Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Cela ta slavna lajna - Tatar - Shea - Jurčo je zatim dost zalostna a vcera to Tatar vysperkoval nekolika silenyma ztratama. Vlastne jedina funkcni chemie je zatim pouze mezi hraci 4 utoku, ten je skvely :-D Dats hral vyborne a hned od zacatku patril mezi nejlepsi. Nicmene, celkove opet dobry, sebejisty vykon bez vetsich chyb..skoda te nasi potence.


za 3 tydny by mel byt Mantha, vubec bych se nebal - Nyquist - Zetterberg - Franzen, Tatar - Dats - Mantha, Helm - Shea - Abdelkader, Miller - Glend - Andersson.
Dobrá sestava. Ale pokud bude full stav, tak bude Babs stavět Hanka s Pavlem. Plus ve vzduchu stále visí Weiss. Ten předek není špatný, ale chce to oživit a, ať už se nám to líbí nebo ne, jednou z variant je nějaký větší multi-trade, nicméně je tu onen Kenny faktor. Nicméně věřím v to, že se Tatar probere, na lgw padl dobrý názor, že Tatar si musí uvědomit, že není Dacjuk a nesmí se tak snažit hrát, pak je to ok.
S tým, že si vyrovnanie zaslúžili, tak maximálne súhlasím, tam sme mali na mále už v 2nd P pri tej tutovke PAP. Ale ten gól jednoducho mal platiť, tam nie je o čom. Inak proti MTL v záveroch ľúbime inkasovať :mad: Minulý rok v poslednej minúte Gionta, teraz Galchenyuk.

Creeper mi aj v noci písal na FB, že Quincey je jelito, ale nemal som silu mu odpísať, som ledva pozeral :giggle: Tiež by som ho nevinil z toho gólu. Nesnažme sa ukázať na neho iba vtedy, keď urobí niečo zle. Quincey hrá podľa mňa zatiaľ nad moje očakávanie, tak, ako celá obrana. Granato :good: Ak hráme jednoducho, tak nemáme problémy, ten systém je výborný, aspoň zatiaľ. Tatar priveľmi vymýšľa s pukom, musí pridať.

Zostava, ktorú napísal Ninety, nie je zlá, každá formácia má scoring touch, playmakera a tvrdosť. Ale nemyslím si, že Mantha pôjde do áčka. Iba v tom prípade, ak by v AHL valcoval. :wink2:
Snad válcovat bude. A pokud bude mít Ken koule, tak se před deadline dočkáme nějakého pěkného a nevyhnutelného trejdu.
Mantha letos moc příležitostí nedostane. Dají ho rozehrát na farmu a tam,jak píše Pasha,by musel zářit.Jinak letos max.na pár zápasů(v případě větší marodky nebo na konci ZČ). Ale po boku Pashy bych ho fakt chtěl vidět hrát.Ono pro něj není ani místo. Leda,že by někdo konečně pochopil,že je Cleary trošku navíc :hmm: A to ještě stále visí otázník nad dědulou :andy: Ten pomatenec je schopný,podepsat ho na Vánoce.

Ken koule nemá, to buď v klidu :lol2:
ja si prave myslim, ze by za normalni situace mel Mantha sanci, ale diky toho, ze na neho nebude misto v Acku, to asi nevyjde. (jedine ze by poslal Jurča na farmu). Jinak jsem presvedcen, ze by se uchytil hned. V momentalni sestave ani tak nejak neni nikdo, kdo by mel jit out. Hraji dobre (ale zase potrebujeme strelce)
Jo,kdyby se nezranil,tak to vypadalo nečekaně nadějně.I když pořád se bavíme o Red Wings,že? :lol2:
Patrně by byl místo Nestrašila,který by hrál na farmě.Jenže takhle už vidím Kenovy kecy.Je po zranění,musí se pořádně rozehrát,musí dostat prostor na farmě,je mladý a blabla.Takže až příští sezónu.
O tom,že by se uchytil jsme přesvědčeni asi všichni.Obzvlášť,kdyby dostal šanci v prvních lajnách a nehrál jen 12min./záp. S Dacjukem musí hrát střelec, to už tady brečím asi 5 let a ho*no z toho.
Právě,že jakž takž hrajeme,bodujeme.Takže si Keník plácá po ramenou a spokojeně si pomlaskává,jak nemá skvělý tým.Takže žádné trejdy,žádné změny neočekávám.Aspoň v dohledné době ne.Max.podepíše dědka a pošle Jurča na farmu.
Nestrasila jsem nepsal zamerne, protoze on by musel na waiver a pak by hrozilo, ze o nej prijdeme. Manta jinde nez v 1/2 utoku ani hrat nemuze. Vsude jinde by byl doslova marny asi :-D Me se zatim vubec nelibi ten Jurčo no..vlastne cely druhy utok. Od nich ten prispevek chybi
Spojení mezi Babcockem a Detroitem zřejmě bude platit i v následujících pěti letech. Babcock podle zámořských médií obdržel od klubu nabídku právě na pět let a je velmi pravděpodobné, že ji kouč Red Wings podepíše.
Jirik19: tak to je dobra zprava. Hlavne at dnes prezijeme ve zdravi, trosku se dnesniho zapasu obavam. Hlavne bez zraneni
Jak to vypadá s Johanem? Bude hrát nebo ho ještě berou křeče? :lol2:
Věřím ve dva body v základní době.
Jirik19 píše:Jak to vypadá s Johanem? Bude hrát nebo ho ještě berou křeče? :lol2:
Třeba bude kamarád a nechá hrát Clearyho :-)
Kindl je marný až na půdu. No nic dali jsme si svůj jeden gól a tím to končí. Ta naše potence je děs a hrůza. Sem tam šance pak tam vlítne Kundic a s lehkostí zavěsí :thumbsdown: Tak nějak mne to už přestává bavit komentovat tu naši nemohoucnost :verysad:
Regulérní taktika proti Wings - faulovat a nechat je hrát pp.
Nádherný a nečekaný závěr.Sice haluz jak prase,ale díky za ten bodík(2).Oslabení stále 100% :klobuk:

Dobře jsme je rubli :hehe:
RED WINGS - PENS 4-3 OT

:lol2: :lol2: 5 minút pred koncom som bol rozhodnutý, že nič nenapíšem a opäť nahnevaný pôjdem do postele...ale niekto to chcel inak. Ale žeby mi to dajak vadilo :giggle:

V prvej boli Pens lepším tímom, zaslúžene vyhrávali, nič na tom nezmenil ani Kronwallova korigácia. V druhej sa to zase obrátilo, strely v náš prospech, a to dosť výrazne, ale čo z toho, gól dali zas Penguins a mali celkom pohodové dvojgólové vedenie, navyše, pri našej streleckej nemohúcnosti sa nedalo čakať, že by ten zápas mohli stratiť.

To, čo sa stalo v posledných minútach, zatiaľ neviem pochopiť. Najskôr luxusný pas DeKeysera, kapitán - 2:3. Záver už vyzeral tak, že to Pittsburgh doklepne do prázdnej brány, ale nie, kdeže... :eek2: Dali nám šancu, ktorú sme nepustili, tá akcia pri vyrovnávajúcom góle na 3:3 bola parádna. Hank, PAvel :klobuk:

Predĺženie sa hralo vo fantastickom tempe, najmä Smith :sok: Ten hral veľké OT, wow. Vo víťaznom góle mal prsty zase, kto iný, no.40, vystihol prihrávku v útočnom pásme, ABDEL !!! GWG !!!

:plus: Nebudem dávať plusku za ten záver, stále neviem, či to bola náhoda, alebo dar z nebies :giggle: Plusku má samozrejme kapitán, zas nás vytiahol z brindy, jednoducho má pre nás nevyčísliteľnú hodnotu. 1+2 dnes :king:

:plus: Oslabenie - hoci sme už už mali na mále, stále sme 100 % - ní. Neviem, dokedy to potrvá, ale príjemne sa na to pozerá.

:plus: Jimmy Howard. Dostal síce 3 góly, ten od Määtu ho asi kúsok mrzel, to bol lacňák, ale zase podržal, či už v PK, alebo sam.únik Crosbyho. To bol kľúč k celému tomu, čo sa stalo potom. Ak by Crosby premenil, bolo by 1:4.

:minus: PP PP PP .... katastrofa, hrôza, des. Jedna bola dobre zahraná, ale inak to je veľmi nepodarené, treba sa viac hýbať, lepšie strieľať, kombinovať. Veľmi, veľmi suché

:minus: Tatar, Nestrašil ... Nesty sa mi páčil zo začiatku, teraz by som už od neho rád videl aj niečo viac, navyše, keď sa vráti Franzen, tak nás čaká tough decision. Aj keď, my by sme to mali easy (Cleary :arrow: waiver) ... ale to tak nebude :giggle: ... Tomáš sa musí prebudiť, zatiaľ je veľmi za očakávaním, on má byť jedným z lídrov, nie v šatni, ale na ľade, pre súpera musí predstavovať nebezpečenstvo, ale tomu tak nie je.

:minus: Kindl ... stále nemám dobrý pocit, keď je na ľade, trasiem sa...je neistý, chcem tam vidieť XO.

Toť vše, vidíme sa v sobotu vo Phile :wave:
Tak nějak mne to už přestává bavit komentovat tu naši nemohoucnost :verysad:
Babs si zřejmě mezi druhou a třetí třetinou vygůglil HF a přečetl si můj komentář :giggle: :hehe: :jn:
Kindl je marný já se třesu jak má puk co bude :scare:
Pasha píše:Tomáš sa musí prebudiť, zatiaľ je veľmi za očakávaním, on má byť jedným z lídrov, nie v šatni, ale na ľade, pre súpera musí predstavovať nebezpečenstvo, ale tomu tak nie je.


Má novou smlouvu tak je za vodou ne :?: :bitka3: Takový obrat jsem nečekal. Hank :klobuk:

Go Wings !!! Go !!!
Já jsem šel spát ve třetí třetině po faulu Kindla. Nevěřil jsem v zázrak a neý jsem stačil usnout,tak mi začal hlásit mobil jeden gól za druhým. Vyčítal jsem si,že jsem nevydržel do konce,ale aspoň se mi dobře usínalo.
Já to zabalil v pětapadesáté minutě, bylo to furt o tom samém. Ale obrat fantastický, Hank pozlatit.

Zlepšit produktivitu, Helm mohl dát snad tři góly, ale on potřebuje stát 10x před brankou, než tam něco dostrká.

Kroner super, bylo třeba už se zapojit. Jinak musím pochváli Smitha, vzadu i vepředu hraje fakt výborně, žeby konečně splnil dávná očekávání?
Pasha » 24 říj 2014, 04:32 píše:
Kindl ... stále nemám dobrý pocit, keď je na ľade, trasiem sa...je neistý, chcem tam vidieť XO.
o to ftipnější, že momentálně vede v týmovém +/-..
dobrej zapas a jeste lepsi vysledek. Skoda toho golu na 3-1, ktery padl z prvni strely na branu v druhe tretine. A teda Tatar a spol by meli zacit neco delat, to je hruza :) pri 3-3 jsem doslova rval a kdyz sme dali opet tesne pred koncem prodlouzeni gol, tak uz jsem byl hotovy uplne. super
Kromě tragického Tatara by měl zapnout i Shea.Od těch dvou jsem letos čekal velké věci a zatím je to utrpení.Jurčo s Nestrašilem si nahlas říkají o lavku-duo Cleary-Weiss už větří šanci :giggle:.
Takhle se dostávají do šancí jen notoričtí spalovači Helm s Abym,kteří potřebují na gól 20 šancí.I když Abymu to tam zatím aspoň trochu padá.Hraje dobře :good:. Poskládané lajny nic moc,radši bych viděl ty dva v třetí lajně,ale chápu,že je to dáno slabou formou některých hráčů.Kdyby to včera skončilo 1:3,potažmo 2:4,nikdo by se nedivil.

Já naštěstí vydržel až do konce a byl jsem odměněn :slintac:
Jirik19 píše:Kromě tragického Tatara by měl zapnout i Shea.Od těch dvou jsem letos čekal velké věci a zatím je to utrpení.Jurčo s Nestrašilem si nahlas říkají o lavku-duo Cleary-Weiss už větří šanci :giggle:.
Takhle se dostávají do šancí jen notoričtí spalovači Helm s Abym,kteří potřebují na gól 20 šancí.I když Abymu to tam zatím aspoň trochu padá.Hraje dobře :good:. Poskládané lajny nic moc,radši bych viděl ty dva v třetí lajně,ale chápu,že je to dáno slabou formou některých hráčů.Kdyby to včera skončilo 1:3,potažmo 2:4,nikdo by se nedivil.

Já naštěstí vydržel až do konce a byl jsem odměněn :slintac:
taky jsem vydrzel, ale ted to v praci boli :-D Takhle paradne otoceny zapas nas musi nakopnout.
No já ráno vstával v 5.30, tak mi do zpěvu nebylo. Ještě sem jel v Ově měnit gumy, cestou se s ženou pohádal (to by asi proběhlo i kdyby to skončilo 10:0) a z nedospání a rozladěn z výsledku navíc ještě byl příkrý na pána v servise. Sedl sem si tam, zapl net a koukám, že 4:3. Pánovi sem se omluvil, slušně poděkoval a odjechal do práce. Od té doby se směju.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES