Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nepochopitelnými proto, že tu stále přemíláš něco ve smyslu že na něj nadávám proto že dal Dallásku jednu branku či že hrál zrovna DET s Dalláskem, což je zcela zcestné. Jinak myslím že jsem napsal zcela jasně co mi na něm vadí - jeho arogantní a namachrované chování, totéž jen v jiném kabátě mě sere u Cro. Již v prvním příspěvku na tohoto hráče jsem napsal, že chápu že ho někdo má rád a proto nechť to bere jako můj subjektivní názor. Ty tu předvádíš divadlo jako kdybych nádával Tvé ženě. Ale jak jsem řekl, to co jsi napsal na moji adresu o nenávisti, závisti a já nevím o čem ještě, to mě docela dostalo, no spíše pobavilo.
Tak pozeral som dva zapasy sucasne....DET vs. DAL a MTL vs. TOR a naozaj tam bolo velmi vela podobneho..Podobne skore,nervozita muzstva,ktore prehravalo,vykony brankarov,zakernych faulov...Jediny rozdiel bol,ze v MTL sa objavili aj bitky.....
K zapasu Wings.Takto sa mi to paci a takto som si to stale predstavoval.Vela golov,malo inkasovanych a pekny hokej......Ozzie je asi def. spat!!!
K tym sympatiam jednotlivym hracom sa nebudem vyjadrovat...ved ja tiez neznasam haska a roky som ho musel trpet v JL arene...Ale je to uz zamnou....Tesim sa na "odvetu"...bude to zaujimave
Philly,začínáš přehánět zas ty,tvůj problém není v tom že Hossu nesnášíš pro jeho chování a hru,ty ho prostě nesnášíš a tím pádem ti na něm vadí úplně všechno,umím posoudit,byl jsem 20 let ženatý.No a to že se na mých "výlevech" bavíš je furt lepší než bys měl po nich brečet,takže toho raději nechme.Mě je totiž celkem jedno jestli někdo bezdůvodně uráží moji bývalou anebo Kovalčuka,zastanu se každého pokud mohu. V tom jsou ale právě lidi odlišní
Teď jsi to Gogo fakt rozsekl - nemám rád Mariána Hossu protože se jmenuje Marián Hossa a ještě jsi snad měl dodat že také proto že je Slovák, ne :shock: :lol2: ?? Jinak to budeš asi Matka Tereza když se každého zastaneš, ale když jsi takový lidumil tak by jsi také mohl brát v potaz názor někoho jiného, co Ty na to........ !!!!! Již to asi fakt necháme nebo se ještě nakonec dostaneš tam že ho vlastně nemám rád proto že spolupracuje a Al-Kaidou. Domnívám se že jsme oba dospělý lidé a když Ti říkám že ho nemám rád z toho a z toho důvodu, tak mi prosím nepodsouvej své teorie. Ty jsi říkej že je čůrák Phaneuf, já ho naopak obdivuji, já zase budu oslovovat jako pračaráčí hlavu Hossu, Ty ho budeš mít rád a vše bude OK !!!!
Alex na to reagoval správně - někdo má někoho rád, jiný mu je u prdele a někoho zase nesnáší - ale Ty mi tu budeš Hossu vysávat snad za svatého a budeš mi říkat že vlastně nemám důvod ho nemít rád atd.
:pivo3:
gogo píše::pivo3:
Tak se mi líbíš - MÍR a klid v duši and Let´s go PHILLY :wink: :yes: :thumbsup: :thumbsup: ...... !!!!
Zapas s BUF bol suboj nasich hracov s fantastickym Millerom....Trvalo nam skoro 2 tretiny,kym sme dali gol.Prvu tretinu este BUF drzalo krok,ale v dalsom priebehu nemali hraci sabres narok,co i len na bod.Jediny,co by si to zasluzil,je Miller.Dnes sme zial takisto dost chybovali,nastastie to golmi neskoncilo.Ty spolahlivy vykon,len tak dalej....Obrana,az na par zavahani opat vyborna a utok makal,snazil sa,dobijal Miller,az kym def. mury nepovolili.Klobuk dole,pred kazdym,ako makali na ten jeden gol.Naozaj to bola len otazka casu,kedy sa to zlomi......6 vitazstvo v rade!!! :good:

Teraz nas caka 5-zapasovy trip po pusti(DAL,PHO) a po zap. pobrezi(SJ,ANA,LA) a potom pri navrate domov sa stavime este v Columbuse...Dufam,ze co s najvacsim bodovym ziskom....

GO WINGS GO!!!!
Hokejista Marián Hossa by rád aj naďalej zotrval v Detroite, klubovou prioritou je však momentálne nová zmluva s Henrikom Zetterbergom. Švéd bude od 1. júla voľným hráčom a má pred sebou dilemu. Ostať v Detroite za maximálne osem miliónov dolárov na sezónu, alebo ísť tam, kde mu ponúknu ešte viac.

Red Wings sa zatiaľ podľa ESPN nechcú púšťať do rokovaní s Hossom a Johanom Franzénom, kým nebude známy ďalší vývoj v Zetterbergovom prípade. Samotný Hossa je v Detroite veľmi šťastný. V Red Wings podpísal pred rokom zmluvu len na jednu sezónu, Detroit uprednostnil aj pred lukratívnejšími ponukami, keďže chce získať Stanleyho pohár. Tridsaťročný krídelník dostal 7,45 milióna dolárov za sezónu. Teraz by sa chcel pokúsiť o nový kontrakt.

"Skutočne sa má v Detroite skvele. Už teraz je jasné, že urobil výborné rozhodnutie. O pár mesiacov ho čaká ďalšie. Čo bude ďalej, nevieme, keďže nepoznáme platový strop. Akoby sme sa pozerali do krištáľovej gule,“ povedal pre The Sporting News Hossov agent Ritch Winter, ktorý už absolvoval s vedením Red Wings informatívne pohovory o prípadnom predĺžení kontraktu. (pravdask)
Dobre sa to tam zamotáva :D
Tak dnes si pro to pojďte Ruďoši, minulý zápas je zapomenut a Turcie se na Vás po skvělém výkonu z posledního zápasu s Kojoty nesmírně těší - celý Dallásek na Vás těší a na Hossu obzvlášť, Ty dnes večer budeš chcát krev kamaráde :cinka: :box: :cinka: :box: !!!!
Let´s go DALLÁSEK....... !!!!
Detroit poriadne vyprášte ten Dallas
Come on ENGLAND píše:Tak dnes si pro to pojďte Ruďoši, minulý zápas je zapomenut a Turcie se na Vás po skvělém výkonu z posledního zápasu s Kojoty nesmírně těší - celý Dallásek na Vás těší a na Hossu obzvlášť, Ty dnes večer budeš chcát krev kamaráde :cinka: :box: :cinka: :box: !!!!
Let´s go DALLÁSEK....... !!!!

Tak,tak Scude,jedeme rozbít Dallásek na jeho led,posledně to nevyšlo,ale teď je situace jiná a tak nic jiného,
nežli výhru neberu ! Hvězdy budou ještě po posledním výprasku v mírné agonii,takže je třeba na ně nekompromisně vlítnout!
Let´s Go WINGS! :box: :cinka: Obrázek
:o
:groupwave:
:groupwave:
50 strel, 5 golu. Obrázek
Mysleli si asi,že už to mají po 20.minutách v kapse. :(
Tak alespoň bodík,no.........Mamllásek hrál doma dnes zatraceně dobře. :roll: :?
"Ked tlacite, dobiedzate a myslíte si, ze ste lepsi, zapasy ako tento to dokazuju," povedal Daley
Obrázek
inak Ozzie aj napriek 5 inkasovanym kuskom vytiahol 2 ine zakroky :roll:
Obrázek
jeden z nich
<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_WZErqPFZFQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_WZErqPFZFQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/youtube]
o Datsyukovi je zbytocne sa bavit, to ako to dokaze v situacii 1 na 1 :roll: neskutocny hracik
Obrázek
Tie zákroky Osgooda boli dobré(obidva) a Datsyuk je super,krásne obišiel obrancu a naservíroval puk Holmstromovi,ktorý to tam už len doťukol do prázdnej :thumbsup: pekná akcia
keby ho neobYšiel,tak je v prdelY :D na takový Ypsilon taky třeba talent :D...
Reds to teď budou mít venku dost náročné,Kachny,Kings a pak Rybky ze San José :oslava: :eek2:
Skoda,skoda....skoncila vitazna seria.Mohli sme to este potiahnut.To,ze na nasu branu islo skoro 50 striel skor zazrak,ktory vyplynul asi z obrovskej motivacii hracov DAL...Ozzie predviedol par super zakrokov...Ale keby Hossa tam dal do prazdnej brany,tak by sme uz naskok 4:1 asi nepustili...No nic.Cakaju nas californske teamy....Dnes je hlaven menu kacka......tak snad nam to bude chutit.Go Wings Go!!!
Alex píše:Cakaju nas californske teamy....Dnes je hlaven menu kacka......tak snad nam to bude chutit.Go Wings Go!!!
Přesně tak Alexi,na zápasy s Kachničkama se vždy hrozně moc těším,je to vyhecované a hraje se jako v 7zápase play-off,
prostě lahůdka,kterou si nenechám uniknout a ve 4h jsem tu jak na koni.
Selly-kamaráde,snad se Ti podaří na to kouknout,i když s těmi Tvými nočními šichtami - fakt nevím......
Nicméně viděl jsem,že jsi v KTLce dal opatrně plichtičku,no s tím já se ovšem nesmířím,takže tvrdě za 2 :wink: :lol2: :angel:
i když vím,že to Detroit bude mít asi zatraceně těžké - ale věřím ... :frajer2: :cinka: :oslava:
:oslava: :yahoo: :clap: Parádička,už jsem se sice začínal bát,ale nakonec to dopadlo na výbornou! :good:
No a v KTLce mám fulla,taky dobrý...... :lol2: :frajer2:
Ja som zaspal a videl som len poslednu tretinu.Nastastie,ma to tato tretina potesila.Chlapci to dokazali opat raz otocit...Skvele zakroky vytiahol Ozzie a vyborne hrali aj vsetky utoky(prve 3 urcite)...Tak po mensom klopiitnuti v South forku sme nacali(dufam) dalsiu vitaznu seriu.Zajtra ideme na "audienciu" ku californskym kralom.....
super !!! :clap: :clap: :clap:
Baffy píše:
Alex píše:Cakaju nas californske teamy....Dnes je hlaven menu kacka......tak snad nam to bude chutit.Go Wings Go!!!
Přesně tak Alexi,na zápasy s Kachničkama se vždy hrozně moc těším,je to vyhecované a hraje se jako v 7zápase play-off,
prostě lahůdka,kterou si nenechám uniknout a ve 4h jsem tu jak na koni.
Selly-kamaráde,snad se Ti podaří na to kouknout,i když s těmi Tvými nočními šichtami - fakt nevím......
Nicméně viděl jsem,že jsi v KTLce dal opatrně plichtičku,no s tím já se ovšem nesmířím,takže tvrdě za 2 :wink: :lol2: :angel:
i když vím,že to Detroit bude mít asi zatraceně těžké - ale věřím ... :frajer2: :cinka: :oslava:
No jo Baffy, ne ze mam furt nocni, navic nemam ani net, jen v praci o prestavkach stiham natipovat, takze jsem ted mimo. Jinak gratulace k vyhre
Tak Detroit dnes vyhral na ľade Anahaimu
- v tomto zápase sa dobre ukázal Ryan Getzlaf,jeho výkon bol fakt dobrý 1G+2A
- dobre chytali aj brankári - či už Osgood,ktorý mal fakt krásne zákroky,alebo Giguere,ktorý tiež chytal dobre
- Marián Hossa mal 2 dobré šance,no pochytal mu to buď Giguere,alebo obranca,ktorý stál v bráne :(
Red Wings ale hrali dobre,dnes hrajú na ľade Los Angelských kráľov,kde podľa mňa opäť zaznamenajú výhru
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES