Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Prosím,ještě Mr.Q :pray:
dlho nám ten Datsyuk zdravý neostal :thumbsdown:
On vůbec nenastoupil nebo se zranil během hry?Prvních 5min. jsem neviděl.
Nenastúpil, groin injury, v nedeľu by mal/mohol byť ok, ten nedeľný zápas bude dôležitý. Máme effort, sme lepší, dobre, že to padlo teraz, bude sa hrať ľahšie. Každopádne, W or WO Dats, týchto Devils musíme dať dole.
ted kdyby to Shea dal, tak je to akce tydne :)
Obráncům to tam konečně padá :good:
Ericsson im to dnes nabíja :bitka3:
Chceš ho dissovať za to, že mu nastrelili nohu a od nej sa to odrazilo k Tootoovi ? Zase, ste tu veľkí hateri na niektorých hráčov, ale odtiaľ-potiaľ :eek2:
však to nieje diss..skôr to,že mal dnes nato smolu :-D
7:3 to sice neskončilo, ale jinak ok. Devils krajně o ničem tým, sice dovedou semtam zabrat, ale jinak to je teda docela bída. Nechápu protežování Jágra, jeho minuty nějak neodpovídají jeho příspěvku.

Dobré stats vhazování myslím.
Výkon dnes fakt dobrý,ale pořád mi to připadá,že bychom měli mít z těch šancí podsatně víc gólů.
Myslím,že takových šest kousků,by tak odpovídalo dnes.Ale tak nebuďme nenažraní,oni si to kluci
šetří do důležitějších zápasů(hlavně Darren). Jersey ale jinak fakt zklamali,nečekal jsem, že jsou na
tom tak zle..... :neviem:
Produktivita je mizerná. To je od začátku sezony tohle, na ty 2-3 góly se hrozně nadřou. Chce to fakt střelce navíc. Mantha už bouchá, Pulk jede jak mašina. Podle mě se čeká, co Mantha předvede na GR do Vánoc, potom přijde na řadu nějaký přesun.

Tvl, Gus dva měsíce mimo, no tak to je pecka. Jestli by se udělala nějaká historická tabulka hráčů, kde by jejich plat byl přepočten poměrně na počet odehraných zápasů, tak Gus bude v první desítce, tomu věřím.

Na druhou stranu, Petr up a pome..
No dle sestřihu ze zápasu jsme mohli dát tak 10 banánů :( Zápas jsem neviděl :oslava: nemohu soudit, ale ta naše produktivita je žalostná. :bitka3:
Zítra Tampa :thumbsdown:
Tvl, Gus dva měsíce mimo, no tak to je pecka.
My máme samé super stár v tomto ohledu. Weiss + Gus. Unikátní :giggle:
Creeper » 08 lis 2014, 09:09 píše:No dle sestřihu ze zápasu jsme mohli dát tak 10 banánů :( Zápas jsem neviděl :oslava: nemohu soudit, ale ta naše produktivita je žalostná. :bitka3:
Zítra Tampa :thumbsdown:
2 body. Proti hokejovějším týmum se Wings daří, minimálně to bude pěkný zápas proti Kapitánovi. :thumbsup:
Jo jo,stále nám chybí střelec,čeká se na Manthu.Většina hráčů dá tak 1 gól z 10 tutovek,pokud se do nich vůbec dostanou.Např.takový Helm je standartní vrah.Kdyby dával aspoň něco málo z těch svých šancí,tak nemá problém nasázet 20 gólů za sezónu.Škoda,že je takový dřevák.Samostatnou kapitolou jsou pak samostatné nájezdy,tam jsme úplně mimo.Dneska zase 2 a ho*no z toho.Se pak nedivím,že při remízách ztrácíme zbytečně body na nájezdy.
Potěšitelný je příspěvek od obránců a také využité přesilovky.A musím pochválit Clearyho.Zatím se mi líbí.I když ta lajna byla tuším u obou gólů.Šoupnul bych ho místo Andyho.Ten na tribunu.
Proti hokejovějším týmum se Wings daří
Někdo hraje teď lepší hokej než Wings ? :?: :?: :?: :?:
ano, tech golu mohlo vcera padnout podstatne vice, i produktivita je slabsi, ale celkove hrajeme pekny hokej a to me tesi vice. Chce se mi spat :-D
Wings 3 - 4 SO Lightning

...alebo, ako ísť do nájazdov znamená pre Red Wings automatickú stratu extra bodu z OT.

Skutočne v naše dobro dúfam, že nájazdy sa čím skôr zrušia, resp. nezrušia, ale zaviedol by som OT 3 on 3, proste niečo, kde bude menšia šanca toho, že pôjdeme do nájazdov, lebo v poslednom období fakt katastrofa, nabudúce tam treba poslať Glendeninga, Millera a Quinceyho. Nyquist je v zápasoch fantastický, ale tú jeho five hole deke do backhandu si čoskoro zapamätajú gólmani natoľko, že už budú vedieť, čo chce robiť. Tatarov a najmä Helmerov nájazd škoda komentovať. Helmovi div že neušiel puk :lol2: Howard bol tiež kedysi v nájazdoch fantastický, teraz sa nechá vykúpať, možno to má už aj v hlave, psychický blok.

Ďalej, veľmi málo strieľame, hľadáme najvhodnejšiu pozíciu, chceme to doniesť až do kuchyne, nie sme Red Wings z roku 2002, ale Red Wings 2014, toto treba zlepšiť, veď už nám utieklo 5 bodov z extra time a zápasov je ešte dosť na to, aby sme stratili ďalšie zbytočné body.

Nyquist :klobuk: Minulú sezónu mal priam ťažko uveriteľnú hot streak. Tak nejak som tajne veril, že to nebola iba náhoda a on bude aspoň z polovice tak úspešný v streľbe aj teraz. Ale chlapčisko udivuje, dnešný gól naozaj fantastický, udržal sa na puku, použil obrancu "as a screen" a krásne trafil, fakt som rád, že takto pokračuje. A v predĺžení to naservíroval Nikovi, ach jaj Kronner :bitka3:

PP - Tiež vec, ktorá sa zlepšila, a to dosť výrazne. Ale veru, aké je to jednoduché, niekto pochopil, že stačí strieľať a výsledky sa dostavia. Presne tak, ako to ukázal Mule práve dnes. Helmov gól bol netradičný PP goal. Treba v tom pokračovať, lebo special teams rozhodujú zápasy, to ale nie je nič nové.

OVERTIME :sok: Hoci nájazdy nevieme, v OT hráme skutočne jak z partesu, chýba tomu len gól. Naozaj sa pri predĺženiach bavím, len chcelo by to, aby sme nešli do tých hnusných nájazdov a rozhodli už v OT.

:minus: Kindl...stále sa trasiem, keď je na ľade. Je krásne, že v stredu a v piatok dal PP goals, to však nič nemení na tom, že je neistý, dnes fantasticky naservíroval Kucherovovi (v 3rd P za stavu 3:3), ten našťatie odmietol veľkú šancu.

A stále mám pocit, teda, viem to, chýba nám ešte jeden kvalitný útočník, niekoho to chce dať von, páčil by sa mi tam aj Pulkkinen, Mantha, niekto schopný, kto vie dať gól aj z pološance.

Zaslúžený oddych (veru, aj ja mám toho dosť :giggle: ), voľno 4 dni a v piatok doma na Chicago. Zápasy s nimi bola vždy oslava hokeja, žiadne defenzívne oťukávance, proste ofenzívna podívaná, dúfam, že aj v piatok tomu tak bude.
Ta pauza měla přijít 4 zápasy dřív. Wings ji nutně potřebují, trochu konzolidovat hru a především psychiku.

Dopředu to chce střelce, to je jasné, prostě hráče, který nepřemýšlí a valí to tam od boku, Pulk by byl výborný, minimálně na přesilovky, 5v5 sme ho zatím neměli mezi velkýma možnost vidět, vloni vlastně chodil jen na PP. Myslím, že se čeká na Manthu, potom bude nějaký ten mův asi nevyhnutelný. Rozhodně využít vlastní zdroje, cokoliv externího by bylo drahé.

Nyq mě nepřekvapuje, minulý rok nebyla žádná náhoda z jeho strany. Měl nevyrovnané výkony, některé zápasy odjezdil a nerval se, letos mi přijde, že tu lehkost hry přijal a nebojí se. Stále si myslím, že nějakých 30 gólů dá poměrně s přehledem.

Co tým ale potřebuje určitě, je další tahoun, Hank to celou sezonu nemůže tahat, někoho kdo pomůže nahoru-dolů, volný je Green, já bych ho bral. Tvořivý ofenzivní D by tuhle roli klidně plnil a Green by určitě u Wings dostal stoprocentní prostor.

Porazit Wings na nájezdy fakt není žádný achievement, bohužel.
Proč tam Babcock nepošle nahrádníka(na nájezdy)? Howarda si každý šikovnější hráč v klidu povodí. Však co můžeme ztratit? Nebo se to už nesmí?
Helmovi ten puk ujel dokonce dvakrát, takže ho prakticky odevzdal. Ono poslat na nájezdy největšího vraha, už je kvalitní zoufalost, ale tak u nás je vlastně fuk, kdo to zazdí. Příště poslat obránce.
Přesně v nájezdech jde vidět kvalita/šikovnost našich útočníků, která je prachbídná.

Green je drahý, resp. Holland za něj nic nedá. Takže asi tak. Nějakou výměnu opravdu nečekejme, je to zbytečné.

Kvalitního střelce a obránce potřebujeme už x let, to není problém dneška. A Holland s tím nic nedělá a ani neudělá.
Jirik19 píše:Proč tam Babcock nepošle nahrádníka(na nájezdy)? Howarda si každý šikovnější hráč v klidu povodí. Však co můžeme ztratit? Nebo se to už nesmí?
To nevím, ale pokud to jde tak proč to jednou nezkusit ? JO on ten chlap bude studený a nerozhýbaný, ale zkusit se má vše.
Souhlasím s vámi, kluci — na SO by měl Babs poslat Mrázka. Tatara poslat na farmu a Kindla rovnou do Šumperka — také se bojím, když je na ledě, a tím včerejším stupidním namazáním to jen potvrdil. Velká škoda, že Kronner nevyužil tu parádní situaci, kterou mu připravil Nesquik, pro toho by to bylo lepší završení večera než nepovedený nájezd v SO. A teď konečně time-out.
tak jako bylo jasne vyrovnani, stejne bylo jasne i jak dopadne prodlouzeni, tedy najezdy. Diky bohu, ze jsou v NHL pouze 2 body za vyhru a ne 3, jinak by to bylo brutalni. Za bod jsem ale stastny, protoze Tampa byla krom treti tretiny lepsi. Jejich mladi jsou krom Nyquista o valec lepsi nez nasi.
Creeper » 10 lis 2014, 09:01 píše:
Jirik19 píše:Proč tam Babcock nepošle nahrádníka(na nájezdy)? Howarda si každý šikovnější hráč v klidu povodí. Však co můžeme ztratit? Nebo se to už nesmí?
To nevím, ale pokud to jde tak proč to jednou nezkusit ? JO on ten chlap bude studený a nerozhýbaný, ale zkusit se má vše.
Nj, ale momentálně celá liga ví, že Howiemu stačí to hodit doleva, doprava a pak to šulnout po zemi a on se maximálně skácí k zemi. Na těch nájezdech vypadá dlouhodobě marný.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS