Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Crab píše:Alex: Ja to sledoval od 2. tretiny. Ty Highlighty v podani nhl.com jsou tragicke, nekdy tam uplne chybi nektere goly, vetsinou tam chybi ty nejlepsi akce. Spis to vypada, ze dotycny "strihac" to chce mit rychle za sebou a dava tam zrovna to, co mu padne pod ruku.

Hasek tam mimoto pochytal nejake 2 samostatne najezdy. Nicmene alespon 1 z tech golu chytit mohl.

Na druhou stranu, ten neuznany ctvrty gol Detroitu byla chyba rozhodciho, jelikoz se tam nestalo nic, co by porusovalo pravidla.
To asi videl jine highlighty,Hasek by bohuzel podle nej musel chytit vsechno a kazdy jeho zakrok je nahodny a stastny,ostatne jako tech 6Vezina Trophy,2Hart Trophy a dalsi. :ja_neviem: Ale kasleme na to,dulezitejsi je hra tymu a ta neni spatna,jen s tou produktivitou je to bida :eek2: :frajer2:
Škoda ztraceného vedení. Ale už dnes se to Detroitu jistě povede napravit v zápase s Edmontonem :cinka:
no uvidime 8) . Dnes nemam velke ocakavania, ale ak by sme vyhrali, tak by som bol velmi stastny.

Chris Chelios dnes odohra svoj 1550. zapas v NHL, cim sa posunie na 8. miesto v historickych tabulkach. Gratulacia. :taptap: :poklona:

Raffi Torres dnes oslavuje narodeniny (26), tak hadam to okoreni nejakym tym golom :cinka:
Tak areku,body budete muset sbirat jinde,v JLA se letos moc rozdavat nebudou a tak Edmonton odjizdi s prazdnou. :good: :clap:
Tak Mitch vcera tajne doufal v plichtu,ale tu nastesti Hank s Datsyukem a pozorny Ozzy nedopustili.Zacatek sezony nevypada vubec zle,predvadena hra je bez vyhrad,takze velka spokojenost! :good: :clap:
No, tak ten druhy gol Osgooda nic moc. :D
ten ale samozrejme v zaznamu na nhl.com neukazali. :roll:
Baffy píše:Tak Mitch vcera tajne doufal v plichtu,ale tu nastesti Hank s Datsyukem a pozorny Ozzy nedopustili.Zacatek sezony nevypada vubec zle,predvadena hra je bez vyhrad,takze velka spokojenost! :good: :clap:
Presne tak,zatial aj hra aj vysledky su super...Este zaplnit JLA.....a bude to perfektne!!!! :cool: :cool:
Prehra s CHI :( :( .....Hmm Lang vitazny gol a 1 star zapasu........pekne sa "msti" za "odkopnutie" 8) .V sezone dal 2 goly a oba DET :D...alebo skor :(.....Aspon,ze Tomas Kopecky si pripisal asistenciu na Draperov gol......
:cry: :sad2: Tak znovu jdou do dvoubrankového vedení a pak prestanou hrát! To fakt nechapu a zase s Chicagem,to by mely byt jasne vyhry a ne takhle zbytecne ztracet body. :eek2:
Dalsie vitazstvo!!!!!Aj ked to nebolo az take jednoduche,ale proste kvalita sa presadila...Skvele zachytal Ozzy.....Opat uradovali leadri muzstva.... :good: :good: :good: ...Len tak dalej...Dnes nas cakaju kacky.....Dalsie vitazstvo :cool: 8) lets go Red Wings!!!!!
takymto tempom to bude dalsie vitazstvo v konferencii.
Wow.... :cry: :cry: :cry: .....Tak takto prehrat? :( :(....dotiahli sme aj stratu dvoch golov a aj tak sme prehrali....Este ze mame legendu v brane-suck......sorry baffy....peace
O.K.,dnes musim uznat,ze Hašek opravdu tym moc nepodrzel :? Dival jsem se na to na yahoo sports a byl to jinak moc pekny zapas(jen rozhodci piskali na prd),ktery Kridla ztratila az v zaveru,Ducks byli v noci bohuzel lepsi a duraznejsi.Skoda,ale nic se nedeje,jedeme dal.Go Wings Go. :frajer2:
Jasne,ze sa nic hrozne nestalo.......Ozaj prosim ta vies mi poradit s tymi proxami na yahoo.Vcera som to skusal aj podla navodu z fora na tej stranke,kde je zoznam,ale neslo mi to.....THX
Zapnes si Explorer,tam klepnes na Nastroje,pak Moznosti Internetu,pak na Pripojeni,pak na Nastaveni mistni site,zaskrtnes Server proxy,do pole Adresa das 66.98.238.8 a Port 3128,potvrdis OK a prejdes na adresu http://sports.yahoo.com/nhl;_ylt=A0WTeS ... cAhAEsvLYF a tam si najdes Watch Live a JEDEEEEES!! :cool: :clap:
baffy,diky,ale ja so to spravil presne takto a stale mi tam ten cu*ak kecal,ze to nejde...ale .ebat na to.....
Po prehre v ANA sme opat presli na vitaznu vlnu.....a poradili sme si so zralokmi...Opat spolahlivym golom sa prezentoval Ozzy...No trener ho dava nejak casto...to ma samozrejme tesi.......Lets go Red Wings!!!
Jasne a hladke vitazstvo...je super,ze sa presadili aj hraci z ostatnych formacii(Maltby dal 2 goly,Hudler gol, Kopy asist.....)Do brany sa tentoraz Ozzy nedostal :sad2:
GO WINGS GO!!!!
Alex píše:Jasne a hladke vitazstvo...je super,ze sa presadili aj hraci z ostatnych formacii(Maltby dal 2 goly,Hudler gol, Kopy asist.....)Do brany sa tentoraz Ozzy nedostal :sad2:
GO WINGS GO!!!!
Krása,byl to poslední zápas na mém tiketu a i když to po 20min. nevypadalo moc dobře,kluci zabrali a vyhráli :clap: .Dnes toho Alexi dědkovi nemůžeš moc vytknout,chytal spolehlivě a za ty dvě branky prakticky nemohl,takže mám velkou radost! :thumbsup: :cool:
Dnes sa Detroitu opat darilo, co je super... Keby sme tak castejsie videli taketo presvedcive vitazstva... A neda mi nespomenut Hanka, ktory opat raz potvrdil, preco vedie kanadske bodovanie NHL
Tak podme chalani!Dnes nás čeká nepříjemný soupeř z Vancouveru,který hraje překvapivě lépe venku,tak věřím,že si z JLAreny neodveze žádné body!!!GO WINGS GO! :juchu: :box:
Baffy píše:Tak podme chalani!Dnes nás čeká nepříjemný soupeř z Vancouveru,který hraje překvapivě lépe venku,tak věřím,že si z JLAreny neodveze žádné body!!!GO WINGS GO! :juchu: :box:
No po dlhsej prestavke sme konecne zasa v akcii....Kosatky by nemali robit problem.. :wink: .....RED WINGS RULES!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:
..a nerobili.. :o 15!!!striel na "deduska"..tak tomu naozaj nerozumiem..15 striel sa tak hodi pocas nejakej tretiny, ale pocas celeho zapasu..?! :roll: ..tak bud boli kosatky v utoku total bezzube, al. defenziva krideliek (ako to uz byva zvykom) pracovala ukazkovo..na strane druhej "rybarik" Luongo sa musel hezky obracat..nebyt jeho, kosatky by klesli ku dnu s riadnou nakladackou..
Presne tak cepi.Vysledok vobec nezodpoveda tomu,co som videl...Este pred koncom bolo len 11 striel...az potom este mali kosatky tych par striel.....VAN vlastne ani nemal sancu a ani poriadne strely.......1 utok bol opat skvely,vyborne zahrali aj Draper,Kopy,Maltby,naopak dost nevyrazni boli Ellis,Hudler,Fillpula(mohol nahrat Tomasovi pomaly pred prazdnu branu,ale on zasebcil a obisiel branu a aj tak nakoniec nedal-suck!!!)Obrana-no problems...sem tam nejaky kiks,ale nic strasne..... a Haska nehodnotim.....GO Wings Go!!!
Alex píše:..a Haska nehodnotim....
:lol2: sorry za OT, ale nedalo sa :D
cepi: Mne se zda, ze Vancouveru nejake strely uprely. Na Hasana tam nejake nastrely a polostrely behem 3.tretiny sly, ale ve statistikach se neobjevilo nic. A to neni poprve.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG