zato já už nevypadám mladě, takže se musím hýbat :) V posilovně bych se unudil, raději si do iPodu nacpu audioknížky a courám se psem. Funguje to, od léta jsem dostal dolů deset kilo — jen chůze a omezení čokolády u nočních zápasů en-ejč-el :)
Ty jo taky bych chtel.mit cas chodit 4x4 kilaky s hafanem, ale nemam :-( jinak jo, chuze hodnen pomaha, staci doma jen trochu posilovat sama, hlavne sedy lehy a kliky, a je to v pohode ... A jeste pit hodne cisty vody misto ochucenejch.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS