Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:[Aha, takze Alfie ma neco s hubou
Jestli jsem správně slyšel během zápasu s Devils, tak Alfie sbíral zuby z ledu a bude potřebovat stomatologický zákrok.

Jinak Lidasovy slávy se nezúčastní Steve Y, bude papírovat kvůli St. Lousovi. Škoda, tohle bude Nicka mrzet — ty dva si za posledních dvacet let pamatujeme všichni nejvíc.
http://freecast.in/ch5.html" onclick="window.open(this.href);return false; live stream kto by chcel Lidasov retirement ceremony
Tak přes NHL GameCenter LIVE se už dá sledovat ceremoniál — tak se mějte, ležím ve vaně a jdu na to čumět. Už jen vidět ty naše legendy zase pohromadě a zavzpominat na 97/98 a další skvělá léta…
Pasha píše:http://freecast.in/ch5.html live stream kto by chcel Lidasov retirement ceremony
super, uz se taky divam. Snad nas to dneska dostatecne nabudi. Ja mam z dnesniho zapasu neprijemny pocit.

edit: hehe, Kenny opet stylove, tohle mam na nem rad
Myslím, že nie som sám, komu vybehli slzy, avšak, za takéto veci sa človek nemôže hanbiť. Jednoducho krásne, netreba nič dodávať :klobuk:
Pasha píše:Myslím, že nie som sám, komu vybehli slzy, avšak, za takéto veci sa človek nemôže hanbiť. Jednoducho krásne, netreba nič dodávať :klobuk:
Když jsem je tam viděl stát čtyři mušketýry vedle sebe. No a dojatý byl i Scotty Bowman — a že ten má už hodně za sebou…
a jedem, Legwand dneska gola
Já toho Quinceyho nemůžu ani vidět. Je ostuda, že se vozí ve stejném dresu po stejném ledě jako Lidas. A Smith už ukázkově namazal od vlastní brankové čáry. Sakra!
Ericsson pred chvili taky dobre zaspal, ale Legwand vypada paradne
Ne, Quincey prostě z první nevystřeli, on si to nejdřív musí urovnat na lopatě, aby se na to připravil i trhač lístkü u vchodu.
a je tam :D
Taky Kronner je snad jedinej bek, kterej je schopnej akce. A nosí na zádech dvojitou pětku :-)
tak zatim zkusene a jsme lepsi. Snad se druhy utok vice prosadi v zakonceni. Tatar to mel dat
Tak asi jo, Ledwand by šel.
Ninety91one píše:tak zatim zkusene a jsme lepsi. Snad se druhy utok vice prosadi v zakonceni. Tatar to mel dat
Tatara mám rád, ale těch šancí umí spálit docela dost. Ty jo, ale ten kiks Lashoffa, po kterém šel ven — my fakt máme jediného beka…
Dobrá tretina, Nik pekný vešiak :cool: Legwand sa mi zatiaľ pozdáva, The Kid line opäť výborná, škoda Tatsovej šance. Chválim tiež ubránenú presilovku Avs, dobrá práca, Keep it up guys!
A Quincey je normálni alibista — občas mám pocit, že někomu strčí puk, jen aby se ho zbavil a nebylo to na něj. Fakt ho můžu čím dál míň.
jeste aby dnes vyhralo Chicago, Boston, Buffalo a Phoenix.


PK: jojo, posune puk na spoluhrace, ktery je obklopen tremi hraci soupere :lol2:
Dobrý chat tady...

Fajn rozhovor na nhl s Nickem během druhé třetiny..
THE KID LINE je ako hovoríte vy Česi "boží" ... to je fantázia, čo oni stvárajú na ľade. Tie góly, čo ale dostávame, to už škoda komentovať, okrem gólu od siete s Kings, mali sme vôbec my nejaké šťastie ?
Sheahan rozhodne nejvetsi prekvapeni letosni sezony a to to vypadalo, ze bude pouze na par zapasu. Ten gol, z fleku si v teto sezone vybavim dalsich deset podobnych smolnych golu + dalsi desitky smolnych zaskobrtnuti.
Ok, bod dobrý vzhledem k zjevné síle Avs, škoda té poměrně mizerně zahrané přesilovky v OT.
Bohužel nás opakovaně sráží to, že obránci nejsou dostatečně tvrdí při čištění prostoru před brankovištěm. Dneska oba góly Avs v základní hrací době, i když ten první byl hodně smolný. :cry: Škoda mizerné přesilovky v prodloužení. Dneska to vidím na Gustafsona a musíme s Jarynem bodovat. :!: :!: :!:
Go Wing Go !..!
PK píše:Už jen vidět ty naše legendy zase pohromadě a zavzpominat na 97/98 a další skvělá léta…
Je perfektní zase většinu vidět(někteří už jsou kvalitní tatíci :) ),zároveň docela smutné.S Liďasem jsem prožil celou kariéru a byl to opravdu zážitek.Takového beka už se asi nedožijem.I když jak se tak dívám na ty jeho syny,kdoví :-D
Zároveň škoda,že u toho stropu nemůžou být všichni: např. no.91,14,25,18,33,atd. ... celá ta úžasná partička z 90-tých let.

Pak se podíváš v noci na tu naší obranu a chce se Ti brečet,chjo
Proto říkám, že bod ve výsledku dobrý. Vepředu samozřejmě šance byly, ale většina šancí byla upocených, příšerně vydřených, kromě jednoho super střídání Kid line ve druhé třetině se to nedalo srovnávat s lehkostí Avs (pokud už vepředu byli). Jejich obránci nedají líznout ke kombinaci, všechno rychle pokryjí, na to aktuálně nemáme bez Hanka a Pavla silnější zbraň. Šlo to vidět na Nyquistovi, který se poměrně trápil a neměl ani metr prostoru pro svou klasickou hru.

Relativně dobře tak fungovali klasičtí dříči a hezky zahrál Bert (sic) s Glendem, trochu víc jsem tím pádem čekal od Abyho. Opět si myslím, že kromě střelce to chce dopředu power forwarda, který se umí pokrýt tělem a nedá se jen tak odtlačit k mantinelu a ano, tohle možná pokryje Mantha se svou postavou, tak důvod navíc mu hned zkraje další sezony dát prostor.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS