Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:Zaujímavosťou je, že od piatej série vyberal strelcov Red Wings náhradný brankár Peter Mrázek.

"Pýtal som sa Petra komu verí, pretože on na tréningoch čelí strelám hráčov a nie ja," prezradil zaujímavý ťah tréner Mike Babcock.
Je třeba, aby pracoval celý team, je jedno kdo kde stojí. Jsme jeden team. :wave: :wave: :wave:

Dneska Howie :dup:
Creeper píše:Dneska Howie :dup:
Dneska Mrázek :wink2:
Tohle není hezký. Pokoukání parádní, tlak neuvěřitelný, ale ten výsledek.
Nepochopím, proč si Babs vytírá zadek s Pulkkem, udusí ho.
PK píše:Tohle není hezký. Pokoukání parádní, tlak neuvěřitelný, ale ten výsledek.
Nepochopím, proč si Babs vytírá zadek s Pulkkem, udusí ho.
tohle neni nahoda. Vsechny dulezite zapasy jsme prohrali. Babcock to urcite myslel dobre, jenom ho opet nikdo nepochopil :-D

uff.. Toronto, tak aspon ze tak. :jupi:
Škoda kuwa škoda. Tlak tam byl, šance taky.
Máme tam dvakrát Carolinu, to musí být čtyři body. Proti Montrealu budeme rádi za bod. Jinak musíme doufat, že Ottawa klopýtne.
Z pohledu postupu do p-o je podle mě už jasno, Ott neproleze.
Tak je dobře,že hrají s Pens.Jen,ať se vymlátí.My mezitím najdeme ztracenou formu z prosince tuším :lol2:
opravdu nechci videt Zidlu, Dacjuka, Tatara a dalsi na MS, takze dnes nutne dva body a vyhra pens. Letsgo :thumbsup:

aha, tak Babs zas vymysli ko*otiny :-(

Cleary-Zetterberg-Helmer
Nyquist-Sheahan-Tats
Weiss-Andersson-Pulkky
Miller-Glendening-Ferraro

doted se Cleary drzel na +/- 7-10min IT a defakto vzdy hloupy faul. Nechci to videt, jak bude mit vetsi IT :thumbsdown: a je i na PP :-D :-D no tak nic, snad to Carolina nejak posere
Ninety91one píše:
Cleary-Zetterberg-Helmer
Nyquist-Sheahan-Tats
Weiss-Andersson-Pulkky
Miller-Glendening-Ferraro
A Pasha zase co ? To vždy zápas hraje a pak 2 nic ? Největší jeliman v prvním útoku. :thumbsdown: Pokud nám to neuhraje druhá pětka a něco nepadne v PP tak jsme v prdeli. Dneska prvně fandím Pens.
Cleary jedině,že nenastoupí Pasha.No uvidíme.Jinak by snad šoupnul Pulkyho do první lajny.
A do prdele,Cleary v prvním útoku. To je na mě silné kafe.
Zatím jedna velká holomajzna :thumbsdown: "Hrají" jenom Pens :wink2:
Edit: Už tečeme. Na to se nedá dívat. :oops:
my hrajeme porad dokola to same :-(
Tak nakonec hodně utrápená výhra. Začali jsme hrát, až v polovině třetí třetiny, kdy po zavezení kotouče Zettem a jeho z5 přihrávky před branku dal Pasha vítězný gól. No pak nás Cans zatlačili a vyrovnání viselo ve vzduchu. :x
PO se stále nekoná. Pens prosrali 3 brankový náskok a pukli v OT. Končíme v JLA v základní části. Poslední 2 zápasy venku s Montrealem :thumbsdown: a znovu s Cans.
Pochybuji, že Montreal porazíme. Když získáme bod, budeme šťastní. A pak musíme porazit Carolinu. A nebo můžeme doufat, že ostatní týmy kolem nás prohrajou co můžou. Jinak za mě Ottawa si play off zaslouží asi nejvíc za to co poslední dobou předvádí. Fakt neskutečné.
Rosťa píše:Pochybuji, že Montreal porazíme. Když získáme bod, budeme šťastní. A pak musíme porazit Carolinu. A nebo můžeme doufat, že ostatní týmy kolem nás prohrajou co můžou. Jinak za mě Ottawa si play off zaslouží asi nejvíc za to co poslední dobou předvádí. Fakt neskutečné.
Pořád to máme na vlastních hokejkách, ale s tím co hrajeme opravdu nevím. S Habs by byl bod zlatý, ale naše statistika letos s nimi mluví jasně v náš neprospěch. No a jak jsme hráli dneska s Cans to jsme viděli. :verysad:
Pozitiva jsou dva body, Hankovy body (konečně něco), že Pavel hraje a Gustavův sedmadvacátý gól. Jinak o ničem.

Pens to nedali, pustili tak Sens do hry, no to asi hlavně chlapce z Bostonu nepotěšilo..
Montreal nám to pustí,budou nás chtít do PO :frajer2:
vykon strasny, ale dva body doma :) Jinak u Pens jsem to ocekaval, oni vzdy vedou o nekolik golu a pak to proserou, neskutecne :thumbsdown:
Ninety91one píše:vykon strasny, ale dva body doma :) Jinak u Pens jsem to ocekaval, oni vzdy vedou o nekolik golu a pak to proserou, neskutecne :thumbsdown:
A já si zrovna říkal, že Pens to uhrají a my protečeme potom co jsem viděl. My to ukvedlali já přepl na Pens za stavu 3:2 pro ně a jen chvilka mě dala jasno, že oni prostě vyhrát nemohli. :scare:
Nejvíc mě ale baví ty upoutávky na prodej lístků pro playoffs. Vždycky mi to připadá jako rouhání a jednou se to logicky podělat musí. Ale netuším, co bychom v playoffs hledali, beztak jde jen o šňůru, protože tam vyhoříme jako sirka. Naše bezmocnost je naprosto zoufalá, to fakt bolí.

A ty DeKeho přihrávky do skrumáže před vlastní brankou — kdo to tomu klukovi poradil, proboha?
PK píše:Nejvíc mě ale baví ty upoutávky na prodej lístků pro playoffs. Vždycky mi to připadá jako rouhání a jednou se to logicky podělat musí. Ale netuším, co bychom v playoffs hledali, beztak jde jen o šňůru, protože tam vyhoříme jako sirka. Naše bezmocnost je naprosto zoufalá, to fakt bolí.

A ty DeKeho přihrávky do skrumáže před vlastní brankou — kdo to tomu klukovi poradil, proboha?

na to bych se vysral, to je ze ten tym v dezolatnim stavu vsichni vi. Bude rychle PO a pak se uvidi...ted uz se nema na co vymlouvat Holland, tak jsem zvedav :) Nebyt vcera Datse, tak sme pekne v riti. Podle me se bez TOP beka uz neobejdeme. Trosku me ale mrzi, ze tak nejak hrajeme porad stejne ho*no, dopredu nula, vzadu po obdrzeni golu jsou vsichni uplne vytrepani a brankari maji moc casto vypadky. Proste kazdy rok jdeme vice a vice dolu..v tom je podle me problem co se tyce Babcocka. Nedokaze uz motivovat? nebo umi hrat jenom ten hokej, ktery je tak max dobry pro team Canada? Chce to zkusene hrace :-D

Vcera jsem cekal, ze na to vletime a ono co? no vetsinu casu jsme hrali predevsim na to, abychom nedostali gol. Zadna vule HLAVNE vyhrat
a tohle si zaslouzi samostatny post - trosku jsem si projizdel stats a moc hracu (nenasel jsem nikoho), co by skoro v 37 letech dali 25 golu v 62 zapasech teda neni. Pasha je naprosto rare clovek :good: :thumbsup:

jeho nastupce Teemu vcera krasny IT 6 minut, to bych chtel videt Crosbyho, co by v takovem casovem rozmezi dokazal :-D
Ninety91one píše:a tohle si zaslouzi samostatny post - trosku jsem si projizdel stats a moc hracu (nenasel jsem nikoho), co by skoro v 37 letech dali 25 golu v 62 zapasech teda neni. Pasha je naprosto rare clovek :good: :thumbsup:
:klobuk: :thumbsup:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS