Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ale je rozdiel byť spoľahlivá dvojka a zrazu jednotka s pocitom a nastavením mozgu s tým, že sa celý tím na mňa spolieha. Mrázeka netreba nikam tlačiť, nie je to nutné, bude z neho top gólman, ale všetko má svoj čas. Ešte musí riadne dozrieť a byť konzistentný.
Tohle je nekonečná debata, vždycky to ovlivní nějaký momentální výkon. Ale fakta jsou taková, že Gus má smlouvu pro letošní zbytek, Howard je nadefinovaná jednička a Mrázek stále bez nového kontraktu a bez dlouhodobější zkušenosti v pozici jedničky. V létě bude jasno, jak to vidí Holland a pak bude klid. Asi všichni tuší, jak to dopadne a i Mrázek s tím do prodloužení smlouvy šel.
Tema Howie a Mrazik je vecne no, tam asi jednoduche reseni neni :) mimochodem, jak vy nahlizite na budoucnost Zidlickeho? osobne bych se vubec nezlobil, kdybychom ho podepsali jeste na jeden rok
Ano, ale ani bych se nezlobil, kdyby místo něco strčili někoho jiného z vlastní mládeže. Ale osobně počítám, že mu ten rok ještě dají a on podepíše.

Mně by spíš zajímalo, jestli chystá Ken v létě vůbec nějaké pohyby, Smithovi končí smlouva. Vepředu Cleary ven, Cole asi taky, je třeba podepsat Nyqa, Pulkka, trochu tam visí Jurčo a Andersson (podepsat..nepodepsat). S tím, že Franzén a Weiss, to je mrtvá váha. Weissův kontrakt je děsivý.
podle me takoveho beka momentalne nemame (potrebujeme zkusene, ofenzivni, kvalitni obrance a takove NEMAME). Sproul je fajn, ale na Zidlu jednoduse receno nema. Tam je citit predevsim obrovska zkusenost, coz Sprouly nema.

Zadne velke trejdy pres leto necekam, urcite nebude k mani bek typu Weber, takze at radeji Kenny zaujme svoji tradicni pozici.

Franzen - konec kariery - neustale zranen. Mel by si vzit priklad z Rafiho.
Weiss - nejak se ho zbavit, ale nevim jak.
Jurčo - poslat na farmu a pak jeste jednu sanci, ale trade bych bral. Mame lepsi hrace
Smith - klidne bych ho pustil, ale jedine za obrance, ale nejake shity nema smysl brat, takze beztak zustane.
Cleary a dalsi, to je hotova vec.

Dobra ukazka je treba Niskanen - veskere body hral pouze a jenom diky toho, kde hral (navic je to silena GvA masina). Letos bude typek rad, kdyz da tri goly. Totalni waste of money.
Smitha podepíšeme a pokud by jsme podepsali i Židlu,tak už to bude průser.To by jsme úplně odvařili ty mladé.
Jo,kdyby tak 2 beci odešli(Q,Kindl nebo Kužel),tak to potom jo,ale sami víme,že je Holland v tomhle směru neschopný.
Cleary+Andy ven,je potřeba udělat Pulkovi místo.Cole taky,ten nás nevytrhne a skončí jako Legy.Weisse tu máme až do smrti a Mezek podle mě ožije na další sezónu.
Jo ale Sproul už potřebuje příští rok dostat šanci,aspoň na pár zápasů.A s takovou by se na něj dostalo tak za 5 let.Marchstantinov a XO už by měli hrát pravidelně.
Kdyby tak bylo Židlovi o 10 méně,to by byla jiná kávička :slintac:
Kindla beru jako hotovou vec, ze nas opusti :-D Kronwall - Ericsson ( :hroza: ), DeKeyser - Quincey, Smith - Marchenko/Sproul/Ouellet. Stejne pro ne neni misto a me tohle slozeni obranu uz desi. Dyt by to byl vzadu stejny hnuj jako kazdy rok. Obrance s vybornou rozehravkou je k nezaplaceni. Kindl a Ericsson pryc a hned by bylo lepe :)

a ano Sproul potrebuje prostor, ale stejne by to bylo malo oproti tomu co predvadi Zidla (Smith vedle neho za tech 7 zapasu uplne ozil). Na lede vypada jako kdyby mu bylo 30.
Sem teď na mobilu nějak vynechal ty závorky a přečetl, že Smith ožil a vypadá na 30 a ani mi to nepřišlo divné.
Ninety91one píše:Kindla beru jako hotovou vec, ze nas opusti :-D
Tak na to si počkám :lol2:
Hosi a co Zidla jak jste s nim spokojeni ? Nerikam ze jsem jeho super fanda ale myslim si ze jako PMD ma porad co nabidnout.Mozna to neni nejvetsi kanon pres odklizeni stokilovych powerforwardu ale rozehravku,presilovku a strelu bych rekl ze porad ma tak jako ji vzdycky mel.
Se to tu řešilo teď několik stran :))

Židlický ok, vzadu to většinou stíhá, sedí mu to s hbitým Smithem, do pp jednoznačná posila. Myslím, že dostává puky, jaké v životě nedostával a ti, kteří mu je dávají, tam zas konečně mají hráče, který ví co s nima dělat.
Tedy asi po "20 letech" posila,která splnila očekávání.Takového beka potřebujeme jako sůl,bohužel ale i do dalších sezón a né jen na 3 měsíce.
Domácí výzdoba :giggle:
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphot ... 9401_o.jpg
Go Wings Go !!!
fkusné...
To máš v obyváku? :-D
Jirik19 píše:To máš v obyváku? :-D
V chodbě, ať příchozí hned vědí :jn:
pěkně, pěkně, já mám doma max mapu metropolitní divize na stropě...
Nádhera,máš vkus :good:

Porubááá :clap:
Jirik19 » 17 bře 2015, 19:36 píše: Porubááá :clap:
Nějak se mi to nezdá. Vsetín začal hrát tak na 40% výkonu z prvních zápasů, přijde mi to, jak kdyby prostě zasuckovali a Porubě to pouštěli.
JKL píše:
Jirik19 » 17 bře 2015, 19:36 píše: Porubááá :clap:
Nějak se mi to nezdá. Vsetín začal hrát tak na 40% výkonu z prvních zápasů, přijde mi to, jak kdyby prostě zasuckovali a Porubě to pouštěli.
Anebo je to klasika poslednich sezon v plejof, vyryzovat maximum na vstupnem.
Creeper píše:Domácí výzdoba :giggle:
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphot ... 9401_o.jpg
Go Wings Go !!!
pekne. Taky tady hodim jeden screen, ale ta kvalita je priserna. Normalne ten plakat visi v predsini (at je kazdemu hned pri vchodu jasne, jak se ma chovat), ale momentalne predelavam byt, tak je vse v pracovne. Je to back to back 97-98. Nahote je Feds - Yzer - Shanahan. Z te kvality obrazku to mozna nepujde poznat, ale ten plakat je gold :-D


http://i.imgur.com/ex18bPQ.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Selly8 píše:Anebo je to klasika poslednich sezon v plejof, vyryzovat maximum na vstupnem.
To by "nepouštěli" tenhle zápas.Ale mohlo se jim to vymknout z rukou.
Ninety91one píše:...
Jo to byla lajna :slintac:

Pěkná rostlinka....
Jirik19 píše:
Ninety91one píše:...
Jo to byla lajna :slintac:

Pěkná rostlinka....
nj, to byl utok, akorat Babs by toto nedal, protoze tam nema grindera :-D :-D Ale tak je treba zase priznat, ze Glendening v prvnim utoku bylo pouze a jenom prani Datsyuka, ktery si ho sam vyzadal. Ale stejne tuhle Babcockovu filozofii nemam rad. Prvni utok musi byt narez
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS