Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já som dneska taký nasratý, že to ani není možné. To co jsem viděl nelze snad ani reportovat. :hroza:
No Mrázek dneska nepůsobil 100% dojmem,párkrát mu to vypadlo + ty jeho výjezdy :-D,ale gólmani jinak ok.Problém máme jinde. Útoky nefungují(vyjma druhé lajny),zejména ten první,byť dal dnes Hank gól(konečně kua) a tyčku + Nyq tyčka.Aspoň,že Majka napadlo prohodit totálně neviditelného Abdula za Mezka.To zlepšení tam poté bylo.
Jinak špatný,slabý výkon.Hráli jsme do prvního gólu a pak až posledních 10min,kdy najednou honíme výsledek.To je strašně málo.A to jsem byl před zápasem přesvědčený o tom,že vyhrajeme.
Pane trenére: Pulki nahoru,Jurčo do čtvrté lajny(to neznamená,že hraje špatně) a Andy dolů :!: Pak už to pošlape :giggle:

Jo přesilovky a empty net bez střely na kasu,to se těžko dávají góly.
Rosťa píše:Jinak nevíte přesně co je s Jimmym?
Jimmy Howard nedochytal noční zápas a v brance Detroitu ho po dvaceti minutách nahradil Petr Mrázek. Český talent ale zřejmě příliš času v pozici týmové jedničky nestráví, Howardovo zranění údajně není nijak vážné a jednalo se zejména o prevenci.
Naštěstí nás v neděli čekají Laviny(unavené z Buffala) a tam už tu střeleckou nemohoucnost prolomíme.Očekávám min.5 gólů a jasnou jedničku.Je to potvrzené i z tábora soupeře,takže je to tutovka(pro sázející).
Jirik19 píše:Naštěstí nás v neděli čekají Laviny(unavené z Buffala) a tam už tu střeleckou nemohoucnost prolomíme.Očekávám min.5 gólů a jasnou jedničku.Je to potvrzené i z tábora soupeře,takže je to tutovka(pro sázející).
Jako dneska. Kolegovi jsem to doporučil a hle vyšlo to. Asi si půjdu vsadit taky.. :cinka:
Obrázek
:klobuk:
u nas neumi nikdo ani poradne vystrelit. Opravdu, jestli jsou v Detroitu dva hraci co maji slusnou strelu tak je to moc. Silene


Jestli ted neni ten spravny cas pro Sproula a Pulkkinena, tak je uz nekdo doopravdy slepy :)

No a Mrazek si konecne prijde na sve, protoze ted si asi zachyta opravdu HODNE


dnesni Griffini :thumbsup:
https://www.youtube.com/watch?v=q2KpnEJwSu4" onclick="window.open(this.href);return false;
Není jak,bohužel.To by se musel někdo zranit.Už tak XO těží ze Štefana a po jeho návratu jde zase dolů :scare: Sproul je sci-fi a Pulkimu by musel někdo pomoct.
Je sice krasne, ze mame uzasne oslabeni a vyborne hrace dozadu, ale kdyz nejsme schopni dat gol (nebo i trefit branu), tak je treba neco vyzkouset. Pulkkinen ma momentalne zivotni formu, Sproul se v poslednich zapasech taky chytil a i se o tom vcera bavili na FSD, ze by by se nejaky pravak vzdadu hodil..z farmy. Navic Pulkkinen neni pouze strelec, on i tvori. :evil:
Docela dobra zahada toto.. Koukam na stats henrika Zetteho a na goly a reknu vam zcela vazne, pokazdy, co sem koukal na DRW, tak dal Zette gola.. :lol2:

Jinak nekdo tu tusim psal, ze Mrazek byl vcera nejisty. No ja naopak si myslim, ze byl jisty az az protoze po prichodu do branky tam mel behem pp isles neskutecne zakroky a drzel vas. :) Jinak je fakt, ze hrajete kulove, skoda ze s vami ted nehrajeme hehe. :neviem:
Ano to měl,ale potom už tak jistě nepůsobil.Několikrát mu vypadl puk a tak tak to zachraňoval a při těch dvou výletech měl teda z prdele kliku,to mohly být klidně 2 góly a vůbec by se nedivil.Ale jinak já ho žeru...jen jde na něm vidět,že chytá jednou za uherák.
No vida,tak XO už je dole.McCollum bude krýt Mrazáka.
Creeper píše:Kužel dneska excelentní asistence na druhé brance Isles.
Byl u obou gólů. Dělal to jediné, co umí — stál a čuměl. Jeho neschopnost mě točí úplně na maximum.

Po druhé třetině jsem zbaběle utekl a čtyřiadvacet hodin to rozdejchával. Chybí nám silák, co by uměl i něco uhrát (Draper, Holmström, Shanny…), většinou soupeřům stačí, aby nás pověsili po mantinelech a občas do kombinace strčili hokejku. A beci se střelbou moc nepomáhají, navíc když už, tak se to odrazí od mantinelu a na druhé straně to uteče z útočné třetiny. Teď hrajeme přesně to, co jsem po Kenovo letním nicnedělání čekal.
Kríza príde na každého. Na každý jeden z tridsiatich tímov, calm :ciga:

včerajšie formácie na tréningu
Henrik Zetterberg-Pavel Datsyuk-Justin Abdelkader
Tomas Tatar-Riley Sheahan-Tomas Jurco
Gustav Nyquist-Darren Helm-Johan Franzen
Daniel Cleary-Luke Glendening-Drew Miller

It appears Joakim Andersson will be scratched Sunday.
Pulki další banán + rozhodl nájezdy.No pojďme s Clearym,ten nám tu produktivitu zvýší, o tom žádná. Aspoň, že vypadl Andy.
Jirik19 píše:Pulki další banán + rozhodl nájezdy.No pojďme s Clearym,ten nám tu produktivitu zvýší, o tom žádná. Aspoň, že vypadl Andy.
Kuwa jak jsem viděl Giffiny to je jiná káva. To je pohoda v teamu. Dávají si přednost v tom kdo dá gól. Ti naši tragédi škoda mluvit. :rofl:
Tak já bych poslal do háje Anderssona,Ericssona,Kindla,Clearyho a Franzena. Ale bohužel nejsem gen. manažer. Na farmě máme dost hráčů,kteří by byli užitečnější než těchto pět hráčů. Opravdu už mě ten náš mamlas co tomu velí sere. A jak někde čtu,že patří mezi elitu,tak mě vždy osype. Ono jak nebyl platový strop a byly finance,tak to se podepisovali hráči jedna báseň. Až teď se projevuje co je to zač.
Pulkkinena vymenime za nejakeho troubu ala Colaiacovo, nebo neco podobneho. Ani moc neverim, ze bude hrat Pulkkinen za Red Wings. No a dneska to bude taky sranda..Colorado ve srac*ach, jeden zapas v nohach..easy w :-D :-D

Jirik: jn, ten uz ty goly ani nemuze zastavit. :-O
pro me je toto naprosto nepochopitelne. Kdyby se sesli Vsichni hraci Detroitu a spojili vsechny sve sily, tak nedaji takovou ranu jako Pulkkinen. NEMAME hrace ktery umi opravdu vystrelit..na co se doprdele porad ceka? aha, on je fin

https://www.youtube.com/watch?v=4u8uWf5kEz4" onclick="window.open(this.href);return false;
Je jedno,že je fin,je moc mladýýýýý :-D Počkáme až bude mít 42 a pak dostane 5-ti letou smlouvu
Creeper píše:Kuwa jak jsem viděl Giffiny to je jiná káva. To je pohoda v teamu. Dávají si přednost v tom kdo dá gól. Ti naši tragédi škoda mluvit. :rofl:
Lenže je rozdiel keď sa ti darí a mužstvo vyhráva takmer stále a keď máš streak 4 zápasy 4 strelené góly :wink2: Nemôže sa dariť stále, jednoducho to tak nefunguje.

Puluho by som vyskúšal v áčku aj ja, beztak, nič nemôžeme stratiť
Zase len poku*vený bod za prehru po SO.

1. tretina slabota z oboch strán, skoro som fakt prispal, potom sa to začalo mierne stupňovať. Po tom góle som dúfal, že to udržíme, ale ten zvláštny call nás pripravil o 2 body. :hmm:

Nájazdy :lol: Prvé dva od Avs perfektné, som myslel, že je koniec, potom som aj dúfal, že to strhneme, nestalo sa.

Pickard musí fetovať, ten chlapec pochytal všetko jedna radosť. Prosím, prestaňme hrať na krásu a začime páliť na bránu a musí to vychádzať. Zas jeden gól, s tým sa nedá vyhrávať.

Takže, v utorok doma Sabres...vyhráme už konečne...6 losses in a row :scare: Treba to zlomiť čím skôr, nech sa dostaneme späť na víťaznú vlnu.

A Pulkkinen hore poprosím. :klobuk:
Bída pokračuje. :verysad:
Divné období
JKL píše:Divné období
Já jsem z toho tak frustrovaný, že ani nevím co napsat. :verysad:
Nuda....po druhé třetině jsem to zalomil. To bych se k tomu musel postavit, abych vydržel.

Jo a na nájezdy už jsme nejhorší, kam se hrabe NJ nebo Phillies.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO