Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak co Křídla? Už se těšíte jak vás roznesem na kopytech? :D Mason si vás vychutná a mi půjdem dále :wink: :good: :D
Radšej buďme realisti. Krídla sú silné, máme šancu ak im vybuchnú brankári a Steve bude vo forme. Musíme podať vysoko kolektívny výkon :!: :!: :!:
mt-svk naprosto souhlasim ale zase kdyby Mason chytal tak jak chyta a Osgod taky tak :D tak by to nemusel být uplně tak jednoznačne kua každopadně Columbusu držim palce všema deseti
Columbusu je mi trochu líto,poprvé si mohou zkusit play-off a hned se nachomýtnou do cesty obhájci titulu....... :wink:
Je to škoda,ale alespoň si to vyzkoušejí a trošku si protáhnou sezónu,příště už možná půjdou dál,letos však ještě NE! :cinka: :box: :smile03:
Baffy píše:Columbusu je mi trochu líto,poprvé si mohou zkusit play-off a hned se nachomýtnou do cesty obhájci titulu....... :wink:
Je to škoda,ale alespoň si to vyzkoušejí a trošku si protáhnou sezónu,příště už možná půjdou dál,letos však ještě NE! :cinka: :box: :smile03:
Aby si se nedivil ... :wink:
Uvidíme Baffy, uvidíme. :frajer2: Favorit ste vy, takže nemáme čo stratiť.
Ja by som sa moc netesil , ze sme dostali Columbus.

Columbus je jeden z timov , ktore vedi zahrat na WINGS !! Ak neurobime blbe chybe, tak by sme mali postupit.

GO WINGS GO !!!
http://slovaknhl.sk/playoff.php?id=3

Aj ja tipujem Detroit :D aj keď to bude mať ťažké :yes:.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak nakoniec sme "vyfasovali" Blue Jackets...Ale myslim si,ze je to najprijatelnejsi zo vsetkych moznych superov.Samozrejme netreba ich podcenit,ale skusenosti su jasne na nasej strane.....Mason je sice velky talent a ma za sebou super sezonu,ale to sa teraz vsetko vymazalo,ako sa vymazala aj katastrofa v podani Ozzieho....Ak Wings nebudu vymyslat a zahravat sa s osudom,tak postupime...Tuto seriu si mozme dodrbat len sami....CBJ lastnym silami na nas nestaci.....
Photoshop War uz zacala :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

a este nejake to videjko :)
Let's go Red Wings!!!
nehovorilo sa to aj o Edmontone a v minulosti aj o San José, keď vás v 7. zápase vyradil gólom v predĺžení Václav Kroupa (myslím, že sa tak volá). Vtedy som fandila Detroitu, takže som práve neplesala šťastím. :D
Zdravím, chcem sa u vás uhostiť a preto vás upozorňujem, že ja ako staro-nový fanúšik Detroitu sa k vám vraciam. Takže niečo o mne. Volám sa Norbert, mám 13 rokov, jedného psa, brata a sestru. Som slobodný a vážnejší vzťah si nehľadám. Osobne sa poznám s fanúšikom krídel, ktorý navštevuje toto fórum (Alex). Môj najobľúbenejší hráč aký kedy hral za Detroit bol Steve Yzerman, podľa neho mám aj nick. Momentálne mám dosť v obľube Zetterberga. Z brankárov som mal rád hlavne Legaceho, no moc sa mi Detroitskí gólmani nepáčia, očákaval som niečo aj od Conklina, no ten ma celkom sklamal. Z obrany mám rád hlavne Lidstroma, no nechcel by som s ním hrať, pretože by som si pri ňom moc nezachytal. Ostatní obľúbení hráči sú: Franzen, Kronwall, Datsyuk, Osgood, Lilja, Rafalski, Filppula, Holmstrom, Samuelsson, Hossa, Hudler...
Prohrát finále Stanley Cupu,se dá se ctí a se vztyčenou hlavou,to se letos bohužel nestalo,byť by se dala sezona
hodnotit pozitivně a kladně,tak poslední dva zápasy sezony to vše vymazaly a převládá u mě silné zklamání a smutek! :-(

Ta blamáž co Křídla v těch posledních duelech s Pens předvedla,mě strašlivě ranila a přiznám se,že vyrovnat
to v těch posledních minutách a vyhrát,tak bych asi ani neměl radost,takhle se totiž nebojuje a byla by to hanba! :evil:

Budu to ještě dlouho rozdýchávat,nechci nijak snižovat kvality Tučňáků,oni zahráli to finále úplně
parádně,nechali na ledě srdce a makali na 120% :poklona2: ,přesto si myslím,že vinou podělané taktiky velkohubého Babcocka,
jsme o obhajobu přišli strašně lacino a zahráli to hluboko pod své možnosti!
Wings se prakticky dokázali vzchopit až v posledních minutách,kdy už jim svinsky,díky laxnosti a lehkovážnosti
v předchozím průběhu zápasu teklo do bot,ale to už bylo vždy moc pozdě a proto jsem na ně pěkně nasraný! :v_hajzli: :buch:
Baffy píše:Prohrát finále Stanley Cupu,se dá se ctí a se vztyčenou hlavou,to se letos bohužel nestalo,byť by se dala sezona
hodnotit pozitivně a kladně,tak poslední dva zápasy sezony to vše vymazaly a převládá u mě silné zklamání a smutek! :-(

Ta blamáž co Křídla v těch posledních duelech s Pens předvedla,mě strašlivě ranila a přiznám se,že vyrovnat
to v těch posledních minutách a vyhrát,tak bych asi ani neměl radost,takhle se totiž nebojuje a byla by to hanba! :evil:

Budu to ještě dlouho rozdýchávat,nechci nijak snižovat kvality Tučňáků,oni zahráli to finále úplně
parádně,nechali na ledě srdce a makali na 120% :poklona2: ,přesto si myslím,že vinou podělané taktiky velkohubého Babcocka,
jsme o obhajobu přišli strašně lacino a zahráli to hluboko pod své možnosti!
Wings se prakticky dokázali vzchopit až v posledních minutách,kdy už jim svinsky,díky laxnosti a lehkovážnosti
v předchozím průběhu zápasu teklo do bot,ale to už bylo vždy moc pozdě a proto jsem na ně pěkně nasraný! :v_hajzli: :buch:
Baffy, oprav ma ak sa mýlim, ale nepotrebovali by ste viac takých agresívnych hráčov ako je Darren Helm ibaže na krídlach? Obetovať by ste mohli trebárs Fillipulu, aj tak máte kopec centrov a Helm môže hrať pohodlne v treťom útoku.
Fillipula je podle mě výborný hráč... jinak nechcu nějak tady rýpat ale Babcock to podle mě z tou taktikou až mooc přeháněl... nevím já jsem tohoto trenera neměl nikdy nijak zvlášt v oblibě
Martin #27 píše:Fillipula je podle mě výborný hráč... jinak nechcu nějak tady rýpat ale Babcock to podle mě z tou taktikou až mooc přeháněl... nevím já jsem tohoto trenera neměl nikdy nijak zvlášt v oblibě
Aj mne prišlo divné dať do útoku Dacjuka s Zettom, pritom jeden z nich mohol hrať na Malkinov útok. Prvý útok mohol byť Franzen - Zetterberg - Cleary a druhý Fillipula - Dacjuk - Hossa. Ibaže po bitke je každý generál.
Ako píšeš mt-svk: "Po bitke je každý generál." Teraz je už ako boli poskládané útoku, keďže Stanley Cup je už v rukách PENS :).
"Správy o tom, aké veľké peniaze Mariánovi ponúkajú, som sledoval až do večera," spomínal nedávno dnešný Hossov zamestnávateľ, generálny manažér Detroitu Ken Holland. "Myslel som si, že už na trhu nebude, tak som si radšej išiel ľahnúť. Na druhý deň ráno o pol siedmej mi volal agent Ritch Winter. Akurát som bol na benzínke," opisoval pre Detroit Free Press. "Keď som počul, že mal na linke Mariána a ten u nás chce hrať, skoro som si po aute rozlial benzín." :arrow: http://hokej.pravda.sk/hossa-nezhrabol- ... sk_nhl_p28
Komu sa to nechce prekladať z angličtiny, tak si to môže pozrieť tu :arrow: http://slovaknhl.sk/clanok.php?id=4784
Taky plnně souhlasím s tím, že to Babcock překaučoval. Některé zápasy vyloženě. A nejde jenom o složení útoků....
Jinak jestli Hossa podepíše, tak to by znamenalo, že tak na 4mil, a musel by se pakovat Hudler a Samuelsson. Za první bych se divil, kdyby po tom, co předvedl loni, přistoupil na 4mil, a za druhé by to byla pěkná sviňárňa vůči takovému Hudlerovi, který si místo v prvním týmu hrozně tvrdě vydřel a teď by měl odejít?
Conklin z timu odchadza a konecne tak dostane viac sanci mladik Jimmy Howard. I ked velmi mlady uz nie je, 25....
arek píše:Conklin z timu odchadza a konecne tak dostane viac sanci mladik Jimmy Howard. I ked velmi mlady uz nie je, 25....
sanci by mohl dostat i McCollum v bramptonu chytal skvele :yes: ale ten je jeste hodne mlady snad za rok zazari jako Mason pokud tu sanci dostane....
leo píše:
arek píše:Conklin z timu odchadza a konecne tak dostane viac sanci mladik Jimmy Howard. I ked velmi mlady uz nie je, 25....
sanci by mohl dostat i McCollum v bramptonu chytal skvele :yes: ale ten je jeste hodne mlady snad za rok zazari jako Mason pokud tu sanci dostane....
McCollum je dobry a bude este lepsi,ale tohtorocne MS 20 mu moc nevysli.Najma zapas so Slovenskom :).Mozno o tom pokecaju s Tatarom v predsezonnom kempe :)

Skoda Conksa,ale bolo zrejme,ze po sezone odide.Dufam,ze si najde nejaky dobry flek bude sa mu darit....
Zda sa,ze Wings budu opat bez slovakov....Hossa bol viacmenej jasny,nie ze by to nebola strata,ale nic tragicke to neni...Mame dobre a kvalitne muztvo a aj na farme mame talenty,ktore skvele doplnaju muzstvo,ked treba...
Dufam,ze Jirko ostane,bola by ho skoda,Samueslona by som kludne ozelel.Ako uz Holland naznacoval,jeden bek pojde prec,Ericskon si vydobil miesto v zostave,tak niekto musi ist prec
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES