Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

V play-off Detroitu neverím, nemá na to družstvo. Základná časť, to áno. Ale play-off... Dacjuk s Zetterbergom to neutiahnu a brankári tiež nič moc. Pritom ja mám Detroit rada, samozrejme, ak nehrá proti Columbusu :wink: .
mt-svk píše:V play-off Detroitu neverím, nemá na to družstvo. Základná časť, to áno. Ale play-off... Dacjuk s Zetterbergom to neutiahnu a brankári tiež nič moc. Pritom ja mám Detroit rada, samozrejme, ak nehrá proti Columbusu :wink: .
Nevěř,nevěř,ale budeš možná nakonec hodně překvapená,nevidím důvod proč by neměl mít Detroit tým pro play-off?Naopak podle mého názoru,jsou ještě lepší než byli loni a to hráli finále konference! :good: Takže se nechme překvapit a povíme si to až v 1kole,to už budeme chytřejší. :pleaseantry:
Baffy,samozrejme,team je na prvom mieste,ale radsej by som bol,keby v PO chytal Ozzie.Ale skor si myslim,ze bude chytat Hasek.... :(
Co sa tyka PO,tak som uz iack krat zaregistroval,ze DET v PO pohori...Neviem,preco si to niektori myslia.Takisto neviem preco na druhej strane vela ludi povazuje DET za jasneho vitaza SC?
PO je prakticky nova sutaz.Zakl. cast je len o tom dostat sa do PO a potom sa ide od zaciatku.
Takze,tesi ma,ze DET hra efektivny,ale aj esteticky hokej samozrejme aj takticky,no PO je este pomerne daleko a tam sa moze stat hocico...Ale ja osobne si myslim,ze to potiahneme opat daleko!!!!!!!
Alex píše:Baffy,samozrejme,team je na prvom mieste,ale radsej by som bol,keby v PO chytal Ozzie.Ale skor si myslim,ze bude chytat Hasek.... :(
Co sa tyka PO,tak som uz iack krat zaregistroval,ze DET v PO pohori...Neviem,preco si to niektori myslia.Takisto neviem preco na druhej strane vela ludi povazuje DET za jasneho vitaza SC?
PO je prakticky nova sutaz.Zakl. cast je len o tom dostat sa do PO a potom sa ide od zaciatku.
Takze,tesi ma,ze DET hra efektivny,ale aj esteticky hokej samozrejme aj takticky,no PO je este pomerne daleko a tam sa moze stat hocico...Ale ja osobne si myslim,ze to potiahneme opat daleko!!!!!!!
No vidíš Alexi,na tomhle se shodneme,napsal jsi to přesně :frajer2: :good:
jesteze na ten hokej nekoukam...
Crab píše:jesteze na ten hokej nekoukam...
Já jo a už je to po krásném gólu Franzena přece jen veselejší,snad se klukům podaří alespoň srovnat!!! :povzbudzovanie: :clap: Jedeeeem RED WINGS!!!
Hmmm,tak nakonec to nevyšlo a Kačeny si odvážejí cennou výhru z Detroitu :? :evil: :bitka3:
No jo, tak jsem dokoukal poslednich 7:30 a akorat me na**** rozhodci. :thumbsdown:
Crab píše:No jo, tak jsem dokoukal poslednich 7:30 a akorat me na**** rozhodci. :thumbsdown:
jakozto? odpiskal evidentne postavenie v brankovisku, nie?

inac, dokedy trva ta charitativna akcia Detroitu..? :lol2: :angel:
cepi: ano, jasne postaveni v brankovisti po rozboru pod atomovym mikroskopem. :D
ale no :D mne to stacilo zhliadnut z horneho pohladu a bol to idealny priklad toho, ako zapiskat postavenie v brankovisku :yes: hlavny zo 2-3x jasne rozpazil, tam naozaj nebolo co riesit..pred touto situaciou vsak bolo dost casu co to poriesit s vysledkom.. 8)

a neodpovedal si mi este na tu Detroit_charitu :angel:
cepi: dokud nevyhrajou. :wink:
Jediny bod z troch zapasov,hmmm to je dost slabe....Asi nas ti krali dost rozhodili.......
Vyssie spomenuta charitativna akcia je uz u konca :)

Kronwall je na listine zranenych a Hasek je day to day

Howard povolany do prveho teamu
Toho Kronwalla je škoda,on má na ta zranění smůlu :( .Naštěstí Derek není žádný "ořežprut" a vzadu si nevede špatně.V noci to v Nashvillu nebude žádná legrace a Preds budou určitě pěkně zlobit :32: .No,snad už té charity bylo dost a začnou zase vyhrávat!GO WINGS GO
Tiez si myslim ze charity bolo dost, a dalsiu prehru by som uz psychicky asi neuniesol :D Takze dufam ze dnes detroit ukaze, co v nom je
0:2 po 4 minutach... no to jsem zvedavej.


EDIT1: 0:3

EDIT2: Tohle se objevilo na foru letsgowings a docela me to pobavilo, dneska by to mohl prekonat. :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=yL0ZTcPnMIo
Uvod sme totalne zaspali,chudak Ozzie,naozaj ho v tom chalani nechali...Jimmy potom inkasoval len raz,ale uz sa to asi nedalo otocit.Skoda,takto si kazit renome :D....Nech sa uz konecne uvedomia a zacnu vyhravat,uz ma to nebavi :).....
přál jsem vám ať trumfnete ten rekrod Habs, s takovou to nevyjde. Je téměř zázrak že Red Wings trvá charita tak dlouho :roll:
Tak jestli Křídla nevyhrají ani dnes,tak tam zajedu a už je nakopu do :butt: :lol2: Obrázek
Dnes už to doufám zlomí a naladí se zpátky na vítěznou vlnu!Vypadá to ale,že Rafy je mimo hru,no snad to není nic vážného! :? :( .
Veru tak Baffy, ak dnes nerozdrtíme podpriemerny Columbus tak to bude fakt na zamyslenie, kde nastal problem :sad2: Ale verim ze dnes konecne kridielka ukazu svoju formu, a dokazu preco su pravom na cele NHL... Go Wings go!
Jak se muze tym z nejlepsiho hokeje v soutezi dostat na nejhorsi vzasade pre noc?
boze moj no ja sa normalne poseriem.. ako moze detroit takto hrat... columbus zatial vo vsetkych smeroch lepsi, samozrejme Chris Osgood nie je jediny "vinnik" za tie goly, co sa tyka obrany je to tiez nic moc, ale zelam si aby sa uz do brany vratil Hasek, pretoze Chris momentalne ocividne potrebuje par zapasov odpocinok... Zrejme otocenie stavu z 0:4 v tejto chvili uz nie je realne, ale dufam ze sa vysledok aspon skoriguje a nedarujeme Leclaireovi dalsi shutout lebo asi vybuchnem :x
No toto je asi sabotaz.To co uz predvadzaju na cele s Osgoodom?Sakra,napadaju ma same vulgarizmy!!!!!!Co sa da k tomu este napisat?...nech palia do prdele...ale nie samozrejme beriem to s rezervou,ale uz je to trocha moc,myslim,ze uz stacilo a je treba prejst na hru,ktora nam svedci!!!!!A hlavne opat vyhravat

Barrki,co sa tyka tvojho zelania,dufam,ze sa nikdy nenaplni!!!!My Haska nepotrebujeme,ani v takejto situacii....Lets go Red Wings,but without Hasek!!!Forever!!!!
No,samozřejmě teď už bohužel opravdu skončila legrace!Dostat takto na prdel od Columbusu,to není normální! :evil: :sad2: Ozzyho kouzlo je zdá se pryč a tak je Barrkiho přání na místě,Hašek musí zkrátka proti Dallasu do brány a snad to bude konečně ten zlomový zápas!!!
Klídek lidi. I kdybyste prohráli všechny zápasy do zákaldní části (což se stát nemůže) tak už teď máte prakticky jistý play off. A v něm to bude pro Vás zase něco jiného. Takže když s někým prohrajete, tak si myslím, že to vůbec nevadí. Nemůžete si furt nahrabávat vítězství :yes: :D
Nevím, proč si všichni představují, že v play-off se luskne prstem a najednou všem týmům všechno jde. Obvykle v jakém rozpoložení vstupují do play.off, tak následně hrají.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS