Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nam uz v podstate nejde o nic ale v inom zapase by fatalny omyl rozhodcu ked nam neuznal cisty gol v 1.tretine mohol rozhodnut o (ne)postupeni do play off.

Red Wings prajem podobne stastie aj nadalej a potom aj v 1.kole PO proti tucniakom.
Red Wings prajem podobne stastie aj nadalej a potom aj v 1.kole PO proti tucniakom
:poklona:

Boston byl v zápase lepší a zebry jim neuznaly zcela regulérní gól. Asi by to dopadlo jinak za stavu 0:2. Přesto body beru všema 10. Howie podržel. :good: Nesquick opět gól. Ten jeho tah na branku je neskutečný. :frajer2: Gusťo jen neusnout na vavřínech. :nono: Teď potvrdit "formu" se Šavlemi a hned další den zápas v Montrealu :thumbsdown: Kolik bych si přál bodů raději nezmiňuji :psst:
Go Wings Go !!! :yes:
Paráda, krása, naše kids a How potiahli, toto je veľká a možno aj mierne neočakávaná výhra, ale to je fuk. Po dnešnej výhre sa nám šanca na PO zvýšila na 93,7 %...nepokaziť !!!

Obrázek Gustav Nychrist :giggle:
Obrázek
Dobré to bylo. Letos už ponevímkolikáté podobný scénář "mohlo to být nulapět - Howie a mladí super - a pak jsme vypustili Goose z klece´.

Ten gól samo být měl, to sem zůstal zaražený.
Ještě k obraně - mně se zdá, že to je tak nějak limit, který dovedou zahrát. Q lepší nebude, vzhledem k jeho zkušenostem dlouhodobý trapas, DeKe může být mnohem lepší, Lashoff by mohl leda překvapit a Kroner, u toho se jistota tak nějak očekává. Smith hraje poslední dobou docela dobře a zní to kacířsky po letošní sezoně - Kindl dělá všechno nejlepší pro to, aby se po návratu E udržel na ledě. I když suma sumárum žádná hitparáda to teda rozhodně není.

Po návratu Jurča mi přijde Tatar zas o level výš, potřebuje kolem sebe trochu prostoru, pak mu to funguje.

A jinak se rád opakuju - kudos pro Glenda a Millera. Luke je parádní, ten člověk nevypustí ani centimetr za zápas, 4th liner jak z učebnice (přitom pravidelně vysoký IT).

edit.: uplně jsem zapoměl +++Babcock, třetí třetiny se zlepšily
Tomáš a Tomáš. Ve druhém případě Tomáš na Tomáše :lol:
Luxusní placírka :good:
Creeper píše:
Red Wings prajem podobne stastie aj nadalej a potom aj v 1.kole PO proti tucniakom
:poklona:

Boston byl v zápase lepší a zebry jim neuznaly zcela regulérní gól. Asi by to dopadlo jinak za stavu 0:2. Přesto body beru všema 10. Howie podržel. :good: Nesquick opět gól. Ten jeho tah na branku je neskutečný. :frajer2: Gusťo jen neusnout na vavřínech. :nono: Teď potvrdit "formu" se Šavlemi a hned další den zápas v Montrealu :thumbsdown: Kolik bych si přál bodů raději nezmiňuji :psst:
Go Wings Go !!! :yes:

kolik takovych golu neuznali Holmstromovi? ja tento gol beru jako zadostiucineni:)
Což je pravda.

Holmstrom naprosto spravne neuznan. Uplne jiny pripad.
Všechny z toho videa?
Sem prehlidl, ze je jich vic (cili myslim ten prvni) :lol2:
JKL píše:Což je pravda.

taktak, ja se zde nebavim o jednom neuznanem golu. Kdyz napisu, ze mu jich neuznali 50, nebudu daleko od pravdy.
Callahan :hehe: .... :eek2: :eek2: :eek2:

Obrázek
[quote="JKL"]Callahan :hehe: .... :eek2: :eek2: :eek2:



tak to je strasny obrazek, brr. Jinak se mi libi to breceni kolem zapasu s Bostonem:D ale to ze je Detroit polovicni a ze je cca 4-5 let doslova drtime vubec nikoho nezajima:) nemluve o sestave Bostonu, kdyz jsou tak dobri, tak at tak hraji. A uz vubec nechapu hlasky, ze kdyby ten gol z pp byl uznany, tak 0-2 . WHAT? vsak ta pp byla pred prvnim golem.

Proti Bostonu za poslednich 5 let - 9 zapasu z toho Detroit 8 vyher:)) boston jeste muze byt rad

BTW ty nohy!!

Obrázek
zrovna jsem na to díval a jako že by nějaká neskutečná drtička a dominance, to tedy asi
vidíme každý jinak....jako Ruins herně samozřejmě měli navrch a ten gól bez debat regulérní,
ale s naší hrou jsem vzhledem k okolnostem spokojený a Boston bych
určitě (pokud se tedy dostaneme) v 1.kole bral,to zase jo.
Už kvůli Gusťovi, kterého jsem si během OH oblíbil a v posledních zápasech jsem se do něj doslova zažral to tomu Detroitu přeji jak nikomu jinému.. Hodně štěstí! :)
POzeram sa na to gifko opakovane....ale charovi dal dobre na frnak :lol: krasne ho obisiel :slintac:
Cathy » čtv dub 03, 2014 1:57 pm píše:POzeram sa na to gifko opakovane....ale charovi dal dobre na frnak :lol: krasne ho obisiel :slintac:
Hlavný podiel viny má Soderberg ktorý stratil puk keď naši striedali a Chara už len zachraňoval aj to na strane Hamiltona čiže hoci to tak vyzerá Zdeno nebol hlavný vinník prečo sme dostali ten gól.
tak na to, ze nam uz o nic nejde + absentoval Iggy, na strane druhej, DET hral PO zapas, to bola naozaj jednoznacne jednostranna zalezitost, len s opacnym vysledkovym efektom
Nyquistov dalsi kusok do zbierky nepotrebuje komentar, no o co sa tam vpredu pokusal Yeti :hroza:

DET to da, no hned som si spomenul na to, ako by s tymto lazaretom obstal na Zapade....
Mám tu soudek vlastního piva, ho načnu a během utkání sám vyžeru od radosti.

Tohle bude velká událost, po tom všem, čím si tenhle tým prošel za poslední měsíce.

(a v desáté minutě sebou sekne a přetržené vazy, neasi :bitka3: )
Kower píše:
Cathy » čtv dub 03, 2014 1:57 pm píše:POzeram sa na to gifko opakovane....ale charovi dal dobre na frnak :lol: krasne ho obisiel :slintac:
Hlavný podiel viny má Soderberg ktorý stratil puk keď naši striedali a Chara už len zachraňoval aj to na strane Hamiltona čiže hoci to tak vyzerá Zdeno nebol hlavný vinník prečo sme dostali ten gól.
presne tak. Vse zacalo v utocnem pasmu, Chara byl zady k brankari a defakto stal. Tohle by neubranil nikdo, neni mozne se v pul vterine otocit a nabrat stejnou rychlost jako hrac, ktery je rozjety pres pul hriste:)


JKL: no snad. Ocekavam hlavne pomoc v presilovce, jinak Pasha az tak ativni asi nebude. Hlavne at se dostane do formy a hraje.
Nevidela som celu situaciu, len to gifko :hroza:

...nam tie prehry nezaskodia, aspon nelietame v oblakoch :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS