Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://tsn.ca/nhl/story/?id=343082

Modano out na dobu neurčitou. Mluví se o cca 2 měsících...
Nechcem aby to vyznelo hlúpo, ale... :wave: :oops:
Getzo5 píše:Nechcem aby to vyznelo hlúpo, ale... :wave: :oops:
Jj,momentálně to asi žádná ztráta není,alespoň se trojice scretcherů(Hudler,Eaves a Miller) může ukázat
a věřím tomu,že jejich přínos pro tým bude větší,než Modanův,který se bohužel nějak stále nenašel... :sad2:

Ještě k zápasu s Jackets,no měli jsme namále,mydlili nás tam po mantinelech jedna radost,ale
naštěstí se Jimmy dobře vyspal a tak jsme inkasovali jen po Henkově :? hrubici a pak už si
ten závěr pohlídali...... :thumbsup:

dnes snad doma nepustíme z tohoto dvojzápasu ani bodík a kabáty klepnem i podruhé..... :cinka: :wave: :cinka:
Eaves :cinka: Ten mi tam chýba, držím palce.
Baffy píše:
Getzo5 píše:Nechcem aby to vyznelo hlúpo, ale... :wave: :oops:
Jj,momentálně to asi žádná ztráta není,alespoň se trojice scretcherů(Hudler,Eaves a Miller) může ukázat
a věřím tomu,že jejich přínos pro tým bude větší,než Modanův,který se bohužel nějak stále nenašel... :sad2:

Ještě k zápasu s Jackets,no měli jsme namále,mydlili nás tam po mantinelech jedna radost,ale
naštěstí se Jimmy dobře vyspal a tak jsme inkasovali jen po Henkově :? hrubici a pak už si
ten závěr pohlídali...... :thumbsup:

dnes snad doma nepustíme z tohoto dvojzápasu ani bodík a kabáty klepnem i podruhé..... :cinka: :wave: :cinka:
Vonku hráme lepśie, takže verím, že sa víťazstvo prikloní na našu stranu. :cinka:
Hank a Pav :frajer2: :cinka: :wave: Ako malé deti tie žraloky cvičili...
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... vent=S.J33
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... ent=S.J229
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... ent=S.J604

Čo ma ale viac sklamáva...no...povedzme, že by som čakal viac...to je Howard. Ktovie koľko by dostával hrať za deravejšou obranou (to teraz nehovorím len o tomto zápase). Jednoducho, aj keď sa mi jeho štýl páči, silne pochybujem, že skoro, ak niekedy, bude špička. :ja_neviem:
Getzo5 píše: Čo ma ale viac sklamáva...no...povedzme, že by som čakal viac...to je Howard. Ktovie koľko by dostával hrať za deravejšou obranou (to teraz nehovorím len o tomto zápase). Jednoducho, aj keď sa mi jeho štýl páči, silne pochybujem, že skoro, ak niekedy, bude špička. :ja_neviem:

Kdoví,možná špička nebude fakt nikdy,ale s tím jak letos zatím chytá,jsem hodně spokojený a tak
horší to snad nebude.....ale zákl.část odchytal hodně dobře i loni,jen v play-off.to pak už bylo horší. :-(
Ale zkusil si to a má Babcockovu plnou důvěru,takže věřím,že bude chytat lépe..... :cinka: :thumbsup:

Jinak Hank s Pavlem,to v San Jose zahráli neuvěřitelně,hlavně Zette byl k neudržení.... :oslava: :clap:
Babs tam k nim dal Clearyho a Homer skončil až s Helmem(Darren je fantastický hráč,dříč,který by jinde
hrál tutově 2. max.3.lajnu :poklona2: )a Eavesem v (checking-line),ale jak to bude v noci s Dux,to ví jen Babs.... :ja_neviem: :)

Absenci Modana(dle očekávání) nijak nepociťujeme.... :D
Modano sa už dostal do štádia kariéry, keď je pre svoje mužstvo už viac príťažou, než pomocou, preto mal skončiť. Po tom úžasnom poslednom zápase v Dallase...to mu nikdy neodpustím, aj keď ho nemám rád. Narušil kontinuitu plynutia času :thumbsdown: :D
Tak Modano byl kupován zejména pro PO, na ZK z pohledu DRW sere pes. Alespon má dostatek času se na vyřazovací boje připravit. Nicméně je to idiot, měl skončit, nikdy se nezařadí do kategorie Sakica nebo Yzermana.
Typické...pokritizujem gólmana a hneď si spraví shutout :D :thumbsup: Ducks nemali nárok, absolútne žiaden . Boli aktívni, vytvárali si šance, nič z toho ale nebolo tak vážne, aby si s tým koncentrovaný Howard neporadil. Naopak, RW ukázali skúsenosť, strieľali striedmo, vytvárali si čisté šance a premieňali ich. Dobrý výkon najmä od Filpullu ale bola to tímová robota. Profesorský výkon, no zaslúžená výhra. Ľúto mi bolo akurát Hillera... Fajn hokej takto po ránu... :)
A je tu ďaľšia výhra na ľade Anaheimu, opäť pomerom 4:0 ako v otváracom zápase sezóny. :good: Modano mne osobne vôbec nechýba, v hre Detroitu rozdiel pri jeho účasti na ľade nevidím :) Jimmy podal skvelý výkon, zaknihoval 41 zákrokov, bol priam neskutočný, dúfam že toto ho nakopne, a bude predvádzať také výkony, na aké sme boli zvyknutí u neho minulú sezónu :good: Dvojica Zett - Pav je famózna, darí sa i útoku Bert - Valt - Mule, takže spokojnosť, dúfam že nám to vydrží čo najdlhšie. Dnes hráme zápas back-to-back na ľade LA Kings, do brány bol avizovaný Ozzie, ktorý sa vystrábil zo svojho zranenia slabín :smile03: Takže veľa šťastia chlapci, trip po Kalifornii by bolo krásne zakončiť s tromi víťazstvami :) :wink: :cinka: :wave: LET'S GO RED WINGS !!!
Getzo5 píše:Typické...pokritizujem gólmana a hneď si spraví shutout :D :thumbsup: Ducks nemali nárok, absolútne žiaden . Boli aktívni, vytvárali si šance, nič z toho ale nebolo tak vážne, aby si s tým koncentrovaný Howard neporadil. Naopak, RW ukázali skúsenosť, strieľali striedmo, vytvárali si čisté šance a premieňali ich. Dobrý výkon najmä od Filpullu ale bola to tímová robota. Profesorský výkon, no zaslúžená výhra. Ľúto mi bolo akurát Hillera... Fajn hokej takto po ránu... :)
U mňa je to to isté, či kritizujem hráča Nitry či Detroitu. Minule som hrešil Brada Stuarta, a túto sezónu hrá fajn. V Nitre to isté s Mirom Kováčikom, hrešil som ho ako zle hrá, a v play-off bol ako vymenený :good:
Howard bol celkovo dnes výborný, dúfam že mu to vydrží
Dnes to byla opravdu lahůdka,parádní výkon - dalo by se říct skoro bezchybný...... :clap: :wave: :oslava: :dance2:
Zdaleka jsem nevidel cely zapas, ale to co jsem stihl mi stacilo. Detroit hral to co potreboval, zadna monstrozni ofenziva, ale kdyz uz zautocili smrdelo to golem. Nase PP plonkove, zato kdyz mel DET prvni tak pri signalizovane vyhode nas tam minutu tocili v pasmu a Hiller musel predvest 3 skvele zakroky. Holt uz nemame sestavu 2,3 roky dozadu abychom s RW mohli svadet pravidelne vyrovnane bitvy :-( Nezbyva nez pogratulovat souperi k vyhre a soustredit se na dalsi zapasy :serus:
Selly8 píše:Zdaleka jsem nevidel cely zapas, ale to co jsem stihl mi stacilo. Detroit hral to co potreboval, zadna monstrozni ofenziva, ale kdyz uz zautocili smrdelo to golem. Nase PP plonkove, zato kdyz mel DET prvni tak pri signalizovane vyhode nas tam minutu tocili v pasmu a Hiller musel predvest 3 skvele zakroky. Holt uz nemame sestavu 2,3 roky dozadu abychom s RW mohli svadet pravidelne vyrovnane bitvy :-( Nezbyva nez pogratulovat souperi k vyhre a soustredit se na dalsi zapasy :serus:
Selly, mne sa zdá, že máte všetko fajn okrem obrany. Višňovský je skôr ofenzívny obranca :) Fowler je ešte mladučký, ale zle nehrá :)
Lydman je priemer. Syvret, Lilja, Mara :ja_neviem: V bráne je Hiller, čo je podľa mňa kvalitný brankár :) V útoku Ryan, Perry, Koivu, Sellane, Getzlaf, Sexton :) ešte som v očakávaní návratu Lupula, ktorý vie strieľať góly
No,nemůžeme všechno vyhrát a bodík ze StaplesCentra beru.....dobře zápas shrnul sidney :good: v jejich topicu.
Bylo to vyrovnané utkání,kdy tam Ozzie dostal 2kousky,za které bych ho ale nevinil,takže celkem
dobrý,protože když je v bráně Chris,tak s výhrou moc nepočítám..... :roll:

Dnes volno a zítra doma nepříjemní Sharks,tak snad je kluci zase vyklepnou .... :cinka: :box: :cinka:
Prehra so Sharks 2:5. Viem, nedá sa stále vyhrávať, ale toto je veľmi zlé :verysad:
Zápas som nevidel, tak nebudem hodnotiť. Podľa highlightu bol pekný náš druhý gól od Franzena :) Howard dostal napr. ten prvý gól dosť lacno, vôbec neviem, prečo sa už pred strelou položil na ľad :x :x :x
Celkovo to nebolo ono :thumbsdown: V stredu máme doma Nashville, tak hádam to chalani napravia
LET'S GO WINGS ! :clap:
No, a to jsem psal včera o nějakých žraločích steacích...... :hroza:

Ono to ale v té 1.třetině tak vypadalo,Detroit začal moc dobře,výborný pohyb,aktivní napadání,
4přesilovky,celkem dost šancí,v 8.minutě parádní Homerova teč,hned na to Bertuzziho (gól),který
ale nevím z jakého důvodu nebyl uznán(a to nemyslím zle,jen by mě to zkrátka zajímalo),po
kterém zákonitě přišel menší útlum,ale nic hrozného.Pak Sharks v oslabení,po špatné kombinaci
Flipa s Hankem,ujeli 2na jednoho a vyrovnali,ale to ještě pořád nic neznamenalo,protože Johan dokázal
krásným gólem do šatny znovu vrátit vedení na stranu domácích......ale to už bylo ze strany WINGS vše :verysad: :cry:

Po přestávce totiž nastoupili jiní žraloci,kteří byli všude dřív,začali agresivně napadat a zahušťovat střední
pásmo a už jsme měli velké problémy....pak přišla ta kritická 25minuta a 2góly během necelých 10sekund
a bylo to moc zlé,protože Sharks jako by pokropili živou vodou a když pak Heatley dal minutu před
koncem 2.třetiny na 4:2,tak bylo prakticky hotovo ..... :12:

Drew Miller tam sice ještě ve 48minutě zazvonil Niemimu na pravou tyč,ale gól už dal jen (bruslí) Couture
a uzavřel to nepovedené domácí představení.....

no,mám teď po těchto dvou posledních zápasech celkem obavy,ale snad to s Preds konečně vyjde... :cinka: :wave: :cinka:
Baffy píše:Hned na to Bertuzziho (gól),který
ale nevím z jakého důvodu nebyl uznán(a to nemyslím zle,jen by mě to zkrátka zajímalo)
To snad nemyslis vazne? Takze Bertuzzi dal gol a nebol uznany? WTF!? Keby ho teda uznali tak mam v kapse 210 €, pane boze :shock: :x
Pav nie je človek :wave: Nové kúsky. :frajer2:



Getzo5 píše:Pav nie je človek :wave: Nové kúsky. :frajer2:



:shock: :poklona2:
Nuž, zrejme na nás prišla menšia kríza :thumbsdown: v piatok proti Montrealu už treba vyhrať, inak bude zle :wave:
Hm.....jdu si to pustit,ale že by se mi do toho chtělo-to tedy moc ne. :verysad: :cry: :evil:
Poslední 3 zápasy nás Detroit moc nepotěšil.Z Montrealu mám obavy,hrajou docela slušně a pokud na naše hráče padne deka,tak bude zle.
Rosťa píše:Poslední 3 zápasy nás Detroit moc nepotěšil.Z Montrealu mám obavy,hrajou docela slušně a pokud na naše hráče padne deka,tak bude zle.
Zdravím Rosťo,vidím,že jsi taky ostravák,tak vítej znovu na HFku.... :good: :wave:

Ještě k zápasu....no,ta 1.třetina byla ze strany Wings taková ospalá,řekl bych,že Preds byli o chlup lepší
a když už to vypadalo,že to skončí bez branek,tak Nashville v poslední minutě po nenápadném Franzenově
zaváhání,dovedl rychlý protiútok 3na3 využít naprosto parádním způsobem ...... :-( :eek2:

Aby to nebylo málo,tak hned v úvodu 2.třetiny,vyrazí Jimmy Kostitsynovu střelu přímo na hůl Eratovi,
který to plácne Ericssonovi do ruky a máme 0:2 ....pak už konečně Detroit přidal,ale Lindback odolával,
gól tak přišel až při oslabení(Homer 4min. za vysokou na Erata),kdy ujeli Hank s Pavlem a ten nadvakrát
doklepl puk za Lindbacka.

3.třetina už byla v režii domácích,ale z převahy ani ze dvou přesilovek,nedokázala Křídla vytěžit nic.
Babcock znovu začal míchat sestavou,ale bez efektu a tak výsledkem bylo jen to,že Zette při dalším
zoufalém dobývání obrany Preds,ztratil za bránou Lindbacka puk a Nashville z ojedinělé akce přidal
třetí kousek :-( no,pak už jen Franzen v závěrečném tlaku zkorigoval na 2:3 ....

S tím Montrealem to taky nevidím dobře,takže bodík bude úspěch a pak s Jersey už za 2b .... :box: :cinka: :box: :smile03:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS