Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Obrázek Q :slintac:
tak super, nakonec to vyslo bez najezdu :-D Hank mel velikou radost, to se mi libilo. V kazdem pripade, Toronto jsou kralove ofsajdu a Stephen by mel zkusit polskou ligu, treba se tam uchyti :clap:
RED WINGS 1 - 0 OT LEAFS


What a game :sok: Big Win :jupi:

Všetky tri tretiny vo výbornom nasadení, kopa šancí na obe strany, tak, jak sme mohli vyhrať, sme mohli aj prehrať, brankári dominovali, Bernier si ale vzal trochu viac matroša. Ten gól v OT sa ale dal chytať (môj názor). Predĺženie som už nevydržal sedieť, musel som sa normálne postaviť, z tejto výhry mám fakt obrovskú radosť :yahoo:

:plus: Miller- Glendening- Andersson ... fantastická formácia, proste jeden úžas, tí chlapci robia neskutočnú robotu, pri PK, pri ES, v offensive zone, v defensive zone, jednoducho nádhera sa na nich dívať. Dokonca si vytvoria aj príležitosť na skórovanie.

:plus: Dnes Gus podržal tak, jak to má vyzerať, všetko vyšperkoval shutoutom

:plus: Stále 100%-né PK. Nielenže sme nedostali gól pri PK, ale teší ma, že súpera v oslabení nepúšťame do tutoviek, jasné, nebude to trvať večne, ale teší ma to :good: Vyzdvihol by som veľmi dobrý defenzívny výkon Nestrašila, prekvapil ma.

:plus: The Captain Z :poklona: Vidno, že ten nevydarený zápas s Bruins ho nenechal len tak, po včerajšku dnes opäť veľmi kvalitný zápas, všetko ukončil tak, ako sa na lídra patrí. Veru som rád, že ho máme, jediná chyba je to, že nie je tak o 6 rokov mladší :giggle:

:minus: Je vôbec nejaké ? :D Kindl tam pár krát zazmätkoval, fakt by som rád videl Xaviera v áčku :pray:

V utorok v Bell Centre :bee: :eek2: Nemám to tam rád :giggle:
:minus: Je vôbec nejaké ? :D Kindl tam pár krát zazmätkoval, fakt by som rád videl Xaviera v áčku :pray:
Tak já nemohu souhlasit :wink2: Opět velká 0 na straně využité přesilovky. :thumbsdown: Gusta tam měl mega tutovku.
:minus: Opět se nám plní marodka. Franzen, Howard.
Weiss opět nic. :bee:
Montreal a hlavně Bubana nemám rád :jn:
GO Wings !!! Go !!!
Creeper píše:a hlavně Bubana
:cosi:
Jak ho někdo nemůže mít rád? :neviem:
Katastrofálne presilovky, to je už obohraná pesnička. Franzen má vraj kŕče v nohe :hroza: Howard je ok, v utorok bude chytať.

Ale, aby som nezabudol :good:

Obrázek

Obrázek

Glendo :slintac:
Glend je můj oblíbený hráč. Mám rád tyhle typy - na ledě nechat plíce a vůbec všechno.
Datsyuk :yahoo:
Ako to vyzerá s Pavlom? Započul som nejaké šumy, že by už proti Montrealu mohol nastúpiť. Franzen placed on 7-day injured reserve. Habs a Pens vynechá určite.
danco95 píše:Ako to vyzerá s Pavlom? Započul som nejaké šumy, že by už proti Montrealu mohol nastúpiť. Franzen placed on 7-day injured reserve. Habs a Pens vynechá určite.
Datsyuk (shoulder) likely in the lineup for the Red Wings on Tuesday.
Datsyuk skated on the Red Wings top line and top power-play unit in practice on Monday. Following the practice, Datsyuk was noncommittal about playing tomorrow and said a decision will be made after the morning skate. However, Johan Franzen was placed on injured reserve, which opens up a roster spot for Datsyuk, so look for him to play.
nani92 píše:
danco95 píše:Ako to vyzerá s Pavlom? Započul som nejaké šumy, že by už proti Montrealu mohol nastúpiť. Franzen placed on 7-day injured reserve. Habs a Pens vynechá určite.
Datsyuk (shoulder) likely in the lineup for the Red Wings on Tuesday.
Datsyuk skated on the Red Wings top line and top power-play unit in practice on Monday. Following the practice, Datsyuk was noncommittal about playing tomorrow and said a decision will be made after the morning skate. However, Johan Franzen was placed on injured reserve, which opens up a roster spot for Datsyuk, so look for him to play.

az ho vecer uvidim na lede, tak uverim. Takovych zprav kolem Datsyuka je tisice.


Pasha: Q se zatim snazi, takze jsem na jeho strane :-D
Ještěže mám tak mizerné připojení a nejede mi to.
Ninety91one » 21 říj 2014, 12:17 píše: Pasha: Q se zatim snazi, takze jsem na jeho strane :-D
Prvně, musel dostat strašnou čočku, když uzavíral kontrakt. Od Hollanda, ale především pak od trenérů. Osobně si myslím, že s Babsem nemálo času trávili nad seznamem ´is there anything I shouldn´t change?´.

Za druhé, pokud má trochu soudnosti, tak si musí uvědomovat, že v očích veřejnosti je opravdu tragéd, tak je v jeho vlastním zájmu trochu makat. Bojuje především o vlastní prachy a není jich málo.

Jinak třeba už konec minulé sezony z jeho strany nebyl uplně nejhorší, posledních 10-15 zápasů to docela šlo. Když chce zapojit mozek - a udělá to - tak je to poměrně šikovný hráč na 1-on-1 a svůj prostor si umí pohlídat. Řeknu na rovinu - když se snaží, je mi Q. o level sympatičtější než E., který se v podobných situacích chová fakt jak kuželka. Bohužel má tu tendenci ladně přejít do ´flat foot´ módu, kdy se akorát motá tři metry od branky a případně někoho leda tak podrazí.
danco95 píše:
az ho vecer uvidim na lede, tak uverim. Takovych zprav kolem Datsyuka je tisice.

Datsyuk (shoulder) will make his season debut on Tuesday.
All signs were pointing to Datsyuk playing tonight on Monday, but head coach Mike Babcock just confirmed that he will be in. Datsyuk's return is a huge boost to the Red Wings offence, which is currently ranked 26th (2.20 G/PG) and power-play which is 24th, clicking at just 9.5%.
Môže byť? :-D
Takže Z+D a s nima zase Abdul,šmarjááá panno :hroza:
Tak snad aspoň Nyq zvedne druhou lajnu.
Super, takže noci..
Mne sa práveže to zloženie celkom páči Z-D-Abdel a Nyquist pri Sheahenovi a Tatarovi. Zaujimavé zloženie a myslím si , že by mohlo byť úderné.
Takze dobre zpravy :) Dats na Montreal vzdycky umel, snad to dneska nebude nejaka katastrofa :-D

https://www.youtube.com/watch?v=iRlGQhIhh3I" onclick="window.open(this.href);return false;
danco95 píše:Mne sa práveže to zloženie celkom páči Z-D-Abdel a Nyquist pri Sheahenovi a Tatarovi. Zaujimavé zloženie a myslím si , že by mohlo byť úderné.
Abdul je bijec,nic víc.Do třetí lajny akorát.V první lajně má hrát schopný střelec,který by těžil z jejich hry.A né on,který dá stěží 10 branek za sezónu a z toho ještě 5x neví jak.Takový Tatar místo něj :guns:
Jirik19 píše:Abdul je bijec,nic víc.Do třetí lajny akorát.V první lajně má hrát schopný střelec,který by těžil z jejich hry.A né on,který dá stěží 10 branek za sezónu a z toho ještě 5x neví jak.Takový Tatar místo něj :guns:
:joe: ... Mantha ... :slap:
Refs :klobuk: Neuznať regulérny gól po vymyslenom interference :good:

Ten gól na 1:1 si za aktivitu MTL zaslúžil, avšak možno že by k nemu ani nedošlo, ale to už škoda rozoberať, nezmením to....MTL fans najvtipnejší na svete, po každom páde bukot, za všetko by chceli vylúčenie. :lol2:

Bod sme získali, ale máli sa mi to, mali byť dva. A opäť, treba viac gólov, s jedným budeme ťažko pravidelne víťaziť.
Pasha píše:Refs :klobuk: Neuznať regulérny gól po vymyslenom interference :good:

Ten gól na 1:1 si za aktivitu MTL zaslúžil, avšak možno že by k nemu ani nedošlo, ale to už škoda rozoberať, nezmením to....MTL fans najvtipnejší na svete, po každom páde bukot, za všetko by chceli vylúčenie. :lol2:

Bod sme získali, ale máli sa mi to, mali byť dva. A opäť, treba viac gólov, s jedným budeme ťažko pravidelne víťaziť.
Zcela jasný gól. Pasha byl vidět. Ostatní je ohraná písnička. Naše tragické PP. Počet vstřelených gólů.
K vyrovnání dojít nemuselo, kdyby Qiuncey nebyl jelito. :bitka3:
Jediné :plus: jsou ubráněné přesilovky, i když tam už při nás taky stáli všichni svatí :pray: No v dalším zápase s mnou nenáviděnými Neletávci to skončí. Jejich využití PP je smrtící a naším gólovým apetitem na body ani nemyslím. :thumbsdown:
Pasha píše:Refs :klobuk: Neuznať regulérny gól po vymyslenom interference :good:

Ten gól na 1:1 si za aktivitu MTL zaslúžil, avšak možno že by k nemu ani nedošlo, ale to už škoda rozoberať, nezmením to....MTL fans najvtipnejší na svete, po každom páde bukot, za všetko by chceli vylúčenie. :lol2:

Bod sme získali, ale máli sa mi to, mali byť dva. A opäť, treba viac gólov, s jedným budeme ťažko pravidelne víťaziť.
Ano, ten gól byl nejspíš regulérní, ale po tom, jak poslali ven Gallaghera za nedovolené bránění ve hře gólmanovi, když tam byl natlačený obráncem, jsem ani překvapený nebyl, že ten gól neuznali... Jinak možná fans často bučeli (a ne, že by to mnohdy bylo bezdůvodně), ale vylučovalo se na druhé straně... :wink2: . Remíza tomu zápasu asi sedí, prodloužení je i o štěstí a my ho měli.
Ten gól být měl, kdyby se Price nepustil do Abdula, tak by to patrně chytil. Pro mě to bylo ´vynucené interference´, či jak bych to řekl.

Remíza zasloužená v principu možná ano, hlavně v poslední třetině to Habs otočili, gól si určitě zasloužili a když Wings dají jen jeden regulérní gól, tak pak je to těžko. Qčko bych z toho gólu moc nevinil. Jako, asi tak, že ten souboj mohl zvládnout lépe, ale to byla prostě taková situace. Těžko říct, co měl udělat jinak, možná měl bezduše faulovat, když viděl, že to ztrácí. Bohužel Howie v té situaci ztratil puk z dohledu a už se nestihl přesunout.

Pochválil bych obranu, Granato odvádí dobrou práci, hráči vědí, co vzadu dělat, funguje to, všichni jsou víceméně platní, i když XO bych tam místo Kindla opravdu rád viděl. Oslabení super, sice tentokrát o nule v PK rozhodl svou neschopností Parenteau, hehe. Co ovšem stále nefunguje, je pomoc obrany dopředu, resp. potřebujem aktuálně spíš tvořivého, než střílejícího obránce. Vidět obránce rozehrát akci do středního pásma, to je něco jako fatamorgána - prostě to není. Dopředu to táhnout čekující útočníci z vlastního pásma, šíleně to komplikuje hru. Útok se snaží být rychlejší, ale to nestačí.

Pavel určitě plus, sice si dal málem vlastňáka, ale ty klady převažovaly, jde vidět, že umí stále čarovat. Hank hrál dobře, ale opravdu bych raději viděl s nimi jiného hráče než Abdula. Howie je monstrum, přijde mi o další level lepší než vloni, vypadá podstatně líp atleticky a pohybově.

Mínusem potom, a nechť kritika zazní, je Tatar, který opravdu nemá formu a hraje kulové. Coby přes tvořivce lajny jdou přes něj všechny puky a on skoro všechny tratí. Nyq má docela formu, ale v té lajně se v tom zápase kompletně utopil.

Zbytek klasika, obvyklé kudos pro Glenda s Millerem :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS