Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Logan píše:Já si myslim, že příští rok už to bude tak 70-30 pro Howarda (záleží od toho jak hodně bude zraněnej) a další rok už 50-50, kdyby byl zraněnej často, tak klidně 60-40 pro Mrázka a moc se na to těším .. On je to jediný co mě kdy přinuitlo se podívat na jakejkoliv zápas Detroitu vyjma těch proti Flyers, a hodně mě štve že zrovna vy jste vytáhli takovýho sympaťáka a hvězdu českýho hokeje z draftu :)
No vidíš a jsme na 3 letech :lol2:
Jirik19 píše:No vidíš a jsme na 3 letech :lol2:
ale jo, ono to tak vychází, a ten vývoj je tak správnej, nicméně jedničkou by mohl být klidně hned příští sezonu a vůbec bych se toho nebál, ale vím že to tak nefunguje a v Detroitu ještě pomaleji :-D
Detoit 6 - Buffalo 4


Wow :lol2: WTF :?:
Detroit vstoupil do zápasu zcela ledabyle a unaveně a po 13 minutách se Mrázič pakoval na střídačku, kdy ze 7 střel pustil 3 fíky. Byli jsme zralí na ručník. Do kasy šel McCollum, pro kterého to byl první zápas v NHL a s ním jako by si Křídla uvědomila, že takto asi NE :nono:. Poměr střel na bránu v první třetině 8 / 5 pro Buffalo. :evil:
V přestávce zjevně Babs promluvil k teamu :x a druhá třetina byla zcela opakem té první. Aktivně začal Detroit a hned v první minutě snížil v PP Gusta a začala stíhací jízda Wings. Buffalo jsme jasně přehrávali a po trefách Millera a "snipera" Tatara bylo po 10 minutách srovnáno. Poměr střel v druhé třetině 9/1 pro Detroit.
Začátek třetí třetiny a fík Hanka (kdo jiný měl team pozvednou než captain :jupi: ) jasně ukázal, že si ho nenecháme vzít. Pokračovali jsme v dobývání Enrothovy branky a bylo jen otázkou času, kdy zápas převezmeme definitivně. Během 10 minut Hank zkompletoval hattrick (snad ho to konečně zvedne), do kterého ještě Buffalo vtěsnalo gól, který prošel tak tak Tomovi mezi betony. Poměr střel ve třetí třetině 12 / 6 pro Detroit.
Šílený zápas s dobrým koncem. Tady asi není důvod něco řešit. :neviem: 2 body jsou 2 body :lol: I takové zápasy se hrají. Hráli jsme druhý zápas ve dvou dnech. Soupeře jsme zcela ze začátku podcenili, ale team ukázal sílu a dokázal se do zápasu vrátit a otočit ho. Snad bude Mrázič psychicky v pohodě a hodí nepovedený začátek a střídání za hlavu. Nedělal bych z toho nějakou vědu. Přeci jen měl mít 2 zápasy po sobě. Před ASG nás čeká Minny, tak by bylo super natáhnout šňůrku výher na 5 v řadě. Na čelo konference ztrácíme pouhý bodík. :giggle:
Go Wings !!! Go !!!
Toho sem se bál takového přístupu, to není poprvé, kdy se nechali rozebrat od nemohoucího soupeře. Dneska to akorát klaplo v tom, že fakt zabrali a napadalo to tam. V tomhle ohledu přínosný zápas, že i za takového stavu se to dá otočit a v klidu dohrát. Góly sice žádná krása, jednoduše to tam domlátili, nebo se zrovna Enroth nevytáhl, ale na to se nikdo ptát nebude.
Vydržel jsem právě jen tu první třetinu, pak mě to zmohlo, takže jsem šel spát docela z blaženým pocitem :-D pak jsem docela :sok: ale tak co se dá dělat. Creep díky za report :good: Ono s tím co předvádíme jsme asi opravdu právem tam kde jsme.
JKL píše: Góly sice žádná krása, jednoduše to tam domlátili, nebo se zrovna Enroth nevytáhl, ale na to se nikdo ptát nebude.
No žádná krása to nebyla. Všechno domlácené z úrovně brankoviště, krom toho posledního Hankova gólu. To byl takový soft pokus, který Enroth procedil. Ale na to se opravdu nikdo neptá a 2 body se počítají. S Minny musíme podat lepší výkon. S novým golmanem šli hodně nahoru. :!:
Creeper píše: Do kasy šel McCollum, pro kterého to byl první zápas v NHL
:nono: Malá oprava,on už jeden start před lety má,kdy jsme dostali vylágoš od Blůsmenů a on střídal a tuším,že stejně nedochytal.Takže vletěl do NHL ve stylu Vokouna :giggle:
Každopádně díky za report :good:
Jirik19 píše:
Creeper píše: Do kasy šel McCollum, pro kterého to byl první zápas v NHL
:nono: Malá oprava,on už jeden start před lety má,kdy jsme dostali vylágoš od Blůsmenů a on střídal a tuším,že stejně nedochytal.Takže vletěl do NHL ve stylu Vokouna :giggle:
Každopádně díky za report :good:
To nevím :bee: Všude psali, že to byl včera debut. :wink2:
Veru veru, Jiřík má pravdu, marec 2011 a prehra doma 3:10 :lol2:

Ja som to po prvej vzdal, lebo to bola katastrofa a des. My proti slabým musíme fakt prehrávať, aby sme začali hrať. K Minny iba toľko, že či tam bude Dubnyk, Bäckstrom alebo Kuemper, je mi to celkom jedno, chcem 2 body, nemôžeme zastavovať a treba vyhrávať.
jsem se musel smat, kdyz Mrazek vystridal a pak na MC sla za 28 minut 1 strela na branu :-D a hrozne mi bylo lito brankare Buffala
Epický zápas toto.. veľký :good: hore za návrat do zápasu a obrat nepriaznivého stavu. Takýchto tretinových výpadkov proti jasne slabšiemu súperovi by sme sa mali vyvarovať. Pravda je však, že sme mali v nohách zápas no nie je to ospravedlnením. Bolo jasne vidno, že keď sme rozbehli našu hru tak Sabers nevedeli koľká bije a zostali statický v obrannom pásme. Za seba pevne verím, že Mrázeka striedanie nijak neovplyvní a ďalší zápas bude chytať sebavedomo ako doteraz. Skritizovať musím Ericssona, vôbec sa mi nepáči už dlhšie jeho hra. Pri druhom góle som nechápal na čo čaká a stojí jak prikovaný, prečo nevystúpil proti hráčovi strieľajúcemu. Pri treťom góle nezmyselne dať hokejku do strely na ktorú ma brankár 100%-tný výhľad. Školácke chyby podľa mňa, nech mi je odpustené ak sa mýlim.
danco95 píše:Skritizovať musím Ericssona, vôbec sa mi nepáči už dlhšie jeho hra. Pri druhom góle som nechápal na čo čaká a stojí jak prikovaný, prečo nevystúpil proti hráčovi strieľajúcemu. Pri treťom góle nezmyselne dať hokejku do strely na ktorú ma brankár 100%-tný výhľad.
Je to trotl, který tam stojí a blbě čumí jak se říká. Má jeden světlý okamžik na 20 špatných. Jediné co mu jde dobře, tak je nasraně odpálit puk potom co dostaneme gól a on je na ledě. Toho chlapa vůbec nemusím. :bitka3:
Keď spraví chybu Ericsson, Quincey, Kindl
Obrázek

A keď niekto iný z tímu
Obrázek
Priznám sa, že hrám hokej na veľmi amatérskej úrovni ale také chyby, že nevystúpim ako jediný hráč pred brankárom proti strele z kruhov , a že stečujem brankárovi strelu do klietky na ktorú ma 100% výhľad .. tak to sa mi ešte nepodarilo. :bitka3:

Veľmi rád by som tam videl niekoho iného namiesto Jonathana.
danco95 píše:Priznám sa, že hrám hokej na veľmi amatérskej úrovni ale také chyby, že nevystúpim ako jediný hráč pred brankárom proti strele z kruhov , a že stečujem brankárovi strelu do klietky na ktorú ma 100% výhľad .. tak to sa mi ešte nepodarilo. :bitka3:

Veľmi rád by som tam videl niekoho iného namiesto Jonathana.
zde je pouze a jenom problem v nasem vedeni. Ericcson byl uz od zacatku 4-6 obrance, jenom diky toho, ze k nam zadny obrance za xxx let neprisel se dostal na 1-2. Pro neho je ideal treti par a tak 12 minut na lede :)
Ninety91one píše:zde je pouze a jenom problem v nasem vedeni. Ericcson byl uz od zacatku 4-6 obrance, jenom diky toho, ze k nam zadny obrance za xxx let neprisel se dostal na 1-2. Pro neho je ideal treti par a tak 12 minut na lede
Presne ako hovoríš. Reže to do očí keď ti taký hráč hrá prvý obranný pár. Keby aspoň dokáže presadiť svoju size, ale nič. Naivne dúfam, že sa tento problém čoskoro vyrieši. :neviem:
Teemu :klobuk:


https://vine.co/v/OIKj7dV1BAJ" onclick="window.open(this.href);return false;
Uz bylo na čase to tam napálit. Super.
Dneska při nás stáli všichni svatí. Poměr střel 38/24 :evil: Ještě 10 minut před koncem jsme měli pouze 16 střeleckých pokusů :!: To co předvedl Big ko*ot Kužel před vyrovnávacím gólem Parise se snad nedá ani komentovat. Toto neudělá snad ani dorostenec na rybníku :bitka3: :bac: :butt: :hroza:
Konečně Pulki :yes: Puk jsem ani neviděl :giggle: a potěšily aspoň nájezdy.
Bych normálně řekl, že plní nějakého bobříka nezdolatelných achievementů. Prvně otočit prochrápaný zápas se slabčáky, teď zas prodrbat zápas a vyhrát SN. :-D

Jinak co si budem, velmi příjemné dva body. Lepší málo střel a něco tam napadá, než 40 střel a z toho jeden fík. Na SN sem věřil, že se to zlomí, to už bylo neuvěřitelné.
Tak nájezdy chytal Mrázek a to je jiná liga než cedník Howie,který si absolutně nevěří.Takže s ním je to pohodička.
Pulki luxus,konečně.Škoda,že skoro nehraje.Těch 8-10min. je strašně málo.
Škoda toho posraného ASG,zrovna když jsme rozjeli bodovou sérii.Zranění taky moc nemáme(resp.lazaři nechybí :giggle:)
Jinak, co se týče bobříků, stojí před náma poslední - nejtěžší - vyhrát na Floridě :-D.
No to snad nie presrat trojgolovy naskok po druhej tretine? Este ze to aspon ciastocne zachranili v najazdoch.
Ericsson hral dobre so St.Louis, jeho najbližší dobrý zápas príde tak v polovici februára.

Zo zápasu som videl konec 3. tretiny a nájazdy, spoločenská únava bola silnejšia ako túžba pozerať hokej :lol2:
Ericsson je mizerny, ten jak ma puk u nasi brany, tak doslova sedivim. Toho uz ani neresim. Spis me trosku trapi vykony Mrazka v poslednich dvou zapasech, celkem nicmoc.

Jinak ale i kdyz malo strel, tak se mi vcerejsi vykon velice libil. Prvni dve tretiny kvalitni hokej.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES