Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

BigPete píše: TÄ›ch dobĹ™e bránĂ­cĂ­ch ĂştoÄŤnĂ­kĹŻ je hodnÄ› - tĹ™eba Bobby HolĂ­k, Mike Peca, Brendan Morrow a další a další, ale to je jedno já spíš doufám, Ĺľe se Hašan vracĂ­ do formy
Ano samozrejme aj Jere Lehtinen alebo Rod Brind Amour, nevravim ze je najlepsi na svete to by som bol ako.... :D Len som chcel tám povedat ze je uz tazko zohnat podobneho hraca pretoze Miso bol v Phile uznavany ako v kolektive tak aj medzi fans ale teraz ho nema kto nahradit...

Hasek uz tazi len zo svojej minulosti kedysi bol dobry ale teraz uz precenil situaciu a proste vykonostne na NHL nema...

este k tomu Forsbergovi... Aj Colorado malo super hviezdne utoky a v tom roku SC neziskalo, nieje to len o hracoch ale o celom tĂ­me ale ked chce DET ziskat nejaku hviezdu tak urcite by som nebral Fopu hlavne kvĂ´li jeho potencialu v NHL, proste odohra maximalne 2 roky a konci.

Open:ked tak piseš zbavte sa Hašeka, tak ti poradim jednu radu, napíš Hollandovi, spolieham sa na tvoje novinarske schopnosti :D
Ano, uĹľ som to spominal, Ĺľe 17 striel ÄŤo islo na nho to svedci o kvalitnej defenzive.

Alex:no, pustiĹĄ aĹľ dvoch kvalitnych obrancov sa mi zrovna najstastnejsie riesenie nezda, to skor by som pustil nejakeho forwarda, lenĹľe problem je v tom, Ĺľe oni chcu iba obrancu(ov)
Keby obaja predsa len odisli tak by dostal šancu talent Quincey a to by veru bolo skvele a to este mame v juniorskom tíme dalsi talent z Česka Jakuba Kindla, ktoremu predpokladam skvelu buducnosť.
Chelios na jeho vek, obdivuhodny vykom, ved hrava priemerne 15 minut, je to ozaj obdivuhodne a nech mu to len vydrží!
Hašeka by som im veru pribalil, skus napisať Hollandovi :lol:

Derryl:Asi som sa nepresne vyjadril.Myslel som,ze ozelel by som jedneho z nich,ako zvlast,bud jeden,alebo druhy a k nim nejakeho utocnika.......... a Haska :) Chelios hr velmi dobre,je uz trocha pomalsi,ale na uzkych klziskach to az tak nevidiet a kompenzuje to skusenostami.......
A k tomu Hollandovi:Napisalby som mu,ale neviem moc dobre po americky....... :( :D

Alex píše:Derryl:Asi som sa nepresne vyjadril.Myslel som,ze ozelel by som jedneho z nich,ako zvlast,bud jeden,alebo druhy a k nim nejakeho utocnika.......... a Haska :) Chelios hr velmi dobre,je uz trocha pomalsi,ale na uzkych klziskach to az tak nevidiet a kompenzuje to skusenostami.......
A k tomu Hollandovi:Napisalby som mu,ale neviem moc dobre po americky....... :( :D
pisal som to aj k tvojej oblubenej teme Peťo Budaj a napišem to este raz :D
nejaky kontaktuš :lol: alebo mail na Hollanda ak vieš napíš :D

A k nasej teme: no presne tak, ja by som bol proti aby sme sa zbavili dvoch obrancov a ziskali jedneho forwarda teda Forsberga!
Ale ked uĹľ Phila chce sa nejakeho hraca zbaviĹĄ, tak mu napĂ­s Ĺľe chceme do Hockeytawnu Stefana RuĹľicku, nech sa nanho zameria a Ĺľe neolutuje.

na oficial site http://www.detroitredwings.com/wings/article.jsp?id=261 som nasiel tieto kontakty......

Detroit si pripísal, ďaľšiu výhru.V zápase sa darilo aj Hudlerovi ktorý strelil gól z presilovky, tak aj "dedovi" Hašekovi ktorý vychytal, svoju daľšiu 0. :wink:

milos76 píše:Detroit si pripĂ­sal, ÄŹaľšiu vĂ˝hru.V zápase sa darilo aj Hudlerovi ktorĂ˝ strelil gĂłl z presilovky, tak aj "dedovi" Hašekovi ktorĂ˝ vychytal, svoju daľšiu 0. :wink:
presne 70 nulu, tentokrat z talentov Filppula, Hudler a Kopecky nehral posledne menovany :cry: ale musime si priznať, že prave Tomáš je z tohto tria momentalne najslabsi :(
ZaujmavosĹĄou bolo, Ĺľe v 1 tretine bol poÄŤet striel 14:0!
Edmonton si ani, akoby česi povedali nešťouchl :D
Celkovo bol počet striel v pomere 45:16, hotová kanonáda.

7 vitazstvo v rade!!!!!!!Parada.Go Wings GO!!!
Derryl,suhlasim,aj Hudler aj Filppula su momentalne lepsi,ako Tomas.....to je jasne..
Co sa tyka poctu striel,tak nie je o com diskutovat.Detroit ma lepsiu hru aj v obrannom,aj v strednom aj v utocnom pasme,ako jeho superi.A potom je z toho prevaha v pocte striel.Aj individualne ma DET skvelych hracov a suboj jeden na jedneho vyhravaju,resp. su faulovani a je tu potom power play....
Co sa tyka Haskovho shutoutu,tak to by mohli pripisat do statistik aj mne,za takou obranou sa to proste neda nevychytat :)
Hasek dobre vedel preco chce ist prave do Detroitu.Tu si v brane aj oddychne... :(

Alex píše:7 vitazstvo v rade!!!!!!!Parada.Go Wings GO!!!
Derryl,suhlasim,aj Hudler aj Filppula su momentalne lepsi,ako Tomas.....to je jasne..
Co sa tyka poctu striel,tak nie je o com diskutovat.Detroit ma lepsiu hru aj v obrannom,aj v strednom aj v utocnom pasme,ako jeho superi.A potom je z toho prevaha v pocte striel.Aj individualne ma DET skvelych hracov a suboj jeden na jedneho vyhravaju,resp. su faulovani a je tu potom power play....
Co sa tyka Haskovho shutoutu,tak to by mohli pripisat do statistik aj mne,za takou obranou sa to proste neda nevychytat :)
Hasek dobre vedel preco chce ist prave do Detroitu.Tu si v brane aj oddychne... :(
Tak to si zase nemyslím, že by´s i ty vychytal čisty konto, ale jako je jasný že to byl jeden z těch jednoduších shutoutů...

BigPete píše:
Alex píše:7 vitazstvo v rade!!!!!!!Parada.Go Wings GO!!!
Derryl,suhlasim,aj Hudler aj Filppula su momentalne lepsi,ako Tomas.....to je jasne..
Co sa tyka poctu striel,tak nie je o com diskutovat.Detroit ma lepsiu hru aj v obrannom,aj v strednom aj v utocnom pasme,ako jeho superi.A potom je z toho prevaha v pocte striel.Aj individualne ma DET skvelych hracov a suboj jeden na jedneho vyhravaju,resp. su faulovani a je tu potom power play....
Co sa tyka Haskovho shutoutu,tak to by mohli pripisat do statistik aj mne,za takou obranou sa to proste neda nevychytat :)
Hasek dobre vedel preco chce ist prave do Detroitu.Tu si v brane aj oddychne... :(
Tak to si zase nemyslím, že by´s i ty vychytal čisty konto, ale jako je janý že to byl jeden z jednosuších shutoutů...
ja som nepisal,ze by som ho vychytal,ale ze to mozu zapisat do mojich statistik :D

Alex píše:7 vitazstvo v rade!!!!!!!Parada.Go Wings GO!!!
Detroit vyhral, nad Nashville 3:O. :wink: 8 výhra po sebe!!! Detroit teda váli.Dominik si pripísal druhú 0 po sebe a 71 v kariére. :cool:

Sakra,tak sa vzite do mojej situacii.Moje najoblubenejsie muzstvo na svete vyhrava :cool: :D ,ale v jej brane je moj najviac nenavideny brankar. :? :( :x :evil: Este raz sakra,sakra,sakra.....GO WINGS GO!!!!Hasek go away!!!!

Alex píše:Sakra,tak sa vzite do mojej situacii.Moje najoblubenejsie muzstvo na svete vyhrava :cool: :D ,ale v jej brane je moj najviac nenavideny brankar. :? :( :x :evil: Este raz sakra,sakra,sakra.....GO WINGS GO!!!!Hasek go away!!!!
Alex: tak to skús s Hašanom, ešte 1 sezónu vydržať.Najmä ak si udrží formu, z posledných zápasov. :wink:

Pani, 2 nuly po sebe, ja by som na mieste Hollanda uz zacal s Dominatorom rokovat o novej zmluve :D :P

WildCelt píše:Pani, 2 nuly po sebe, ja by som na mieste Hollanda uz zacal s Dominatorom rokovat o novej zmluve :D :P
ty sa len nesmej :D Ĺľiadna nova zmluva nebude, lebo najlepsie roky ma uĹľ za sebou, to by ma musel fakt presvedciĹĄ o svojich vykonoch, dve nuly po sebe s tak kvalitnou obranou aku mame, by som vedu zatial nerobil!

Som zvedavy co bude ta vasa obrana robit s Gaborikom, nie, ze ho Chelios zrani :evil:

WildCelt píše:Som zvedavy co bude ta vasa obrana robit s Gaborikom, nie, ze ho Chelios zrani :evil:
ma si davať vacsi pozor :lol: odporucam nestavať ho proti nám lebo bude zle nedobre s ním!

Derryl píše:
WildCelt píše:Som zvedavy co bude ta vasa obrana robit s Gaborikom, nie, ze ho Chelios zrani :evil:
ma si davať vacsi pozor :lol: odporucam nestavať ho proti nám lebo bude zle nedobre s ním!
tak pri Cheliosovi urcite :D , ale aspon mate lepsi lad ako v Anaheime :roll:

Wildcelt,zda sa,ze stracate dych po tom skvelom "home" uvode :) :).A my naopak,teraz sme sa dostali do tej spravnej prevadzkovej teploty....Ani Gabby,Demo,ci Rolston a ten s tym francuzskym menom :) nedokazu prelomit super defenzivu,aj ked mame jeden handicap #39 :D:D

Alex píše:Wildcelt,zda sa,ze stracate dych po tom skvelom "home" uvode :) :).A my naopak,teraz sme sa dostali do tej spravnej prevadzkovej teploty....Ani Gabby,Demo,ci Rolston a ten s tym francuzskym menom :) nedokazu prelomit super defenzivu,aj ked mame jeden handicap #39 :D:D
Hele Alex nech už Haška bejt

Ved uvidime, dufam, ze v play-off. Minnesota uz raz rozbila super obranu a Coloradu vtedy nepomohol ani svaty Patrick v brane. A tazila najma z kiksov hviezdy Blaka. Play-off je uplne o niecom inom, ale to je este daleko :roll: Hlavne sa obzrite po kvalitnom brankarovi, bez neho nemate sancu v play-off. Si zoberte poslednych finalistov, Carolina (Ward, Conn Smyth Trophy), Edmonton (zranil sa im Roloson a sance riadne klesli), Calgary (Kiprusoff, bez neho by sa ledva dostali do playoff), Tampa Bay (Chabibulin, bez neho maju v brane velke problemy), Anaheim (Giguere, Conn Smyth Trophy), New Jersey (Brodeur, zrejme naj brankar na svete). Bez kvalitneho golmana sa v play-off nic uhrat neda, nepomoze ani neviem ako skvela obrana, posledny kto zastavuje puky je vzdy aj tak brankar :P

No uz sa tesim na spolocne zapasy.V decembri su tam asi 3-4 zapasy okolo vianoc.To budu darecky pod stromcek :D.A to s tymi brankarmi je mi jasne!!!!Ale treba si uvedomit,ze aj ten najlepsi brankar potrebuje mat skvele nacasovanu formu a musi mat aj to potrebne stastie....bez toho sa play off neda prejst.

tak aj ja sa strasne tesim na decembrove suboje, prvy asi Gabby nestihne :( ale na tie Vianoce to bude parada 8) :modlenie: aby to slo aj live, ci uz na galaxii alebo Center Ice :wink:

Hej, hej bude to zaumave a očakavam jediné a to je víťazstva, nic ine nas ani nezaujma, je tak Alex :cool:

Derryl píše:Hej, hej bude to zaumave a oÄŤakavam jedinĂ© a to je vĂ­ĹĄazstva, nic ine nas ani nezaujma, je tak Alex :cool:
Presne tak.A ked bude chytat Hasek,tak mozu byt vysledky ako 6:5 a tak, aby zabodovali nasi chlapci z Wild.Samozrejme ani ich body by nepomohli k vitazstvam. :cool: :D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS