Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Velke vitazstvo!!!Diki chlapci.....Zapas zacal vacsou aktivitou Sharks,ale gol nedokazali skorovat,tak potom sme 2 krat zaskocili Nabbyho a potom uz SJ nemali sily pobit sa o vysledok a my sme len postupne zvysovali skore v pohodovom tempe.Gratulacia aj Conksovi za 2 nulu v sezone....Dacjuk dnes hral famozne aj Hossa,ktory na konci uz nenastupoval,dufam,ze to neni nejake zranenie.Ale inak cele muzstvo hralo vyborne.Za normalnych okolnosti by sme mohli mat v tejto sezone viac podobnych vysledkov a nie tie vydrete v najzadoch,ci v predlzeniach...

Na zaver musim spomenut absolutne hrozny,tragicky komentar...Take nieco ubohe som uz dlho nepocul.Najma ten Gaborik,vsak Majo sa za taku rodinu musi hanbit....A vrcholom bolo,ked pozerali statistiky brankarov.Mena boli zoradene podla abecedy a oni veselo rozpravali o tom ako Auld s Andersonom vedu a Bishop je treti a dokonca si vsimol,ze maju vsetci mena na B,ako by to malo nieco znamenat....No proste cisti tragedi....Za tento ich vykon by som ich potrestal.....
Z dnesneho zapasu som videl len prve 2 tretiny, potom som zial zaspal :eek2:
Ale som velmi spokojny s nasim vykonom, ukazali sme ze ked mame motivaciu, tak nie je problem uhrat skvely vysledok, v play-off o nas nemam strach, vtedy pojdeme na plne obratky...
A konecne po dlllhej dobe ma brankar Red Wings shutout, je to Ty, ale aj Ozzie by si zasluzil, aby ho to nabudilo k lepsim vykonom
Zraloci maju po ,,vtakoch,, chdaci...jedni..Pekne im nalozil DETROIT
A sme v starych kolajach.Opat darujeme superovi goly.Nechapem preco sa to stale takto deje.Fakt nechapem!!!!Pevel je vo forme ako hrom.Tak nech mu to vydrzi.Tak 1 tretina nic moc...aj ked sme tam mali svetle momenty,treba pridat!!!

2.tretina:Ach jaj...Preco?Preco?Preco?Preco toto robia?Dame gol a hned dovolime superovi vyrovnat....Ani neviem co mam k tomu este napisat....proste su to .............
Zapnu poslednich 5 minut a jsou z toho 3 goly. :-P
Maji na NHL.com chybu, nebo se Conklin skutecne stal 1. hvezdou?
No vrchol mojej "spokojnosti" prisiel po 4 gole Kings....Ale mal som stale pocit,ze to otocime(asi preto som mal ten pocit,lebo,takyto priebeh zapasov nam chlapci ponukaju dost casto).Ako pisal Crab,striedania v poslednych piatich minutach yzerali hned o nieco inak a prisli aj goly.Zabral 3 utok a im sa mozme podakovat za 2 body.Je mi luto Conksa,lebo dostal zbytocne 4 goly.Asi ho prislo luto aj inym,ked ho vyhlasili za 1 hviezdu zapasu :)
Nastrielali sme zasa 6 golov,ale stale sa nedokazem zmierit,ze strasne vela golov aj dostavame.....
Dnes povinne vitazstvo nad St.Louis, Hossa 0+1, Datsyuk 2+1, Lidstrom 1+1... Na Tya smerovalo az 34 striel, tolko vacsinou Detroit na brankara nepusta ani ked sa hra este aj predlzenie, a teraz na Conklina smerovali "len" pocas 3 tretin, kazdopadne, inkasoval len raz, som spokojny :) Za zmienku stoji, ze opat bola JLA vypredana... Dnes nas caka Nashville, toho sa nemusime bat :frajer2:
Zapsa,aky si predstavujem.Vpredu efektivny,aktivny,vzadu bez zbytocnych chyb a dostaneme malo golov.Konecne sme dali gol aj z presilovky...Pacil sa mi aj hit Stuarta,skely bol Conks.Dufam,ze na Winter classic bude chytat zasa on.Hossa napriek menzsiemu zraneniu bol opat skvely a to nehovorim uz o Dacjukovi.....
Alexi,dneska jsi mě krásně rozesmál když si napsal Davidovi,že i když je půl Avalanche na marodce že hvězdy i tak uvidí :D :D :D ,trochu mu přitom asi zamrzl ůsměv,ale byla to hláška měsíce,fakt dobrý... :D budem hrát dva těžké zápasy po sobě,doufám ve 4 body :good:
gogo píše:Alexi,dneska jsi mě krásně rozesmál když si napsal Davidovi,že i když je půl Avalanche na marodce že hvězdy i tak uvidí :D :D :D
Jo,za to má Alex u mě taky za 1na :good: ,moc pěkně to napsal-sice to může Davidovi připadat k smíchu,ale je to tvrdá realita! :thumbsup2:
No jo kluci,neni nic krajsie,ako ked tvrda realita dokaze pobavit!!! :D :wink:

No dnes sme sa vybrali na svatostefansku "country"zabavu do NSH a ja dufam,ze sa tam bude tancovat,tak,ako my budeme piskat a zajtra hajde na odplatu do COL!!!!
Presne tak, nemyslim si, ze by nam Nashville robil problemy, aj ked clovek nikdy nevie... Len dufam ze to zas nebude po predlzeni, chcel by som konecne uz vidiet jednoznacnejsie vysledky nasho timu, tak ako boli posledne zapasy so st.louis a so san jose
Obával jsem se toho zápasu a bohužel je to tu,znovu se bohužel ukazuje,že Preds to na Detroit umí. :bitka3: :(
Ale je fakt,že Wings hrají pěkné :ho*no: :nasraty: Ještě 20.min,tak jsem zvědav jak budou otáčet z 1:3! :evil:
No,takže smůla a není se čemu divit,byla to velká bída! :thumbsdown: :sad2:
Snad alespoň ty Laviny rozbijou..... :cinka: :box: :bitka3:
Baffy píše:Snad alespoň ty Laviny rozbijou..... :cinka: :box: :bitka3:
Chce se mi ku*va zvracet - to je něco otřesného se na to dívat!Taková ostuda! :v_hajzli: :grc:
Ať jdou s tou profesorskou hrou do hajzlu a Conklin,ten je dnes taky úplně marný! :bitka3:

No mě snad je*ne,rozhodčí začali konečně vylučovat i domácí a hned 3:2! :clap: :clap: :clap: :yahoo:
A už je srovnáno - uff,už jsem myslel,že si to půjdu hodit!Obrázek
Philla zase dostala na prdel a vybouchnout takto ostudně podruhé i Detroit-no,snad už teď alespoň tu plichtičku uhrají!
3:3
Baffy: oni to takhle zrejme milujou. :D
No,co se dá dělat,podělaný bodík,který ale má svou cenu,hlavně po hororové 1.třetině!
Nájezdy Detroit moc neumí a Wolski,bohužel zase rozhodl. :bitka3: :evil:
Připadá mi,že se začínají propadat do stejné herní krize jako loni o tom čase,doufám,že se pletu............... :(
V úterý doma s Jestřábama - no to zase budou nervy :eek2: :roll:
Uz ani na detroit sa neda spolahnut. rozdavaju body kdekomu.
kdekomu..? ale no, ja síce nie som fanúšik "lavín", ale ak si pozrieš ich posledné výsledky doma, tak zistíš, že z posledných 9 domácich zápasov prehrali iba 2x (s CGY 0:1 a s CHI 3:4), všetky ostatné zápasy vyhrali. A Detroit z posledných 6 zápasov vonku vyhral iba 1x po predlžení vo PHX. Nejako im to vonku v poslednej dobe nejde. Tam niekde treba hľadať príčinu, ale nezahrali zle, remíza bola zaslúžená, podľa mňa.
Remíza sice zaloužená byla ale mi jsme neměli Detroitu dovolit vrátit se zpátky do hry svýma chybama...A nechybělo moc a Smyth mohl dát na 4:0 a bylo hotovo...pak 2 oslabení a už jsme se vezli...ještě že jsme to uhráli na plichtu...no a nájezdy,to už je loterie...Ale jak zase Wolski vykouřil brankáře...to byla :thumbsup:
Výhra je doma a to je pro Avs nejdůležitější :wink:
Tak co som prezival v 1 tretine,tak to bolo hrozne...Ale po skusenostiach z tejto sezony som tusil,ze sa do zapasu vratime,ale stale ma napada otazka preco?Preco si tie zapasy sami kurvime...Pri vsetkej ucte k muzstvu COL,ani na jednom poste nemaju na nas narok a to este teraz,ked maju marodku.......Skoda,ze sme ten obrat nedotiahli do uspesneho konca,ale nevadi......teda vadi,ale co uz narobime.....Conks chyta spolahlivo,Dacjuk je vo forme,Hossa ma bodove suchoty....ja neviem co je s nimi..Snad nas nakopne dvojzapas s Chicagom.....Atmosfera v Cocacola arene bol super,par krat sme za zapocuvali do Detroit sucks......Ale aj tak tam bolo dost fans Wings.asi dosli na lyzovacku :) :good:
No s vysledkami Red Wings sa neda byt spokojny, ked sme si uz zvykli na urcity standard, a este pri kvalite timu a hracov ktorymi disponujeme... Papierovo najlepsi tim, ale nejak nam to az tak nejde... Dnes predohravka Winter Classic, proti Chicagu nam to nejde, radsej by som dnes bral prehru, aby sme ich potom rozbili v Chicagu na Wrigley Field :clap:
Mé obavy z Jestřábů byly tentokrát zbytečné,jejich parádní série byla totiž v JLA nekompromisně uťata a
Detroit zase vesele pokračuje ve výkonech jako na houpačce,takže doma skvělí,Conks výborný,Datsyuk a Franzen i
ostatní,Kopy krásný gól,velkou radost mám z toho.Jen doufám,že zítra na winter classic,na které se mooooc těším,
dokážou zahrát v podobném duchu jako v noci a vyhrají nad Chicagem i podruhé! :cinka: :good:
Presne tak Baffy, dufam ze zajtra to neposeru v zapase, ktory je predsalen prestiznejsi ako ten dnesny :| Budem s napatim sledovat a dufat ze dnesne vitazstvo obhajime, a okrem toho nam Chicago v tabulke dycha na krk, a kazdy zapas, v ktorom ich porazime, zabijeme 2 muchy jednou ranou
Krasne vitazstvo!!!!Gratulujem a dakujem.Zial zapas som nevidel :( ...Ale to nevadi......Conks chyta naozaj skvele a ked sa nebudu robit hrubky pri rozohravke a pred branou,ela golov nedostaneme.......Ako hovorite chlapci,toto vitazstvo treba potvrdit zajtra na WC,na ktory sa aj ja tesim......A este k tomu,ze z koho mame obavy a z koho nie.Ja nemam obavy,ako take zo ziadneho supera,ale len z nas...Lebo my si to stale pos.reme....

A zajtra chyta Conks :cool:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS