Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Taky si rikam, ze jste (jsou) ko*oti..
Mate kluka, co se pretrhne, urcite bude pro nej par zapasu skvela motivace a misto toho uzenete nejlepsiho hrace.
Tak pokud je Pavka v pořádku,pak bude muset ještě jeden útočit ven. Já bych vypral Andyho,je tam tak nějak navíc. Samozřejmě po Clearym, ale ten má fleka jistého.
A na toho X jsem teda zvědavý, furt se mi jaksi nezdá, že šoupnou někoho z dvojice K+L na waiver. Btw. Nestrasil vypadá, že jde dolů taky přes waiver.
No, takže za pár hodín sa kadečo zmenilo, Weiss, Cleary, Nestrašil v dresoch mimo zostavu. Zatiaľ ostávame s 26 hráčmi, netrúfam si už tipovať, ako to skončí. Ale Kindl alebo Lash (najlepšie obaja :giggle: ) by mohli ísť na w
Pasha píše:No, takže za pár hodín sa kadečo zmenilo, Weiss, Cleary, Nestrašil v dresoch mimo zostavu. Zatiaľ ostávame s 26 hráčmi, netrúfam si už tipovať, ako to skončí. Ale Kindl alebo Lash (najlepšie obaja :giggle: ) by mohli ísť na w
Weiss dobrý jako nosič puků na led a Cleary jako sběrač při odchodu. Jak může být tento člověk potom co předvedl minulou sezónu a předváděl v přípravě vůbec v dresu Wings ? :evil: A je jedno jakou má barvu :bee:
Pochopil jsem ale, ze Nestrasil nebyl zapsanej na waiver a tudiz by mel zustat..
Nebol, ale máme 15 forwadov, čo je veľa. Ak Dats nebude ready, tak Weiss vo štvrtok nastúpi. Ale niekto ešte musí ísť z kola von.

Ku Clearymu je škoda sa vracať, vieme veľmi dobre, prečo dostal zmluvu. Už to netreba rozmazávať.

Trošku na zasmiatie :giggle: Bold predictions

1) Detroit makes the playoffs. Game 1 is in Detroit. Anthony Mantha scores.

2) Boston settles for a wild card and a first round exit.

3) Ryan Sproul cracks the roster sometime after Thanksgiving and scores more goals for the Wings this season than Daniel Cleary. :lol3:

4) Tomas Tatar is the only Red Wing this season to score 30+ goals.

5) Tomas Nosek will score a goal at the NHL level during the regular season.

6) Niklas Kronwall finishes in the top three for the Norris Trophy.

7) Petr Mrazek steals someone's job.

8 ) Ken Holland will trade a player who plays on opening night.

9) Datsyuk, Zetterberg, and Weiss will all have at least 210 games played combined.

10) A Red Wing will win the Calder Trophy.
AndyF píše:Pochopil jsem ale, ze Nestrasil nebyl zapsanej na waiver a tudiz by mel zustat..
Jo, já to myslel v případě, že by šel dolů - musel by přes waiver. Zatím v áčku zůstal. Tak proto by mohl v týmu i zůstat a dolů by pak šel asi Jurčo(pokud bude 13 ready).
a tady nas milacek uprostred (nemyslim toho kuchare) :-D nicmene Weiss me teda prekvapil, ten ma ramena, jak kdyby cele leto nevylezl z posilovny. Celkove vypada dost hutne :) I kdyz me stve, jak porad meni status, ale ja toho hrace mam rad, je to sympatak


Obrázek
Taky jsem si říkal,co to je za hovadko :-D Myslím, že to trošku skresluje, protože stojí vedle nabouchaného Qokota, který má ramena po mamce a i s bruslema a báglem s výstrojí na zádech váží 60 kilo. Každopádně ten kuchař má 100% lepší střelu než ten tragéd vedle něj :lol2:
Btw. Weiss letos 30 fíků a celá sezóna bez zranění. Akorát nesmí hrát s Mezkem v lajně :-D
Ten Quincey je uplne nejaky divny, on snad ani zadne ramena nema? :-D Weissovi budu prat, ocividne na sobe hodne zamakal a ted nam ukaze :)

jinak dnesni sestava a vypada to ze i finalni


Franzen-Zetterberg-Abdelkader
Tatar-Sheahan-Jurco
Nestrasil-Helm-Nyquist
Miller-Glendening-Andersson

Kronwall-Ericsson
DeKeyser-Smith
Quincey-Ouellet
Lashoff-Kindl
Proč má Cleary na sobě tu zástěru? Už definitivně zařazen k supportu v jídelně?
Ninety91one » 07 říj 2014, 17:52 píše:
Franzen-Zetterberg-Abdelkader
Tatar-Sheahan-Jurco
Nestrasil-Helm-Nyquist
Miller-Glendening-Andersson

Kronwall-Ericsson
DeKeyser-Smith
Quincey-Ouellet
Lashoff-Kindl
líbí.. Zkusit to takhle, uvidíme, co se bude dít, ať je jasno až se bude Pavel vracet.
Ten třetí útok nevypadá vůbec špatně. Taky se mi to celkem zamlouvá. Ale nedivil bych se, kdyby se nakonec Nesquik prohodil s Abdulem. A ten Weiss mimo mi taky nějak nesedí. Tohle není náš styl.
Dneska by měl jít dolů ještě jeden bek, to jsem teda zvědavý.
Babcock says nothing in terms of roster...said he gave his thoughts to Holland

Babs sám hovoril, že Jurča chce v 1.tíme, o jeho posielaní na farmu snáď nebudeme počuť :)

Dole pôjde podľa mňa Kindl :) waiver :arrow: AHL :pray: Ouellet v riadnej obrannej dvojici, modlím sa za neho.
Ken snad chce Babcocka udržet, tak mu může nechat volnější ruku.
Xavier Ouellet and Petr Mrazek have been assigned to Grand Rapids. Pavel Datsyuk remains on IR.
Jdu si udělat popcorn. :kajo:
Jirik19 píše:Do zítřka půjdou ještě 3 hráči ven.Pravď. Pasha(asik),Mrázek(baví mě ty kecy,jak musí pravidelně chytat na farmě) a X. Vše při starém,škoda no....
Žádné překvápko, jsme přece u Wings. Tady se kuwa nic měnit nebude.

Přesně podle očekávání, díky Keny :klobuk:
:? :? :? To je všetko, čo môžem na to napísať. Choré. Nemám slov. :bee: :bitka3: :bitka:
Situácia ale ešte nemusí byť celkom stratená:
The new waiver deadline for the Red Wings is tomorrow at noon. They'd have to place someone on to be able to call up Ouellet for Thursday.
A cos čekal? Stejně tak by šel dolů Jurčo, protože má prostě takovou smlouvu. Přece nebude dávat na waiver Kindla,Lashoffa nebo nedejbože Clearyho. Co kdyby s nima pak někdo vyhrál cup?
takze stejna obrana jako loni..celkem logicky no. Proc menit neco, co fungovalo naprosto perfektne :-D


Jirik: taktak, Kindla, Lashoffa nemuzeme dat na waiver, by se po nich zaprasilo behem par vterin a prisli bychom o talentovane, kvaltni obrance
„The #RedWings have sent defenseman Xavier Ouellet and goalie Petr Mrazek to the @griffinshockey“
Do pytle :-( Quincey + Cleary — nástup k soustruhům!
Tak a ste definitivne momentalne najsmiesnejsou organizacou nhl, devils sice konkurovali a mohli dorovnat ak by tam popodpisovali tie try-outy, ale nakoniec dostali rozum. Piedestal je vas :rofl:

Na jednu stranu mi vas je luto, na druhu stranu dufam ze to takto este bude dlho, tento topic by stratil svoje caro :lol2:
"I got my two cents in, so I get one vote. (Holland) gets two. So he can win, 2-1," Babcock said, before the decision was revealed. "It's almost exactly like at home: I get one vote and my wife gets two, and I lose 2-1 lots."

:rofl: Borec, ten Babcock.

Vůbec nechápu, na co je nějaký pre-season a tyhle kecy okolo, když pak přijde takový výsledek. Tenhle souboj lejna se stropním ventilátorem na pokračování mě přestává bavit. Ať je rozhodnutí jaké chce, tak by mě zajímaly ty Kenovy argumenty, myslím argumenty, ne to americké formalizované plácání typu ´best guys to play´, ´not youngster league´ nebo ´needs more time´, na to mu kašlu, fakt by mě zajímalo, co věcného a zjevně nezjevného v té své makovici vymyslel. Ta obrana není dobrá, polovina je zralá na vyhnanství.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS