Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jinak ohledně AA jdou tyhle dvě věci

- AA chce prý přes 2.5M/rok. Jako.. to je víc než aktuálně Larkin s Manthou dohromady. Tady si myslím, že prostě Holland postupuje dobře.

- V případě podpisu AA to vypadá, že je možnost trejdnout Sheahana k Pens (to tedy nevím, co s ním chtějí dělat, ale tak asi budou vědět).
JKL píše:Jinak ohledně AA jdou tyhle dvě věci

- AA chce prý přes 2.5M/rok. Jako.. to je víc než aktuálně Larkin s Manthou dohromady. Tady si myslím, že prostě Holland postupuje dobře.

- V případě podpisu AA to vypadá, že je možnost trejdnout Sheahana k Pens (to tedy nevím, co s ním chtějí dělat, ale tak asi budou vědět).
Mne AA celkem zajíma a když mají jiní echt borci (netřeba jmenovat) z našeho teamu královské smlouvy, proč by druhý nejlepší střelec minulé sezóny nemohl chtít tolik ?
Sheahana ať si vezmou za pár hokejek a pytel puků.
Trénink..

Tatar-Zetterberg-Nyquist
Mantha-Larkin-Frk
Helm-Nielsen-Sheahan
Parenteau-Glendening-Witkowski

DeKeyser-Daley
Kronwall-Green
Ericsson-Jensen

pp:
Tatar-Hank-Nyquist, Mantha , Kronwall

And

Larkin-Nielsen-Frk, Sheahan , Green

4+1 zajímavé (tak hrají GR, často spíš 5+0) eh, může mi někdo vysvětlit, proč Kroner na pp? Vždyť on od modré netrefí ani mantinel už a vloni to byl průser za průserem, ztracený puk jeden vedle druhého. Jensen svede rozehrávat podstatně lépe a není ještě invalida.

Rád tam vidím Frka.

Hank nedokončil trénink.
JKL píše: proč Kroner na pp? Vždyť on od modré netrefí ani mantinel už a vloni to byl průser za průserem, ztracený puk jeden vedle druhého.
Nevím :neviem: ale je to výborné :jn:
JKL píše:Hank nedokončil trénink.
Výborné :verysad:

Kde je náš klenot Abdul ? :sarcasm:
Abdul má něco s tříslem, ne že by ho někdo postrádal. :jn:

Jinak Bert zranění zápěstí a ze hry na 3-4 týdny. :-(
Dneska tedy první zápas v novém domově, Hank mimo, na jeho místě Sheahan, v brance Jimmy
Pár postřehů:

Nejlepší hráč - Mantha. Vypadá ještě o level líp. Zklidnil lehce hru, ten způsob jakým si vodil borce u mantinelu, tak to je pecka. Kombinace s Larkinem je opravdu hodně zajímavá, to by mohla být celkově nejzábavnější věc letos.

Frk super, skrz zranění Berta patrně dostane místo, při 5on5 to není tak úplně to pravé ořechové, ale to se vsákne.

Daley vypadá dobře docela, hlavně s pukem mu to jde. Líbí se mi opět Jensen, tentokrát docela hodně aktivní dopředu, chce puk a jezdit s ním, nebojí se najet si atd., fajn. Zatímco DeKe hodně průměr a Ericsson vypadá zralý na farmu, jako sorry, ale tohle už není vtipné ani.

PAP a Booth - jako ok, mají něco, ale asi nebrat, řekl bych, že Booth hodně chce, jezdí sem a tam, ale celkově ta kvalita tam fakt není..
Zahájili pěkně v LCA. Frk by mohl těžit z toho, že je přesně ten typ, co na přesilovku vloni hodně chyběl. A taky že není podepsaný AA. Umím si o představit ve třetí lajně s omezeným čase 5v5, ale naplno na přesilovce.
Z těch pár minut ze sestřihu vypadali výborně Mantha a Nielsen. Třeba by aspoň nějaké zápasy mohly stát za to a i přes slabá očekávání bude na co se těšit.
JKL píše:Pár postřehů:
Mě se líbí ta kostka nad ledem to je pecka :giggle: :wave:
Jo, dost luxus. Fajn záběry ze stanoviště komentátorů.
Tatar - Rasmussen - Nyquist
Mantha - Larkin - Frk
Street - Glend - Witkowski
Lorito - Holmstrom - Sadowy

XO - Sproul
Cholowski - McIlrath
Hicketts - Russo

Howard
McCollum

Dneska v podstatě AHL obrana, poprvé v přípravě nastoupí Sproul... Vepředu dostane kvantum minut Rasmussen, je jasné, že cíl je mu dát minuty v NHL hře a líbí se mi to. Druhá lajna minule hodně fungovala, Frk bezpochyby stráví na ledě přesilovky. Potom už poslabší hodně.. Musím dodat, že minule se mi moc nelíbil XO, tratil puky víc než je u něj zvykem, s tímhle se jen těžko bude rvát o něco lepšího než press box.

Witkowski - díval sem se na něj proti Bostonu, no nevím co si mám myslet. Takový Ott 2, v podstatě umí akorát jezdit po ledě a hitovat, jinak s pukem zrovna nějak nejsou kamarádi. Co se týče Glenda, tak vypadal docela fajn, takový ´starý dobrý Glendening´, hodně práce při napadání, sběratel odražených puků a noční můra těch, kteří flinkají rozehrávku.. za ty prachy ovšem meh.

V brance opět Jim, musím říct, že minule vypadal hodně dobře, cca jako minulou sezonu a celkem mě udivuje, jak v pokročilejším věku získal nové návyky a upravil styl - rychlejší atletický pohyb, nebojí se jít víc dolů. Paradoxně mu tak výměna Bedard->Salajko prospěla víc než Mrázkovi.
Viděl sem jen první třetinu, zbytek kouknu večer .. Rasmussen pěkný gól a dobrá práce v dalších situacích. Je mu 18, potřebuje nabrat svaly, je to takové trochu tintítko. Ale rozhodně má velmi šikovné ruce a absolutně se nebojí hrát v okolí branky, můj dojem z něj je rozhodně pozitivní, takový budoucí Anthony na centru, blah teď do nejinxnout :)))

Zajímavý je opravdu Cholowski. Není to ještě uplně ono, ale vypadá fakt dobře. Není to žádná mamutí konstrukce, ale inteligence, pokrytí prostoru, přístupování, to je na jedničku a krom toho mu to táhne s pukem, fajn pohyb. Řekl bych takový lepší Jensen typologicky...

Je značně příjemné vidět v Detroitu takhle mladé borce, co dostávají nějaký prostor aspoň v přátelácích, co vypadají, že by tým mohli udělat opravdu během dvou let. Rasmussen bude potřebovat dva roky určitě, Cholowski, tak tam bych nepovažoval 18/19 za nereálný termín a myslím, že by měl hrát tenhle rok AHL.
JKL píše:Rasmussen pěkný gól a dobrá práce v dalších situacích. Je mu 18, potřebuje nabrat svaly, je to takové trochu tintítko. Ale rozhodně má velmi šikovné ruce a absolutně se nebojí hrát v okolí branky, můj dojem z něj je rozhodně pozitivní, takový budoucí Anthony na centru,
Nevypadá zle. Akorát nabrat. Taková tyčka na bruslích :giggle:
Cholowski do WHL, Prince George Cougars, tedy mizí ze St.Cloud, kde neměl vloni dobrý rok. Nevadí mi to, tým udělat nemohl v aktuálním setupu, v juniorce bude mít podstatně víc prostoru pracovat čistě na sobě a vzhledem k jeho výkonům si myslím, že bude pod drobnohledem vývoje víc, než kdokoliv jiný. AHL bude spíš souboj o spot, který on s takovou dřív nebo později stejně dostane.
Nějaké info ohledně AA ? Asi žádný posun co ?
Ne a přidám třešňičku - Josh Anderson (CBJ, stejný agent, stejná situace...) požádal o trejd. Příští týden je třeba uzavřít roster s ohledem na cap, to se nás v podstatě stejně netýká, protože při podpisu AA se stejně nevlezem a musíme udělat nějaký větší pohyb (patrně trejd..).

Jinak dneska se značně meh sestavou jsme moc šancí neměli, Šulák gól a Ras opět další fík, tentokrát šikovná teč...
DeKe zacina byt dalsim nasim Erorem :hroza:
Frk pro začátek v základu. No radši bych tam viděl AA. Co už :|
PAP pryč, Ras další gól...

Hicketts vypadá fajn mimochodem.
Rasmussen tedy zpět do Tri-City podle očekávání, pokud bude snad ještě lepší příští rok, tak tým jistý.

Coreau na waiveru.
Booth dostal rok za 0,700. Vysloveně mi to nevadí, vypadal docela fajn, líp než třeba Ott vloni, či PAP nebo Witkowski zatím... samozřejmě ´ale´ je stále na místě.

Šulák do Finska, podle mě fajn krok, farma by nebyla ideální, měl by nižší minuty.
...no a Booth a Sproul waiver...???? :eek2: :eek2:

Tady se něco chystá. Nebo je proháníme waiverem, aby nám je nikdo nevzal za týden.

Mimochodem, Jurčo i Pulkk taky opět na waiveru.
JKL píše:...no a Booth a Sproul waiver...???? :eek2: :eek2:

Tady se něco chystá. Nebo je proháníme waiverem, aby nám je nikdo nevzal za týden.
:scare: :neviem:
Zajímavá novinka, nás se přímo netýkající - Josh Anderson v CBJ podepsal po hromadě stresu, vyhrožování Ruskem a požadavku na trejd v podstatě původní nabídku klubu. No, tak pome AA.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG