Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Aby nakonec neskončil u Bluesmanů :hmm:
Jirik19 píše:Někde jsem četl,že chce do ambiciózního klubu.Je hladový po úspěchu,nechce se mu čekat x let na nějaké možná.To může rovnou zůstat u nás.
U nás je teď úspěchem nepřerušit šňůru účasti v playoffs. Žádný extra cíl ;)
Hlavně půjde tam, kde to bude fakt challenge, ve všech ohledech. Je v adekvátním věku, má renomé, může si vybírat. Toronto. A až to podepíše, tak se Holland nasere a trejdne Phaneufa výměnou za Smitha a nějakého prospecta.
Babcock will make his final decision by next Friday.

Finishujem :)
No s postupem času mám čím dál větší obavy,že zůstane.

GR vyhráli, young Bert 2 fíky :good: ... https://www.youtube.com/watch?v=8cdalGh ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Pěkně Griffins! Teď West Final.
Griffins :clap: :wave: :oslava:
Griffins výborně, jak nůž máslem.
Ninety91one » 15 kvě 2015, 21:38 píše:Babcock will make his final decision by next Friday.

Finishujem :)
Aby z něho nevypadlo, že se rozhodne až po skončení aktuální kontraktu.
JKL píše:
Ninety91one » 15 kvě 2015, 21:38 píše:Babcock will make his final decision by next Friday.

Finishujem :)
Aby z něho nevypadlo, že se rozhodne až po skončení aktuální kontraktu.
pry resi San Jose. Jako pokud podepise s timhle neskutecnym hnojem, tak mu fakt poslu dopisni obalku s kemrem.

a ohledne Griffinu, Teemu prijel, naprahnul a gol no :-D

https://www.youtube.com/watch?v=w7TSRFH1wvk" onclick="window.open(this.href);return false;
Hm, sjs.. No rozhodně, stojím si za tím, že odejde. V Praze jistě nebyl tak uplně náhodou, resp. Spojil přijemné s užitečným. Blashill UP!
DetroitSportsNation @detsportsnation · 15. 5.
After seeing that Babcock interview, I would be willing to bet a hefty sum of money that he's staying in Detroit. #RedWings
Tak Philly padá. No uvidíme. Žraloci mě osobně nejsou vůbec sympatičtí. Možná opravdu Blashill UP! :jupi:
Creeper píše:Možná opravdu Blashill UP!
Už jsem se naladil na změnu. Docela by mě mrzelo, kdybychom vyrazili ve starých kolejích.
Helča píše, že by se Blashill nechal ukecat:
- http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /27529469/" onclick="window.open(this.href);return false;
Blashill je tutovka,pokud Bab odejde.
According to TSN's Bob MacKenzie, Mike Babcock is "definitely not coming to Toronto" and is likely going to stay in Detroit.
Pasha píše:According to TSN's Bob MacKenzie, Mike Babcock is "definitely not coming to Toronto" and is likely going to stay in Detroit.
tak vono taky ten hnuj co se mu nabizi.. byl by blazen, kdyby z Detroitu odesel :)
Ninety91one píše:tak vono taky ten hnuj co se mu nabizi.. byl by blazen, kdyby z Detroitu odesel
Takhle to dopadne :(

Kdyby odešel, tak v listopadu se určitě nějaké místo uvolní :) Tutově nějaký klub kouče vyrazí.
PK píše:
Ninety91one píše:tak vono taky ten hnuj co se mu nabizi.. byl by blazen, kdyby z Detroitu odesel
Takhle to dopadne :(

Kdyby odešel, tak v listopadu se určitě nějaké místo uvolní :) Tutově nějaký klub kouče vyrazí.

toho bych se az tolik nebal, spis se resi, abychom kvuli Babse pak neprisli o Blashilla
Babcock imo do Buffala.
A source close to the situation tells me the Sabres' offer is "in the range of $50 million dollars"
:giggle: Definitivní rozhodnutí má říct už zítra.
Source says #Sabres have not given Babcock a timetable to accept their long term offer to be next head coach.
Red Wings almost certainly OUT on Babcock. $ quote: "Mike Ilitch won't get in a bidding war with what he believes is his already.


tak rano :)
Já už odpočítávám čas, kdy to praskne. Jestli mu ty prachy Sabres nabídnou, tak Babs jde. Wings by byli proti sobě se snažit ho přeplácet, vlastně by akorát vysolili prachy za to, aby ztratili Blashilla.

A už tu bylo x-krát řečeno, tohle by bylo to nejupřímnější loučení (společně s odchodem Clearyho do managementu).
Clearyho bere do Buffala na asistenta.
JKL píše:Jestli mu ty prachy Sabres nabídnou, tak Babs jde.
Co tam bude dělat ? Sabres nepomůže ani 10 Babsu. :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS