Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

kisin píše:Máte 63% úspěšnost a děláte, jako kdyby byl konec světa. Prohráli jste 2 nebo 3 zápasy v řadě. A co? To se stává i velkým teamům. Budíček! :scare:
Ale len tie najväčšie tímy dokážu potiahnuť 20zápasovú sériu :respect:

Mne by sa ale viac páčilo, keby mali 63%nú úspešnosť brankári wings :lol2:
Joe S. píše: Mne by sa ale viac páčilo, keby mali 63%nú úspešnosť brankári wings :lol2:
Tu už sem tenhle týden viděl. Bohužel to nebylo u Detroitu. :fnuk:
dejf píše:
Joe S. píše: Mne by sa ale viac páčilo, keby mali 63%nú úspešnosť brankári wings :lol2:
Tu už sem tenhle týden viděl. Bohužel to nebylo u Detroitu. :fnuk:
aspoň si mohol zaspomínať na krásne časy z minulej sezóny, keď úradoval Leigbouchrovsky :sarcasm: :lol2:
Psal jsem že prohrajem 3:1. Stačilo 1:0. Už ani gól nedáme. To je bez komentáře. :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :hroza:
no,na Sharks jsem včera neměl čas ani náladu,tak na to hážu bobek a teď jsem se tedy díval na ten zápas s Wild,
taková klasika když se nedaří,pár pěkných šancí tam kluci měli,ale nejde jim nic a Hards chytal fakt výborně :klobuk_dole:

myslím,že v úterní odvetce by to už v JLA mohlo vyjít :cinka: :box: :cinka:
Baffy píše:no,na Sharks jsem včera neměl čas ani náladu,tak na to hážu bobek a teď jsem se tedy díval na ten zápas s Wild,
taková klasika když se nedaří,pár pěkných šancí tam kluci měli,ale nejde jim nic a Hards chytal fakt výborně :klobuk_dole:

myslím,že v úterní odvetce by to už v JLA mohlo vyjít :cinka: :box: :cinka:
Nevím nevím. Já jsem se nedíval, ale potom co jsem mrknul na hg tak jsem viděl nějakou nemohoucnost a beznaděj při šancích, které jsme měli. Je to strašně upracované. Žádný nápad, tlak, jiskra. Prostě trápení. :!:
Asi jsme kluky na začátku trošec přechválili.Nezbývá než doufat,že co nejdřív tuhle sérii proher protrhnem.
Lepšie teraz, ako v najdôležitejších momentoch sezóny, to som už ale povedal.
Ale také šance, ako mal Zetterberg, Helm, to sa musí premieňať, nech tam stojí aj Thomas !!! Babcock stále prehadzuje útoky, na začiatku sezóny boli ET rozdelení, potom ich spojil, dnes k nim miesto Clearyho dal Franzena, točí, točí, ale zatiaľ ovocie neprichádza. V utorok pokus č.5, doma opäť divosi. Don't stop believin' :wave:
co je s Clearym? zasekol sa? po minulorocnej sezone, ktora mu vysla vybornu....s ktorymi kridelkami momentalne nastupuje? dik
cepi píše:co je s Clearym? zasekol sa? po minulorocnej sezone, ktora mu vysla vybornu....s ktorymi kridelkami momentalne nastupuje? dik


Nedaří se mu cepiku,ale to teď bohužel skoro všem .. :-( ,hra je bez jiskry a šance (pokud nějaké jsou),se zahazují,
Danny hraje-(hrával) v první lajně s Datsyukem a Zettem,ale teď s Divochama už putoval sestavou,takže
místo něj to Babs zkoušel s Franzenem a Cleary byl pak na ledě s Flipem i Bertuzzim,ale co z toho vznikne?... :ja_neviem:

dělal tam v průběhu zápasu rošády,Hudler s Emmertonem v poslední třet.skoro nehráli,tak jsem sám zvědav,
jak to zítra poskládá a jestli už se konečně zase "nakopnou" na nějakou vítěznou vlnu.... :cinka: :kop:
Tak Kronwall podepsal 7-letý kontrakt s Wings za průměrný plat 4,75 mil. USD.
Rosťa píše:Tak Kronwall podepsal 7-letý kontrakt s Wings za průměrný plat 4,75 mil. USD.
Predbehol si ma :D Paráda, dúfam, že niečoho podobného sa dočkáme aj v prípade Brada Stuarta.
Tu je prehľad, koľko zarobí v každom ročníku Nick Kronwall so svojim novým kontraktom :

1.rok - 4.5 milóna
2.-4. rok - 6 miliónov
5.rok - 3.5 milióna
and he will earn 1.75 million in year 7

HOCKEYTOWN ! :clap:
cepi píše:co je s Clearym? zasekol sa? po minulorocnej sezone, ktora mu vysla vybornu....s ktorymi kridelkami momentalne nastupuje? dik
máš ho v Yahoo fantasy ? :wink2: Nebojím sa, on sa rozbehne, len má nejaký slabší začiatok, momentálne sa trápi, ako všetci. Ako už povedal Baffy, Babcock to teraz všetko točí, snaží sa nájsť nejaké optimálne zloženie. Ale keď sa Cleary rozbehne, bude k nezastaveniu. Pamätám si jeho minuloročnú tuším 6 zápasovú sériu, kedy hral neskutočne. V útoku s Pashom a Hudlerom mu to neskutočne sedelo. Verím, že sa čoskoro rozbehne. :wink2: :)
Tak chlapi, ďaľší pokus o pretrhnutie série prehier. NOW or NEVER !!! Ak to bude dnes 2.prehra po sebe s Wild, tak už fakt neviem. Za hostí nastúpi opäť Harding :hroza: :scare:

Niekoľko zaujímavostí :
-Detroit dal na waiver listinu Fabiana Brunnstroma, ktorý prežil 24 hodín, bol poslaný na farmu
-Zároveň bol z Grand Rapids povolaný Gustav Nyquist, ktorý by mal dnes zažiť debut v NHL
-Za Wild dnes nenastúpi Clayton Stoner a Greg Zanon

Takže, pevne verím, že dnes sa zlomí séria prehier a tím začne 6 game home-streak víťazne ! ! !
5th lose in a row :? Celý zápas poctivo brániť, v závere zápasu si nechať streliť gól od Koivua, ktorý netrafil 20 zápasov....V predĺžení rozhodne Setoguchi, ktorý má predlženia v Detroite veľmi rád :cry: Dobrú noc, idem spať :cry:
:thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: Neskutečné. :verysad: Nepřekonali jsme tímto nějaký rekord v počtu proher ? :pravidla: Radši se už ani nedívám, protože tak nějak tuším výsledek. Kdy to zkončí ? :please:
Nedáváme góly,to je ten problém.Od hráčů,od kterých se to čeká se toho asi nedočkáme.Díval jsem se na záběry ze zápasu a ten gól v prodloužení neměl platit,protože si myslím,že to bylo nedovolené bránění na Kronwalla.Když něco podobného v jiném zápase udělal Bertuzzi dostal 2 minuty.Podle záběru šlo jasně vidět,že jeden rozhodčí věnoval svoji pozornost nějakému souboji před brankou a ten druhý se asi dloubal v nose.Ale v NHL už jsem si zvykl na poněkud zvláštní posuzování faulů.Ale na tom nic nemění fakt,že jsme snad v posledních 5-ti zápasech dali asi jen 5 gólů.
Harding odchytal tento rok len 3 zápasy, všetky proti vám a vždy bol skvelý, je to len vašim trápením alebo by sa mal začať Bäckstrom obávať o flek? Vy ste ich túto sezonu už v OT porazili vdaka PP a teraz vám to vrátili, v OT by som radšej púštal skoro všetko, ale zas ten Koivuho ťah... :hmm: , ked to bolo čisté tak parádička :thumbsup: .
A poďme. Dneska opět prodloužíme sérii :thumbsdown: Celý team posadit na tribunu a hotovo. :clap:
Creeper píše:A poďme. Dneska opět prodloužíme sérii :thumbsdown: Celý team posadit na tribunu a hotovo. :clap:

no,myslím,že už by to dnes kluci měli zlomit .... ta série porážek je dost nepříjemná .... :cinka: :cinka: :cinka:

jinak mě zaráží děsivá bilance Datsyuka -5! a Zetterberga -4! ,to je fakt průser :hroza: :sarcasm: :eek2:
Creepy, čakal by som trošku viac optimizmu :)
Dnes sa to už snáď zlomí.
Nyquist bol poslaný späť do AHL, do 1.tímu bol povolaný Brendan Smith.
Commodore zažije dnes debut.
Tak, TERAZ to už musí prísť, GO WINGS !!!!
Všichni držte palce, prostě to už musí dneska zlomit a nakopnout se k lepším výsledkům :clap: :clap: :clap:
Hmmm,vyborně hoši :buch: Hank přidal další -2 do své série :good: :(,na celý match se mrknu až odpoledne,nálada je při pátku takhle po ránu zase super :hroza:
OndroNR píše:Creepy, čakal by som trošku viac optimizmu :)
Dnes sa to už snáď zlomí.
Nyquist bol poslaný späť do AHL, do 1.tímu bol povolaný Brendan Smith.
Commodore zažije dnes debut.
Tak, TERAZ to už musí prísť, GO WINGS !!!!

:hehe: :hehe: :hehe: To už je vážně směšné. Na tribunu s nima :hroza: :hroza: :hroza: Letos přerušíme svoji sérii postupů do play off. S takovýma výkonama by jsme byli lehkým soustem.
Aspoň v něčem jsme první !!!
""Detroitští hokejisté přepisují historii úplně jiným způsobem a určitě by byli rádi, kdyby mohli poslední dny z kronik úplně vymazat. Podle statistik společnosti Elias Sports Bureau jsou prvním týmem, který na úvodních pět výher v sezóně navázal šesti porážkami""
Na to už se nedá ani co napsat.Opět jsme byli hodně produktivní.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS