Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Detroit podpísal Jonathana Ericssona. Predĺžil zmluvu o 3 roky za celkovú čiastku 9,75 milióna Cap hit 3,25 milióna Bože Kenny, čo si to spravil ? :hroza: :hroza: Toto je FAIL ! Obranca do 3.páru s "hitom" 3,25 ??? To si deláš prdel ? :scare: :bitka3:
OndroNR píše:Detroit podpísal Jonathana Ericssona. Predĺžil zmluvu o 3 roky za celkovú čiastku 9,75 milióna Cap hit 3,25 milióna Bože Kenny, čo si to spravil ? :hroza: :hroza: Toto je FAIL ! Obranca do 3.páru s "hitom" 3,25 ??? To si deláš prdel ? :scare: :bitka3:
Hrůza :thumbsdown: :hroza:
Creeper píše:
OndroNR píše:
Hrůza :thumbsdown: :hroza:
Tak tak, toto je asi prvá vážna Hollandova hlúposť, akú kedy urobil :thumbsdown:
OndroNR píše:
Creeper píše:
OndroNR píše:
Hrůza :thumbsdown: :hroza:
Tak tak, toto je asi prvá vážna Hollandova hlúposť, akú kedy urobil :thumbsdown:
První ? Co ja vím aspoň druhá. První byl návrat Hudlera :bitka3:
Ak vymení hudlera, tak mu to nebudem rátať ako chybu :D
A co ste cakali? Ak ste si ho chceli udrzat tak pri terajsich zmluvach vam nic ine nezostavalo. Minimalny platovy strop vam zasiahol do planu. Z toho mi ale vyplyva, ze na prakticky 100% nepodpisete Saleia, uz nie je ziadna sanca. Plus pri takejto tendencii narastu to ruzovo nevyzera ani s pripadnym podpisom Wiza, aj ked dufam, ze podpise u nas.
No je to hrůza. Za ty prachy to asi není žádná sláva. Salei ? S tím se snad ani nepočítalo. Ani nevím přesně jak je na to Detroit s prachama a kolik mu schází do platového stropu. To že by za nás hrál Jarin, tak s tím nepočítám potom kolik spekulací a klubů se kolem něj vyrojilo. Sám jsem zvědav jaká sestava pro nový ročník bude.
Hudler je nevyměnitelný. Po takové sezóně co měl ho nemůže chtít nikdo. :thumbsdown:
mt-svk píše:A co ste cakali? Ak ste si ho chceli udrzat tak pri terajsich zmluvach vam nic ine nezostavalo. Minimalny platovy strop vam zasiahol do planu. Z toho mi ale vyplyva, ze na prakticky 100% nepodpisete Saleia, uz nie je ziadna sanca. Plus pri takejto tendencii narastu to ruzovo nevyzera ani s pripadnym podpisom Wiza, aj ked dufam, ze podpise u nas.
Modlím sa, aby Wiz do 6-tej večer nášho času nepodpísal :wink2:
Wings budú hľadať na trhu :
1.Obrancu za Rafalskeho (Wisniewski)
2.Top six forwarda ....
3.Back-up brankára
:good: Už sa teším na večer :wink2:
Po Ericssonovi predĺžil kontrakt o 3 roky aj Patrick Eaves :clap: :clap: :clap:
Dobre, máme čo sme chceli !!!! Holland sa nesnažil získať práva na žiadneho z potencionálnych free agentov a tak mu utiekli Bieksa, Ehrhoff, Pitkänen a takisto aj Wisniewski. Teraz ostane Kaberle (ktorý nakoniec dodatočne podpíše s Bruins) Navyše, podpísal aj Salo s Canucks :ja_neviem: A takého ako Jovanovski, ďakujem neprosím ! Kenny palec dole, vyčkávacia taktika nevyšla, teraz jedine pokúsiť sa o zisk Keitha Yandlea, ktorý je RFA :wink2:
OndroNR píše:Dobre, máme čo sme chceli !!!! Holland sa nesnažil získať práva na žiadneho z potencionálnych free agentov a tak mu utiekli Bieksa, Ehrhoff, Pitkänen a takisto aj Wisniewski. Teraz ostane Kaberle (ktorý nakoniec dodatočne podpíše s Bruins) Navyše, podpísal aj Salo s Canucks :ja_neviem: A takého ako Jovanovski, ďakujem neprosím ! Kenny palec dole, vyčkávacia taktika nevyšla, teraz jedine pokúsiť sa o zisk Keitha Yandlea, ktorý je RFA :wink2:
Máme co jsme chtěli. Jsem rád za Eavese a podepsal i Miller. Do obrany bohužel nikdo. W. podepsal jinde než u nás. Obrana bude ještě děravější než letos. :thumbsdown:
Creeper píše:
OndroNR píše:Dobre, máme čo sme chceli !!!! Holland sa nesnažil získať práva na žiadneho z potencionálnych free agentov a tak mu utiekli Bieksa, Ehrhoff, Pitkänen a takisto aj Wisniewski. Teraz ostane Kaberle (ktorý nakoniec dodatočne podpíše s Bruins) Navyše, podpísal aj Salo s Canucks :ja_neviem: A takého ako Jovanovski, ďakujem neprosím ! Kenny palec dole, vyčkávacia taktika nevyšla, teraz jedine pokúsiť sa o zisk Keitha Yandlea, ktorý je RFA :wink2:
Máme co jsme chtěli. Jsem rád za Eavese a podepsal i Miller. Do obrany bohužel nikdo. W. podepsal jinde než u nás. Obrana bude ještě děravější než letos. :thumbsdown:
Jedine prebiť nejakou ponukou dákeho RFA...Napadá mi Yandle :ja_neviem:
OndroNR píše:
Creeper píše:
OndroNR píše:Dobre, máme čo sme chceli !!!! Holland sa nesnažil získať práva na žiadneho z potencionálnych free agentov a tak mu utiekli Bieksa, Ehrhoff, Pitkänen a takisto aj Wisniewski. Teraz ostane Kaberle (ktorý nakoniec dodatočne podpíše s Bruins) Navyše, podpísal aj Salo s Canucks :ja_neviem: A takého ako Jovanovski, ďakujem neprosím ! Kenny palec dole, vyčkávacia taktika nevyšla, teraz jedine pokúsiť sa o zisk Keitha Yandlea, ktorý je RFA :wink2:
Máme co jsme chtěli. Jsem rád za Eavese a podepsal i Miller. Do obrany bohužel nikdo. W. podepsal jinde než u nás. Obrana bude ještě děravější než letos. :thumbsdown:
Jedine prebiť nejakou ponukou dákeho RFA...Napadá mi Yandle :ja_neviem:
Je třeba někoho řádného podepsat do obrany, ale nevím koho. Útokem to nepřetlačíme. Jar"y"n jde do Flyers. Pro mne obrovské překvapení. Doufám že mu tam pšenka nepokvete a styl Flyers mu vůbec nesedí. :verysad:
Mike Commodore :hroza: Mike Comrie :hroza: Kto bude ďaľší ? :scare:
Tak Comrie nakoniec nie :clap:
Mika Comrieho bych zase za 500 000 bral z5 k nám :)
To je sestava. V útoku žádná změna. V obraně navíc průměrný obránce. V podstatě jsme oslabili. :thumbsdown: Paráda. :dole:
Creeper píše:To je sestava. V útoku žádná změna. V obraně navíc průměrný obránce. V podstatě jsme oslabili. :thumbsdown: Paráda. :dole:
12 útočníkov podpísaných + treba podpísať Mursaka. Stále verím, že sa Detroit zbaví Hudlera :? :-P Na výmenu je vraj ponúkaný aj Valtteri Filppula, ktorý vstúpi do poslednej sezóny svojho 5-ročného kontraktu. Po podpise Commodora ma ovládol hnev a nervy, no potom som si povedal, že aspoň majú Wings konečne beka, ktorý to bude čistiť pred bránou, navyše je dobrý do PK. :wink2: Snáď sa Wings nepomýlili. CHce to ešte podpis náhradného gólmana, dnes čakám podpis Ty Conklina :thumbsup:
Wings add Ian White with two-year deal :thumbsup:
The contract is worth $5.75 million over two years.
No, mohol aj za menej, ale OK :wink2: Snáď bude platnou posilou.
Pod zmluvou je 7 obrancov : Lidstrom, Kronwall, Stuart, Ericsson, Kindl, Commodore, White + ešte čakajúci Brendan Smith, no ten asi odohrá ešte sezónu v AHL.
Pokračuje sa v hľadaní dvojky za Jimmyho (Ja osobne by som privítal návrat Concksa). A takisto by som privítal nejakého útočníka do top6, no na trhu už nič nie je. Ten Hudler by mohol putovať za niečo slušné :)
OndroNR píše:Wings add Ian White with two-year deal :thumbsup:
The contract is worth $5.75 million over two years.
No, mohol aj za menej, ale OK :wink2: Snáď bude platnou posilou.
Pod zmluvou je 7 obrancov : Lidstrom, Kronwall, Stuart, Ericsson, Kindl, Commodore, White + ešte čakajúci Brendan Smith, no ten asi odohrá ešte sezónu v AHL.
Pokračuje sa v hľadaní dvojky za Jimmyho (Ja osobne by som privítal návrat Concksa). A takisto by som privítal nejakého útočníka do top6, no na trhu už nič nie je. Ten Hudler by mohol putovať za niečo slušné :)
Každý sa rozplýva, že ste si jediní nepreplatili hráča na FA trhu a ty..."mohol aj za menej" lol.
Eaves som rád,že podpísal ,,, takisto Ericsson pre mňa platný bohužiaľ cena je taká aká je ale čo už vyplatí sa ,,, bol by som rád keby získame vyššie spomínaného Yandlea alebo Webera ale je to nereálne kedže podpísal White myslím... no a do útoku by som si prial Stamkosa lenže to je tiež asi nereálne :/ Filpulla už nie je to čo býval keď Hossa hrával v Detroite takže som za jeho odchod takisto Hudler,,,,uvidíme som zvedavý ale moc nie som nadšený ako rozmýšľa GM :D nechám sa sám prekvapiť :)....
Derek Meech podpísal Winnipegu :/ 700 000 dolárov
Reeper.89 píše:Mika Comrieho bych zase za 500 000 bral z5 k nám :)

To já ne . Zátěž a centrů máme dost
Chris Conner sa dohodol na jednoročnej zmluve s Detroitom Red Wings....4.útok resp. farma
Kenny pracuje, podpísal Joeya MacDonalda, ktorý bude tímovou trojkou.
Zároveň potvrdil, že o Ty Conklina má stále záujem. V prípade, že by Conklin nevyšiel, zrejme vsadí na Martyho Turca :oops: :?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS