Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Děkuji za objasnění, Andy, kdyby tady místní kolorit uměl trošku anglicky, tak se to mohli dozvědět přímo v noci od komentátora, jejich vlastního podotýkám, zápas běžel jen na DET streamu a francouzsky. Veškeré emoce by si tak mohli ušetřit :giggle:
Galchenyukův gól byl podle mě naprosto v pořádku a takové góly by se měly normálně uznávat, protože hráč brankáři v práci nevadil a puk tam byl, takže není co řešit a rozum velí branku uznat, ale samozřejmě rozumím vaší naštvanosti, protože se za poslední dobu neuznali dost směšně jasné góly, viz ten vzpomínaný Chára, ale asi všichni cítíme, že takhle by se to pískat mělo, jen je horší ta konzistentnost sudích a vlastně i těch šmoulů u videa v Torontu.
Bojujte dál a udržte první WC, protože PO s Pens :kajo:
Máš fakt pocit, že minimálne ja neviem po anglicky ? :wink2: Keďže mi FSD preskakoval, tak som si dal CBC...Pri góle na 5:3 sa sám komentátor čudoval, že gól bol uznaný. ALe to je jedno, ideme ďalej, máme to vo svojich rukách, musíme byť jak besní.
Parda » 06 dub 2014, 11:18 píše: Galchenyukův gól byl podle mě naprosto v pořádku
Ano, viz. Chára, viz. video s Holmerem. Takové góly by se uznávat měly, souhlasím, ale je vrcholně otravné, když se jeden zápas píská tak, podruhé jinak, tady nevadí najetí do brankáře, jindy vadí centimetr brusle v brankovišti. Pravidla nepravidla, tahle rozhodnutí se neřídí rozumem, ale momentálním duševním rozpoložením rozhodčího a jeho citlivostí na tyhle situace.
Pasha píše:Máš fakt pocit, že minimálne ja neviem po anglicky ? :wink2: Keďže mi FSD preskakoval, tak som si dal CBC...Pri góle na 5:3 sa sám komentátor čudoval, že gól bol uznaný. ALe to je jedno, ideme ďalej, máme to vo svojich rukách, musíme byť jak besní.
Jak já mám vědět, jestli ty umíš anglicky, ale když se tomu tak divíš, tak asi ne. Schválně jsem si ten gól pustil znovu, protože jsem v noci byl dost ospalý, ale můj pocit byl správný. Na CBS to váš komentátor doprovodil se slovy "tough awful call", ale jasně tam vysvětluje, že Gionta byl v držení puk před čárou, takže okleštěno o emoce z takového gólu pro homera to bylo pro mě jasné vysvětlení, že gól je naprosto v pořádku :bee:
Ke gólu na 5:3 jsem se už vyjádřil a taky přímo v něm problém nevidím, horší to je s celkovým pískáním takových branek v NHL.
JKL píše:
Parda » 06 dub 2014, 11:18 píše: Galchenyukův gól byl podle mě naprosto v pořádku
Ano, viz. Chára, viz. video s Holmerem. Takové góly by se uznávat měly, souhlasím, ale je vrcholně otravné, když se jeden zápas píská tak, podruhé jinak, tady nevadí najetí do brankáře, jindy vadí centimetr brusle v brankovišti. Pravidla nepravidla, tahle rozhodnutí se neřídí rozumem, ale momentálním duševním rozpoložením rozhodčího a jeho citlivostí na tyhle situace.
Ano, naprostý souhlas. Padne takový gól a nevíš co se bude dít a při některých srovnáních co se kde uznalo a co kde ne je ta naštvanost fans oprávněná, ale neboj, nám se něco podobného taky letos párkrát stalo.
Rozhodci ma na to zlomek sekundy a nemuze si pustit opacko z peti uhlu a seshora.
Ale meli by uz dovolit v tomhle pripade challenge...
AndyF píše:Rozhodci ma na to zlomek sekundy a nemuze si pustit opacko z peti uhlu a seshora.
Ale meli by uz dovolit v tomhle pripade challenge...
To se týká Giontového gólu, který byl nakonec vyhodnocen dobře. Horší to je s těmi góly s hráči v brankovišti, tam se většinou volá do Toronta a stejně v tom je bordel.
AndyF píše: A protoze ho mel na holi driv, nez jeho druha noha prejela caru:
:andy:
Bylo to dost fousové,ale máš pravdu.Beru zpět :good:
Pasha píše:Dotiahneme sa na 3:3, potom hentým montrealským šašom, ktorých po dnešku nemôžem cítiť ani na 100 kilometrov uznajú gól z ofsajdu a potom z bránkoviska od ruky, áno nebol to úmysel, ale v crease nemá čo robiť. Sme lepší, máme prevahu, držíme puk, sme v offensive zone ale bounces sú proti nám, škoda slov.

Takto nahnevahý som nešiel riadne dlhú dobu spať.
Ty máš asi nějaký psychický problém, viď :moj: ? Tvůj příspěvek jinak komentovat nebudu, jenom jsem si nějak nevšiml, že by jste v tom zápase byli lepší (až tedy na ten úsek ve třetí třetině, kdy jste nás zmrazili během několika minut)... :neviem: ? Ale určitě to tak bude, protože proti těm "montrealským šašům" to přece musí být samozřejmostí :hroza: .
To chce klid.
pokud pocitam spravne, tak na postup potrebujeme jeste 4 body, ze? za predpokladu, ze ostatni vsechny sve zapasy vyhraji. (teda hlavne devils) Leafs maji max 90, caps 91 a devils 92


Buffalo a Carolina jsou "papirove" slabi, ale to u nas nic neznamena. Pens, pro ty to bude pokud vse pujde podle predpokladu, takovy mensi predzapas pred PO a Blues..no ti by se uz mohli setrit. V kazdem pripade, Buffalo musi jit down
Jo,2 výhry nám stačí.
tak dneska letsgo lames:) z tech mancaftu, co devils zbyva, je calgary momentalne asi nejsilnejsi (teda jeste posledni zapas Boston, ale v te chvili uz bude beztak rozhodnuto). V poslednim mesici a pul ma Calgary 11 vyher a 8 proher.
Nevěřím,že Devils vše vyhrají.
Devils celý rok nezvládali ľahkých súperov, ak vyhráme s Canes a Sabres, tak sme podľa mňa na 99,9 % tam. Pri rovnosti bodov rozhoduje ROW, to majú Devils teraz lepšie, ale vsadím sa, že stratia v Ottawe a možno aj dnes. Bruins ak to nevypustia v poslednom zápase, tak detto. Sme skoro tam, zajtra ale treba vyhrať pre väčší kľud. :wave:

EDIT: Pripomínam, Devs stále bez Eliáša, Henriqeho a Clowa. Uvidíme, čo dajú dnes s Flames, možno ostanem hore a pozriem si to :hmm:
Obrázek

vy ma takýmito vecami viete vždy tak dobre nasrať. :crybaby:
Getzo5 píše:Obrázek

vy ma takýmito vecami viete vždy tak dobre nasrať. :crybaby:

Andreas je dabel, letosni sezona mu vylozene vychazi:) snad mu to vydrzi

a gg Calgary, diky Hůďo :clap:
++Andreas++

Uvidíme, co z něj bude.
Athanasiou mal pri drafte svetelnú rýchlosť, ktorú vo veľkej miere využíval, ale posledný rok sa chalanisko zlepšil o jednu triedu :slintac: :klobuk:
O tomto hráči slyším poprvé.. Sakra ale asi si na něj posvítím! :eek2:
JKL píše:Uvidíme, co z něj bude.
Omark :hehe:
Tak to nikdy nevíš, ale momentálně se na něj dobře dívá..
Dobře, už dost hraní, ve třetí je třeba je zamáčknout. Přesilovky značně o ničem.

Nerozumím kombinaci 13+93, Franzen hraje prdlačky a Pavel to momentálně sám neodtáhne. Stejně jako Nyq vedle Tatara je taková divnovolba.
Máločím sem si byl jistý jako tím, že dají na 3:2, to by prostě nebyla třetí třetina. Pavel pěkně, ale riskoval zbytečně icing, nicméně je to tuším po hodně dlouhé době EN gól, ten minulý dal tuším Lashoff po návratu z trestné onehdá.

Slavné 4 body s Buffalem tedy realitou, ale byl to děs. Nebýt těch bodů, tak jinak lituju, že sem si na tyhle zápasy přivstal, protože tak mrzký nehokej se hned tak nevidí. Technicky se Sabres zdolávají teda obtížně, oni stojí ve čtyřech na modré snad i během útočení.

Otřesné přesilovky, fakt.
Při tom gólu na 3:2 Girgensona jsme tam stali jak sněhuláci. 2 body jinak nic. Žádné velké WINS :bee:
Dneska s Neletavci s body tak nějak ani nepočítám. :verysad:
Proč ne?

Bude to reálná dvojka pro první kolo play-off, chtělo by to rozkopat jim hračky.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS