Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Asi tak od polovice sezóny som vo vnútri presvedčený, že Griffs si zopakujú run z 2013. Výborne.

Produkcia Pulkkinena v AHL nie je už nič podivuhodné, otázkou zostáva, či to niekedy bude schopný preniesť do NHL.
Tak jasně, třeba ten třetí gól, takový pass by v NHL prošel snad jen přes defenzivu Oilers...
Jirik19 » 09 kvě 2015, 06:27 píše:Ale např.Lysá je na tom hodně podobně,ta je teď strašně moderní a tak to po cestě vypadá,že jsou nahoře snad i kolotoče.
Já se chystám na Lysou v rámci nějakého nočního přechodu, odmítám tam jít přes den. To tak leda na Smrk, kde tolik lidí není (nahoře a ani cestou není hospoda). Ale furt lepší než Praděd, což je asi největší vražda hned v mnoha ohledech.
Pasha píše:Asi tak od polovice sezóny som vo vnútri presvedčený, že Griffs si zopakujú run z 2013. Výborne.

Produkcia Pulkkinena v AHL nie je už nič podivuhodné, otázkou zostáva, či to niekedy bude schopný preniesť do NHL.
Hrozně bych to Pulkimu přál. Má moje sympatie. :klobuk: Kam ten Babs půjde :hmm:
Pasha píše:Asi tak od polovice sezóny som vo vnútri presvedčený, že Griffs si zopakujú run z 2013. Výborne.

Produkcia Pulkkinena v AHL nie je už nič podivuhodné, otázkou zostáva, či to niekedy bude schopný preniesť do NHL.
dal z poslednch 28 zapasu 24 golu. Tohle musi pretavit do NHL, musi.

btw paradni celebration, to at dela :lol2:

https://youtu.be/eRgIvgyDPII?t=1m28s" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:dal z poslednch 28 zapasu 24 golu. Tohle musi pretavit do NHL, musi.
Prostě musí :klobuk:
Ninety91one píše:dal z poslednch 28 zapasu 24 golu. Tohle musi pretavit do NHL, musi.
Takých už bolo. Dominovali na nižšej úrovni, v NHL sa ale poriadne nepresadili. Snáď to nebude Pulkkov prípad. Zaujíma ma najmä Babcock, čo sa udeje, do mája by malo byť všetko jasné.
http://kuklaskorner.com/tmr/comments/ho ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Vypsaná kompenzace během okna v květnu. Jenom mě to usiluje v myšlence, že za dva týdny bude jasno, jestli někdo Babse fakt chce, tak ten pick dá a bude mít klid.
Ja som už pripravený, v októbri 2015 pri season openeri bude stáť na našej lavičke Jeff Blashill. Začína sa akási nová éra. Nejak to cítim.
Pasha píše:Ja som už pripravený, v októbri 2015 pri season openeri bude stáť na našej lavičke Jeff Blashill. Začína sa akási nová éra. Nejak to cítim.
Musí. Chci to. Když jsem v noci ležel ve vaně před zápasem Rangers a Caps, vzpomněl jsem si, jak jsme vloni čekali na posílení a sledovali, jak k nám nikdo nechce jít. Skličující. Přitom Ken je oslíček, který se celkem ochotně otřese. Takže proč k nám nechtějí? Možná kvůli situaci města, ale dost možná i kvůli… prostě potřebujeme změny.
Ostatně i Bab by byl sám proti sobě.Tenhle tým bude ještě pár let přešlapovat, pak se snad :pray: zase zvedne. Hlavní hvězdy za zenitem a následovníci zatím nejsou(dorostlí). Bude to ještě pár sezón trvat a pochybuju, že tohle Bab neví. Jen ať jde a zkusí novou štaci. 100% to prospěje oběma stranám.
Jirik19 píše:Ostatně i Bab by byl sám proti sobě.Tenhle tým bude ještě pár let přešlapovat, pak se snad :pray: zase zvedne. Hlavní hvězdy za zenitem a následovníci zatím nejsou(dorostlí). Bude to ještě pár sezón trvat a pochybuju, že tohle Bab neví. Jen ať jde a zkusí novou štaci. 100% to prospěje oběma stranám.

treba aspon konecne zacneme hrat pohledny hokej. Me se proste to, co se hraje pod Babsem vubec nelibi. Kazdy je svazany spousta ukoly a pak to tak vypada. Stamkos by nikdy pod Babsem nedal ani 50 golu :) A aspon zazijeme od zacatku dalsi novou eru..za par let budeme jeste vzpominat, jak nam Blashill vytrel zrak. Predevsim mladi by pod nim mohli zacit neco hrat.


PK: na 1000% jsem presvedcen, ze hraci k nam nechodili prave taky kvuli Babcocka.
Naposledy si zaprudím k tomu playoffs — bývali bychom mohli hrát konferenční finále. Letos by to bylo schůdné i s naší obranou, a to je to říci.
PK píše:Naposledy si zaprudím k tomu playoffs — bývali bychom mohli hrát konferenční finále. Letos by to bylo schůdné i s naší obranou, a to je to říci.
To že ste na nás mali neznamená že by ste zvládli MTL :roll: . Naviac, v sérii s MTL je dôležitý brankársky post ktorý u vás je veľký :?: ( a to teda Mrázek nebol žiadna mega hviezda tej série)

Nehovoriac o fakte že MTL by ste neporazili ani omylom s tým že nedokážete vyhrať 2zápasy po sebe, resp. hrať dva zápasy po sebe rovnako dobre. Myslím že v topicu DET-TB sa to písalo že ste celý marec-apríl nevyhrali 2x po sebe. A btw MTL začína doma, tak to bol asi problém nie?

+v zákl.časti ste MTL neporazili ani raz.
Já myslím, že je to takový všeobecný postesk, když málem postoupíš přes někoho a ten v dalším kole jinak obávaného soupeře docela spláchne..
JKL píše:Já myslím, že je to takový všeobecný postesk, když málem postoupíš přes někoho a ten v dalším kole jinak obávaného soupeře docela spláchne..
Tak nějak. S Tampou jsme si to prohráli sami a myslím, že vzhledem k naším výsledkům s Habs a neschopnosti vyhrát 2 zápasy po sobě by jsme s nimi stejně pukli. :eek2:
D&M píše:To že ste na nás mali neznamená že by ste zvládli MTL
A já si naopak myslím, že pro nás byli Habs mnohem přijatelnější než Bolts. Ve vzájemném zápasu na konci sezóny bylo vidět, že s nimi můžeme v pohodě hrát. Stačí kapku vyštengrovat Subbana a je to ;)
tak nejak zacinat verit, ze Babcock pujde do Edmontonu nebo Toronta. Nejvice bych mu pral ten Edmonton, tam by mel aspon k dispozici sikovne hrace (na druhou stranu, Babs obklopeny mladiky? nebude vedet co ma delat :-D ). I kdyz nikde uz nenarazi na famozni hru Datsyuka a jinych pro neho typickych dricu, ktere ma rad (Miller, Gleny :) )

v kazdem pripade..jak nastoupi Blashill, muzeme se TESIT na Pulkkiho v TOP6 a jine mlade hrace. I bych pak veril v AA, Mantha a dalsi...juu az se skoro tesim :)
Oilers ne, údajně se budou soustředit na McLellana. Nicméně stále to neznamená, že tam neskončí, i když podle mě podepíše v květnu, resp. bude v květnu jasno.
JKL píše:Oilers ne, údajně se budou soustředit na McLellana. Nicméně stále to neznamená, že tam neskončí, i když podle mě podepíše v květnu, resp. bude v květnu jasno.
docela me vcera pobavilo, jak nekdo editnul wiki a u Babcocka byl current team Toronto :-D btw rodina pry chce zustat v Detroitu :)
Oilers se prý již předběžně dohodli s trenérem Toddem McLellanem :wink2:
Taktak. McLellan podle všeho po MS oznámí, že jde k Oilers. Babcock imo buď zůstane, nebo Buffalo nebo Philly.
Buffalo podle mě bez šance. Co by tam dělal?
Je tam Murray, se kterým dělal v Anaheimu. Má tam plnou řiť mladejch kluků, prostor pod stropem asi 25 mega a o peníze se tam bát nemusí. Je tam větší potenciál jak v Torontu.
Někde jsem četl,že chce do ambiciózního klubu.Je hladový po úspěchu,nechce se mu čekat x let na nějaké možná.To může rovnou zůstat u nás.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS